Pięć odpowiedzi na pytanie, jakie produkty Najprostszym schudnąć

„Dlaczego tak dużo? Chudniesz samo!” Och, to byłoby wspaniale usłyszeć takie słowa, aby wykończyć kolejną partię klopsiki z ziemniaków! Wtedy nie miałby po nalocie na lodówkę tępym spojrzeniem w lustro na swoje niewyraźne sylwetki. To jest po prostu rzeczywistość znacznie smutniej fantazji – każdy serdeczny przekąska dodaje się do masy kilkuset gramów i rzucać je na dzień nie zawsze jest to możliwe. Więc co zrobić, jeśli lodówka kusi silniejsza niż na siłowni? Idź do sztywnej diety? Albo szukaj odpowiedzi, przez które produkty schudnąć?

load...

W rzeczywistości, jak piosenka idzie, „nie jest żadną tajemnicą tutaj.” Produkty, nasycając nasze ciało i składniki odżywcze spalanie tłuszczu w tym samym czasie, istnieje! I stwierdzono, że nie są one w umysłach szalonych naukowców, zamknięte w swoich laboratoriach, a na półkach każdy szanujący się sklep. A jeśli oddychać łatwiej rzucić niż do przejadania się, a potem wszystko, czego potrzebujesz – jest, aby wprowadzić do diety tych produktów cud!

O tym, jak grejpfrut zmagał się z nadwagą

W języku angielskim słowo „grapefruit” – oznacza „owoc winorośli”, choć nazwa ta została przekazana nie było ze względu na smak. Okrągły pomarańczowy owoc, tak podobny do pomarańczy, rosną w skupiskach i pomagają schudnąć każdemu, kto lubi jeść miękkie słodkie gorycz owocu.

Naukowcy odkryli, że dawno temu jedzenie pół grejpfruta podczas posiłku, nie można tylko zyskać na wadze, ale także, aby rzucić kilka dodatkowych kilogramów. W jednej z klinik w San Diego przeprowadzili eksperyment, w którym pacjenci cierpiący na otyłość, które sugerowane grejpfruta diety, który może albo zjeść samego owocu, lub pić sok z tego owocu.
Wyniki były po prostu niesamowite: po czterech miesiącach, pacjenci stracili na wadze 2,5-4 kg! I to pomimo faktu, że prowadził normalne życie, a nie ograniczać się do jedzenia. Wszystkie zmiany w diecie polegał na tym, że w dniu jedli jednego grejpfruta.

Ponadto, ten wspaniały owoc jest dobrze wpływa na organizm jako całość: wzmacnia układ krążenia i zmniejsza ryzyko cukrzycy. Dlatego też, jeśli cierpią z powodu zwiększonej kwasowości soku żołądkowego, zapraszamy na zakupy do owoców, zwłaszcza grejpfruty nie są rzadkością na półkach w naszym kraju.

load...

O tym, jak zielona herbata wezwał metabolizm

Fakt, że zielona herbata pić absolutnie wszystkich zwolenników zdrowego stylu życia, jest znany wszystkim. I robią to nie dlatego, że jest modne, ale dlatego, witamin, pierwiastków śladowych mineralnych i przeciwutleniaczy, które są w tej herbaty. Tyle tylko, że nie wszystko: zielona herbata – produkt, który może znacząco przyspieszyć metabolizm w organizmie, a zatem spalić nadmiar energii.

Prawie każdy z nas ma co najmniej jednego przyjaciela, który zjada w ciągu dnia pięć razy więcej niż nasze, a jednocześnie dumnie nosi rozmiar 42. Co jest przyczyną jej wiecznej harmonii? Tylko, że jego metabolizm, w przeciwieństwie do swojej pracy bardzo szybko. Zanim zdążyła przełknąć jedzenie, wszystkie składniki odżywcze są przekształcane w energię – podczas bezpiecznie zdeponowane w postaci tłuszczu na boki i talię.

Tempo metabolizmu człowieka jest określana w momencie narodzin, a jeśli nie były to szczęście, że jeden może jeść tort przed snem i nie przytyć – nie rozpaczaj, tylko pić zieloną herbatę! Po tym wszystkim, oprócz poprawy wymiany substancji spowalnia wchłanianie tłuszczów, zmniejsza apetyt i, ogólnie rzecz biorąc, doskonałe działanie na cały organizm! Nawet jeśli nie siedzieć na diecie, można nagrać na 80kkal dziennie, co stanowi około 4kg z regularnego stosowania napoju w roku. Zgadzam się, nie jest zła dla tych, którzy nie chcą, aby zmienić sposób życia!

O tym, jak pikantne jedzenie spalone tysiąc kalorii

Jak pikantne żywności może pomóc schudnąć? Cały sekret tego, że każdy z Tabasco zawiera niezwykłą substancję – kapsaicyny. To on pomaga miłośników potraw „cieplejsze” w celu podniesienia temperatury wewnętrznej ciała w trakcie posiłku, a zatem spalić tłuszcz. Można zauważyć, że w tych krajach, gdzie znajduje się „ogniem” żywność – norma, problem otyłości nie jest po prostu warto. Weź Roundup wygląd z ulic w Chinach, Indiach, Tajlandii: ile tłuszczu ludzie nie zauważy tam? Zgadza się! A jednym z powodów tej sytuacji – pikantne jedzenie.

Czy wiesz, że w Japonii przeprowadzono ciekawe badania: w ciągu miesiąca grupa ludzi na śniadanie dano jeść pikantne danie. Pod koniec okresu stwierdzono, że kalorie wzrosły one o 23%! A ci, którzy otrzymali codziennie sok pomidorowy, przyprawiony pieprzem, ten sam wskaźnik wzrósł o 10%. Dlatego też, jeśli jesteś fanem ostre jedzenie, to nie muszą ograniczać się do jej wysokości, magiczne kapsaicyna szybko spalić kalorie punktowane.

Jedyną złą wiadomością – ta żywność nie powinna być zbyt gruba. Uwierz mi, nie ma znaczenia ile frytki lub bekon z pieprzem można jadłem, stają się szczuplejsze jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces. Kiedy zdał sobie sprawę, z którego produkty schudnąć, nie oprzeć i arch swoje kilogramy tłuszczu, nie będzie kroku zbliżamy się do upragnionego celu. A zatem – zna miary i schudnąć dla zdrowia!

O tym, że cynamon – „spalić” tłuszcz kochankę

Cynamon, choć nie ostre, ale także bardzo smaczne przyprawy. Zmniejszenie cukru we krwi, zapobiega odkładaniu się nowych tłuszczów i przyspiesza proces spalania starych. Ponadto lista użyteczny dla organizmu substancji zawartych w cynamonem, można wyliczać długo! Będąc naturalnym środkiem antyseptycznym, ten słodkawy przyprawa jest dobre dla serca i żołądka, a więc możliwe jest, aby schudnąć i poprawić swoje zdrowie w tym samym czasie. Nic dziwnego, że cynamon zawarte w większości diet dla utraty wagi.

Ktoś dodaje cynamon do jogurtu, podczas gdy inni – po prostu zjeść szczyptę dziennie. W każdym przypadku, gdy korzyści dla organizmu jest niekwestionowana, a utrata masy ciała występuje, choć powoli, ale pewnie. Po tym wszystkim, oprócz wszystkich pozytywnych efektów, jakie daje ten przypraw, to jest po prostu pyszne! Wystarczy, aby ssać laska cynamonu podczas ataku głodu, jak rashochetsya ty „jeść słonia”. I zamiast zwykłego przejadania się w nocy mogą być dumni ze swojej woli, stopniowo zmniejszając wagę.

O tym, jak jeść zbyt dużo wody nie została podana

A z tego co produkty najłatwiej schudnąć do tych, którzy są obojętni na zamorskich owoców, a nie jak przyprawy i po prostu nie może znieść zieloną herbatę? Cóż, taki wybredny może zaoferować to, co jest obok codziennie, niezależnie od upodobań i przyzwyczajeń. To …. Wody. Tak większość zwykła woda (Oczywiście, pożądane jest, aby czyste i wolne od zanieczyszczeń i chloru). Dyskusja o tym, jak woda jest korzystna dla organizmu, jeden prawdopodobnie nie powinien – choć mało kto jest skłonny wątpić. Ale również schudnąć, całkowicie zastępując zwykłe jedzenie z wodą, nie polecam – Dobrze zdecydowaliśmy się schudnąć i nie iść do światła! I sposób, w jaki woda pomaga pozbyć się nadwagi, poświęcił całe traktaty.

Jedną z możliwości korzystania z wody do odchudzania – pić małymi łykami kilka szklanek przed jedzeniem. Zgadnij, co się dzieje? To prawda, po wypiciu w dostaniesz znacznie mniej jedzenia i uczucie sytości przychodzi szybko. To samo dzieje się, jeśli połączyć korzystanie z wody z błonnikiem – głównie z warzyw. Więc szybko wypełnić żołądek, uzyskać poczucie sytości, przybyć minimum kalorii.

Niektórzy mogą zapytać, dlaczego mam pić więcej wody, jeśli figura i tak „oplyvshaya”? Rzeczywiście, wiele kobiet cierpi z powodu faktu, że organizm gromadzi się dużo wody, a postać w tym samym czasie to wygląda. Ale to zwykle bywa, ponieważ organizm gromadzi wodę „w rezerwie”, czując jej brak. Jeśli zwiększyć ilość przyjmowanych płynów, organizm „uspokoić” i zrozumie, że zapasy muszą zniknął. Stąd wniosek: im mniej pijesz, tym większe „rynna”, i vice versa. Oznacza to tylko, że picie dużej ilości płynów, można wyglądać znacznie szczuplejsze i bardziej atrakcyjne.

Jak można sobie wyobrazić „- jesteśmy tym, co jemy”. I to jest siła zależy w dużej mierze od stanu naszego zdrowia i masy ciała. Wiedząc, jakie produkty z ty chudniesz, a które do przybierania na wadze, to nie jest trudne, aby dostosować swoją dietę tak, aby zrzucić znienawidzonych kilogramów. A co najważniejsze, to zrobić bez moralnych i fizycznych postów męki. To nie jest to, że marzeniem każdego z nas – nie dla przyjemności, aby schudnąć i cieszyć się życiem w tym samym czasie?

load...