Piękne buty gumowe – moda damska czy trend?

Zawartość:

Późną zimą i wczesną wiosną na mokro! Dlaczego jest mokry? Bo śnieg topnieje i pada deszcz, wszędzie tam kałuże i błoto. I jesienią jest często „zachęcani” nas deszcz i błoto. Jak wydostać się z tej pozycji, suchym i nie przeziębić, mokre nogi? Nosić modne buty gumowe i odważnie iść przez kałuże w dobrym kierunku! Przynajmniej tak zrobić dzisiaj to nie tylko zaawansowana varshavichki.

load...

W buty gumowe afiszować i bardzo młode panie i panie w sile wieku, a którzy cenią sobie wygodę i komfort starszych kobiet. I co ciekawe, piękne buty gumowe nie są już w nas obudzić uśpione kompleksów – nie ryzykujemy upodabniając zatyukali życia rolników zbiorowych. Korzystaj z wygody tego buta, sami się to modne. A projektanci i producenci w trosce o nas, drobiazgowy) wytwarzają piękne buty gumowe, aby zadowolić wszystkie gusta.

Jest to naprawdę wygodne i korzystne pod wieloma względami. Oto tylko pięć „tak” na rzecz buty gumowe:

 • Wymiana ma potrzeby naboek.
 • Kałuże na kolana!
 • Łatwy w czyszczeniu – łatwe do czyszczenia.
 • Mogą chodzić gdzie chcą.
 • Wygodne i trwałe.

Tak, modne buty gumowe – moda damska czy trend? Najprawdopodobniej ten ostatni. Po tym wszystkim, moda jest nie tylko to, co jest piękne, ale to, co jest wygodne. A jeśli jest to tendencja, daj nam znać o tym w szczegółach.

Z historii butów gumowych

Wszystko jest nowe – dobrze zapomniane stare. To truizm, który przypomina nam o powrocie buty gumowe mody. Tak było. Moda dyktuje rzeczywistość. I pierwszy model obuwia gumowego, wymyślony specjalnie, aby chronić stopy przed wilgocią i brudem, nie były początkowo bardzo piękne i bardzo wygodne. Jednak te buty były popytu i popytu, jak wiemy, rodzi podaż.

load...

To gdzie to wszystko się zaczęło. Z unpresentable i chropowatych kaloszach obuvki (mianowicie, stały się one „przodkowie” buty gumowe) w cudowny sposób zaczęły się przekształcić w modnej i nawet elegancki ciuch. Początkowo zostały one wystawione bezpośrednio przez „cywilizowanych” buty, aby chronić go przed brudem i wodą. Pierwsza partia eleganckich i stylowych kaloszach pojawiła się w Polsce pół wieku temu. Byli amerykańscy robione kalosze, umieścić niemieckiego biznesmena Ferdinand Krauzkopfom. Oceny zapotrzebowania na te buty, Krauzkopf szybko ugruntowała swoją własną produkcję, a trzy lata później produkować do dwudziestu milionów par butów gumowych w roku!

Przed Wielkiej Wojny Ojczyźnianej w ZSRR, buty gumowe i kaloszach, zbyt, były bardzo popularne i modne. Dla kobiet, nawet wydane kalosze z wydrążonego piętą, dzięki czemu można je umieścić na buty. Po wojnie, buty gumowe i kalosze stały się utylitarny i obuwie noszone wyłącznie do pracy w przemyśle lub w rolnictwie. Buty tylko dzieci kontynuowała być jasne i piękne.

Chociaż pod koniec ubiegłego wieku, i nie były próby ożywienia zainteresowania butów gumowych i sprawiają, że modne i stylowe, były one nieskuteczne. Patrząc wstecz na Zachodzie i staramy się „zmieścić się w innych krajach”, nasi rodacy są kategorycznie odmówił przyjęcia kalosze jako integralna obiektu modnej garderoby. Ale być może nadszedł czas, a kalosze wzmocnić swoje pozycje.


Kalosze dzisiaj

Co jest nowoczesna kalosze? To buty wykonane z kauczuku syntetycznego, który jest produkowany na drutach lub izolowanego sposób i są wykonane z wysokiej jakości. A różnorodność modeli znaleźć swoich zwolenników wśród kobiet w różnym wieku i dochodów. Czego nie widzi na bardzo kobiecych nóg! I brutalne „łaziki” grube podeszwy i złośliwy imitacja buty na wysokim sznurowania i stylizowane wytłaczanej skóry, stylowy model butów z obcasami i suwakiem i „podrobienia” pod butów dziecięcych.

Projektanci i projektanci mody starają się „dopasować się” nastroju. I to nie jest pierwszy rok oni oferują nam stylowe, piękne i modne buty gumowe, które są „gwóźdź” kolekcje obuwia i niezastąpioną częścią garderoby mody. A poza tym, ten but jest bardziej trwała i niemal powszechne. I, przy okazji, wracając do starej mody nie tylko buty, które są noszone na bosy stopy, ale również te, które mogą być noszone na wierzchu modelu butów.

Nowoczesne buty gumowe nie jest to, co ich poprzednicy, choć wiele kobiet dziś przeraża się wyrażenie „kalosze”. Są jednocześnie niezgrabny i brzydki mokrostupy w którym buty naszych dziadków. Ale widocznie te panie po prostu nie wiem, co może być piękne buty gumowe.

Wcześniejsze kalosze były zazwyczaj czarny lub, w najlepszym razie, niektóre ciemne kolory. Nawet modele nie różniły łaski i łatwością. Ale z biegiem czasu, a damskie buty gumowe magicznie przekształcony. Impulsem do gumowego obuwia badaczy boomu moda uwierzyć chwili pojawienia Keyt Moss na festiwalu Glastonbury w buty czarne gumowe marki Hunter. Prasa koncentruje uwagę na ten fakt i nagłośnione dotykając agresywnego wizerunku pani w „Hunter”.

Ciąg dalszy popularyzacja gumowych obuwia znanych marek Designer (Prada, Burberry, Ed Hardy, Juicy Couture, Emilio Pucci), kiedy nie było modelu poudimah w butach gumowych i buty. Niedawno malezyjski projektant Dzhimmi Chu wpadł modelu butów (Hunter) skóry krokodyla. Ta seria markowe buty szybko znalazła swoich nabywców.

Marki i trendy

Hunter i do dziś pozostaje wiodącym producentem butów gumowych moda dla kobiet, które w ogóle nie dziwi: te buty były jeszcze w XIX wieku Brytyjczycy myśliwych i miłośników wypoczynku na wsi. Nawiasem mówiąc, to znaczy wygląd obuwia gumowego niewiele się zmieniła od tamtych czasów i nowego materiału różni się chyba tak kolorach.

Jeśli Europa słynie „hanterovskoy” gumowego obuwia, wśród amerykańskich producentów buty gumowe dłoni mocno trzyma mocno Aigle, która specjalizuje się w produkcji odzieży i obuwia na świeżym powietrzu. Pierwszym produktem tej firmy stały się szorstkie buty gumowe dla francuskich rolników. Znane marki butów gumowych – nie tylko Hunter i Aigle. Oto lista najbardziej znanym i najbardziej znanych marek na świecie obuwia (łącznie z gumą):

 1. Overhagen Giesswein. Bardziej demokratyczna Marka: obcas, platforma, stylizowane drzewo i tkanka szkocki.
 2. Gianmarco Lorenzi – włoska marka. Pod tą marką można znaleźć boots luksusowe: pikowana czubki wodoodpornej tkaniny, obcasy, zamki błyskawiczne.
 3. Diesel i Melissa. Również bardzo interesujący marki, które dokonały zakład na połysk i połysk. I Melissa – także na oryginalnych akcesoriów: łańcuchy, pasy, guziki.
 4. DAV – w angielskim stylu włoskim interpretacji: różne grafiki, koronek i krawaty za buty.
 5. Keddo – jeden z najbardziej popularnych marek w Polsce: obcasy, grafiki, stylizowany obraz Pawłowski Posad i skandynawskie wzory.
 6. Wedge Wellyi – stylowe buty sukienka (jasne kolory, platforma i klinowe). Kalosze tej marki były pierwotnie zaprojektowane dla dziewcząt, wyżarzania na festiwalach ulicznych. Jednak rozkoszował i damy, prowadząc nieco inny sposób życia.
 7. „Econika” – klasyczny gumowe buty w najlepszej tradycji Hunter i Gianmarco Lorenzi.
 8. Alessadro Frenza – model przeznaczony do napędu młodzieży, lekkomyślność i zamiłowaniem do przygody.
 9. Burberry – klasyczne modele z najstarszych marek w Anglii: lakoniczny czerni i tradycyjnej komórki.
 10. Kenzo – marka, która znalazła swoją niszę w świecie mody w 2009 kauczuku. Ulga, frywolność, kobiecość i kwiatowy wzór – to co odróżnia buty gumowe z Kenzo.
 11. Marc Jacobs – rygor i zwięzłość, bez jakichkolwiek prób szokujące. Ale stylowe i wysokiej jakości.
 12. Marni – sztywność, ociężałość i zewnętrzny roszczenie do arystokracji.
 13. Emilio Pucci – Marni odwrotny efekt: zgorszenie i jasność.
 14. Louise Vuitton i Dsquared – szokujące czarodziejem. To właśnie te marki po raz pierwszy w manekinach wprowadziły buty gumowe na wysokich obcasach. Cóż, każdy ma prawo do swojej wizji świata. W tym świecie mody.

Buty gumowe produkcji krajowej

Nie przykładem globalnych marek, oceniając ich buty zbyt wysoka (według naszego dochodu i torebki), polskie fabryki obuwia oferują nie mniej interesujący model. I w sprawiedliwości należy zauważyć, że jakość takich butach nie różni się zbytnio od butów markowych.

Krajowi producenci nauczyli się pracować z PCV, używane do dobrych wodoodporne buty. Takie „warunkowy” gumowe buty wyposażone w ciepłych ortopedyczne oraz okładzin i modeli zimowych przycięte również z mankietami futerkowych. Kolory też nie są gorsze od ich zagranicznych odpowiedników. Jedyną wadą buty polimerowych – kruchość w porównaniu z buty i buty gumowe.

Większość legendarne marki krajowe, takie jak „czerwony trójkąt” stał się częścią historii. Nowoczesne dużych producentów obuwia w Polsce można policzyć na palcach jednej ręki „Tomsk gumowe buty roślina” „polimer Psków” Rostov „Khimprom” yes No, może nie jest tak kilkanaście dużych producentów. Ale Chiny to zawsze przed resztą. Mamy nawet nazwać tych producentów nie będzie – Chińczyków, mają chińskiego. Niezależnie od kraju produkcji, kosztów i gumowych butach styl, muszą jednak wybierać mądrze.

Jak wybrać buty gumowe?

Jeśli nadal kusi perspektywą, aby wypełnić swoją szafę ze stylowymi i piękne buty gumowe, następnie usvoyte kilka zasad ich wyboru. Co więcej, przepisy te stosuje się w równym stopniu do obu modeli drogich butików, a na butach, które stoi na półkach tradycyjnych sklepów obuwniczych lub pchlich na półkach.

 • Guma zachowuje swój kształt i rozmiar: to nie rozciąga i nie „siedzieć” na nodze. Dlatego należy wybrać tylko te buty, które nie są zbyt ciasne.
 • Buty gumowe nie ciepłe (z wyjątkiem izolowanych butach). Dlatego przy zakupie mierzyć go na skarpety z bawełny iz kim trzeba nosić buty gumowe.
 • Jeśli kupisz buty bez nich stara (na przykład sklep internetowy), a następnie wybrać buty o jeden rozmiar większy.
 • Należy zwrócić uwagę na wewnętrzną wykładziną bagażnika (jeśli istnieje). Najlepszym rozwiązaniem – podszewka wykonana z naturalnych tkanin. Syntetyki stopa będzie pocić. Chociaż w butach gumowych ona pot i tak. Tylko naturalna podszewka, proces ten jest bardziej estetyczne.
 • Zewnętrzne egzaminacyjne – sprawdzenie buty dla różnych zadrapania, przebicia (guma), mimo wszystko źle farbowanych obszarach, szarawy płytki nazębnej i plam.
 • Kontrola wewnętrzna odbywa się poprzez dotyk. Trzymać w ręku buty i dotknąć go, czy marszczenie, szorstkości, luk w podszewce lub izolacji. W tym ostatnim przypadku, również sprawdzenia wytrzymałości i gęstości izolacji dopasować gumy.
 • Aby sprawdzić trwałość kolorów podkładowej, mokre czystą chusteczkę i wytrzeć wkładki wewnątrz buta. Jeśli szalikiem żadnych śladów, więc okładzina nie znikną.
 • I pamiętaj, aby spróbować na buty na obu stopach. Wtedy zrozumiesz dokładnie wygodne dla Ciebie w butach, czy nie.

Jak nosić kalosze?

Z tego, co nosić buty gumowe – nie jest już problemem. A jeśli nawet trzy lub cztery lata temu fashionistka szukają porad na ten temat, ale dzisiaj problem usunięty z porządku obrad. Kalosze są tak zróżnicowane i „wielostronny”, które można nosić je ze wszystkim: od dżinsów i marynarki i eleganckie płaszcze i peleryny wykończeniowych, a nawet ubrania biurowych.

Dlatego ważne jest, aby wiedzieć, jak nosić buty gumowe. Nie należy zapominać, że radykalnie zmienić swój wygląd, buty gumowe nie zmienił swojego przeznaczenia. Specjalnie obuwia – przed brudem i wilgocią. Więc pamiętaj:

 • Kauczuk – sztuczny materiał, a nie naturalna podszewka nie uratuje swoje nogi z uprevaniya. Ale to, oczywiście, tylko wtedy, gdy nadużywają ich buty i są zbyt długie. Zawsze staram się zmienić buty W pokoju: kalosze – buty na ulicy.
 • Spróbuj nosić bawełniane skarpety na buty – tak noga zamrozi coraz mniej potu. Spocone stopy w butach gumowych nie dlatego, że jest gorąco, ale dlatego, że jest duszno.
 • Dlatego zawsze należy przewietrzyć swoje buty gumowe, wytrzyj je od wewnątrz dezodoryzacji i środki dezynfekcyjne.
 • Nie należy nosić buty gumowe (nawet podgrzewane) w ciężkim szronu lub lodu. W przeciwnym razie istnieje ryzyko coraz zimno lub złamania. Tak, i patrzeć na nich, to byłoby głupie.
 • I nie zapomnij czas umyć buty, szorowała je z brudu i pocierać glicerynę.

Powodzenia wam wybór kupowania piękny i użyteczny nabycia. Bądź piękna i zdrowa!

load...