Pępek piercing: skutki nakłucie skóry

Zawartość:

Przekłuć pępek włożyć kolczyk z powrotem – biznesowe proste. Problemy pojawiają się później – po dwóch lub trzech dni, a może trwać wiecznie. Jakie kłopoty mogą czekać fashionistas? W niektórych przypadkach, rany zaczynają ropieć, blizny, jest zatrucie krwi. I czy taka uroda tych ofiar to trudno powiedzieć. Ale przed pójściem do salonu jest nadal warto pomyśleć o możliwych konsekwencjach.

load...

Kto powinien dokonać nakłucia w pępku

Nie wiem, czy trzeba włożyć kolczyk? Pomyśl, dlaczego ty? Może to – minuta pośpiech. Następnie konieczne jest odroczenie kampanii, ponieważ nie jesteś gotowy, aby taki poważny krok. W tej samej sprawie, jeśli zawsze chciał przebić pępek i zarządzane w tym czasie studiować praktycznie wszystkie informacje na temat tej procedury, to zapraszamy do salonu.

  • Plusy przebijające

Po pierwsze, jest to modne. Elegancki piękny pierścionek lub kolczyki w formie frędzle brzucha wygląda stylowo, ciekawe i seksowne. Ale tylko wtedy, gdy dziewczyna ma prasę, albo przynajmniej nie wisi brzuch. Inaczej kolczyk zwraca uwagę na tkanki tłuszczowej, które muszą być ukryte, ale nie umieścić na widok publiczny.

Po drugie, Piercing – jedna z najbardziej interesujących sposobów wyrażania siebie. To jest bardzo trudne, aby wyróżniać się z równie modne, piękne i stylowe dziewczyny. Zrekonstruowane w blond lub uczynić jasnym makijażu są wszystkie dziewczęta, ale przebić brzuch – będzie podjąć decyzję, nie każde piękno.

load...
  • Minusy przebijające

Trzeba będzie zrezygnować z wielu przyjemności, aż do rana będą dokręcone. Ale to nie jest największy problem, który może wystąpić. Ogromny i gruby minus, który neguje wszystkie zalety – wysokie ryzyko złapania dowolną chorobę lub zakażenie. Przynajmniej – ranę będzie jątrzyć, maksymalna – infekcji, AIDS, zapalenie wątroby i innych chorób przenoszonych przez krew. Ludzie, którzy mają problemy zdrowotne, nie są dopuszczone do tego rodzaju manipulacji ciała, ale nie wszystkie są już świadomi tego, że źle.

Piercing nie jest dozwolone, aby specjalny, nie osiągnął wieku osiemnastu lat. Wyjątek – pisemną zgodę rodzica, z jednego z dorosłych (bliski krewny) jest zobowiązany do obecności w trakcie procedury. W przeciwnym razie może pozwać instytucji w przyszłości.

Co należy wiedzieć przed wyjazdem do salonu

Należy rozumieć, że przekłuwanie pępka – nie jest to zwykły zabieg kosmetyczny, który może być wykonany w pierwszej instytucji, a skomplikowane i bardzo niebezpieczna operacja, wymagająca wiedzy i umiejętności zawodowych. Nie można ufać swoje zdrowie do osób bez wykształcenia i nie mają licencji do świadczenia takich usług.

W kabinie, gdzie robią piercing powinny być sterylne czyste. Nie kurz, brud nie powinien być w ogóle. Mistrz musiał wykonać wszystkie procedury jednorazowych rękawiczek, które są noszone na rękę z tobą. Narzędzia używane do pracy powierzchniowej (maszyny uchwytem, ​​klipy, etc.), powinny być dezynfekowane, ale igła – nowy. Nie staraj się zaoszczędzić pieniądze na ich zdrowie, jako dodatkowych czterystu rubli, gdy zainfekowany dokładnie nie zapisać.

Przed podjęciem decyzji o przebiciu, należy skonsultować się z lekarzem, dłonią wszystkich testów na obecność wirusów i chorób utajonych. Kto wie, w tym przypadku, organizm zachowuje. W celu wykluczenia wystąpienia reakcji alergicznej, starają się wyglądać jak kolczyki metal w uszach. Jeśli będzie podrażniona skóra zaczyna swędzieć, a otwór jest pokryty cienką żółtawą skórkę, co piercing pępek nie jest konieczne.

W czasie procedury musiałyby zrezygnować, jeśli w ostatnim czasie był chory, masz obecnie gorączka, dreszcze, lub czuć lekki dyskomfort. Jeśli dziewczynki idą miesięcznie, to jest w stanie, lub jeszcze piersią dziecko, mistrz może odmówić dokonania przebicie.

Jest najlepiej rozwiązywać na takich procedur jest w czasie wakacji. Pierwszy tydzień po takiej operacji jest całkowicie przeciwwskazane w jakiejkolwiek aktywności fizycznej, drugą połowę trzeba ograniczyć się do tego sportu. O kąpieli, basenu, sauny, wizyta w siłowni, solarium i rozrywką w podróży morskich zapomnieć przed operacją.

Idź do salonu stoi jesienią, zimą lub wczesną wiosną, gdy żołądek jest całkowicie ukryty. W przeciwnym razie, jeśli rana dostaje kurz i pot, albo zacznie się jątrzyć przez długi czas nie uleczy. Ale to nie są niuanse – odzież może złapać lub wyrwać kolczyk. Ważną rolę odgrywa tkaniny – syntetyczny i kolczasty sprawa zresztą przyczyną podrażnień.

Co najmniej pięć lub sześć razy dziennie trzeba obsłużyć kolczyk i ranę antyseptyczne (chlorheksydyny) i maść uzdrawiania. W tych funduszy nie powinno być alkoholu. Może to spowodować utlenianie metalu, spalić rany i stany zapalne. Jeśli pierwszego dnia po punkcji Twój temperatura wzrasta, udać się do lekarza, ponieważ te objawy wskazują na zapalenie pępka! Jeśli ociągać, konsekwencje mogą być poważne – aż do ponownego zabiegu.

Przebijający zaczął jątrzyć i z otworu w sposób ciągły przepływającego płynu lub ciemny przykrywa żółtego skorupy? Natychmiast zdjąć kolczyk i zdezynfekować ranę. Dekoracja nie jest najlepiej, aby wkleić z powrotem. Poczekać dwa lub trzy dni, a jeśli uszkodzonych leczy obszar, a zaczerwienienie i ból wzrost, idź prosto do lekarza.

Problemy z ornamentem

Pomimo faktu, że wielu mistrzów zalecają stosowanie specjalnej stali chirurgicznej dekoracji, nie jest konieczne do nabycia rod, frędzle i pierścienie wykonane z tego materiału. W przeciwnym razie, rana będzie długa i przeciągające napotykają nieprzyjemne konsekwencje aż do ropiejące, odrzucenia, pigmentacji. Najlepszym rozwiązaniem – wyroby z tytanu, które w większości przypadków nie powodują powikłań.

Weź wszystko, czego potrzeba, aby zrobić przekłuwania pępka, to lepiej w tej samej instytucji, w której masz zamiar zrobić nakłucie. Jeśli nie muszą finansować wysokiej jakości i drogiej biżuterii, odroczyć procedurę. Podsobrat trochę lepiej niż wydawać pieniądze na leczenie.

Dekoracja, jakby cię nie zatrzyma, nie jest konieczne, aby usunąć około trzech miesięcy, w przeciwnym razie skóra może być ranny. Wyjątek – występowanie zapalenia, świąd, krwawienie, występowanie ropy. Przed zabiegami wodnymi powinna obejmować brzuch do rany nie jest narażony na działanie wody. Można kupić zwykły okład z tworzywa sztucznego, które kobiety używają do pakowania produktów i przechowywania.

Jeśli zdecydujesz się przerobić piercing, trzeba czekać aż przebity pępek jest całkowicie wyleczona. Konsekwencje ponownego uszkodzenia skóry mogą być nieprzewidywalne. Jeśli rana jest trochę zarośnięty, i nie można wkręcić kolczyki, w żadnym wypadku nie próbować zrobić sobie dziura. Niedopuszczalne jest użycie specjalnego pistoletu, że niektórzy mistrzowie są używane do przebijania dowolnej części ciała. W rzeczywistości może być stosowany tylko do przebicia płatek ucha. Jeśli twierdzą, że nie ma różnicy, zrezygnować z usług specjalisty.

Jak to jest procedura w kabinie?

  • Faza przygotowawcza

Początkowo mistrz powinien umyć ręce, leczyć je za pomocą specjalnego roztworu, a następnie umieścić na swoich rękawic. W miejscu, gdzie przekłuwania pępka, punktowy znacznik są wyciągane, to żołądek przetarto antyseptyczny zostaną wykonane, aby zapobiec infekcji. Sterylny igły (wyciągnięty z całości i uszczelnione na siebie) smarowane wazeliną.

  • Przebicie

Części, w której będzie zamocowana otwór pincetą. To zajmie około minuty, aby cofnąć się trochę krwi. Możesz czuć lekkie pieczenie i drętwienie. Ma to na celu ułatwienie wejścia igły i zmniejszyć ryzyko krwawienia. Po nakłuciu jest włożona biżuterii pępka (Pręt kolczyk, pierścień) oraz uszkodzony obszar jest traktowany antyseptycznym i ponownie stosowane do gojenia rany maści.

  • Pomyślne zakończenie operacji

Wreszcie zrobić piercing w dobrym salonie iw dobrym nastroju wrócił do domu. Oczywiście, mistrz wyjaśnił, że w ciągu pierwszych pięciu do siedmiu dni, twój żołądek nie zmienia, a tydzień później w okolicy pępka powstaje cienka skórka. Od czasu do czasu z otworu będzie uwalniany w małej ilości przejrzysty i białawej cieczy. Nie ma nic złego lub niebezpieczne. Ale jeśli zmiany koloru, nadszedł czas, aby zobaczyć się z lekarzem.

Sześć tygodni później już nie pod nim skórka będzie zdrowa skóra. Przystanek przebicie rani z niej nie będzie już przydzielone cieczy. Maksymalna kwota, jaka może powodować dyskomfort – niewielkie zaczerwienienie. Fakt, że rana nie zagoi, będzie w stanie uczyć się na własną rękę. Dokładnie sprawdź obszar pępka, a jeśli nie ma nawet różowawe plamy, twoje cierpienie skończyło.

Ale pomimo tej dobrej wiadomości, niemniej jednak konieczne jest, aby pokazać dokładności. Kolczyk, a strona przebicie musi być stale oczyszczone z brudu, kurzu, tłuszczu, nie do przeprowadzenia infekcji. Jeśli wolisz nosić masywną biżuterię, to lepiej zdjąć przed pójściem na plażę lub idąc do pracy. Złapany produkt, można znacznie uszkodzić żołądek. Ponadto, efekty po wystawieniu na działanie światła słonecznego na metal może być smutny.

Jednak nie wszystkie tak źle, jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Jeśli nie starają się zaoszczędzić na profesjonalnych usług i będą robić wszystko dokładnie zgodnie z zaleceniami pana, pozytywny wynik nie potrwa długo. W ciągu sześciu miesięcy, będzie można afiszować piękny brzuch, ozdobione kolczykami.

load...