Pick-up: ocena moralna oznacza „non-TRANSPORT”

Kiedyś, gdy był jeszcze mały i zielony, odwiedziłem stolicę. Ponieważ wydarzenie było rzadkim zjawiskiem, w programie znalazło się wiele działań, wśród których najbardziej przyjemne – odwiedzając centra handlowe, które są w małych miejscowościach nie ma. Nawet wtedy nie słyszał o pickup. Trzeba przyznać – czytać książki i art niektóre w Internecie. To było ekscytujące doświadczenie: uświadomić sobie, że poznawanie dziewczynę, możemy powiedzieć, że formuła jest znacznie bardziej interesujące niż średnia „Hello, można spotkać?”.

load...

Zawartość:

Oczywiście, istotą pickupa jest nie tylko odejście od stereotypowe zwroty podczas spotkania. Powiem słowo Gorin S. I S. Ogurtsov, autorzy książki „Seduction”: „. Pickup – Ta siłownia dziewcząt jedzenia na ulicach i we wnętrzach, w celu doprowadzenia do dodania … z dokładnością do łóżka” Tak, jest tam cała sztuczka. My, młodzi, nawet młodzi chłopcy, dość romantycznym istota, nawet wtedy, gdzieś w głębi duszy wiedział, że koniec definicji pojawia się logiczne pytanie moralności. To bardzo ważne pytanie, co dało pobierającej negatywnych konotacji w oczach większości dziewcząt.

Tak więc, podczas spaceru z dziewczyną na centrum handlowo-rozrywkowego, byłem świadkiem dialogu:

– Dziewczyny, i może się uśmiechasz?
– Dlaczego?
– No, tak po prostu. Czy nigdy nie uśmiechnąć?

Więcej nie słyszałem nic, ale wszystko zrozumiał. Otworzyłem usta, spojrzał na swojego przyjaciela i zapytał:

– Słyszałeś?
– Co to jest?
„Cóż, to był sam pikaper, strzał dziewczyny!” – przemknęło mi przez głowę, ale się nie udało. Nie wiem, jak to rozłożyć na dialogu i jakie przyniósł, ale wszystko wyglądało dobrze: ładny przyjazny facet próbuje cię poznać jak dziewczyna. Tak, to w jaki sposób! Dobra robota, dobrze Krasava!

load...

Sztuczka pytanie

Tak, wszyscy wygląda bardzo zdrowo. Ale jaki jest cel takiej miłości? Przeciągnij dziewczynę do łóżka? Wykorzystywanie i wyrzucić? Nie twierdzą, że chłopiec był prowadzony przez niego. Nie będę próbować ją uzasadnić lub winy – prywatna sprawa. I – tak. Problem jest taki, że niejednoznaczność motywu i zrobił szczyty negatywnym zjawiskiem w oczach dziewczyn. Wydawałoby się, że wszystko jest w porządku, ale przychodzi chłopiec zaczyna walczyć nietypowe zakręty werbalne – wtedy odebrać artystę, a następnie chce „pomatrosil i rzucać”, to trzeba szyć.

Wszystko jest logiczne i poprawne. Ale niedoszły znajomymi pytania „Dziewczyna, która godzina?”, „Twoja matka-teściowa nie potrzebujemy?”, „Jak dostać się do biblioteki?” również nie jest mile widziane. Okazuje się: poszło dobrze – pikaper – rzucił, źle podszedł – poszukiwawcze – rzucił. Jeśli zastosujemy się do logiki, kobiety na ogół nie można spotkać. W tej sytuacji trzeba będzie podjąć inicjatywę i „klej” lubiłem faceta. A potem jest jeszcze inny problem: te ostatnie nie biorą poważnie dziewczyny, które Poznaj siebie. Są to niuanse, oczywiście, ale jednak. Co mamy w suchej pozostałości? Nic dobrego.

Co robić?

Nie martw się! Sytuacja nie jest tak pogarsza, do paniki. Być może ci, którzy są zainteresowani w łóżku, w łóżku będzie mieć kogoś uczucie – dostać związek, ale ten, kto kocha samotność – to wszystko otoshet będzie sprytny. A co zrobić z podnieść artysty? Przeciwnie, ci, których znajomość wygląda pickupa? Nic nie robić: żyć tak, jak żyli i zapamiętać zasady domniemania niewinności – nie winić człowieka za to, że nie sądząc po słowach, lecz przyjrzeć działaniom.

0.

Rozsądna i ostrożność do meritum, facet, to znaczy, że należy rozumieć bez książek na pickupa, że ​​dziewczęta lubianych trudną wywołują współczucie, wypełnianie dla krewnych jej matka (teściowa tej samej rodziny?!). Oznacza to, że taki rozsądny człowiek będzie wymyślić coś bardziej interesującego. I to nie znaczy, że jest to ostatni pick up artist, ośrodek decyzyjny, który nie jest w ciele, który jest dołączony do szyi. Otshit faceta – wtedy zrzucić normalnego faceta. Nie ma potrzeby, aby wyciąć jedną z nożyczkami, ale lepiej być sobą i mądry, spójrz blask w oczach człowieka, nie rozpływa się od pięknych słów i być mądrą dziewczynę – całkowicie.

Ivan Sopiga

load...