Peeling antycellulitowy w domu: Przepisy z miodem i solą morską

Armia damska walki z cellulitem na dużą liczbę gorsze tym wyjątkiem, że odchudzanie armii. Problem, choć i nie dostarcza bólu i nie wpływa na wydajność, może zepsuć nastrój nawet najbardziej pogodnym optymistą. Przez wzgląd na pozbycie się znienawidzonego „skórki pomarańczowej”, że panie są gotowe na wszystko: chemicznego i mechanicznego czyszczenia skóry, masaże i okłady, urządzeń treningowych testując sobie najnowsze zdobycze farmaceutyki i kosmetyki oraz. Biorąc pod uwagę popularność zapytań w tej sprawie nie leży ani w aptekach lub w salonach kosmetycznych lub informacyjnych portali internetowych, to przyznać, że 100% skuteczne i odpowiednie do wszystkich leku jeszcze nie wynaleziono. Próby znalezienia go na ladzie, nawet najdroższe sklepy – bezużyteczne. Lekarze również rozpuścić ręce, bo nawet mechanika powstawania cellulitu nie jest w pełni poznany.

load...

Zawartość:

Podstawowym założeniem edukacji cellulitu

Cellulit jest większym lub mniejszym stopniu, mogą być wykrywane w ośmiu z dziesięciu kobiet w wieku dojrzałym. Ta grupa ryzyka obejmuje kobiety:

 • z nadwagą;
 • Z brakiem aktywności fizycznej;
 • Z zaburzeniami w trybie zasilania;
 • Z zaburzeniami hormonalnymi;
 • Ciąży;
 • Przeszedł ciężką stres.

Przyczyną powstawania cellulitu jest rzadko są problemem, najczęściej złożone zaburzenia. Rozwiązanie musi być kompleksowa i obejmować zarówno elementy praktyki zdrowego stylu życia i kontroli żywności i normalizację narządów wewnętrznych, a także obróbkę dotkniętych obszarach. Wydaje się, że spełnienie tych warunków – złożonym zadaniem wymagającym nie tylko siły, ale również infuzji środków pieniężnych. W rzeczywistości, aby zrobić z ich stanu zdrowia, aby nie zapomnieć o ładowania i Bicze nie jest trudne, a nawet skuteczny peeling na cellulit może być wykonane niezależnie i prawie nic.

load...

Obieranie i złuszczanie pomarańczowej skórki

Nawet jeśli ostrość do menu zaczyna przynosić owoce, skórka pomarańczowa będzie musiał wyrwać. Najskuteczniejszą metodą – jest peeling. Stałe cząstki leku nie tylko złuszcza martwe komórki skóry, ale również łamią płytki tłuszczowych, zmniejszenie gęstości formacji.

Przy regularnym stosowaniu, metoda ta daje do dosłownie wymierne rezultaty. Jednocześnie, dodatkowe substancje, które na pewno zawierają zarośla cellulitu, promować koloryt skóry, poprawia elastyczność i wybielaczy. Trudność polega na wybraniu jedynym czynnikiem, który zadowoli zarówno pod względem składu i wydajności, jak i ceny.

Skład antycellulitowych zarośla

W każdym peelingu można podzielić na trzy główne składniki. Jeśli jest to obiekt fabryki, a następnie etykieta będzie dostępna przede wszystkim podstawę, często będąc zmiękczający. Jest to tani składnik, często w jego roli jako rzeczników kremu lub oleju i anty-cellulitu prysznicem szorowania prawdopodobnie utworzonej na podstawie żelu pianotwórczego.

Innym ewentualnym składnikiem, to cząstki ścierne. Ciała stałe są również łatwo znaleźć w opisie narzędzia. Antycellulitowy peeling ciała może zawierać frezowane brzoskwini lub moreli kości, łupin orzechów lub cząstek syntetycznych. Najbardziej popularne to rozpuszczalne i materiałów ściernych: konwencjonalną sól i cukier.

Dobry peeling na cellulit jest częścią, a składniki aktywne – substancje, które powodują zwiększenie przepływu krwi, odżywiają komórki skóry, czyli rozgrzewka warstw naskórka. Może to być olejki eteryczne, jako bogate w witaminy żywności i mikroelementów. Szczegółowa analiza okazuje się, że większość z tych elementów są dostępne w kuchni, w samym momencie, a zatem nie ma nic zatrzymując się przygotować peeling na cellulit w domu na własnej receptury.

Jaki jest podstawą

Jako baza może brać olej roślinny. Oczywiście, że jego skład również wpływ na efektywność procedury. Dobre dynamika pokazuje zniszczenie skórki pomarańczowej cellulitu szorowania rąk z oliwą z oliwek i nasion winogron. Pasuje również zwykłe tłuszczu śmietanę i żółtka. Przygotuj gorącą antycellulitowy peeling ciała może być na bazie oleju lub nawet miąższ awokado. Olej ten egzotycznych owoców powoli chłodzi i daje uczucie nawilżenia od pierwszego zastosowania.

Kompozycja oparta na miąższu owocu sobie prawo do życia, lecz jest mniej wygodny w użyciu. Bez tłuszczu i przesuwnych baz efektywności eksfoliacji masując ruchem okrężnym dotkniętego powierzchni jest zmniejszona. Kompozycja jest szybko wchłaniana, a skóra pozostaje niedokończone nawierzchni. Antycellulitowy peeling całego ciała w domu na bazie żelu nie jest bardzo dobra dla duszy. Skład alkaliczna wysusza skórę, pozbawiając go elastyczność. Zastosowanie takich narzędzi jest dozwolone tylko w połączeniu z dobrym kremem bezpośrednio po zabiegu.

Wybór ściernym

Wybór domieszek – prawdziwa kreatywność. Zarośla cellulitu w domu jest często dodawany w młynek do kawy zmielonych łupin orzechów piniowych i moreli lub brzoskwini. Aby przeprowadzić tę procedurę, należy być bardzo ostrożnym. Duże i cząstki stałe mogą nie tylko uszkodzić aparaturę, ranią skórę, ale jeśli szlifowanie jest niewystarczająca. Kosmetyczki i nie zaleca stosowania takich domowe peelingi pań od ponad trzydziestu lat, ponieważ ich skóra traci swoją zdolność do szybkiej regeneracji. Nieco bardziej miękkie kawa mielona, ​​która jest najlepiej dodać po zaparzeniu, jak świeżo zmielony może dać skórze tan kolor.

Antycellulitowy peeling solą morską jest uważany za optymalny. Jest to nie tylko łatwe do mycia, ale także wzbogaca skórę w minerały. Aby dokonać takiego antycellulitowy peeling w domu jest elementarna w użyciu – miły, kosztują ani grosza, a wynik może być odczuwalne po pierwszej aplikacji.

Wzbogacenie substancji czynnych

Dwa składniki można szorować i zatrzymać jako główną rolę w kompozycji jest wykonywana, ale dobrze dobrane składniki dodatkowe poprawi i przyspieszy efekt. Peeling sól morska cellulitu jest nie tylko przyjemne w dotyku i węchu, ale jeśli jego skład w ciągu kilku kropli cytryny lub róży, olejek grejpfrutowy. Olej może wybrać do gustu, gdyż praktycznie każda skóra transmisji użyteczne.

Ostrożnie należy pokazywać tylko żrących oleje, takie jak papryka. Ich użycie jest zalecane w peelingu ocieplenie, które są pokryte po naniesieniu powłoki przez 1-2 godzin, ale może także powodować poparzenia skóry w stężeniu przekraczającym. Domowych receptur antycellulitowych złuszczania naskórka pozwala na dodawanie tylko 1-2 krople oleju na 100 ml końcowego produktu. Nie ma obaw, można dodać wiele pokarmów bogatych w składniki odżywcze: miód, żółtka jaj, śmietana, sok i miąższu owoców i warzyw. Miód cellulit peeling i może się obejść bez podstaw, czy miód jest wystarczająco płynny.

Warunki korzystania z narzędzi kuchennych

W domu nie jest trudne do przygotowania peeling na cellulit, ale niektóre z subtelności kosmetyków domowych będzie musiał zapamiętać.

 1. Można przygotować taki produkt w metalowym pojemniku. Do mieszania, jest konieczny do korzystania z tworzywa sztucznego lub drewnianą łopatką. Zapobiega to utlenianiu produktu.
 2. Wyborze receptury domowy peeling na cellulit zbadać skłonności alergiczne.
 3. Więcej niż 3 dni, „na żywo” część nie może być przechowywany nawet w lodówce, więc przygotować nową partię lepiej bezpośrednio przed użyciem.
 4. Tajemnice odpowiedniego przygotowania i użycia

  Peeling

  Nie zapomnij, że peeling należy stosować regularnie – co najmniej raz w tygodniu. Dopiero wtedy będzie można ocenić wynik. Powodzenia i być piękne!

load...