Piękna figura: robić ćwiczenia dla kapłanów

Każda dziewczyna chce mieć piękną figurę. Aby to zrobić, ważne jest, aby zwracać uwagę na wszystkie części ciała, w tym papieża. Ponieważ luźne, obwisłe pośladki są w stanie zepsuć wrażenie nawet najbardziej smukłą sylwetkę. Aby zacisnąć pośladki powinny regularnie wykonywać ćwiczenia dla kapłanów.

load...

Ćwiczenia na piękne kapłanów najlepiej jest wykonywać rano, ale w kropce, można przenieść je do wczesnego wieczora. Nie zaleca się wykonywać je w nocy patrząc. Ćwiczenia dla elastycznych kapłanów zaczynają się rozciągać. Uruchomienie go, szczególną uwagę należy zwrócić na ścięgna Achillesa. Aby to zrobić, trzeba przykucnąć na pełnym stopy, podczas gdy powoli odchylając ciało do przodu.

Podczas tego ćwiczenia, dobre poczucie jak rozciągnąć mięśnie łydek. I można dostać skarpetki na progu lub na wysokość piętnastu centymetrów Podstawka i powoli wyciągnij pięty na podłogę. Najważniejszą rzeczą do zrobienia przy wykonywaniu żadnych gwałtownych ruchów, bo to jest obarczona skręconą więzadła w kostce.

Ćwiczenia dla kapłanów

 1. Rzuca się do przodu. Aby wykonać to ćwiczenie trzeba stanąć prosto i połóż nogi razem i ręce na talii. Następnie trzeba wziąć głęboki lonży do przodu nogę i zrobić trzy swinging dół. Następnie powtórz to samo z drugą nogą. Aby osiągnąć maksymalne korzyści z tego ćwiczenia, ważne jest to, że noga, która pozostaje w tyle, stojąc w kropce, nie nosić. Po pierwsze, czy 7-10 powtórzeń na każdą nogę i wzrosnąć do 10-12 razy w czasie.
 2. Ugięcia. Aby wykonać to ćwiczenie trzeba stanąć prosto, połóż nogi razem i nie podnieść ciężkie hantle. Po pierwsze trzeba wziąć nogę do tyłu, podnosząc w górę ręce, i sprawiają, że ugięcie. Następnie trzeba wrócić do pozycji wyjściowej. Ćwiczenia należy wykonywać 10-12 razy, na przemian nogę, aby być odtwarzane.
 3. Doug. Aby wykonać to ćwiczenie, trzeba położyć się na brzuchu i wyciągnij ręce do przodu. Wtedy trzeba podnieść swoje ręce, a po nich ciała – to jest łuk. Następnie ręce powinny zostać obniżone i podniesiony tylko stopę. To ćwiczenie odbywa się 6-10 razy.
 4. Bunny. To ćwiczenie jest skakanie na dwóch nogach ponad liny. Warunek obowiązkowe – regularne oddychanie przez nos. Wykonaj pierwsze ćwiczenie przez 2-5 minuty. Stopniowo podczas ćwiczeń może być zwiększona.
 5. Rower. Aby wykonać to ćwiczenie na piękne księża muszą leżeć na plecach i połóż ręce wzdłuż ciała. Teraz podnieś swoje nogi pod kątem 45 stopni, dzięki czemu ruchy kopanie, jak jazda na rowerze. Zatem piszczelowej powinna być prosta, a ruch musi być wykonane z maksymalną amplitudę. Ćwiczenie powtarza się 5-10 razy.
 6. Łódź. Aby wykonać ćwiczenie trzeba leżeć na brzuchu, aby mieć ręce za plecami, łącząc palce do zamku. Teraz trzeba podnieść swoje ręce i nogi bez zginania kolan, tak że ciało przypomina łódkę. W tej pozycji, przytrzymaj przez 10-30 sekund.
 7. Roly-Poly. To ćwiczenie jest przeprowadzane na kolanach. Ręcznie wyciągnąć do przodu na wysokości barków. Następnie trzeba najpierw usiąść na lewej pięcie, a zwracając się do prawej strony (wydechu), to trzeba wrócić do pozycji wyjściowej (wdech). Teraz trzeba siedzieć tuż po piętach, zwracając się do lewej strony pozycji wyjściowej ponownie. Ćwiczenia mają być wykonane w każdym kierunku 6-10 razy.
 8. Podwójne zakrętach. Aby wykonać to ćwiczenie trzeba siedzieć na podłodze i podnieść nogę, lekko ugięte w kolanach i wyciągniętymi rękoma do przodu. Teraz musimy obrócić się wokół własnej osi, najpierw w lewo, potem w prawo. Należy pamiętać, że konieczne jest stosowanie tylko mięśnie pośladków podczas wysiłku. Wykonując to ćwiczenie, trzeba oddychać równomiernie. Ćwiczenie odbywa się od 2 do 8 razy.
 9. Skorpionchik. Ćwiczenie jest wykonywane za pomocą tabeli. Muszę się położyć na brzuchu tak, że nogi od ud, tabela nie jest zaniepokojony. Teraz musimy chwycić krawędź stołu i wziąć oddech, podnieść nogi do góry. W tej pozycji, trzeba trzymać się przez 10 sekund. Potem nogi może być obniżona. Ćwiczenie należy powtórzyć 3-6 razy. Stopy muszą starać się podnieść wysoko, wyginając dobrze w plecy.
 10. Wiggle. Aby wykonać ćwiczenie trzeba siedzieć na podłodze poprzez połączenie podeszwy stóp. Teraz musimy wyciągnąć je na jej zamknięciu i owinął ramiona wokół nogi. Siedząc w prawo, trzeba toczyć z jednego na drugi pośladek. To musi być zrobione 40-100 razy, nie zapominając o plecy i oddechowych: Powrót – prosto, oddech – gładka.
 11. Mahi – 1. Trzeba wstać na czworakach, utrzymując proste plecy. W tej pozycji, co musisz zrobić, huśtawki nogi z powrotem w górę tak wysoko, jak można dostać. Noga nie może być obniżona do podłogi. Musi zatrzymać się tuż nad powierzchnią, a następnie unieść w górę. Ćwiczenia powinny być wykonywane każdą nogę 10 do 20 razy.
 12. Mahi – 2. W tym samym położenie wyjściowe. Mahi odbywa się również w tym samym, tylko na nogi, gdy jest to konieczne do zginania stawu kolanowego, tworząc płaską, że kąt prosty. Musimy zrobić 10-20 wysypuje się każdą nogę. Następnie trzeba właściwą zgięte nogi w kolanie, unieś jego prawo i lewo – w lewo. Te zmiany są wykonywane od 10 do 25 razy.
 13. Chodzenie do papieża. W tym ćwiczeniu, wyciągnąwszy nogi, usiąść na podłodze. Z tyłu z prostej. Teraz musimy iść do przodu na podłodze, poruszając tylko z pomocą pośladki. Osiągając taką drogę do pokoju, nie odwracając głowę do tyłu, ponownie tylko poprzez pośladki. Ćwiczenie należy wykonać od 5 do 7 razy.
 14. Przysiady. Trzeba położyć nogi rozstawionymi na szerokość barków, palce na zewnątrz rozwija. Rosnące na palcach, powoli kucać, z najszerszych kolana wysiewu. Wstając, wznoszą się na palcach, ale potem spadł na piętach. Ćwiczenia trzeba wykonywać od 7 do 15 razy.
 15. Przełknięcia. Do pierwotnej pozycji trzeba wstać prosto ze stopami razem. Podczas ćwiczeń, trzeba zrobić krok prawą nogą do przodu, podczas rzucania w ramienia na ramię. Lewa noga w tym samym czasie być podniesiona jak najwyżej do góry i do tyłu, wyginając ciało w tym samym czasie. Spróbuj utrzymać tę pozycję przez jedną minutę. Ćwiczenia wykonywane na każdej nodze 5-8 razy.
 16. Tiger. Aby wykonać ćwiczenie trzeba, wygięte do przodu, spadnie na dłoni. W tej pozycji, trzeba iść, jak tygrys po drugiej stronie pokoju iz powrotem. Trzeba iść bez przerywania ruchu 10 razy.
 17. Gorka. Aby wykonać ćwiczenie trzeba leżeć na plecach, kładąc ręce na swoich stronach i ugiętymi kolanami. Stopy płasko na podłodze. Teraz, napinając mięśnie pośladków i ud, trzeba powoli unieś miednicę, a także powoli opuść ją. Ćwiczenie należy powtórzyć od 6 do 8 razy.
 18. Klaszcze kolana. W tym ćwiczeniu, to nadal musi leżeć na plecach, ręce do boku. Rozkroku. Następnie trzeba unieść miednicę i biodra. W tej pozycji musi naprzemiennie zredukować i następnie podnieść kolana. Powtórz ćwiczenie powinno być 6 do 8 razy.

Przeprowadzenie tych prostych ćwiczeń w sposób regularny dla pięknych kapłanów, można osiągnąć efekty uderzające. Mięśnie pośladków dokręcone, cellulit znika, skóra na kapłana będzie płaska i gładka. Zapraszamy na szkolenie!

load...
load...