Piękne brwi kształcie malować i dbać

Zawartość:

Brwi – to nie tylko dwa identyczne opaski do włosów, położone nad oczami. To brwi pozwalają rysy twarzy aby uczynić go bardziej wyraziste, dać do obejrzenia całej głębokości i jaśniejszy wygląd. Wiele kobiet są zaniepokojeni jak rysować piękne brwi. Tylko na pierwszy rzut oka wydaje się, że problem ten jest prosty i nie wymaga specjalnych umiejętności. W rzeczywistości sytuacja jest zupełnie inna. Nieregularny kształt brwi lub zbyt jasne lub matowe ich kolor może zniszczyć nawet najpiękniejsze dziewczyny.
Powrót do spisu treści

load...

Ważnym elementem naszego wyglądu

Brwi są szerokie i wąskie, długie lub zbyt krótkie; one są gładkie, proste, okrągłe lub izlomlennymi. Znajdują się one w ogóle dobrze na różne sposoby: poziomo lub pod kątem. Uważa się, że idealna forma brwi – nieco zakrzywiona linia wystarczająco długo. Ich rozmieszczenie może stworzyć pewne wrażenie na temat danej osoby. Na przykład, w kształcie łuku brwi tworzą wrażenie Ty jako osoba wesoły, zabawny, ciekawy i artystycznej, nawet coś romantycznego.

Ale brwi vrazlet mówią o tobie jako działacz i optymista. Jeśli jesteś właścicielem takich linii, jest silniejsza niż podkreślając je z ołówkiem i lekko wydłużone, będziesz wyglądać bardziej zdecydowana i pewna siebie dziewczyna. Nie można powiedzieć o właścicielu linii z opadającymi, „sad” ogony. Dają rodzaju żałosnego człowieka z „sierocy” wypowiedzi.

Jak widać, te paski jego krótkie włosy nad oczami są w stanie odgrywać rolę nie mniej ważna niż fryzura. Mogą Państwo zmienić podkreślić swój wygląd. Atrakcyjność damska zależy właśnie od koloru, rodzaju i kształtu brwi. Jeśli forma jest właściwie przemyślane, mogą one nawet ukryć ślady zmęczenia, co Ci bardziej młodzieńczy i umysł – zagadkowe.

Zdecydowaliśmy się poprawić wygląd brwi i nie chce iść do salonu piękności? Trzeba będzie trochę więcej niż pół godziny, aby umieścić je w kolejności. Nie spiesz się – delikatny proces, który wymaga uwagi. Dlatego też, każdy z etapów wyrywanie, rysunek i pielęgnacji brwi powinny być spójne i dokładne.

load...


Powrót do spisu treści

Tajemnica sukcesu: wszystko musi być zrobione poprawnie

Przed przystąpieniem do malowania brwi, muszą wyciągnąć. Do tego trzeba dobrej duże lustro, które jest najlepiej umieścić pod oknem – światło pozwoli zobaczyć każdy dodatkowy włosy. Ponadto, poręczne pincety, których końcówki lekko zaokrąglone. Nie przeszkadzają, a mały pędzel do szczotkować oskubane włosy. I oczywiście, bawełniany wacik do stosowania na włosach opiekuńczy sposób.

Pierwszy krok – określenie kształtu brwi. Natura nawet przy narodzinach każdej osoby określone jednostki najlepiej dopasowany do niego linię brwi, które chcesz podkreślić. Więc nie ma potrzeby, aby radykalnie zmienić kształt i kolor brwi. Usunąć nadmiar włosy tylko na podstawie, pod brwiami.

Pamiętaj: Im wyższa jest linia włosów, tym bardziej dźwięk oczy. W związku z tym staje się piękniejszy, a sama twarz całości. Dlatego podniesienie dolnej granicy w górę, nawet jeśli rysować ołówkiem cienkie brwi, kształt, który musi być bez zarzutu. Przed rozpoczęciem tweeze brwi, trzeba przyciąć zbyt długie włosy. Dla wygody użyć prostego szczotkę, grzebień i nożyczki.

Usuwanie włosków zacząć tylko od wewnątrz, przesuwając na zewnątrz. Usunąć włosy zgodnie z kierunkiem ich wzrostu. Teraz wstrząsnąć oskubane włosy, trzymając skóry w leczonym obszarze trochę napięty. Jeśli usunąć włosy dla Ciebie – bolesny proces, przed wykonaniem procedury wyrywanie, przez pięć minut, stosuje się na włosy namoczoną w gorącej wodzie, gaziki. Po zakończeniu procedury niezbędnej do nakładania waciki nasączone, wręcz przeciwnie, w zimnej wodzie, aby usunąć zaczerwienienia.

Teraz linii powstają – czas, aby zapewnić im odpowiedni kształt i kolor, za pomocą wszystkich rodzajów produktów kosmetycznych: ołówka, żel, proszek lub cieni. Barwienia brwi, ważne jest, aby przestrzegać kilku wskazówek. Przede wszystkim, nie trzeba dotykać skóry podczas nakładania. Po drugie, nie jest konieczne, aby wyciągnąć jednoznaczną płaskiego paska. Znacznie lepiej zaostrzony ołówek wystarczy zastosować kilka lekkich uderzeń, które będą naśladować włosków. Brwi odcień potrzeba wobec wzrostu włosa, dzięki czemu wynik wygląda bardziej naturalnie. Jeśli twoje brwi nie są bardzo grube, mogą być pomalowane specjalną farbę, ale w kierunku wzrostu włosów.

Tylko nie przesadzaj z skubania! Jeśli pragną dokonać subtelnego i wyrazistą linię, najpierw uczynić je nieco szerzej. W każdej chwili możesz je węższe. Jeśli po prostu vyschiplete „GW”, a nie lubisz i chcesz, aby brwi szersze, potem trzeba będzie czekać wiele.

Włosy nie trzeba czyścić górnej linii. W przeciwnym razie to zakłóca naturalny kształt i twoja twarz będzie wyglądała smutno. Nie ma potrzeby ryzykować: początkowo narysować linię ołówek tak, że chcesz uzyskać wynik, a jeśli twoje odbicie w lustrze jesteś zadowolony, możesz zacząć, aby dać pożądany kształt.


Powrót do spisu treści

W trosce o brwiach

Uwaga: nawet jeśli kształt brwi zaprojektowane i dobrane prawidłowo i wybrać idealny kolor, wszystko może zepsuć splątania włosów. Jeśli są zdezorientowani lub trzymać się w różnych kierunkach, nie będzie wyglądać tak, że lubisz. Aby poradzić sobie z tym bardzo prosta: za pomocą konwencjonalnego szczoteczki do tuszu do rzęs nasączonej olejem rycynowym, grzebienia i gładkie czoło. Teraz są wyraziste i piękne!

W procesie opieki nad brwiami, a następnie Znajdziesz małych włosków, które wyróżniają się z tłumu i wyjść do jasnej linii. Muszą być łatwe do usunięcia pęsetą – często są one niższe od głównej linii brwi, wyciągnąć, ponieważ mogą one bezpiecznie rozbić kształt. Wiele kobiet popełnia błąd i zgolił brwi. Lepiej nie robić – zamiast golenia wzrośnie jeszcze bardziej twarde, gęste włosy, pozbyć się, że będzie o wiele trudniejsze.

Kobieta którego natura obdarzony grube i tym samym mocno łukowatymi brwiami nie powinno być zbyt gorliwy w procesie skubania włosy lub grzbiet nosa w wyniku pojawi się szerszy niż jest w rzeczywistości. Jeśli brwi są zbyt wąskie, rzadkie i subtelne, że wręcz przeciwnie, zaleca się przeznaczyć, na który szczególny odcień ołówka lub tuszu. Główną zasadą, aby pamiętać tutaj: brwi powinny zawsze naturalny wygląd, naturalne i podkreślić piękno, przedstawione do Ciebie przez naturę, a nie odwrotnie.

Często, dla wszystkich rodzajów włosów przyczyny brwi mogą zmienić swoją strukturę, barwę lub nabycia innych zmian. Co do zasady, ich wzrost jest bezpośrednio zależna od stanu zdrowia. Jeśli są jakieś problemy, może przejawiać się w postaci zewnętrznej włosami, w tym brwi.

Że nie jesteś zdenerwowany nieprzyjemne zmiany w swoim wyglądzie, trzeba znormalizować swoją dietę i styl życia w ogóle, korzystanie z minerałów i substancji kompleksów poprawić skórę, włosy i paznokcie i oczywiście zapomnieć o stresie. Wtedy twój wygląd będzie wspaniały!

load...