Piękne Makeover: Sekrety i Porady

Zawartość:

Każda kobieta dąży do doskonały wygląd. I w tym, że często pomaga nie tylko właściwą opiekę dla skóry i ciała, ale również piękny makijaż. Nie jest tajemnicą, że kobiety spędzają dużo czasu przed lustrem nie tylko do wyjść świątecznych, ale każdy dzień, starając się ukryć wszystkie widoczne wady, podkreślenie godności, aby stać się lepszym i piękniejszym. Żaden z eleganckim stroju modnej fryzury i nie będzie w stanie stworzyć kompletny obraz, jeśli nie przedstawi piękny makijaż. Z pewnością każda kobieta wie, co dokładnie odcienie kolorów oraz tony proszku i rumieniec na twarzy. Jednak nie tylko w dobrze dobranych kolorach jest sekret sukcesu.

load...

Jak zrobić piękny makijaż? Makijaż powinien być adekwatny do czasu i miejsca. To jest jasne wieczorem makijaż, na przykład, będzie całkowicie nie na miejscu w środowisku biznesowym w godzinach pracy. I tu jest prosty i dyskretny makijaż dni będzie dość zauważalne w sztucznym świetle na imprezie. Ponadto makijaż powinny być odpowiednie do wieku kobiety, jak to możliwe, aby podkreślić godność wszystkich. Piękny makijaż nie wygląda teatralnym makijażem, bo nie jesteś na scenie, jak iw życiu codziennym. Również makijaż musi być odpowiednia do wybranych ubrania i być w zgodzie z nim.

Złote zasady piękny makijaż

Rozmawialiśmy o znaczenie makijażu. Jednak aby makijaż był bez skazy, to musi być przeprowadzone prawidłowo. Jak zrobić piękny makijaż? W tym celu przestrzegać kilku zasad.

 1. Używamy wysokiej jakości kosmetyki

  Nie wszystkie drogi make-up będzie równie dobry. Jednak najbardziej znanych firm i marek mają ogromny wybór kosmetyków i makijażu palet – jest doceniana nawet przez profesjonalistów. W związku z tym, te funkcje będą się różnić wysokie koszty, ale jakość będzie znacznie wyższa. Najlepiej jest wykorzystać wszelkie środki, aby jedna firma lub linii.

  load...
 2. Przygotuj się na twarz makijaż

  Sukces oporu i naturalny makijaż tajemnica tkwi w zastosowaniu go na przygotowaną skórę. Jeśli masz czas przed zastosowaniem make-up dobrze pieścić skórę odżywczy lub nawilżający wyraźnej maskę, która zapewni skórze zdrowy wygląd. Aby to zrobić, umyj twarz z mycia, przetrzyj tonikiem. Nałożyć krem, pozwalają zanurzyć się w, a jeśli to konieczne, usunąć nadmiar.

 3. Daje skórze właściwy ton

  Po przygotować skórę do makijażu, może być stosowany tonalny ramy, który idealnie powinien być połączony z odrobiną skóry, aby uniknąć efektu „maski”. Cienie pod oczami i niedoskonałości skóry powinny być ukryte przez korektor lub korektor, a następnie zastosować fundament. Aby rozwiązać ten kolor skóry i sprawiają, otępienie, użyj proszku luzem, jest znacznie lżejsza niż w fakturze matowej.

 4. Sprawia, skupić się na twarzy

  Gdy makijaż, zwłaszcza wieczorem, nacisk powinien być umieszczony po obu oczu i warg. Jeśli raz podkreślić, że, a inny, może to być efekt wulgarności. Jeśli podkreślić oczy, mogą nadrobić twarde i jasne, ale usta w tym przypadku konieczne jest, aby podkreślić naturalną szminkę światła lub połysk przezroczysty. Ale jeśli zdecydowały się przeznaczyć wargi na twarzy, można to zrobić z jasnym szminka i blask musujące, a oczy wtedy należy podkreślić jedynie nieznacznie.

 5. Wykonać makijaż oczu

  Właściwe stosowanie makijaż oczu zaczyna się od podstawy w cieniu, który zapewni opór. Jeśli nie masz podstaw, proszek powieki lekko kruchy proszek. Po tym, stosuje się cień, a następnie – eyeliner lub ołówek do oczu, a dopiero na samym końcu – tusz do rzęs. Aby uzyskać bardziej intensywne odcienie kolorów, konieczne jest, aby stosować je lekko wilgotną szczotką lub aplikatora. Tusz do rzęs należy nakładać w kilku warstwach, dając poprzednia suchym dobrze każdy. Nie należy jednak przesadzać z wysuszonej farby nie daje efektu „nogi pająka” i nie kruszy się.

 6. Nie zapomnij o brwi

  Eye make-up nie wydaje się kompletna bez podkreślenia brwi. Po pierwsze, brwi musi mieć odpowiedni kształt, prawo pod kształtu oka i w zgodzie z innymi rysami twarzy. Jeśli masz ciemne i grube brwi, grzebień i umieścić za pomocą żelu i szczotki do brwi. Lekkie i cienkie brwi warte podkreślenia brwi ołówek do rysowania kresek naśladujące włosy, czy cienie, które tworzą tło.

 7. Wykonaj wargi makijażu

  Nie szminka nie jest w stanie dać wargach pożądany efekt, jeżeli są one narażone na wiatr, zbyt suche i popękane. Make Easy wargi peeling, starając się nie uszkodzić delikatną skórę, nałóż odżywczy balsam do ust, należy przytrzymać przez chwilę. Następnie, na ustach należy zastosować małą fundację i proszek, więc kolor szminki będzie odpowiedni odcień. Koło kontur ust ołówek, szminki za pomocą pędzla. Top umieścić trochę wyraźny połysk, które dadzą objętość warg.

 8. Zastosuj rumieniec

  Stosowania rumieniec – to ostateczny szlif makijażu. Bez rumieńca twarz z makijażu będzie wyglądała jak maska. Blush daje żywość, podkreślić kości policzkowe. Wybierz kolor z rumieńcem, w zależności od koloru oczu, włosów, skóry, szminka. Wszystko nadaje naturalny rumieniec brzoskwinia. Aby gatunki promienną twarzą należy zastosować trochę proszku złoty lub brązowy.

Dzień i wieczorem make-up: różnice

Kolejność dowolna technika i tego samego makijażu. I tak upłynął wieczór i dzień makijaż powinien być w harmonii z ubrania, stylu i mody w ogóle. Kosmetyki należy stosować na oczyszczoną skórę przygotowanym. Jednak w ciągu dnia i wieczorem makijaż będzie wiele różnic – od kolorów i odcieni, ich nasycenie i jasność, sposobu stosowania do ołówka, szminki lub cieni. Prawidłowo wykonany makijaż w ciągu dnia może być w ciągu kilku uderzeń zamienił się w piękny wieczór.

Codziennie Makeover

Jak zrobić piękny makijaż na każdy dzień? Dzień makijaż polega naturalne kolory i farby, z maksymalną i minimalną przeciwieństwie niewidzialności. Jest to najprostszy i najszybszy w wykonywaniu makijażu wygląd. Na co dzień makijaż, zwłaszcza biznesowych, zakłada również obecność akcentem – na usta lub oczy. Ale nie nadmiernie przeznaczyć je.

Makijaż oczu w wariancie dziennym wykonywane naturalne kolory cieni, światła i jasne. Ołówek lub eyeliner lepiej nie używać w ogóle. Tusz do rzęs należy ciemno szare lub brązowy, tak gruby czarny atrament, zastosowany na kilka warstw, już odpowiednie makijażu wieczorem. Jest również nieco narysować brwi.

Usta do makijażu w ciągu dnia mogą być podświetlone jasnym ołówkiem na ścieżce i najprostszy sposób – aby pokryć je z przezroczystego połysku. Kolor szminki lub wykorzystanie najlepiej nadaje się do naturalnego koloru warg – blady różowy, brzoskwinia, miękkie korale.

Wieczorem make-up

Wieczór makijaż wymaga pewnych umiejętności w swojej aplikacji. Wykorzystuje jaśniejsze kolory i odcienie, kontrast, nasycenie. Podkreślając warg lub oczu, możliwe jest, aby podkreślić ich najbardziej żywe kolory, w tym ciemności. W wieczornym makijażu dozwolone korzystanie z cekinami, ciemne i bardzo jasne podvodok, fałszywych rzęs. Jednak piękny makijaż na noc, jak każda inna, powinna być w harmonii z ubrań, włosy, mody.

Oczy mogą być wniesione kontrastujące strzałki czarny eyeliner w stylu retro. Gdy ta musi być czarny atrament, można również użyć sztuczne rzęsy. Modnego obecnie trendu – smockey oczy – gdy oczy są podkreślone przez górną i dolną powiekę z czarnymi cieniami cieniowania. Dla jasnych oczu, można użyć ciemny szary lub brązowy odcień.

Warg może pobierać rozjaśniony lub szminki, takie jak szarłat lub Raf. Można również użyć błyszczyk z efektem lustrzanym lub cekinami. Na skórze powinny stosować brązowy lub złoty proszek, aby dać skórze blask. I nie zapomnij o proszku matującego, ponieważ skóra świecić wyraźnie widoczny w świetle sztucznym. Pokrycie to wymaga bardziej nasycone i kontrastowe kolory makijażu.

Makijaż oczu

Oczy – zwierciadłem duszy. To nie ma znaczenia, czy koncentrują się na oczy lub usta, ale nie może się równać oczy nie zwrócić uwagę na twarz. Makijaż oczu – to podstawa makijażu twarzy. Rodzaje makijażu klasyfikować kolor oczu i włosów. Istnieje nawet cała paleta odcieni o różnych kolorach oczu. Należy pamiętać, że dla brunetki i blondynki mają ten sam kolor makijażu oka jest nieco inna. Blondynki powinny używać bardziej jasne i stonowane odcienie, ale brunetki może pozwolić sobie jakąś jasność i nasycenie, najważniejsze – nie przesadzaj. Jak zrobić piękny makijaż oczu w zależności od ich koloru?

Makijaż dla brązowych oczu

Brązowe oczy zawsze wyglądają jasny na twarzy, czerpią swoją ciemną barwę. Jednak orzechowe odcienie może być wiele – od prawie czarne na światło złota. Cień ciemnobrązowy garnitur oczy brązu i beżu, złota i brązu, czarny i srebrny, niebieski i fioletowy. Na jaśniejsze odcienie kolorze złotym piaskiem, bagno, zielony, szary, niebieski cień. Dwa odcienie cieni jest wybór, w zgodzie ze sobą – ciemny i światła. Cienie zwykle wskazuje zewnętrzny narożnik oka, a światło – i stacjonarną wewnętrzną powiekę narożny.

Eyeliner lub ołówek brązowych oczu powinna być wybrana w zależności od koloru cieni, trochę ciemniejszy lub jaśniejszy. Na wieczornym makijażu, można użyć koloru czarnego. Ołówek lub eyeliner strzałki rysowane wzdłuż górnej powieki lub tylko przy zewnętrznym kąciku oka lub stresów i dolnych powiek też. Strzałka może być zacienione, a może pozostać jasne. Mascara jasnobrązowe oczy lepiej wybrać brązowe, to daje miękką wygląd, ale za ciemno może być używany i czarny. Dla dziennych makijaż rzęs stoiskach grzebień pędzla, tak aby zostały one podzielone, a na wieczór może być stosowana w kilku warstw maskary.

Makijaż dla niebieskich oczach

Wszystkie te odcienie, które są w stanie podkreślić najbardziej Shining niebieski garnitur dla niebieskich oczach. Jest to wszystkie odcienie błękitu, fioletu, srebra i złota. Odcienie niebieskiego i błękitu dają niepowtarzalny wygląd jasności, zwrócić uwagę na kolor ich oczu. Bardzo jasne niebieskie oczy, tzw niebieski lód, będzie wyglądać spektakularny z perłowo biały, srebrno-szare cienie na powiekach. Zewnętrzny kącik oka można podkreślić bardziej nasycone i żywe odcienie oraz wewnętrzne – jasny perłę. Ten sam odcień światła powinny być stosowane do powieki tuż poniżej brwi, sprawi, że oczy otwarte i promienna.

Eyeliner i ołówek dla niebieskich oczach nie powinny używać czarnego. Wyjątkiem może być tylko makijaż wieczorowy. Ołówek i eyeliner powinien być w harmonii z kolorem cieni, mogą całkowicie dopasować kolor, ciemniejszy i jaśniejszy. Ołówek może podkreślać zewnętrznego kącika oczu zamiast cienie, mając linię ze strzałką na górnej i dolnej powiece i cienia nim. Tusz do rzęs powinien być ciemny szary, ale można użyć czarny lub jasny niebieski dla makijaż wieczorem.

Makijaż dla zielonych oczu

Piękny makijaż oczu zielony palety zapewnia ciepłe kolory – Grass-zielony, brązowy, beżowy, terakota, miedź, złoto. Dla dziennego makijażu, można użyć matowy cień odcienia skóry, blada brzoskwinia, szary i beżowy. Na wieczorny makijaż jest bardzo dobrze nadaje się bogate odcienie fioletu i śliwki, grafitowy szary i czarny, brązowy i brązu i polerowanego mosiądzu.

Ołówek i eyeliner zdecydowanie powinien komponować się z cienia. Można korzystać z białym ołówkiem, który jest niezbędny do podjęcia wewnątrz linię dolnej powieki. Ta technika sprawi, że oczy wyglądają bardziej otwarte i oczy – duże i szeroko otwarte. Tusz do rzęs powinien używać brązowy, da miękki wygląd. Na wieczornym makijażu, oczywiście, można użyć czarnego tuszu do rzęs i eyeliner.

Makijaż dla szarych oczu

Dla szare oczy zmieścić prawie wszystkie odcienie wymienione powyżej. Szary, szczególnie irys, jest bardzo niestabilna. Jeśli jest to klasyczny szary kolor, jego barwa jest bliżej do koloru ubrania nosisz. Na sobie niebieską sukienkę i podkreślając oczy szaro-niebieski makijaż, można stworzyć iluzję niebieskich oczach. Ale w zielonej sukni z terakoty lub szmaragdowe odcienie, oczy błyszczą z wszystkich odcieniach zieleni. Jeśli oczy nie mają czystej szarości, ale, na przykład, niebiesko-szary, użyj odcieni cieni, które są odpowiednie dla niebieskich oczach. Jeśli masz szare oczy złote orzechowy wydźwięk lub plamy, kolor dopasowany do brązowych i zielonych oczach.

Tusz, ołówek i eyeliner powinien być w harmonii z wybranych do szarych odcieniach oka. Prosty makijaż może być skonfigurowany w następujący sposób. Wyrządzić powiek beżowy cień mat lub w kolorze ciała. Od połowy górnej powieki do końca, rysować ołówkiem ciemnoszarą strzałkę i wymieszać. Zrób to samo dla dolnej powiece. Dolną powiekę można dodatkowo podkreślić ciemne szaro-brązowe odcienie. Ale w środku górnej ruchomej wieku należy stosować kropli brilliant odcienie perła, perła-szary lub złoty odcień. Całkowitym przebudowaniu szare oczy potrzebują grafitowy lub czekoladowego tuszu.

load...