Perm włosy curling poprawnie i pięknie

Zawartość:

Która kobieta nie marzy o luksusowych loki, poprawnie i pięknie położyli? Piękne włosy – jest ważną częścią całego wizerunku kobiet. Można stylowo ubrana, ma drogie perfumy i buty, ale jeśli kolor jest w chaosie, cały czar znika …
Piękne loki zawsze będzie w modzie, mogą być tworzone na różne sposoby: w Permie, lokówki, lokówki. Perm zobowiązany jechać z taką samą fryzurę na co dzień, to zajmuje dużo czasu, lokówki, curling i tutaj – idealny!

load...

Spędzając wiele fashionistka nazywa ratownik, ponieważ jest to najszybszy i najprostszy sposób, aby zrobić loki.

Ale jak nawijać włosy na lokówkę? Wszystko jest tak proste, jak to możliwe, często uciekają się do tej procedury?

Powrót do spisu treści

Loki sekwencja zawijanie zwijania

Curling Irons, działa na włosy przy wysokich temperaturach. Pod wpływem tego oni uzyskać pożądany kształt, który może być przechowywany przez dłuższy czas. Oczywiście, procedura ta jest szkodliwa dla zdrowia włosów. Owinąć proces był jak najbardziej delikatny, trzeba odpowiednio przygotować włosy i wybrać dobre narzędzie z regulacją temperatury.

load...

Jeśli nie wiesz, jak nawijać włosy na prawej i curlingu ładnie, należy pamiętać o następujących wskazówek:

  1. Śrubowe zamki tylko na suchą i czystą włosy!
  2. Przed zwijając włosów należy stosować środek ochronny ciepła, który zabezpiecza strukturę przed szkodliwym działaniem wysokich temperatur. Narzędzia r: musy, aerozole nie zastosowano konieczne.
  3. Określić formę i charakter fryzury loki. Aby utworzyć ciasne loki, należy czesać głowy dobrze, i podzielony na kilka stref. Pierwszy wiatr włosy potylicznej, a następnie w bok, kończąc na przedniej części głowy. Bang wiatr najmniej.
  4. Nić, która jest nawinięta na raz, należy mieć grubość około 2 cm. Zbyt grube i nie powinny być traktowane, jako że nie ma czasu na ogrzanie się i efekt taki fali jest minimalną;
  5. Curling należy trzymać w prawej dłoni i lewej – grzebień;
  6. Podgrzewany lokówka w korzeniach, ale tak aby nie spalić skórę głowy i curl podnieść, zachowując swój grzebień. Przygotowane zaciskowe nici lokówki i zacząć ruch spiralnego nawijania od korzenia do czubka.
  7. Część dotycząca kleszczy być przechowywane nie więcej niż 20 sekund, a następnie ostrożnie odpleść.
  8. Po wszystkie pasma są rany, mogą przeczesać grzebieniem z szerokim grzebieniem i naprawić włosy mocowania lakier.

Aby stworzyć świąteczną kręcone włosy, loki grzebieniowe Jednakże nie wszystkie zamki w tym samym czasie musi być skręcony na bok.

Aby utworzyć miękkie fale, wiatr nici losowo, lekko zataczając je szczypcami w 2-3 odwraca.

Wystarczy, aby odświeżyć włosy, niekoniecznie tworzyć loki całej głowie. Chelochkoy recyklingowi i niektóre loki dadzą obraz uroku i zalotny. Co ważne, fryzury powinien być estetyczny wygląd i powinien pasować do wizerunku.


Powrót do spisu treści

Zalecenia dotyczące pielęgnacji włosów

Zawinąć włosy po curling, aby być zdrowym, trzeba starannie wybrać narzędzie – curling. Dobry curling powinny być z termoregulatorem i ceramicznym uchwytem. Od stanu i struktury włosa w ogóle inny, a wybór temperatury powinny być zindywidualizowane. Jeśli twoje włosy są bardzo cienkie lub uszkodzone ze względu na częste farbowanie, curling temperatura powinna być minimalna. Czy zbyt często nie używać lokówki, zwłaszcza jeśli włosy są uszkodzone. Najpierw trzeba zrobić ich rehabilitację i regenerację.

Muszę umyć włosy, ile potrzeba, na przykład, 1 raz w tygodniu, jeśli włosy są normalne. Oczywiście, z tłustymi rodzaju włosów, pralka ma obowiązek wykonywać częściej, ale nadmierna częstotliwość mycia również negatywnie wpływa na ich stan. Po szampon należy stosować odżywczy balsam do włosów lub użyć domowe maski.

Domowych receptur wiele masek. Ale najbardziej sprawdzony i niezawodny przepis brzmi następująco: 1 jajko, 0,5 st. łyżka olej łopianu, 1 łyżka. Łyżka Czarną nierozpuszczalną kawy (dla brunetek), 1 łyżka. łyżka brandy. Wszystkie składniki dokładnie miesza się i nakłada się na włosy na 0,5 – 2 godziny. Wynik – lśniące i zdrowe włosy! Jeśli zaangażujesz się w takich zabiegów zdrowotnych regularnie, wtedy wiatr włosy lokówki można bez większych uszkodzeń.

Dla nowoczesnej kobiety, dbać o włosy, nie powinno być żadnego problemu, aby nawijać włosy na curling poprawnie bez ich uszkadzania. Wraz z rozwojem przemysłu, zajmujących się problematyką nowych jednostek, ploek, curling włosy, można łatwo stworzyć piękne i kręcone włosy!

load...