Pickup Girls – mężczyźni. Gdy uwodzić dziewczyny?

Jak często znajdujemy się w sprytnie umieszczonym sieć mężczyzn i tarzają się w nich, nie wiedząc, jak się wydostać! Jak często gorsze od chłopców, a potem żałować, że nie rozumie, dlaczego nagle to się robi! I dobrze, nawet jeśli masz czas, aby przyjść okrągłe i nie zakochać się jak głupiec Ponadto, jeden tylko celu – uwodzi dziewczęta. Bez rozwoju dalszych stosunków z nią. Cóż, ktoś z młodych dam, ta sytuacja jest nie zna? Niewiele takich. Dlaczego jest to coraz bardziej powszechne? Bo to jest bardzo popularne w naszych czasach stało się mężczyzna pick-up, szkolenie naszych mężczyzn do wszystkich metod uwodzenia kobiet. Nie, Pickup Girls – mężczyźni istniał przez cały czas pamiętać, Casanova (!), Tylko ich metody podboju panie zanim szczególności nie reklamować. Teraz, nauka sztuka pickup dostarczane niemal strumienia. Każdy obecny Casanova wykorzystuje ją, kiedy zechce.

load...

Co zrobić, dziewczyny, dla których bycie prawdziwym polowanie? No, oczywiście, nie zadowalać się rolą pikapera łatwą zdobycz – mężczyznę! Kto tego potrzebuje – ufa mu, a potem żałować swojego postępowania, wykończony ze złości, wstydu, a nawet bólu? Nikt. Więc spróbuj, Moja droga, nauczyć się natychmiast zidentyfikować odebrać artystę, nie pozwalając im traktują nas jak głupie marionetki. Zobaczmy, co odróżnia podnieść artystę od zwykłych facetów i jak starają się uwieść dziewczynę.

Jak rozpoznać artystę pobierającej?

Jak rozpoznawać wygląd pikapera? W ogóle, jeśli facet jest zbyt zadbany wygląd (zawsze był gładko ogolony, ubrany schludnie przycięte i ze szczególną starannością), dziewczyna musi być bardziej ostrożny. Nie każda młoda osoba bude płacić dużo uwagi i czasu ich pojawienia się. W normalnych mężczyzn, zwykle różne priorytety. Mają oprócz dziewcząt, mają jakieś hobby, zajęcia, które po prostu nie umożliwiają jego wygląd poświęcić kilka godzin dziennie. Ale sukces odebrać artysta powinien zawsze wyglądać idealnie. Po tym wszystkim, zdaje sobie sprawę, że dziewczyna początkowo postrzegają facetów „sukienka na sukces”, a także w wyglądzie ich uwodzenia jest najważniejsza.

Poznaj artystę pickup – człowiek może być częściej w miejscach, gdzie atmosfera jest bardziej prawdopodobne jest flirt. To bary, restauracje, kluby nocne, bilard i tak dalej. Jednak na drodze do spełnienia dziewczynie przedstawiciela silniejszej płci mogą i pracy, a także w sklepie, a także w parku. Pickup Dziewczyny znajomy nieszablonowo i romantyczny, który jest bardzo podobny do słabszej płci. Wiedzieli, jak zrobić komplementy, mają dobre poczucie humoru, inteligentny i zaradny. Radzenie sobie z pick up artist jest łatwe i bardzo interesujące.

Udane Dziewczyny Pickup wydają się być dobrze zorientowani w niektórych obszarach psychologii i NLP i wiem doskonale, jak uwodzić rozmowę dziewczynka. Na przykład, mogą powiedzieć jej o tym, co to znaczy postawy ciała młodej osoby, jej gesty, przechylenie głowy, delikatnie doprowadzając cały czas mówi do seksu.

load...

Jednym z głównych nakazów męskiej pickupa – jednocześnie uwodzi dziewczynę nie wydawać pieniądze. Dlatego Pickup Girls, siadając obok dziewczyny gdzieś w barze czy restauracji, nie dają jej smakołyki i próbować zwabić rozmowy i lekki dotyk do dziewczyny dłoń, włosy, twarzą.

Mężczyzna pickup polega improwizacji podczas spotkania, pickup dziewcząt i czasami zachowują się tak niepewna, że ​​nie zwraca uwagi na to jest po prostu niemożliwe. Wystarczy do dziewczyny, aby pokazać najmniejszego zainteresowania uwodziciel, natychmiast podejmuje aktywne działania w celu wzmocnienia swojej pozycji. Muszę powiedzieć, że aby wytrzymać napór jego twardy, więc jest to uroczy i wydaje się być interesująca pod każdym względem człowieka. Ale jak tylko będzie ona pokazać swoje zainteresowanie, pikaper zaczyna siłę problemu, oferując ją natychmiast opuścić hałaśliwym miejscu i gdzieś się z nim sama.

Udane Pickup Girls – ludzie, cienkie, inteligentne, posiada arsenał metod uwodzenia kobiet. Zobaczmy, jakie są podstawowe techniki odebrać artysty.

Odebrać technik artysty

Jeden z wiodących metod pick up artist – krótki kontakt wzrokowy z dziewczyną. Przed znajomości z młodej osoby starają się złapać oko i trzymać go tylko na kilka sekund. Jest to rodzaj testu przynęty do którego ofiara musi ugryźć. Produkcja potem zacznij delikatnie trzymać przynęty, podchodząc do niej, że dostał się do rozmowy.

Podczas rozmowy, pick up artist uważnie obserwując zachowanie dziewcząt gromadzenie informacji na temat, jak prawidłowo uwieść dziewczynę tego typu. Po tym wszystkim, panienki są różne, i rozmawiać z każdym z nich ma swoje niuanse. Najbardziej podstawową rzeczą w męskiej pickup truck – aby dziewczyna poczuć się jak najbardziej ekskluzywny, najatrakcyjniejszym na świecie. Dlatego podczas spotkań Dziewczyny Pickup spróbować wyrazić mój podziw dla dziewczyny wygląda lub niektóre z jego cech. Robią to subtelnie, delikatnie, starając się nie straszyć ich potencjalnych ofiar pochlebstwa brutto a wręcz wulgarność.

Wykwalifikowana pikaper zawsze wygląda prosty i szczery. Posiada doskonałe zdolności aktorskie i jest w stanie ostrzec dziewczynę pragnienia, tym samym przynosząc jej dużo radości. Muszę powiedzieć, że szczerze kocham Pickup dziewcząt płeć żeńską i dobre zrozumienie dziewcząt. W związku z tym, mogą one być prowadzone w sposób komunikacji z pewnej młodej damy, a dzięki umiejętności i znajomość technik NLP Erickson hipnozy, że można oszukać, a nawet zakochać się z mężczyzną przez kilka godzin.

Pickup Dziewczyny po prostu emanują pewność siebie i starają się podtrzymać rozmowę tak, aby w jak najmniejszym stopniu, aby mówić o sobie, a jak najwięcej – o dziewczynie. Oni próbują dowiedzieć się czegoś o jej życiu osobistym, hobby, cech osobowości, aby wiedzieć dokładnie, jak uwieść dziewczynę w przyszłości. Rozpoznaj pobierającej artystę – człowiek może być uważnie obserwując jak facet zachowuje i co mówi. Lepiej jest, w tym przypadku, aby zwrócić większą uwagę na zwroty nie wypowiedział, a ich prawdziwe znaczenie. Pomoże to określić sytuację, która konstruuje człowieka i jego prawdziwe intencje.

Celem umiejętne odebrać artysty – najbardziej zainteresowany dziewczyną na krótki czas. Tak zaczyna się znajomość z atakiem, starając się szokować jej towarzysz niespodziewane pytania, które zwykle wymagają nadzwyczajnego odpowiedź. Po tym, pick up artist nieco obniża głowę, dając dziewczynie inicjatywę komunikowania się. I nagle, że musi dołożyć starań, aby być zainteresowana facetem i kontynuować znajomość.

Pickup Dziewczyny oszukać wiele dziewcząt łatwo. Sekrety uwodzenia, chwytają się różnych szkoleń, które uczą się technik NLP, techniki hipnozy i inne sztuczki uwodzenia płci pięknej. Nie mając dużego doświadczenia w kontaktach z ludźmi, naiwne dziewczęta zwykle szybko wpadają w sieci uwodziciela, a następnie bardzo cierpieć, gdy rozstanie z nim. A rozstanie z pick up artist jest nieunikniona, ponieważ jest on prawie nigdy nie mają na celu stworzenie poważnego i trwałego związku. A on nie opuści Panienka siebie i będzie to robić, więc zostawiła go. W męskiej pickup nazywa się zwykle „nie ranić płci żeńskiej.”

Właściwie, jeśli trzeba odebrać artystka była dziewczyna, jako partnera do seksu, szczególny żal po rozstaniu z nim, że nie będzie cierpieć. Ale kiedy liczyłem na coś więcej … Nie mogło obyć się bez bólu serca. Dlaczego więc na ślepo biec w ramiona pikapera jeśli przodu – tylko rozczarowania i bólu? Czy nie lepiej, aby uniknąć sytuacji, szybko wymknął się z pułapki umiejętnie przygotowane i jak można to zrobić?

Jak zachowywać się podnieść artysty?

Więc nauczyłem się, jak rozpoznać podnieść artystę, a teraz wszystkie środki nie spróbować wpaść w sieć podstępnej uwodzenia. Jak zachowywać się podnieść artysty, aby uciec od tego z minimalnymi stratami dla siebie? Przetrwać atak męskich technik pickup potrzebują tylko około dziesięciu minut. To jest czas dla nieoficjalnych zasad tych facetów, nadanych im zdobyć sympatię dziewcząt. Jeśli to nie działa przez dziesięć minut, pozostawiają swoje przedsięwzięcie i są wysyłane do innego poszukiwania drapieżnych.

Ponieważ mamy zachowywać się z pierwszych dziesięciu minut spotkania odebrać artysty? Po pierwsze, spoglądając na chłopaka, jakby z daleka, oceny ich zachowania i sposoby komunikowania się. Jednocześnie staramy się rozpoznać prowokacyjne pytania i sugestie, a nie reagują na nich szacunku, kategorycznie odrzucając niczego, co mogłoby być oferowane do nas albo. Jeśli facet zaczyna się powtarzać i przekracza granice tego, co jest dozwolone, że mu wszystko, co myślę o męskim pick-up i wyrażają swój stosunek do takiego podejścia konsumentów do płci żeńskiej wyrazić. Taka świadomość będzie hartować pikapera zapałem.

Nie, jeśli kochamy emocji, człowiek-uwodziciel i można grać razem, propikapiv go z powrotem. Więc można zrobić i kiedy musimy również tylko seks. Oto najważniejsze – nie tracą czujność i nie może sobie pozwolić, aby angażować się w taki uroczy i przystojny młody człowiek.

Oczywiście, aby określić umiejętne pickup artysta nie jest takie proste. On jest mądry, pomysłowy, dowcipny i świetnie zaloty swoje ofiary poprzez wstrzykiwanie go w stan lekkiego transu. W tym stanie, dziewczyna staje się giętka i nie można kontrolować sytuację do końca. Niemniej jednak postaramy się ciągnąć się razem, aby dokładnie zastanowić się, kto jest przed nami w rzeczywistości. Jeśli facet jest gotów odpowiedzieć na wszystkie pytania bez przerwy mówi miłe gesty i staramy się każdą chwilą świecić dowcip – to jasne, uwodzicielem. Doświadczanie szczerą sympatię młodej osoby zazwyczaj czuje się nieco niezręcznie. Był wyraźnie stracił zanim coś do powiedzenia i często zachowuje się dość banalne i tradycyjne. Facet zawsze można odróżnić od odebrać artysty.

Jeśli spojrzymy, samce Pickup Girls – to przede wszystkim ludzie, którzy są przyzwyczajeni do bardzo niepewnym uczuciem w kontaktach z płcią przeciwną. W przeciwnym razie, dlaczego mieliby spędzać czasu szkolenia i dokładnie przestudiować wszystkie zawiłości męskiego pickup? Samowystarczalne dziewczęta jak bez dodatkowych rozwiązania. Pick up artist – to jest po prostu dobrym aktorem, umiejętnie przedstawiających Casanova. Więc czy nie lepiej postarać się zobaczyć przez nią od razu, słuchać głosu rozsądku i do tego, że transmituje naszą intuicję? Tak, Pickup Dziewczyny urok, tak, są bardzo popularne. Ale oprócz seksu, facetem, dziewczyna nie może dać nic. Dlatego, jeśli musimy głęboki, szczery postawę, niech trzymać się razem i nie poddawać się prowokacji pikapera. I poszukać kogoś, kto jest prawdziwy!

load...