Perfumy damskie są jak ludzie: tajemnice umiejętne uwodzenie

Zawartość:

Czy zauważyliście jak wiele zapachów znaczy w naszym życiu? Zwracamy się z obrzydzeniem od człowieka, który pachnie nieprzyjemne, iz przyjemnością rozpoczynamy przyjazną rozmowę ze specjalnym że nie zaniedbuje higienę i używa smaczne i drogich perfum. Nie ma żadnego szczególnego znaczenia status, wiek i płeć rozmówcy. W dwudziestym pierwszym wieku perfum – karta na każdy szanujący kobiety, jako cienką kiwa aromat jest w stanie obrócić głowy nawet najbardziej niedostępnymi silniejszej płci.

load...

Jednak nie każdy jest równie dobre perfumy, a nawet najbardziej elitarnych, drogie i reklamowane produkty nie zawsze są wysokiej jakości, odporne i wydajne. Dlatego ważne jest, aby wiedzieć, jaki rodzaj żeński duchów jak mężczyźni, i które powodują straszny niesmak.

Perfumy z feromonami: bajka czy brutalna rzeczywistość

Zgodnie z obietnicą producenta, dość kropli perfum przed terminem, a swoimi młodymi ludźmi będą podbite raz na zawsze. Nie są one tanie, ale ten efekt nie jest szkoda płacić podwójnie (lub nawet potrójne) cena, najważniejsze – że nie zawiódł w odpowiednim czasie. Ale czy to naprawdę takie perfumy jak silniejszej płci, czy też – kolejny chwyt reklamowy skierowany w zysku? Niestety, odpowiedź jest jednoznaczna.

Niektóre panie twierdzą, że po zastosowaniu takich środków facetów w kolejce, aby poznać. Inne kobiety twierdzą, że duchy nie pomagają im podnieść Chevalier. Przyczyną sukcesu lub niepowodzenia często polega na jaką nabyto perfum i jak to było używane. Ważną rolę odgrywa psychologicznego tła, jak czasem oczekiwania istniejących mitów są zbyt wysokie.

load...

Pierwszy mit – duchy będą działać na tych wszystkich dookoła

Aby zacząć rozumieć, że, po pierwsze, wszyscy ludzie pachną inaczej, a po drugie, każda osoba otrzymuje dziwny zapach w swój własny sposób. Ktoś może on szalenie ekscytujące, ale ktoś to będzie bardzo nieprzyjemne. I nie ma nic z tym zrobić. To samo odnosi się do duchów z feromonami – uniwersalny środek nie istnieje, więc jest nadzieja na przedwczesne cud nie jest konieczne. Pomyśl o tym, czy perfumy były tak skuteczne, to wszystko wokół niego ciągle być stosowane na ciele jak i siebie.

Mit drugi – ludzkie feromony są wykorzystywane w perfumach

Jak będzie smutny, ponieważ może to wydawać, ale zapachowy zawiera enzymy zwierząt (głównie świnie), gdyż ludzkie feromony dodawane do tych produktów jest zabronione. Okazuje się, smaki, które są popularne wśród mężczyzn i wprowadzają je do głowy – Ten wybór genitalia zwierzętami?

Trzeci mit – koszt nie ma znaczenia

Zakup tanią butelkę spirytusu, wiele dziewcząt nawet nie myśleć o tym, że producenci po prostu nieopłacalne do sprzedaży towarów w cenie nabycia. W tym przypadku firmy udać się do sztuczek – są dodawane do wody toaletowej, a nie syntetycznych substancji naturalnych. To nie jest przereklamowane – oni uczciwie zaznaczyć to w składzie, ale aby zrozumieć, co jest zawarte w danej butelki, niestety, nie może każda kobieta. Nawiasem mówiąc, ten perfum jest mniej skuteczne, co nie zawsze jest odzwierciedlone w cenie.

Mit czwarty – Perfumy z afrodyzjaków są przechowywane przez długi czas

Niewiele osób wie, że feromony są niszczone bardzo szybko w kontakcie z powietrzem, wodą i alkoholem. Dlatego też, jeśli rozpatrywane są perfumy, a następnie wykorzystywane konwencjonalne dezodorantu, wynik byłby nie. Nawiasem mówiąc, zdaniem ekspertów, w większości przypadków pozytywny wpływ – jest wynikiem wiary w siebie, bo nieświadomie ustawienie się na sukces.

Kwiat, owoc i ocean pachnie smaczne, słodkie i niezbyt słodki

Uważa się, że słodkawy zapach kwiatów może być szalony każdego człowieka. Przy zakupie perfum, należy wziąć pod uwagę nie tylko charakter młodego człowieka, a swoje preferencje, ale także pory roku. Tak więc, na przykład, w lecie na zewnątrz może jak zapach bzu, jaśminu, zima – różowe lub Landysheva.

W odniesieniu do nutami owoców, to wszystko zależy od wieku. Młodych i bardzo młodych pań garnitur światło, nie jest zbyt słodki i dyskretny zapach, takich jak owoce cytrusowe lub jagód. Dorośli i osiadł w życiu Warto zwrócić uwagę na bardziej poważne wody toaletowej. Pamiętaj, solidny człowiek w sile wieku, takich jak bardziej stabilne, ale w żadnym wypadku nie ostrych lub ciężkich perfum.

Bursztynowy zapach: Gdzie Wschód zbieżne z zachodu

Cynamon, tymianek, goździki – ich szalony praktycznie wszystkich ludzi bez wyjątku. Ale kombinacja ostry i gryzący zapach nie zawsze jest popularne wśród kobiet, którzy są przyzwyczajeni do łagodniejszej i mniej intensywnym zapachu. Ponadto, aby użyć takiego perfumy powinny być starannie i nie zbyt często, albo twój partner zbyt szybko przesycone im. Najlepiej jest stosować kilka kropli wieczorowej sukni przed pójściem do teatru czy restauracji. W tym samym czasie na ulicy nie powinna być zbyt gorąca, inaczej smak może się zmienić.

Fern zapach: partia bogatych mężczyzn lub zapach kobiety sukcesu?

Wyraźny i bogaty zapach świeżo skoszonego siana, zmieszany z zapachem paproci – to drogie i wysokiej jakości perfumy, które są preferowane przez prawie wszystkich przedstawicieli silniejszej płci. Był jak mocny, skutecznych i pewnych siebie ludzi, którzy są gotowi, aby osiągnąć jakieś wyżyny w tej trudnej, ale fascynujące i pełne przygód życia.

Ale kto powiedział, że kobieta nie może używać „męski” zapach? To nie znaczy, że trzeba wziąć butelkę wody toaletowej z chłopakiem. Jeśli to zrobisz, to inni mogą myśleć, że jesteś szalony. Rzeczywiście, w naszych czasach, prawie wszyscy czołowi producenci tam również linia do pięknych pań lubiących zapach paproci. Użyj takiego perfumy mogą być codziennie.

Chypre: zapach lasu dla nimf

Fransua Koti – wielki perfum, który wynalazł nowy gorzko-słodki zapach w 1917 roku. W rzeczywistości, uczynił wielkim odkryciem w świecie duchów, do tej pory, jego formuła jest używany przez wielu światowych marek. Więc szyprowo – mieszanka paczuli, pachnący aromat mchu, bergamotki. A co człowiek nie lubi światła, słaby zapach sosnowego lasu? Uwierz mi, on przyniesie ci do głowy, młody człowieku. Zaleca się, aby skorzystać z tej opcji w okresie zimowym, kiedy tak brakuje w jasności, ciepła i koloru.

Zapachy drzewne: poczuć bliskość natury

Często kobiety są mylone z tej linii Chypre, bo czasami zapachy mogą być bardzo podobne. Ale twierdzenie, że nie ma żadnej różnicy między nimi – prawdziwe świętokradztwa, gdyż zasada tworzenia smaków i kolorów są całkowicie różne. Ich różnica – smak słodko-kwaśny z nutką Haze. To nie jest tylko szalony człowiek, i sprawia, że ​​ich serce bije znacznie silniejsze. Taki domyślny perfumy nie może nie lubią silnych i pewnych siebie ludzi.

Co pachnie nie lubią mężczyzn i najczęstszych błędów kobiet

Zdarza się, że spędza trzy godziny perfumerii wybrać odpowiedni zapach, a na dzień X-węszył człowiek oburzony, ponieważ nie jest on bardzo przyjemny zapach. Powody jej duchy nie były do ​​smaku faceta, może dużo. Ale najczęściej jest to tania podróbka niskiej jakości, kupiony w przejściu lub niewłaściwe użycie wody toaletowej. Jakie są błędy przynajmniej raz w życiu dozwolony każdy, nawet najbardziej inteligentną kobietą?

  • Mieszaninę smaków

Zastosować środki kontrolujące zapach o silnym zapachu i zapach – to ślady przeszłości. Jest mało prawdopodobne, że takie zapachy pojedzie facet szalony. Nie reaguje na jądrowego lub mieszaniny może ludzie bez węchu (nie czuć smaki) lub bardzo inteligentną osobą, nie chce ranić swojego partnera.

  • Nadmiar duchy

Kolejnym punktem, który wychodził na płeć piękną – to wszystko powinno być harmonia. Nawet jeśli lubisz smak i facet z niego jest szalony, nie jest konieczne, aby wyrzucić zawartość naraz. Jeśli jakość perfum i luksusu, to stosuje się do konkretnych obszarów: trochę na szyi, nadgarstków, szyi. Jak dla zwykłych duchów, to nie musi być dozownik lub spraye. Posypać powietrze nad trochę i wędrować. Zatem, kropelki osiądzie równomiernie, a będziesz zadowolony zapach przez cały dzień.

  • Perfumy przed seksem

Zapach naturalnych kobiet, które podobnie jak człowiek z dużą literą „M” nie można nawet porównać z duchami. Enzymy wydzielane podniecony i kobiety w miłości, w stanie przynieść na myśl gorące i namiętne faceta. Ale gorzki perfumy skóry nie każdy doceni to. Dlatego przed intymnością zaleca się, aby wziąć prysznic, aby zmyć zapachów. Po uzdatniania wody nie jest konieczne stosowanie na skórę żadnych zapachów i olejów, niech człowiek cieszyć się zapach.

Jak wybrać swój smak: osiem zasad udanego zakupu

Idąc do sklepu na nową butelkę perfum, dziewczęta są często przeprowadzane w perfumerii więcej niż jedną godzinę, a czasem tam wyjść bez zakupów. Dzieje się tak ze względu na fakt, że nie przywiera do siedmiu podstawowych zasad, które, niestety, nie wiedział nawet, niektórzy sprzedawcy luksusowych wody toaletowej.

  • Zasada pierwsza – nie używać perfum zakupy

Godzinę przed wziąć prysznic, aby zmyć wszystkie zapachy, które są wchłaniane w skórę i włosy. Nie stosować płyny, balsamy, kremy i inne produkty kosmetyczne z zapachów i smaków, tak aby nie obniżyć ich zmysł węchu. A co najważniejsze – w każdym razie nie dotyczą perfum na skórze.

  • Druga zasada – stosowanie sondy

Czy zauważyłeś, że na półkach dużych sklepach, gdzie sprzedają duchów, są małe i cienkie liście papieru. Są one niezbędne do klientów szybciej i dokładniej mogli sami decydować, co opcja wolą. Nawiasem mówiąc, nie jest konieczne, aby wylać całą wodę dostępną pachnące jak przeplatające zapachy będą zniekształcać rzeczywisty obraz. W rezultacie, można uzyskać perfum, które tak naprawdę nie pasuje.

  • Reguła trzech – przynieść kawę

W sklepach z elitą i drogich produktów jest zawsze sprzedawca ma mały słoik kawy mielonej. Jest to konieczne, aby klient mógł oczyścić receptory są zatkane po drugiej lub trzeciej fiolki. Ale jeśli pójdziesz do zwykłego supermarketu, wszystko jest lepsze w każdym razie wziąć z kilkoma ziarnami. I pamiętaj, że ponad siedem opcji warto spróbować w jednym czasie.

  • Reguła Cztery – Przyszła pięć minut

Wreszcie znalazł perfum, że zarówno ty i twój młody człowiek szaleńczo zakochany! Ale nie spiesz się, aby pobrać pakiet z półki i zapłacić za to, aby uruchomić. Odczekać pięć lub dziesięć minut i zapach pozostający na sondzie lub zapach skóry. Po niektóre elementy odparować, perfumy mogą pachnieć zupełnie inaczej.

  • Zasada piąta – nigdy nie ufaj reklamę

Zakupu produktów, powołując się na reklamę i pięknych zdjęć w książeczce są dziewczęta, które nie są wystarczająco inteligentny, aby zrozumieć, że reklamowany produkt nie zawsze jest dobre. Dlatego nie jest konieczne, aby zamówić butelkę perfum za pośrednictwem sklepu bez czuł ją i poczuła zapach, nawet jeśli już przy użyciu perfum. Faktem jest, że, na przykład, producent mógłby dokonać pewnych zmian, które zakłócają lub radykalnie zmienić zapach.

Nie jest konieczne, aby sądzić, również mówi „Na stylowej damy”, „Będziesz zmniejszyć mężczyzn mad”, „dla młodych dziewcząt”, jak to zwykle nieuzasadnione slogany. Możesz przyjść do spróbowania smaków Baby Doll, nawet jeśli jesteś po pięćdziesiątce, lub nie lubisz perfumy dla uwodzenia.

  • Zasady sześciu – nie kupuj perfum na zalecenie przyjaciół

Nawet jeśli jesteś szaleje perfum do swojej siostry, matka, przyjaciel, a lista jest długa, aby kupić dokładnie takie same, lub zamówić je jako dar nie jest konieczne. Na skórze, mogą objawiać się inaczej (lepiej lub gorzej – w zależności od właściwości ciała). Początkowo więc spróbuj je dla siebie, a następnie podjąć taką ważną decyzję. Ponadto, nie słuchać rad, jeśli ktoś jedna lub druga opcja nie jest zbliżył.

  • Reguła Seven – bitwę o wadliwych produktach

Każda szanująca się dziewczyna powinna nabywać i wykorzystywać tylko dobrej jakości produktów. Duchy w tym przypadku nie jest wyjątkiem. Przy zakupie wody toaletowej, zapytać z góry jej realnej wartości. A jeśli w każdym sklepie taniej przez co najmniej piętnaście procent, tak to jest – fałszywy. Jest mało prawdopodobne, że instytucja komercyjna chce ponosić straty. Różni się ona od oryginalnego fałszywego mniej wyraźnym zapachu, który jest również gwałtownie pogarszają.

Tak więc, jeśli zastosujemy się do powyższych zasad, nie opierając się na szczęście i uczciwości sprzedawców, można łatwo znaleźć ich smak. Zbierając odpowiednią zapach, można zauważyć, które sprawiają, że człowiek zły i go kochać mnie dużo łatwiejsze niż się wydaje na pierwszy rzut oka.

load...