Piękne i napięte mięśnie ud – Nie ma nic łatwiejszego!

Zawartość:

Cóż, kto nie marzy kobiet być szczupła, piękna i atrakcyjna? Tam po prostu nie istnieje w świecie. Rodzimy się podobać, urok i przyciągają wzrok. Jednakże, w celu zapewnienia, że ​​te poglądy byli zachwyceni, ale nie sympatyczny, trzeba zrobić dużo wysiłku. Ale nie boimy się trudności, prawda?

load...

Niestety, nie zawsze mają możliwość regularnego iść na siłownię i tam wykonywać ćwiczenia pod nadzorem doświadczonego – a jeszcze lepiej, jeśli i słodkie! – trener. Cóż, nie wszystko dzieje się tak jak chcemy. Jednak to nie powód do smutku. Po tym wszystkim, robić ćwiczenia nóg, które pomogą doprowadzić mięśnie w tonie, to jest możliwe, aw domu. Nic skomplikowanego o nim.

Wiele kobiet mają tendencję, aby utrzymać się w dobrej formie fizycznej. Ale priorytety są różne. Ktoś głównie interesuje, jak zbudować mięśnie klatki piersiowej i sprawiają, że biust został skutecznie podniesiony. Inni zajmują się głównie utrzymaniem formę mięśni ud i stworzyć piękny ulgę nóg i pośladków. Po tym wszystkim, smukłych nogach – to jest tak piękne!

Porozmawiajmy dziś o nich i spojrzeć na niektóre ćwiczenia, które pozwalają do domu, aby utrzymać mięśnie w dobrej kondycji. Proponowany kompleks będzie działać wszystkie części tandem „hip pośladków”. Z tego powodu nogi dostanie ulgę. Ćwiczenia te są również interesujące, że koncentrują się głównie na opracowaniu wewnętrznej powierzchni ramion i pleców. I to właśnie te obszary, co do zasady, powodują najwięcej problemów. Ruszamy od prostych do złożonych. Najpierw oduczyć kilka ćwiczeń, bez ważenia.


Ćwiczenia bez hantlami

Przed rozpoczęciem realizacji tego kompleksu, trzeba ogrzać się trochę. Ocieplenie nie powinny być bardzo długa i może być utworzone w dowolnym kształcie. Na pierwszym treningu zaleca się, aby śledzić kolejność ćwiczeń prezentowanych tutaj. Ale już w następnej lekcji, to będzie konieczne, aby go zmienić. Pamiętaj, że na dwóch sąsiednich powtórzenia szkolenia nie powinno być. Ćwiczyć dwa lub trzy razy w tygodniu, dając sobie trochę odpoczynku pomiędzy sesjami szkoleniowymi. Wraz z pojawieniem się doświadczeniem można spróbować wykonać najbardziej skomplikowane. Ale co do zasady, aby osiągnąć pożądany efekt, tylko dwa lub trzy treningi w tygodniu. O wiele ważniejsze niż ich regularnie! Zawsze o tym pamiętać. Wtedy masz gwarancję, aby osiągnąć pożądany rezultat!

load...
  1. Stań prosto, wyprostuj plecy. Stań ze stopami rozstawionymi na szerokość barków. Ręce na jego pas i opuszczany na każdej stronie. Wykonać jedną nogę do przodu i przykucnąć. Twój krokiem jest uzyskanie wystarczająco duży – tak, że noga pozostaje na swoim miejscu, nie było prawie prosto. Utrzymanie równowagi, napinaj mięśnie ud, a tym samym starania, aby powrócić do pozycji wyjściowej. Teraz powtórzyć wypad do przodu inny nożnego. Uczynić każdą nogę od 5 do 15 powtórzeń tego ćwiczenia. Jednak, aby doprowadzić się do wyczerpania nie jest konieczne. Ochoty pracujących mięśni nóg i pośladków. Być może pierwsze ćwiczenie będzie wydawać się skomplikowane. Nie jest niczym niezwykłym. Z biegiem czasu, twoja koordynacja poprawi i wykonywać ćwiczenia staną się o wiele łatwiejsze.
  2. To ćwiczenie jest niemal dokładnie kopiuje poprzedni nogę. Tylko kilka kroków trzeba zrobić teraz z boku – najpierw w lewo, potem w lewo. Nadal starać się o krok wystarczająco duży i siedzieć na jak najniższym poziomie. Biec z powrotem do pierwotnego położenia. Jeśli można siedzieć w taki sposób, w płytkiej głębi, nie rozpaczaj – po kilku treningach można wykonać rzuca w kierunku zwiększonej amplitudzie. Ponownie dokonać 5-15 rzuca na każdą nogę. Można wykonać je jeden po drugim – lewy i prawy. A jeśli chcesz, możesz zrobić wszystkie powtórzenia, najpierw w jednym kierunku, a następnie w innym kierunku. Można zmienić styl wydajności od treningu do treningu.
  3. Ostatnim ćwiczeniem dla stóp, część kompleksu, również przyczynia się do nadania udo kształt i napięcie mięśni. Znowu trzeba powtórzyć ataków, ale szedł prosto. Alternatywnie dla każdej nogi, wykonać tyle powtórzeń, jak pozwala na dzisiejszym stanie zdrowia. Podsumowując. Musisz wykonać wszystkie trzy ćwiczenia – rzuca się do przodu, na boki i do tyłu.

Średnio, może trwać od pięciu do piętnastu minut, a czas odpoczynku pomiędzy ćwiczeniami. Relax tyle, ile potrzeba, aby przygotować się na następny ruch. Nie spiesz się – zazwyczaj wystarczy, aby przywrócić jedną – dwie minuty. Jeśli czujesz, że nie jesteś w stanie wykonać wszystkie trzy ćwiczenia należy wykonać tylko dwa z nich, lub nawet jeden. Co? Wybierzcie sami. Kto wie, może po tym ćwiczeniu, będziemy chcieli, aby kontynuować naukę. Ale nawet jeśli nie – nie obwiniaj się. Po tym wszystkim, jutro jest kolejny dzień, a ty, z nową energią, wróci do treningu.


Ćwiczenia z hantlami

Te ćwiczenia na nogi są przeznaczone dla tych, którzy są już całkowicie opanowane poprzednią kompleks. Jeśli ćwiczysz zaczął wydawać zbyt proste i nudne, to jest czas, aby skomplikować. Ćwiczenia te są również całkiem możliwe do zrobienia bez trenera, w domu. Jednak do tego trzeba hantle. Stopniowo zwiększać obciążenia. Najpierw wziąć lekkie hantle – ich waga nie powinna przekraczać dwóch kilogramów. Start z jednym lub dwoma podejściami do których każdy jest 10-15 powtórzeń. Na początek to wystarczy.

Przysiady

Stań prosto. Zamieść swoje stopy nieco szerzej niż szerokość ramion i lekko rozcieńczyć skarpetki w ręku. Weź hantle w każdej ręce. Wdech i kucać jakbyś zamiar usiąść na krześle. Plecy powinny być wyprostowane. Obniżyć się aż do ud, gdy nie znajdować się równolegle do podłogi. Powoli wróć do pozycji wyjściowej. Jeśli po prostu zrobić ćwiczenia nie działa – nie martw się. W ciągu tygodnia lub dwóch nie spowoduje Ci żadnych kłopotów.

Zmienna atak

W rzeczywistości, to ćwiczenie na nogi – wyrafinowana wersja to pierwszy badany przez ciebie. Wszystko jedno stanowisko Uruchamianie – ze stopami rozstawionymi na szerokość barków, opuść ręce wzdłuż tułowia i wziąć hantle. Zrób wypad. Ale potem zaczyna się zabawa: zamiast powrócić do swojej pierwotnej pozycji, trzeba skakać w powietrze i wymiennych nóg. Odbywa się to na wydechu. Po wylądowaniu na zgiętym kolanie, natychmiast zejść do głębokiej lonży.

Plie w ruchu

Jest to dość skomplikowane ćwiczenie dla stóp jest dobre, ponieważ trenuje wszystkie mięśnie w tym samym czasie – zarówno zewnętrzne, jak i przywodzicieli biodra, jej powierzchnię przednią, a także pośladki. Stań prosto i umieść stopy nieco szerzej niż szerokość barków – pozycji wyjściowej. Połóż ręce na biodrach. Kolan i nóg powinien być włączony pod kątem 45 stopni. Jak najwięcej zacisnąć mięśnie brzucha. Zegnij kolana i zejść jak najniżej. W tej pozycji kręgosłupa powinny pozostać niezmienione. Wyprostuj nogi, wyciągając prawą piętę w lewo, a zaraz potem zrobić krok lewą nogą w bok i powtórz warstw. Następnie zrobić krok prawą nogą i wykonać dwie warstwy w prawo.

Ołowiane nogi kierunku

To nie jest bardzo trudne ćwiczenie na nogi bardzo skutecznie pomaga przynieść dobrych kształt mięśni ud. Położyć nogi ramię szerokość od siebie, dokręcić abs i skrzyżował ramiona. Lekko zegnij lewą nogę i podnieś prawe kolano tak, że prawy staw skokowy jest równo z lewej łydki. Z wysiłkiem, wyprostuj prawą nogę do przodu, tak że pięta jest skierowana do góry. Powrót do pozycji wyjściowej. Następnie odpiąć nogę pracy. Obudowa w tym przypadku powinny pozostać proste. Ponownie, ma pozycję wyjściową. Każdy trening zmienić kolejność ćwiczeń na nogi. Przegrupowanie to wpłynie na mięśnie ud każdym razem nową drogę, która, oczywiście, pozytywny wpływ na wynik i, co najważniejsze, na ogólny stan zdrowia.

Pamiętaj, że biorąc pod uwagę intensywność ćwiczeń wystarczy, wymagają pewnego wysiłku ze strony użytkownika. Ale proszę mi wierzyć, że są tego warte! Robi je będzie rozwijać nie tylko mięśnie bioder, ale również zacisnąć pośladki. I to wszystko – bez wychodzenia z domu! Oznacza to, że twoje stopy staną się cienki i lekki. I podziwu spojrzenia od płci przeciwnej, który podałeś. Znajomy niech zazdrości!

load...