Piękne i zadbane włosy: oplatania kolec

Piękne włosy są zawsze uważane za prawdziwą ozdobą i dumą kobiet. Z ich pomocą można stworzyć niesamowite fryzury i zawsze wyglądają nieodparty. Zaletą długimi włosami – to ogromny wybór stylizacji włosów i możliwości każdego dnia, aby pokazać swoją osobowość, eksperymentowanie z fryzurami.

load...

Atrakcyjny kolec splot?

Do tej pory wynaleziono wiele rodzajów plecionek, które są odpowiednie dla różnych rodzajów włosów. Ale żeby nauczyć się tkać, trzeba znać podstawowe zasady i techniki. Jednym z najbardziej popularnych i piękny warkocz jest kolec, z której można myśleć o wielu różnych fryzur. Mimo pozornego skomplikowania, oplatania skok zajmuje trochę czasu i jest dość prosta. Rezultatem jest piękne i niezwykłe.

Najlepszy ze wszystkich, to wygląda pluć na grubej, błyszczącej sierści. A jeśli są one nadal złoty, włosy faktycznie przypomina naturalne uszy. Jednak brunetki kolec jest również bardzo. Cechą charakterystyczną tej fryzury jest to, że światło odbija się we wszystkich kierunkach. To tworzy efekt blasku. Dzięki drobnym tkania tej warkocz jest bardzo wygodne, ponieważ włosy nie wyjść z rożna w wietrznej pogody.

Czemu więcej wolnego pasma może wizualnie zwiększyć objętość włosów. Jednak, co do zasady, skok – ciasny warkocz, który jest idealna fryzura na codzień. Na specjalne okazje może być ozdobione ćwiekami i kryształkami na całej długości, dodając r blask. Ale zanim zaczniesz eksperymentować z dodatkowymi elementami dekoracyjnymi, konieczne jest zbadanie ogólnej procedury oplatania kolec.

Metody plecionki tkania kłosków

Najpierw trzeba przeczesać wszystkie włosy do tyłu i wyróżnić dwie cienkie kosmyki. Grubość każdej z nich należy około dwóch lub dwa i pół centymetra. Pasma są brane jeden na lewej skroni, a drugi od prawej. Przemierzają je – prawy kosmyk nad lewym. Następnie wciśnięcie prawej dłoni otrzymanej mieszaniny dodać lewą rękę spod lewej nici nowej nici, którego wysokość powinna być co najmniej 2,5 cm. Nowej Lewicy nić trzeba przejechać na prawo i zrobić to samo po prawej stronie. Powtórz te kroki powinny być aż do szyi, stopniowo wyciągając wszystkie włosy, które spadły na plecach. Zabezpieczyć włosy stoi piękny gumkę lub klamerkę. Kiedy oplatania wstążki kolec są rzadko stosowane, ponieważ są one wizualnie zniekształcić włosy i traci swoją oryginalność. Ale jeśli twoje włosy ma pasemka, kolec będzie idealny rodzaj plecionki. On będzie wyglądać elegancko, nawet jeśli robisz to z tego prostego ćwiczenia.

load...

Drugim sposobem tkania Spikelet – wariant z trzech pasm. Zaczyna tkania, tak jak w zwykłym śliną, a następnie w sposób ciągły wplecione nowej nici. Pomoże to zrobić kosę silniejszy, co jest bardzo ważne podczas wietrznej pogody.

Można również eksperymentować z rzadką przeplatanie. To jest skok na wykresie zostaje przerwany, a następnie wznowiony. Jednak ta fryzura nadaje się tylko na specjalne okazje, kiedy wszystkie starannie rejestrowane lakierem. Trzecia metoda jest przydatna dla tych, którzy nie mają dużego doświadczenia, jak zwykle, pierwszy tkanych nici warkocz a następnie rzucić się na niego. Rezultatem jest to, że skok nie wiszą w powietrzu i jest w trakcie podstawowego warkocz.

Opcje dla fryzury Pigtailed kolec

Teraz kolec może być nie tylko podstawowym włosy, ale po prostu elementem stylizacji, które podkreślają piękno i indywidualność. Na przykład dziewczęta z kwadratową typu twarzy jest bardzo mały cypel z grzywką, tworząc zawijania włosów. Szczególnie pięknie wygląda, jeśli istnieją pasemka. W tym przypadku, można zebrać je od pasm jednego koloru, biały jest najlepszy. Wtedy będzie świecić jaśniej i wyróżniać. Wybierając fryzurę na tę okazję, warkocze, plecione skok staje wdzięku i solidne podstawy, i opcje można wymyślić bardzo wiele układania.

Jednym z najbardziej popularnych jest cypel-cap całkowicie obejmujące głowę. Jednakże, może to zrobić tylko dziewczyny z długimi włosami. Jeśli nie ma czasu czekać, kiedy włosy odrastają, można skorzystać z alternatywy. Pozostawić na kilka pasm, z których można zrobić na głowie coś w rodzaju siatki, a następnie przeciągnij z folią kłosków który ją zabezpiecza. Na przecięciu siatki można ustawić błyszczące cyrkonie, dodając pikanterii fryzury. Na samym kosumozhno umieścić łuk lub mały kwiat, w zależności od stylu sukni i osobistych preferencji.

Inna postać jest piękne tkania skrętki spodnie. Oznacza to, że tworząc kwiatostan nowe nici trzeba je naprawić, zwalniając trochę, tworząc loki powieszenie. W niektórych miejscach można nawet splot nici, a gdy jest w pełni zwolniony. Tak więc możliwe jest, aby stworzyć efekt pewnego zaniedbania. Jednakże, wygląda bardzo elegancki i nadaje się do najbardziej wykwintne wieczorowej sukni.

Ozdoba do włosów pigtailed kolec

Wyplata kłoski nie zajmują dużo czasu, i można zrobić je przez 5-10 minut, w zależności od długości włosów. Więcej czasu poświęca się na tworzeniu uroczystej układania. Obecnie istnieje ogromna różnorodność dziąseł, szpilki, obręcze i kołków, które są idealne dla każdego stylu. Na przykład, jeśli warkocz owinięty wokół jej głowy, a jego długość należy wstrzykiwać stadniny z małych kwiatów, tworząc wieniec wdzięku.

Oryginalny wystrój pigtaili Spikelet ucieleśnieniem jest dodanie do każdego tkania niewidzialne szpilki, które są umieszczone na kulkach. Na białe włosy wyglądają najlepiej czarny, niebieski, różowy i czerwone korale i czarno – wszystkie odcienie bieli, beżu, żółtego i srebra. Można zrobić kilka stałych perły. Ale jeśli nie ma czasu, to lepiej, aby stworzyć jakiś wzór.

Spike jest wielkim fryzura na codzień, ponieważ jest to bardzo długo można zachować swój kształt i mało narażone na działanie różnych czynników. Ponadto, jest idealnym miejscem dla świątecznych fryzury. Jeżeli pokaz wyobraźni, będzie wyglądać znacznie piękniejsze niż banalnych loków wykonanych curling.

load...