Perfumy z feromonami

Wszystkie kobiety, bez wyjątku, mają tendencję do dobrze wyglądać, a nie ostatnią rolę w znaczeniu, chociaż ostatni z sekwencji w duchy zabaw. Po tym wszystkim, są one ostateczny szlif do kształtu kobiecej, co czyni go prawdziwie „namacalna”.

load...

W ostatnich latach niezwykle popularnym tematem w rozmowach kobiecych stał perfumy z feromonami. I nic dziwnego – pojawił się w Internecie wiele reklam, umieszczając je jako narzędzie, które namaluje „Twoje życie jest bardzo jasna paleta doznań i daje niesamowitą pewność siebie!”

Niektórzy ludzie uważają, że z pomocą duchów z feromonami może nie tylko przywrócić równowagę biochemiczną, ale także wzbudzić osoba silna fala pożądania seksualnego, i że duchy z feromonami – jest oryginalna i jest to narzędzie naukowe we wprowadzaniu równości i harmonizację ich związku.

Ale to, co jest efektem perfum z feromonami naprawdę? A tak w ogóle, to niesamowity produkt – perfumy z feromonami – Opinie przetestować je w przeważającej części zastrzeżeniu, że faktycznie może przyciągnąć uwagę ludzi, a nawet piękna połowa ludzkości jest niezbędne do szczęścia?

Historia perfum z feromonami

Winfred Cutler, biolog, który jest twórcą tego feromonu, więc nadal i utrzymuje swój obecny skład w absolutnej tajemnicy.

Feromony – pachnące substancje lotne, który wydziela się w małych ilościach, prawie wszyscy przedstawiciele świata zwierzęcego, a który określa zachowanie osobników jednego gatunku podczas zalotów. Oznacza to, że okazuje się, że feromony są nazywane substancje biologicznie czynne najwyższej pożądania seksualnego u mężczyzn.

load...

Sygnały feromonowych rozpoznaje specjalny organ w nosie, a kiedy czuje to feromon, wysyła sygnał do konkretnej płci mózgu.
Stąd wnioskujemy, że prawdziwe perfumy z feromonami przyciągnąć uwagę do swojego właściciela z płcią przeciwną. Oczywiście, najbardziej istotne są takie perfumy z feromonami dla kobiet.

Nawiasem mówiąc, słowo „feromon” w języku greckim, a więc brzmi jak „oka” hormonu. Prawdziwy naturalny zapach feromonów jest najbardziej podobny do zapachu piżma.

Duchy akcji z feromonami jeszcze wiele pytań, ale ilość eksperymentów, przeprowadzonych przez naukowców z różnych krajów, tylko potwierdziły, że mężczyzna natychmiast jednoznacznie odpowiedzieć na perfumy z feromonami dla kobiet.

Pierwszy perfumy z feromonami zaczął produkować nam towarzystwa Erox Corp. Tak więc w 1989 roku przedstawiono w sferze smaku rynku perfumeryjnym. Sprzedaż alkoholi towarzyszy kampanii reklamowej, który wyjaśnił kobiet jak używać perfum z feromonami. Potem były przeciwnicy i zwolennicy perfum z feromonami – opinie były w rzeczywistości pierwsza odmiana jest bardzo entuzjastyczny i bardzo rozczarowany. W każdym razie, same duchy, którzy byli również elita perfumy z feromonami, nie pozostawia nikogo obojętnym. Dlatego perfumy zawierające feromony, mocno zakorzenione w światowym rynku perfum.

Mimo, że było krytycy i rzeczywiste korzyści z tych perfum perfumy: Niektóre kobiety twierdzą, że chętnie wykorzystywać magiczną moc duchów z feromonami dla kobiet, ale zapach nie nadaje.

Z tego powodu producenci „smak miłości” koncentruje się w kolejnych latach na tym, że te duchy mogłyby oraz zrozumieć i docenić. Wydali perfumy z feromonami, które mają różne kompozycje perfum i wylewa feromony perfumy w różnych znanych marek, a nawet zaproponował perfumy z feromonami, bezwonny i bezbarwny eliksirów feromonowych, które były zadawane stosować bezpośrednio na skórę lub dodawanych do produktów higieny osobistej.

Dziś, można łatwo kupić perfumy z feromonami: wydziałów farmacji luksusowych perfum, a nawet sklepy internetowe oferują szeroki wybór alkoholi z feromonami. Od tej różnorodności można wybrać, na przykład, perfumy z feromonami olejowe lub dać pierwszeństwo, więc jeśli chcesz, że lepsze, perfumy z feromonami, bezwonny. Oczywiście, zawsze jest pragnieniem i celem jest, aby znaleźć najlepsze perfumy z feromonami, ponieważ wpływ duchów i wysokiej jakości feromony będą takie same i efektywność. Choć nadal nie wszystko jest do końca jasne, czy perfum z feromonami pracy. Lub, parafrazując kierunku kobiecego problemu wiekowej, czy perfumy z feromonami pomóc wygrać wybranych. Wydaje się, że przez prawie 20 lat, a pierwszy z nich dowiedział się o akcji duchów z feromonami już utworzone jasnego widzenia konsumentów. Ale nie jest tak proste jak się wydaje. Więc gdzie leży prawda o duchów z feromonami.

Sekrety feromony perfumy

W innej literatury naukowej i popularnej ma wiele informacji na temat tej udanej syntezy feromonów zwierząt. Po tym wszystkim, głównym sekretem perfum zawierających feromony jest to, że nie zawierają one ludzkie feromony, ponieważ substancje te nie zostały jeszcze otwarte, a więc ich syntezy, a tym bardziej w obecnej skali przemysłowej nie jest możliwe. Chociaż naukowcy nadal poszukiwać feromonami płciowe człowieka, oraz, oczywiście, tak szybko, jak są one otwarte, będą tworzyć nowe najlepsze perfumy z feromonami. I dopóki tak się dzieje, możemy tylko przypuszczać, co dokładnie jest zawarte w proponowanych pęcherzyków reklamowych, które perfum z feromonami w rzeczywistości, a które tylko nawiązał do najlepszych perfum z feromonami, ale nie trzeba z nimi zrobić.

W najlepszym przypadku, perfumy z segmentu feromony wysoka cena zawiera w swoim składzie androstenon lub związków pokrewnych. Nie dlatego, że nie ma nic złego, bo w trakcie eksperymentów okazało się, że wiele kobiet Androstenon przyczyną ciche poczucie zaufania partnerem. A niektóre także perfumy z feromonami pomaga uwierzyć we własne siły, by stać się bardziej pewni siebie.

Ale są duchy z feromonami dla wszystkich ludzi bez wyjątku?

Oczywiście, wszystkie kobiety są oczekiwania, że ​​te duchy nie tylko mają bardzo przyjemny zapach, ale również przyciągać godnego przedstawiciela płci przeciwnej. Jest możliwe, że praca i perfumy z feromonami, ale jest prawdopodobne, aby dalej przyczyną kobiet już wziąć własne feromony, i oczywiście inne zalety.

Jak kupować perfumy z feromonami?

Natychmiast powstaje pytanie, jak wybrać perfumy z feromonami? Po pierwsze, uważaj na podróbki, bo jak tylko feromony zidentyfikowane w czystej postaci, to jest naturalne, że wszystkie firmy perfum na świecie natychmiast chwycił na tym stwierdzeniu i zajął się rozwojem najlepszych perfum z feromonami. Ale także „dołączył” i różnych oszustów, którzy z nie mniej entuzjastycznie przyjętej nowy trend. Stąd spam z ofertami okazje i feromonów w czystej postaci, a także perfumy z feromonami, oleju itp w bardzo kuszącej cenie, okresowo zbliża się do e-mail i, co do zasady, kobiety użytkowników. A jeśli jeden z nich naiwnie dostanie takiego fascynującego prowokacji, mają trochę czasu na pytanie, czy akt perfumy z feromonami, odpowiedź będzie bardzo negatywne.

Więc gdzie i jak wybrać perfumy z feromonami, tak aby nie pozostać bez upragniony smak. Po tym wszystkim, prawdziwe perfumy kupić, jak wspomniano powyżej, nie jest zbyt trudne. Jeśli chcesz, substancje te można kupić bezpośrednio od producentów. Wśród Pharmacom, na przykład. Jest to jedna z renomowanych dostawców produktów chemicznych, które na swojej stronie internetowej oferuje kolekcję perfum z feromonami.

Dają jednoznacznej porady na zakup tych alkoholi z feromonami nie jest tak proste jak się wydaje. Najbardziej tajemnicza jest to, że z całą pewnością nie jest znany w tym momencie ile jest faktycznie feromony zawarte w proponowanym cieczy pachnące. Prawdopodobnie w bańce, które można kupić, będą pływać tylko dwie cząsteczki substancji, która pobudza ludzi. Jeśli wszystkie są tam. Nawet największe i najbardziej znane spółki perfumy nie można z całą pewnością powiedzieć, że stosowanie syntetycznych lub naturalnych atraktant. Lub po prostu napisać słowo „feromon” w nazwach duchów. To jest zawsze częścią każdego perfum, która odbyła i bardzo tajne, więc co o całej prawdy na temat duchów z feromonami nie może być pewien, aż do końca.

Duchy akcji z feromonami

I wiesz, że psychologiczny aspekt perfum kobiet z feromonami jest niejednoznaczna, ponieważ stymulacja, na przykład, na tyle silny męski popęd płciowy jest zbyt silny, aby dać efekt jak feromony wpływają w ogóle na romantycznych uczuć, ale należy pamiętać, w cielesnych instynktów.

Mimo że wiele ostatnich polskich doświadczeniach dał jeszcze bardziej precyzyjne odpowiedzi na pytanie efektu duchów z feromonami, w tym samym czasie, ostrzeżenie i doradzanie jak używać perfum z feromonami.

  1. Perfumy z feromonami silnie wpływać na ludzi, którzy są szczególnie blisko.
  2. Większość perfumy z feromonami, bardzo ostry zapach – więc miej to na uwadze.
  3. Pamiętaj, że perfumy z feromonami nie pomagają zakochać się w człowieku. Powodują one tylko pociąg seksualny, lub, innymi słowy, zainteresowania seksualnego. A jak wszyscy wiemy, miłość i seks są zupełnie różne pojęcia.
  4. Są ludzie, którym nawet elita perfumy z feromonami nie działają, czy ci ludzie mówią, nie pokazują, że mają one coś czują, z tego powodu, że mogą one być ukochana kobieta, czy są one po prostu zbyt skromne.
  5. Wreszcie, perfumy z feromonami, oczywiście, pomaga, ale ich „pomoc” może być niebezpieczne dla kobiet. Jeśli nagle poczuć zapach lub po prostu pijany i nie psychicznie zdrowa osoba.

Ponieważ stosowanie perfum z feromonami?

Teraz o praktyczną stronę zagadnienia: jak stosować perfumy z feromonami? W celu ujawnienia smak w całej pełni i siły, perfumy z feromonami są najlepiej stosować gdzie puls jest wyczuwalny: w szyję (wydrążonym między obojczyków), fałdy łokciach i na wewnętrznej stronie nadgarstka. W szczególności, na przykład, intymnych sytuacje skropić trochę perfum na kostki i kolanowych zagięć.

Wystarczy pamiętać, że wszystkie zapachy perfum koniecznie obejmować produkty syntetyczne zapachy z bursztynu i piżma. Ponieważ jest to warunkiem koniecznym do tworzenia zapachu – zapewnia powinowactwo skóry z dowolnym smaku. Tak więc okazuje się, że feromony mają w prawie wszystkich na duchu i pomóc takim duchu z feromonów w każdym przypadku, różnica jest tylko w mniejszym lub większym skutkiem. W zasadzie nie jest to zaskakujące. Zapachy damskie zawsze specjalny magiczny atrakcją dla mężczyzn. W związku z tym, że może nie tak ważne, co perfumy z feromonami działa najlepiej. Wszakże w rzeczywistości, co perfumy z feromonami może skorzystać, atrakcyjny zapach swojej aury będą działać w każdym razie najważniejsze, że był to zapach, w którym czujesz się najbardziej komfortowo.

Specjaliści, psychologowie uważają, że możliwe są długie i silne więzi przyjaźni tylko na stabilnej „zapachowa na bazie”: przyjemny zapach ma możliwość stworzyć atmosferę intymności, wzajemnego zaufania i ciepła. Jakie perfumy z feromonami, które będą lepiej przyczynią się konkretnie do ciebie, powiedz smak i niepowtarzalny kobiecej intuicji.

load...