Piękne dłonie – ćwiczenia, aby osiągnąć pożądany efekt

Zawartość:

Wkrótce przyjdzie ciepłe i słoneczne dni. Więc przychodzi czas, aby spróbować sundresses i otwartych koszule. Nie fakt, że będziesz cieszyć się w lustrze własnego mapowania. Kształty rąk pozostawiają wiele do życzenia? Cóż, nie rozpaczaj i zmienić garderobę! Konieczne jest, aby je zrobić. Ponadto, powinno to być zrobione dobrze przed nadejściem ciepła. Po ukrywanie ramiona długimi rękawami jest mało prawdopodobne, aby być wygodne i komfortowe. Lepiej dołożyć starań i spokojnie wędrować po ulicach kurortu z nieskończenie głębokim dekoltem i ramiączkami na ramionach.

load...

Proste ćwiczenia poranne nie pomoże tutaj. Fakt, że ćwiczenia na piękne dłonie powinny być wykonywane tylko pod pewnymi zasadami. Nie wystarczy dokręcić skóry, mięśni, tworząc przez to zaokrągloną (ale nie całkowitą) formy. Jest to konieczne, aby uniknąć pompowania – uzgodnić wyraźną ulgę, że mięśnie w ramionach wyglądać mniej atrakcyjne jako postacie kobiece i pełne wdzięku. Tak, pragnienie piękna – to w porządku, ale powinno być harmonijne.

Szkolenie technologia

Istnieją dwa rodzaje szkoleń dla rąk – i bez ważenia. Najpierw trzeba wykonać proste ćwiczenia, bez wagi, a następnie zwiększać obciążenie. Rzućmy okiem na algorytm wymaga szkolenia:

  • Pierwszy trening: do rąk Mahi, koliste ruchy i prosty rysunek;
  • Pamiętając szkoły dla programu edukacji fizycznej i przystąpić do ładowania;
  • Pompek. Bardzo skuteczne ćwiczenie jest prawdopodobnie najpotężniejszym ze wszystkich dostępnych! Pompek może być wykonana z kanapa, krzesła, ławki i podłogę. To wszystko zależy od szkolenia;
  • Pompki siedzi. Powrót do przysiadów krzesełkowych. Dłonie spoczywają na krześle za nim. Zaczynamy robić przysiady, podnoszenie użycie broni. Musisz upewnić się, że tylko napięte górne kończyny, nogi nie pomagają! Teraz można odpocząć trochę. Wystarczy chodzić po pokoju, lub tańczyć. Tylko nie siedzieć lub leżeć – mięśnie muszą pozostać w dobrej kondycji. Zaledwie dziesięć minut odpoczynku i wziąć w ręce hantle …
  • Stojąc, przycisnął dłonie do piersi. W rękach mają być hantle, zakręt w łokciach i na wydechu, podnieś je, wrócić do oddechu;
  • Teraz umieścić nogi szerszy niż szerokość barków, ramion hodować siebie. Zacznij powoli, aby nosić broń do przodu. Opóźniony o 3-5 sekund schowane;
  • Skupiając się na poprzedniej pracy, podnieść ręce do góry. W ten sam sposób możemy trzymać oddech i wróć do pozycji wyjściowej. Tak, hantle są w rękach;
  • Teraz mogę tułów do przodu i zacisnął dłonie z hantlami do klatki piersiowej. Oddech rozprowadzać je tak, że ręce linii biegł równolegle do podłogi. W oddechu – dociskany do klatki piersiowej;
  • Siedząc na krześle, ręce i rozstał się z hantlami w ręku, powoli zginać w łokciach. W związku z ważenia hantle, ćwiczenie na biceps staje się niezbędna;
  • Idealnie zrobić 15-20 razy każde ćwiczenie. Ale można rozpocząć tylko trzy razy. Najważniejsze jest to, aby rozpocząć szkolenie w ogóle – to wszystko wyjdzie!

To wszystko. Te proste ćwiczenia dadzą wymierne efekty. Można zauważyć, jak zacisnął mięśnie, skóra stała się sprężysta i od obwisłe fałdy zniknęła. Maksymalny czas szkolenia nie powinien być krótszy niż sześć miesięcy, ale po miesiącu poczujesz i zobaczyć pierwsze rezultaty. W pojawia ręce przyjemnego napięcia, przestaną być chory po ciężkich toreb, pracy fizycznej.

load...

Jest jedno ograniczenie. Nie można używać pull-up na pasku w celu poprawy formy rękach. Fakt, że taki efekt siła może grać z wami złośliwy żart. Bardzo szybko krwawić mięśnie pleców i ramion będzie wyglądać po prostu brzydkie.

Dodatkowe an_1

Nie jest konieczne, aby rozwodzić się wyłącznie na treningu. Obsłudze i bardziej lojalni metody. Na przykład, Masaż antycellulitowy krem. Wiele kobiet może być postrzegane nie tylko zwiotczenie skóry, ale także wyraźny przejaw istniejącego cellulitu – blizn, rozstępów, białawy, skórki pomarańczowej. Masaż należy wykonywać eksperta, więc najpierw skonsultować się z lekarzem, a następnie w gabinecie masażu. Procedura ta jest nie tylko przyjemne, ale także bardzo przydatne.

Może być stosowany w celu osiągnięcia określonego celu i sauna. Tak, to jest luksus pary skóry, aby dać upust toksyn, spędzić proces obierania lub uchwyt pilingi. W ogóle, to prawdziwa przyjemność! A jeśli używamy zadziwiające właściwości miodu i masaż z użyciem tego daru natury, nie będzie tylko wzmocnić mięśnie, ale powróci do swojej dawnej elastyczności skóry, aksamitne.

Jeśli to możliwe, kupić abonament na kompleksie sportowym. Po pierwsze, będziesz przechodzić szkolenia pod okiem trenera, a po drugie, być może trzeba będzie innych częściach szufladę poprawnego ciała, po trzecie, do zaangażowania się z przyjaciółmi lub współpracownikami jest o wiele bardziej przyjemne niż robi to sam.

I jeszcze jedno – kompleksy sportowe zazwyczaj działa i na basen, saunę i siłownię oraz gabinety masażu. I dostać pełny zakres usług będzie bardzo przydatny nie tylko do rąk, ale dla całej sylwetki i ogólnej kondycji. Tak więc, kupując abonament może być bardzo dobrą inwestycją. W zamian dostaniesz dużo zabawy i doskonałą formę – chyba, że ​​nie jest wystarczająco? Bardzo dobre sport zabaw, które wiążą ręce – siatkówkę, koszykówkę. Te rozrywki można przynieść znajomym, a następnie przekształcić nudny za wspaniałe wakacje!

Czego nie robić

Jeśli chcesz tylko trochę dostosować do kształtu dłoni, nie trzeba będzie udać się do zanurzenia się w treningu siłowego. Hantle, sztanga i wagi dla niedopuszczalne! Pamiętaj, że jesteś kobietą i trzeba wyglądać elegancko! To wygląda brzydko mięśnie wybrzuszenia, zawyżone ramiona, formy ulgi. Przeciwnie, jest przywilejem mężczyzn. Chociaż … zdecydować, oczywiście, wszystko musi być indywidualnie.

Jeśli masz jakiekolwiek choroby związane z zaburzeniami metabolicznymi, usterka układu hormonalnego, należy najpierw skonsultować się z lekarzem. Przewlekłe choroby układu sercowo-naczyniowego, choroby skóry krostkowate, nowotwory i ostre stany zapalne – jest także obszar zagrożenia.

Nigdy nie należy przyjmować tabletki odchudzające – mogą spowodować nieodwracalne szkody dla zdrowia. Pamiętaj, że tylko kosztem wysiłków i ograniczeń można osiągnąć pożądany rezultat. Że piękno wymaga poświęcenia nie tylko ładne powiedzenie, ale rzeczywistością, a zobaczysz na własne oczy. Tak, to będzie trudne i trudne, ale wtedy nie będzie w stanie zrobić bez treningu, bez basenu lub sauny. A ciało reaguje z piękna i doskonałości. Chyba, że ​​nie zasługują?

load...