Peeling kwasem glikolowym: glikolowy Peeling zrobić w domu i w salonie

Glikolowy złuszcza – jeden z najbardziej miękkich i delikatnych peelingów chemicznych. Kwas glikolowy, który jest stosowany do obierania – jeden z najbardziej popularnych kosmetycznych alfa gidrokislot. Mlekowego i kwasu glikolowego jest często część środków do codziennej pielęgnacji skóry. Składniki te są wyrównane cerę i koloryt skóry, poprawiając jednocześnie jej teksturę.

load...

Zawartość:

Skuteczne środki elastycznej

Skóry

Kwasu glikolowego produkowanego z trzciny cukrowej. Nazywa esencja młodości. Ale w składzie kosmetyków do codziennej pielęgnacji skóry jej stężenie nie przekracza 3-10%. Oraz strukturę do obierania kwas glikolowy od 40 do 80%. Im wyższe jest stężenie, tym skuteczniejsze będzie obierania. Uważa się, że kwas glikolowy stymuluje produkcję kolagenu, który jest odpowiedzialny za elastyczność skóry. To dlatego, że skóra traci kolagen wraz z wiekiem pojawiają się zmarszczki.

load...

Glikolowego skórki – procedury oszczędzające w stosunku do skóry. Efekty uboczne praktycznie nie powoduje krótki okres rehabilitacji (1-2 dni). Ale ci, którzy odważą się wziąć udział w kursie zabiegów, trzeba wiedzieć o glikolowy peeling, jeśli nie wszystkie, bardzo.

Takie podejście glikolowy złuszcza

Kosmetologów powiedzieć, że peeling jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry (wyjątki są rzadkie). Procedura jest zrobione i właściciele jasnej skórze z piegi i ciemnoskórych kobiet, których skóra jest uważane za mniej wrażliwe. Oczywiście, stężenie roztworu będą różne dla jasnej karnacji i ciemnoskóry. Jednak w każdym przypadku, kwas glikolowy działa bardzo delikatnie dotyka tylko warstwy naskórka powierzchni skóry. Istnieją sytuacje, w których nie polecam delikatnego peelingu kwas glikolowy, i bardziej agresywne peelingi chemiczne średnim, co wpływa na niższe warstwy skóry. Glikolowy złuszcza nie będą skuteczne w przypadku kobiet powyżej 50 roku życia, którzy są zaniepokojeni zmarszczek i plam starczych. Ale pacjenci w wieku 35-45 lat, to pomoże pozbyć się zmarszczek. W każdym wieku można robić peelingu kwas glikolowy, aby pozbyć się trądzik i wysypki na skórze.

Peeling z kwasem glikolowym wygładza zmarszczki; zmniejszenie głębokości dużych zmarszczek; zwiększają elastyczność skóry, uczynić go bardziej gładka; poprawić cerę; zmniejszyć plamy starcze; zmniejszyć post-trądziku i rozstępów.

Jak jest peeling glikolowy

Kwasu

Glikolowy skórki Procedura jest dość prosta i bezpieczna. Czas potrzebny trochę. Po przeprowadzeniu wstępnego badania skóry skóry, gdzie odbędzie złuszczające, oczyszczające mleczka. Potrzebne są testy skórne wykluczyć alergię na każdym ze składników kompozycji do obierania. Po oczyszczeniu skóry z jednorazowych aplikatorów zastosowano kwas glikolowy. Znieczulenie nie jest wymagana, chociaż czasami pacjenci czują się trochę dyskomfort w trakcie postępowania – lekkie pieczenie. Powiększenie może być za pomocą zimnego powietrza na twarzy.

Uruchamianie aplikacji ze skóry czoła, brody kończy. Liczba warstw zależy od żądanego wyniku. Im więcej warstw, tym większe działanie kwasu. Jeśli kompozycję stosuje się do obierania wielu warstw, a procedura jest bolesne, to jest bardziej efektywne.

Końcowy etap obierania kwasu glikolowego w celu zobojętnienia kwasu. Skóra wciera zimną wodą lub zimnym mokrym ręcznikiem. Cała procedura zajmuje od 10 do 20 minut.

Neutralizacja kwasu glikolowego – ważnym etapem. Peeling niekoniecznie muszą być zneutralizowane, gdy pożądana głębokość penetracji osiągnięte kwasy lub infiltracja może być zbyt głęboka, które mogłyby prowadzić do nieprzyjemnych konsekwencji. Każdy neutralizację przeprowadza się roztworem o pH obojętnym (na przykład, konwencjonalne roztwór sody i wody). Można zastosować płyn neutralizujący z wacikiem w miejscach, gdzie trzeba zneutralizować peelingu w pierwszej kolejności, a po pewnym czasie umieścić na swojej twarzy. Po tej substancji ma zmyć dużą ilością wody.

Na głębokości peelingi z kwasem glikolowym zależy od czasu ekspozycji. Jeśli kwas 70% pozostaje na skórze w ciągu 15 minut, rana może nawet prowadzić do śmierci. Zatem kwas glikolowy jest stosowana w bardzo krótkim czasie. Metoda Twórcy odmłodzenia skóry bio udowodnił, że identyczne rezultaty można osiągnąć przy niższych stężeniach kwasu, jeśli połączyć je za pomocą ultradźwięków.

Jak skóra odbudowuje się po

Procedury

W ciągu kilku dni nie może być niewielkie zaczerwienienie skóry. Konsekwencją procedurą mogą być suche fragmenty stosuje się do kwasu. Wszystko mija w ciągu kilku dni, a skóra wygląda świeżo i wypoczęty. Rezultat jest widoczny po pierwszym zabiegu, ale stabilny efekt zaleca się, aby przejść więcej niż jedną procedurę, a pełny cykl, który wyznaczy kosmetyczki.

Należy pamiętać, że efekt jakichkolwiek chemicznych sprawia, że ​​skóra jest bardziej podatna na oparzenia słoneczne, więc stale używać filtrów przeciwsłonecznych o współczynniku ochrony 30-50.

Przeciwwskazania do glikolowego skórki

Przeciwwskazania do glikolowy skórka trochę, ale na pewno muszą być brane pod uwagę, tak aby nie zepsuć wygląd ich skóry. Bezwzględne przeciwwskazania do glikolowego skórki, a także do innych rodzajów peelingów są: nowotwory

  • I przejście chemioterapii;
  • Alergię na każdym ze składników kompozycji do odrywania;
  • Ciąży i laktacji;

Przeciwwskazania względne

  • Zaostrzenie opryszczki (należy odczekać dwa tygodnie po objawów opryszczki zniknie);
  • Naruszenie integralności skóry (otarcia i rany powoduje głębsze wnikanie kwasu, niż jest to konieczne); Brodawki
  • (należy najpierw usunąć brodawki i poczekać do całkowitego uzdrowienia);
  • świeża opalenizna (trzeba poczekać z procedurą peelingu co najmniej dwa tygodnie).

Ponadto trzeba będzie zapamiętać wszystkie leki, które zostały podjęte w ciągu ostatnich 14 dni, dermatolog zadecyduje, czy można zrobić peelingów chemicznych teraz albo czekać.

Których leczenie salonie można łączyć

Idealnym rozwiązaniem – połączenie peelingu z zabiegów nawilżających. Bądź świadomy metody kija i marchewki? Peeling – bicz, nawilżające – to pierniki. Specjalista doradzi, które nadają się do zabiegów nawilżających skórę. Może to być sprzęt lub mezoterapia nawilżanie – wprowadzenie Ultradźwiękowy nawilżające serum. Jeśli nie masz alergii, może być oferowane prawdziwe „flash Beauty” – związek o peelingu i mezoterapii w procedurze zwanej „mezon”.

Peeling peeling kwasem glikolowym + US

To połączenie jest bardzo skuteczne. Włoski kosmetologów, eksperymenty z różnymi kwasami, doszedł do wniosku, że najlepsze wyniki uzyskuje się przez jednoczesne wpływ na kwasie glikolowym skóry i ultradźwięków. Zniszczony komunikacji międzykomórkowej, obrane warstwy rogowej skóry. Jeśli wziąć pod uwagę ultradźwiękowego obieranie ze stanowiskami kwasu glikolowego biofizyki, można powiedzieć, że kwas stosuje się na skórę, musowanie ciągłego pola ultradźwiękowego. W rezultacie, poprzez warstwy martwych komórek skóry są niszczone, zaczynają obierania. Tak więc kwas glikolowy stymuluje proces regeneracji w skórze i wzmacnia jego działanie ultradźwięków.

Komputery ultradźwiękowe peelingi

Glikolowego. System życia skóry – jest to urządzenie dla glikolowy skórka z łaźni ultradźwiękowej pielęgnacyjnych. Przeznaczony jest do pielęgnacji skóry twarzy i ciała. Częstotliwość robocza urządzenia do twarzy – 24 kHz, na korpus – 28 kHz. W rezultacie, ultradźwiękowy obierania kwas glikolowy wygładza zmarszczki, skóra jest głęboko oczyszczona i nawilżona. Programy stosowane w tym urządzeniu – podstawowy program biologicznego odmłodzenia. Spowalnia proces starzenia się, przyspieszone regeneracji.

Kwasu glikolowego stosuje się w 10% lub 35% rozcieńczeniu. Jako naturalny członek procesów biochemicznych, które występują na skórze, to wyświetlany jest proces produkcji kolagenu i elastyny ​​do normalnego poziomu, który utrzymuje się przez wiele lat po przebiegu oddzierania (było wynikiem ciągu sześciu zastosowań 35% kwasu glikolowego). Kwas glikolowy poprawia strukturę skóry, likwiduje drobne zmarszczki, trądzik, nadmierne rogowacenie i po trądziku. Ponadto, wybiela skórę jako zmniejszenie produkcji melaniny. Jednak warstwa tłuszczu zwiększa jego grubość do 50%.

Szczególnie przydatna glikol ultradźwiękowe złuszczanie skóry, które zmian związanych z narażeniem na działanie promieniowania ultrafioletowego. Taka skóra jest szorstka, twarda, ma wady kolorów i pokryta zmarszczkami siatki. Złuszczanie pomaga rozjaśnić plamy starcze i zmarszczki.

Dlaczego kosmetyczki zalecają połączenie kwasu glikolowego z USG?

  • To nie jest toksyczny dla organizmu;
  • Po peelingu następuje okres bez obierania, które pozwala klientowi na utrzymanie ich sposób życia;
  • Spowolnić proces starzenia.

Zastosowanie Urządzenie życia skóry System

Po pierwsze, skóra jest dobrze oczyszczone z pozostałości oleju i makijażu. W tym celu, nie używane gommazhi i zarośla. Dotarcie do peelingu, ważne jest, aby pamiętać, że kwas należy zneutralizować, a tym samym neutralizację materiał powinien zawsze być w zasięgu ręki.

Kwas glikolowy służy do oderwania żel lub roztwór. Żel jest bardziej wygodne, ponieważ nie rozprzestrzenia. Do odrywania jednorodna, należy szybko zastosować i neutralizacji kwasu przeprowadza się w takiej samej kolejności, w której nałożoną kompozycję kwasową.

Zastosuj makijaż wacikiem lub gąbką z gazą wielowarstwowej. Popularne szczotki wentylatora, ale są one trudne do sterylizacji. Podczas kwasem na twarzy, lekarz monitoruje proces, zwracając uwagę na tak zwane „hot spots” – niejednolity zaczerwienienie z obrzękiem tkanek. Jeśli tylko powierzchnia skóry 1-2, musi zostać zneutralizowany i pozostały produkt nadal wnikają w skórę. Jeśli „gorących punktów” po trzy lub więcej, neutralizować wszystkie skórki. „Hotel Point” nie są w ogóle, często peelingu skóra reaguje na częściowe zaczerwienienia. Lekarz poprosi o czułości twarzy, czy jest to bardzo delikatny obszar, a jeśli tak, to będzie ich oglądanie. Zazwyczaj klienci odczuwają pieczenie lub mrowienie. Taka reakcja jest całkowicie normalne, ale jeśli spalanie jest zbyt wyraźne, kwas powinny być zmyte natychmiast.

Skóra sucha i stan zapalny wchłonąć kwasu szybciej. Może to nastąpić w przegrodzie nosowej, w kącikach oczu, podbródka, wokół warg. Dlatego też, jeśli któryś z tych regionów jest też czerwony, że neutralizacji kwasu. W drugiej połowie wnikania dalej.

Jak zrobić skórki glikolowego w domu

Ustaw obierania kwas glikolowy można kupić w aptece bez problemu. Należy jednak pamiętać, że jeśli zdecydujesz się zrobić peelingu bez profesjonalnej pomocy, będzie nikogo, kto mógłby pomóc w nieprzewidzianych komplikacji. W żadnym wypadku nie rób glikolowy złuszcza się w domu, jeśli jest to pierwsza próba na siebie, a nie wiesz, działanie kwasu glikolowego na skórę.

Przygotowanie do obierania dom powinien być taki sam, jak w przypadku leczenia kosmetyczny. Dwa tygodnie przed Peeling kwasem glikolowym zaczyna używać narzędzia specjalnego predpilingovye. Sprzedawane zestawy składające się z mycia i codziennej nawilżający krem ​​na noc, który zawiera kwas.

Bezpośrednio przed peelingiem detergent do zmywania. Spłukać twarz wodą, zaczynają rozpylać kompozycji do obierania. Zrobić za pomocą pędzla, co powoduje, że skóra niewielką ilość kwasu glikolowego. Utrzymuj maskę na skórze nie więcej niż 3-5 minut. Jeśli zauważysz zaczerwienienie lub część twarzy jest spuchnięte, skład odrywaniu jej pilną potrzebę usunięcia. Jeśli te obszary są trzy lub więcej, zdjąć skórkę z każdego oblicza. Podczas kwas działa zmniejszyć uczucie pieczenia mogą być kierowane do czoła przepływu zimnego powietrza. Należy pamiętać, że kwas jest usuwany z zimnym mokrym ręcznikiem lub szmatką, a nie po myciu. Jeśli wybierasz się do mycia z kwasem na twarz, ona może łatwo dostać się do oczu.

Pamiętaj, aby kupić post-peelingu zmniejszając narkotyków, bez względu na to, gdzie robisz procedurę – w salonie lub w domu. Na tym zależy sukces 90% skórki z kwasem glikolowym.

Wskazówki dotyczące obchodzenia się z wideo skóry Kwas glikolowy

load...