Pędzle do makijażu: Wybierz poprawny


Zawartość:

W celu uczynienia wygląd naprawdę doskonały, nie ma wystarczającej jakości kosmetyki. Aby to zrobić, należy również wybrać odpowiedni pędzel do makijażu. A ona stoi przed wyborem: co wolą co szczotka stale nosić w torebce i pozostawić go na kredens „do lepszych czasów”? Nasza ocena będzie asystentem jego troskliwa kobieta – jest zaprojektowany, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania.

load...

Pędzle do makijażu: syntetyczny lub futro?

Wszystko zależy od tego, co dokładnie trzeba kobietę, tak że jest gotowy, aby dać pierwszeństwo. Zatem najwyższe jakości pędzle wykonane są z naturalnych materiałów, z których najbardziej – Sable. Również ze swojej długiej i miękkiej sierści jest wysoko cenione kuny leśnej lub wiewiórki. Ale należy pamiętać, że kobiety, które są podatne na reakcje alergiczne na sierść zwierząt, naturalne rodzaje szczotek może powodować swędzenie i podrażnienie skóry, więc trzeba wybrać je mądrze.

Jakie są opcje do wyboru, jeśli masz tylko ostatni przypadek, a ty po prostu nie może się ostać, futra wiewiórki sobolową Marten i innych „Fluffy”? Wybierz syntetycznych, zwłaszcza, że ​​są praktyczne: taka szczotka nanieść makijaż, są łatwiejsze w obsłudze, łatwiejsze do czyszczenia. Co więcej, mają one tłuszcz, nie absorbują farby i pędzle dłużej naturalne. A jednocześnie – syntetyczne szczotki mogą być stosowane i ciecz cień i eyeliner stałej.

Ważne jest, aby wiedzieć, że włosy pobiera wszystkie pędzle, nawet przy najwyższej jakości. Ale jak potem wybrać najlepszy opcja dla oczu, warg, lub pióro? Dziewczyny, trzeba szczotki, w której stos jest bardzo mocno przymocowany do uchwytu. Nawiasem mówiąc, to nie ma znaczenia, z którego będzie ona wykonana w obsłudze – może to być albo z tworzywa sztucznego lub drewna, to nie ma znaczenia.

W celu dokonania oceny, czy szczotka jest jakościowa, trzeba będzie oddać piętnaście – dwadzieścia razy nosić na swoim stosie, za każdym razem gwałtownie spada. Jeśli jest dobry, bo nie wyjdzie długie włosy. I, oczywiście, należy zauważyć, że każda rzecz jest konserwacja. Szczotki powinny być czyszczone, czyli co najmniej raz w tygodniu myć regularnie szampon. Warto także okresowo sprawdzać ich zarost: jeśli zaczęła spadać mocno, że nadszedł czas, aby pomyśleć o wymianie.

load...

Pędzle do makijażu: cel i selekcja

  1. Szczotki do proszku mogą być wykonane z materiałów syntetycznych i białek futerkowych i marten. Powinny być duże i miękkie, są one wykorzystywane po zaciągnięciu proszku będzie stosować rumieniec. Dobry pędzel do proszku musi być z długiej drzemki, po czym będą one przydatne przy stosowaniu kosmetyczne-tools jak na skórze i na dekolcie i szyi.
  2. Stosowania rumieni zaprojektowane bardziej płaska niż w przypadku proszku, szczotki z włosiem miękkich, optymalna szerokość, która – trzy do czterech centymetrów. Ich stos białek wełny lub kuny ma długie włosy w środku i na bokach – krótki. Nie powinny one być zbyt szeroka, w przeciwnym razie farba będzie wyglądać nienaturalnie na twarzy. Używać szczotki z włosia 2-3 cm – z nimi można osiągnąć naprawdę doskonały skok. Plus, można je również stosować w przypadku stosowania cień do oczu – prawdziwy znaleźć dla praktycznego kobiety.
  3. Co potrzeba pędzla cieniowania rumienić? Szersze którego długość włosów jest wszędzie taka sama. Z ich pomocą można być dobrze zacienione i zmiękczyć granice przejścia kolorów. Ważnym punktem: te ręce powinny być zawsze czyste i nie powinny być obniżone do farby i powinny być dokładnie oczyszczone i wysuszone po każdym użyciu. Delikatna pielęgnacja – klucz do wielkiego piórko, tym pamiętać.
  4. Jakie są opcje, aby wybrać dla zastosowania tonu? Może być sztuczny: nie pochłaniają korektor i zastosować go równomiernie. Że są one wielu doświadczonych kobiet, które wiedzą dużo na temat urody. Z nich będzie można zrobić makijaż jako dyskretne, jak to możliwe, zrobić naturalny wygląd, który z pewnością docenią osoby z dobrym poczuciem stylu.
  5. Szczotki do stosowania zaokrąglone cienie wykonane z czerń lub marten. Co kształcie pędzla odebrać na okolice oczu? Oczywiście, cienkie i kopuła – to z ich pomocy, to najwygodniej zastosować cień zarówno górnej i dolnej powieki. Pędzel do cieni cieniowania są obcięte włosy proste. Zauważ, że nie powodują cienie, a mianowicie odcień, więc zawsze powinny być nieskazitelnie czyste – to jest bardzo ważne, aby dobrze je umyć po każdym użyciu.
  6. Szczotka wentylator, usunąć nadmiar makijażu i, nawiasem mówiąc, wiele zależy od jego wielkości. Najlepiej wybrać dwie opcje: duży pędzel do okolic oczu i fałdów nosowo-wargowych, a także małą wkładkę. W tym przypadku można zawsze zrobić retusz i usunąć pozostałości skóry narzędzi kosmetycznych łatwo.
  7. Szczotki do warg są wykonane z gęstej Sable pala, którego włosy nie wyjdzie i kudłaty. Praktyka pokazuje, że w przypadku stosowania szminki najlepiej użyć „ostrza”, a także zarys rysunku – wersje z ostrymi końcówkami. Dzięki temu połączeniu, można podkreślić usta jest po prostu idealny.
  8. Brew szczotka stosowane najtrudniejszy, najbardziej w stanie dać poprawną formę brwi. W formularzu powinny być małe, z krótkimi włóknami – w tym przypadku, mogą one trwać przez długi czas, doskonale spełnia swoją misję. Z nich, brwi będzie wszystko wyglądać luksusowe.

Teraz wiesz, co wybrać makijaż pędzle do zwiększenia piękno oka skupić się na ustach seksualnych, czy zwrócić uwagę na brwiach. Kierując się powyższymi kryteriami wyboru, będziesz w stanie prawidłowo nabyć i umieścić na swojej toaletce arsenał asystentów dla narzędzi do rysowania i retuszu piękności.

load...