Piegi – cześć przed słońcem!

Zawartość:

Piegi dać wizerunku kobiet szczególny urok i niepowtarzalność. Jednak, paradoksalnie, praktycznie wszyscy posiadacze „Hello” z piegi słońce dążyć jak najszybciej pozbyć. Ale gdy wymaga dusza, to trzeba spełnić ten wymóg.

load...

I to nie jest konieczne, aby przejść do kosmetyczki, a część z dość dużych sum pieniędzy, ponieważ istnieje wiele popularnych sposobów, które pomogą pozbyć się piegów w domu. Ale trzeba być ostrożnym – pozbycie się piegów jest właściwie banalna wybielanie skóry. Tak, istnieje ryzyko uszkodzenia skóry. Aby tego uniknąć, należy uważnie śledzić przygotowania receptury środka. I nie częściej niż zaleca się uczynić tę procedurę.

Zapobieganie piegi

Zazwyczaj piegi odczuwalne od dzieciństwa, a ona ma świadomość, że ich cechy. Jest to bardzo rzadko, tak że piegi były po raz pierwszy w dorosłej. Dlatego zapewne wiesz, że większość piegi zrobić sobie znać w okresie aktywności słonecznej – na wiosnę, a zwłaszcza latem.

Mówiąc najprościej, piegi są odpowiedzią organizmu na promieniowanie UV. Piegi ktoś pojawia się tylko na twarzy, kogoś na plecach, ramionach, jeśli nie w całym organizmie. Oznacza to, że przednia i działania mogą być bardzo różne – wiesz, że przyniesie kilka miejsc do wylewki o wiele łatwiejsze niż pozbycie się piegów na ramionach, czy w bardziej organizmie.

load...

Ale w każdym przypadku bardzo ważne jest, aby pamiętać, że trzeba podjąć pewne kroki, aby zapobiec wygląd piegi. Mogą całkowicie uniknąć pojawienia się piegów, a ty się nie uda, ale znacznie zmniejszyć ich ilość jest nadal możliwe. Więc należy działać z wyprzedzeniem krzywej. I nie odkładać sprawę na później, gdy słońce jest aktywna już w marcu lub kwietniu.

 • Filtry przeciwsłoneczne

Najbardziej proste i skuteczne narzędzie – filtr przeciwsłoneczny. I trzeba wybierać środki z wysokim wskaźniku ochrony. Zastosuj krem ​​przed każdym wyjściem z domu, na wszystkich odsłoniętych skóry – twarzy, szyi, ramion, rąk. W większości przypadków, środek ten okazuje się być bardzo skuteczne.

 • Unikać bezpośredniego światła słonecznego

Nie będzie zbędna „ukryć” przed słońcem – staraj się nie być narażony na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, nawet jeśli stosowanie ochrony przeciwsłonecznej. W lecie, to nie staje się nadmierny kapelusz z szerokim rondem, gdyby nie parasol.

Środki do usuwania piegów

Jeśli pomimo wszelkich środków ostrożności piegi jeszcze upiększyć skórę, trzeba zacząć działać, i radykalne. I kolejny ważny punkt – nawet w tym przypadku, w żadnym wypadku nie może przestać używać filtrów przeciwsłonecznych. W przeciwnym razie, piegi staną się jeszcze bardziej, ponieważ pojawi się coraz więcej. Dlaczego komplikować swoje życie?

 • Pietruszka

Najprostsze sposoby – zwykle pietruszki. W takim przypadku, jeśli piegi nie są tak wiele i nie są one bardzo jasne, można użyć wywaru z pietruszki. Przygotowanie go jest bardzo proste – w rondlu umieścić pięć łyżki drobno posiekanej świeżej pietruszki, wlać szklankę wody i doprowadzić do wrzenia. Gdy brzeczka pochodzi do wrzenia, niższy płomień, przykryć patelnię pokrywką i gotować przez 15 minut.

Koniecznie niech to napar rosół – co najmniej dwie godziny. Następnie można go opróżnić i wlać do zbiornika magazynowego. Nawiasem mówiąc, bulion pietruszki przechowywane przez okres nie dłuższy niż pięć dni – wówczas musi być przygotowany świeże. W ciągu dnia tak często jak to możliwe – ale nie mniej niż 6 razy – Przetrzyj skórę w obszarze, w którym zlokalizowane piegi, z wacikiem zamoczonym w bulionie pietruszki. Szczególnie dogodne środki w przypadku, dużo piegów na ramionach i plecach.

Jeśli znajdują się piegi na twarzy, można spróbować kompresy pietruszkę, które na plecach nie naprawdę wygodne. Pietruszki posiekać drobno, jak to możliwe – należy uzyskać trzy łyżki. Pietruszka oparzenie wrzącą wodą, lekko schłodzić i stosować na skórę pigmentowym. Po upływie 10 minut, przemyć wodą. Takie okłady należy zrobić trzy do czterech razy w tygodniu przez miesiąc. Co do zasady, poddając nawet najbardziej uporczywe piegi.

Jeśli masz suchą skórę, można połączyć przyjemne z pożytecznym i zrobić maskę z kwaśną śmietaną z sokiem z pietruszki. Jeśli masz sokowirówki, nie ma problemów. Ale jego brak nie jest przeszkodą – można pominąć pietruszkę przez maszynkę do mięsa, a następnie wycisnąć sok z pomocą gazy tkaniny. Trzeba będzie tylko jedną łyżkę soku z pietruszki i łyżkę kwaśnej śmietany.

Dokładnie wymieszać sok z kwaśną śmietaną i umieścić w powstałej masie na skórze klastra piegi. Zarówno na powierzchni jak i na plecach. Maska należy pozostawić na około 30 minut, a następnie spłukać go z ciepłymi wodami. Maskę można zrobić trzy do czterech razy w tygodniu przez kilka miesięcy.

 • Cytryna

Lemon to również doskonały środek wybielający, który pomoże pokonać piegi. Ale tylko tymczasowo, zawsze upewnij się, że nie jesteś uczulony na sok z cytryny! I przestrzegać proporcji – sok z cytryny może powodować oparzenia skóry.

Jeśli piegi nie są bardzo ciemne, można przygotować balsam z cytryny. W tym celu, pół cytryny mały ruszt, umieścić w szklanej misce i wlać pół szklanki czystej zimnej wody. Szczelnie przykryć i umieścić w lodówce przez około tydzień, nie zapominając okresowo mieszać – kilka razy dziennie.

Powstały stosować balsam na piegi są co najmniej trzy lub cztery razy dziennie przez dwa tygodnie. Jeśli zauważysz, że skóra staje się sucha, należy zacząć używać balsam. A stężenie balsam zrobić mniejszy, dodać trochę wody.

Jeśli skóra masz bardzo suche, konieczne jest dodanie właściwości wybielających właściwości lecznicze miodu cytryny. Aby to zrobić, należy przygotować następujące maski: wycisnąć sok z cytryny – powinieneś dostać trzy łyżki. Sok z cytryny wymieszać z jedną łyżką miodu i przeładować maskę w szklanym słoiku, który musi być przechowywany w chłodnym miejscu. Zastosuj maskę na cienkiej warstwie piegi. Czas trwania maski – 10 minut, po czym należy dokładnie umyć skórę. Wystarczy, aby zrobić maskę trzy razy w tygodniu i można zapomnieć o piegi w tygodniu.

 • Jagody

Latem można spróbować pozbyć się piegów wykorzystaniem jagód i jest absolutnie wszystko. Efekt wybielania jest ze względu na wysoką zawartość witaminy C. Uwaga widelec niektóre jagody i stosować na piegi. Maska, pozostawić około 30 minut, a następnie spłukać dużą ilością wody.

W większości przypadków nie było reakcji ze strony skóry nie wydarzy. Ale jeśli skóra jest zbyt wrażliwa, można zobaczyć łagodne zaczerwienienia. Pozbyć się tego niepożądanego zjawiska jest bardzo prosta – wystarczy kilka minut po masce jagód zastosować balsam.

Berry maski można zrobić w jeden dzień – coraz częściej nie jest konieczne, ponieważ kwas owoc jest nadal poważnym obciążeniem dla skóry. I przebieg leczenia nie powinien być zbyt opóźniony – w większości przypadków tylko dwa lub trzy tygodnie, aby uzyskać Plamy słoneczne stają się praktycznie niewidoczne.

 • Korzeń mniszka

Niezbędnym narzędziem w walce z piegami – jest korzeń mniszka lekarskiego, które można kupić w każdej aptece. Najlepiej jest użyć natychmiast Complex – balsam i maska ​​z korzenia mniszka lekarskiego. W większości przypadków, pozbyć się piegów jest możliwe w ciągu zaledwie miesiąca.

W celu przygotowania płynu kosmetycznego mielenia dwóch łyżek korzeń mniszka, posypać na butelki z wąską szyjką i wlać 50 gramów wódki. Butelki, zamknąć i przechowywać w lodówce do trzech dni. Następnie szczep płyn i dodać 100 g czystego przegotowanej wody mieszając. Balsam do smarowania skóry piegi co najmniej trzy razy dziennie.

Z maską trzeba majstrować nieco dłużej. Posiekać trzy łyżki korzenia mniszka lekarskiego, zalać wrzątkiem i pozostawić na chwilę. Następnie spuścić wodę, pamiętaj korzeń widelcem i pozostawić na chwilę. W kąpieli wodnej, topi łyżkę miodu i mieszać z korzeniami mniszka lekarskiego. Maska powinna nalegać nie mniej niż cztery godziny.

Maska musi być stosowana do czyszczenia i suszenia skórze w przybliżeniu 20 minut. Po tym, należy przemyć dużą ilością wody, zastosować balsam. Czy tę maskę co najmniej trzy do czterech razy dziennie, w przeciwnym razie na eliminacji piegi, trzeba poświęcić więcej niż jeden miesiąc.

 • Chrzan

Jeśli „pozdrowienia od słońca” wyraził bardzo mocno, można spróbować radykalna, ale dość brutalne środki, aby je rozwiązać – piekło. Aby przygotować maskę czystej chrzanu, zetrzeć na tarce go – trzeba będzie dwa do trzech łyżek. Wymieszać miąższ chrzanu z dwoma łyżkami kwaśnej śmietany i pozostawić na około 20 minut, aby twoje soki chrzanu. Potem znowu wszystko dokładnie wymieszać.

Maska umieścić na powierzchni skóry z piegami i pozostawić na około 10 minut. Jeśli pojawi się pieczenie lub inne dolegliwości, zmyć maskę natychmiast, aby uniknąć oparzenia skóry. W każdym razie, jak najszybciej zmyć maskę, głaskać skórę ręcznikiem i pędzlem niewielką ilość dowolnego oleju roślinnego.

Jest również bardzo ważne, aby monitorować reakcję skóry – jeśli zauważysz zaczerwienienie, łuszczenie, lub wysypka, w każdym razie nie powtórzyć tę procedurę: Ci ta maska ​​jest przeciwwskazane. Jeśli wszystko jest w porządku, leczenie może być kontynuowane. Ale pamiętaj – maska ​​nie można zrobić więcej niż trzy razy w tygodniu i nie więcej niż jeden miesiąc.

Inne niuanse

Pamiętaj, że piękne jednolita cera jest bardzo ważne, aby podjąć dodatkowe środki. Oferujemy Państwu niektóre z tych przepisów. Ale pamiętaj – te maski nie powinny być wykonywane w ciągu jednego dnia z wybielaczem!

 • Maska ogórka

Najprostsze sposoby – świeży ogórek. Ani kosztów, ani kłopotów, ale efekt jest niesamowity! Trzeba będzie jeden średniej wielkości ogórek i gazę. Ogórek obrać, utrzeć na bardzo drobnej tarce. Otrzymaną maskę ogórek, dotyczy całej skóry twarzy jest bardzo gruba, pokrywa się tkaniną z gazy i zostawić na około 20 minut. Następnie płukanie zimną wodą.

 • Kwaśne mleko

Nie mniej przydatne i jogurt – nie tylko zakup i domu. Przygotowanie to proste: pozostawić kubek mleka w ciepłym miejscu na około 12-14 godzin. Powstały skrzep, stosuje się na twarz, górną pokrywą z folią. Czas trwania masce – nie mniej niż 15 minut. Następnie zetrzeć maskę z wacikiem – umyć wodą nie jest konieczne!

 • Twaróg maska ​​z sokiem z cytryny

Aby przygotować tę maskę trzeba dwie łyżki każdy z serem i łyżeczką soku z cytryny. Mieszano dokładnie do uzyskania jednorodnej masy było opuścić w celu zaparzenia przez około 30 minut. I umieścić maskę najlepiej w ciepłym miejscu, tak aby było ciepło. Nałożyć maskę na twarz równomiernie, pozostawić na 15 minut, a następnie spłukać dużą ilością wody.

 • Maska z nadtlenkiem wodoru

Ta maska ​​nie jest konieczne, aby zrobić więcej, często jeden razy w tygodniu. Ale jeśli chcesz mieć gładką i piękną skórę, należy zgłosić się do notatki. W celu wytworzenia maski, należy nadtlenek wodoru i śmietanę. Wymieszać jedną łyżeczkę nadtlenku wodoru dwie łyżki stołowe śmietany i rozprowadzić równomiernie na skórę.

Idealnie maska ​​powinna pozostać na skórze przez 15 minut. Ale tylko wtedy, gdy nie występują jakiekolwiek odczucia dyskomfortu. W tej samej sprawie, jeśli czujesz pieczenie lub mrowienie lub swędzenie, spłukać maskę jeszcze raz i nie robić – Twoja skóra jest zbyt wrażliwa. A w każdym razie, po masce koniecznie zastosować dowolny balsam.

Ponadto, ważne jest, aby pamiętać o kilku rzeczach:

 • Czas procedur

Maska jest najlepiej wykonać w godzinach wieczornych. Po pierwsze, wieczór skóra jest najbardziej podatna na wszelkiego rodzaju wpływy zewnętrzne. Oznacza to, że maska ​​będzie o wiele bardziej skuteczne. A po drugie, można zrobić maskę spokoju, a nie w pośpiechu.

 • Ekspozycja na promieniowanie ultrafioletowe

To nie jest zalecane podczas pierwszych dwóch godzin po masce, aby umożliwić działanie promieni słonecznych na skórę – może to prowadzić do nieprzewidywalnych skutków. Nawiasem mówiąc, jest to kolejny powód, aby zrobić to maska ​​wieczorem.

 • Cierpliwość

Tak, ale nie zdziw się! Cierpliwość – to jest dokładnie to, czego brakuje wielu kobiet, aby odnieść sukces. Jedna maska, drugi, trzeci, a wszystkie odsetki wyblakłe. I efekty specjalne nie są widoczne – że kobiety i stracił chęć do dalszego postępowania. I bardzo dużo na próżno – ponieważ w celu osiągnięcia znaczących wyników, trzeba będzie co najmniej dwa tygodnie. A w niektórych przypadkach znacznie dłużej. Ale pamiętaj, że nagroda czeka na końcu dysku sposób.

Należy jednak pamiętać, że bardzo często, ale zdarzają się sytuacje, gdy sobie z piegami jest po prostu niemożliwe. Dlatego też, jeśli po miesiącu nie zauważą znaczny postęp ty jedna rzecz pozostaje – zwrócić się do kosmetyczki. Cóż, jeśli to nie działa, po prostu wziąć pod uwagę, jak piegi. Po tym wszystkim, nie są po prostu piękne – kochasz słońce!

load...