Pedicure w domu – piękne nogi w zimie i lecie

Zawartość:

Niektóre kobiety zadbać nie tak często, jak powinno być dla Twoich stóp. Tak, latem staramy się wtopić stóp, ponieważ są one w oczach. Ale wraz z nadejściem mrozów, kiedy jest czas na zmianę sandały zamknięte buty, pedicure zanika w tle. Buty ukrywa wszystkie wady, dlatego strata cennego czasu (i pieniędzy) do tej procedury?

load...

Takie podejście nie może być uznane za prawidłowe. Zadbaj o swoje stopy i paznokcie powinny być regularnie, ponieważ wpływa nie tylko ich wygląd, ale także zdrowie. Procedura pedicure ma kilka zalet, studia, które będą Ci zrozumieć, jak ważne jest.

Zalety pedicure

 • Pedicure pomaga pozbyć potliwości, odcisków i drobnych pęknięć na piętach;
 • Żylaki, on jest po prostu niezastąpiony, jak nóg Powrót piękna i chodu – łatwość;
 • W salonach kosmetycznych w dopełnieniu procedur przeprowadzanych specjalny masaż stóp, który działa na aktywnych punktów ciała, wzmacnia odporność i poprawia zdrowie;
 • I, oczywiście, że może być w porównaniu z lekkością i euforii, że czujesz po zabiegu?

Dzisiaj, kilka odmian kosmetyczki oferują pedicure, a jeden z nich – jest to zabieg wykonywany przy użyciu sprzętu specjalistycznego sprzętu. Pedicure łagodzi chroniczne modzele, wrastające paznokcie i pęknięć. Podczas zabiegu urządzenie jest używane z różnych dysz, które delikatnie usuwa martwy naskórek, jak to było, szlifować go, co miękkie i przyjemne w dotyku.

Zalety sprzętu pedicure

 • Odrzucenie wody zmniejsza do minimum ryzyko infekcji chorobami grzybiczymi;
 • Szczególnie ostrożne obchodzenie się skóry;
 • Bezpieczne i bezbolesne usuwanie odcisków;
 • Robi pedicure, nigdy nie nauczy kody od zakażenia;
 • Po usunięciu martwych komórek skóry, można również uzyskać punkt masaż stóp, który poprawia krążenie krwi.

Jak widać, korzyści z tej procedury jest wystarczająca, a od wad można zidentyfikować tylko czas jej realizacji.

load...

Zachowanie się sprzętu pedicure

Oczywiście, wizyta w salonie mogą nie być dostępne dla każdej kobiety, a przyczyny tego mogą być różne. Ktoś po prostu nie mają wystarczająco dużo czasu, a ktoś nie może sobie pozwolić na regularne pedicure z powodu problemów finansowych. Nie może być tylko jedno wyjście – aby przeprowadzić procedurę w domu. Tak, trzeba jeszcze zainwestować w niezbędny sprzęt, ale odpady wkrótce płacić za siebie całkowicie. Bo teraz można zrobić pedicure w Twojej wygody, bez zależności od Salonu, pogoda na ulicy i innych nieprzewidzianych sytuacji.

Tak, aby cieszyć się procedurę nabycia kamienicy specjalne urządzenie, które jest sprzedawane w sklepach specjalistycznych. Zapytaj sprzęt Sprzedawca jest do użytku domowego. To jest mniej wydajne niż przeznaczone do salonów i bardziej wygodne dla nich do pracy tych, którzy dopiero zaczynają uczyć się zawiłości procedury.

Pierwszy etap Pedicure – zmiękczający skórę

Pedicure nie sugerować nogi gorąca woda. Aby zmiękczyć skórę za pomocą specjalnych związków, które można kupić w sklepach, które sprzedają kosmetyki do salonów.

Środki te zawierają substancje, które działają tylko na martwych komórek skóry. Zmiękczają one naskórek, ułatwia usuwanie wrastanie paznokci i odciski, a także działanie przeciwzapalne i dezynfekcji. Zastosuj produkt miękkie, masa. Następnie możemy przystąpić do procedury pedicure w domu sama.

Drugi etap – Leczenie stóp i paznokci

Przed rozpoczęciem leczenia należy dokładnie zapoznać się z instrukcjami dotyczącymi użytkowania urządzenia. Istnieją dane o kilka porad, w jakim celu są wykorzystywane. Duże załączniki są obsługiwane modzele i odciski, mało używany do pracy z naskórka i skóry wokół paznokci. Z ich pomocą można obsługiwać nawet najbardziej niedostępnych miejsc, pomiędzy palcami i pod nimi. Również w zestawie posiada dyszę do usuwania wrastanie paznokci i płytkę paznokcia.

I trzeci etap pedicure w domu powinny być masaż stóp. Aby rozpocząć, należy zastosować trochę tłuszczu krem ​​odżywczy i masować stopy, wykonując krany, ugniatanie i ściskając ruch.

Oczywiście, sprzęt pedicure w salonie odbyło mocniejszy sprzęt, ale masz tak daleko. Aby rozpocząć, dowiedzieć się, jak korzystać z urządzenia za pomocą wolnoobrotowego lub gospodarstwa pedicure w domu może spowodować obrażenia skóry i paznokci.

W uzupełnieniu do pielęgnacji stóp, pedicure, prowadzonych regularnie, może zapobiec przejaw choroby grzybowej, a nawet wyleczyć, jeśli jest na wczesnym etapie. A jeśli się nogi i zrobić pedicure co najmniej raz w tygodniu, nigdy nie zapomni o pęcherze, wrastające paznokcie i odciski.

Nawiasem mówiąc, w końcu jesteś coraz mniej potrzeba uciekania się do procedury. Ponieważ regularne sprzętu pedicure wzrostu naskórka spowalnia i pojawienie się martwych cząstek skóry.

Przeciwwskazania do pedicure

 • Procedura nie jest warto poświęcić dla kobiet w ciąży (czy pedicure w salonie lub w domu), ponieważ środki chemiczne stosowane do zmiękczają skórę;
 • Chorób wątroby i nerek są również przyczyną awarii sprzętu pedikiuru, wszystkie ze względu na same środki chemiczne;
 • Jeżeli często reakcje alergiczne przed zabiegiem, należy skonsultować się z lekarzem.

Porady na temat pielęgnacji stóp

 • Pierwsza i najważniejsza rada – nigdy nie zapominać, że potrzebują codziennej pielęgnacji stóp;
 • Myj stopy każdej nocy trzeba, za pomocą pędzla, pumeks, dokładnie spłukując przestrzenie między palcami;
 • Wybrać dobry krem ​​do stóp i nocą, smarować nogi. Zapobiega to suchość i pęknięć;
 • Zmęczone nogi usunie kąpieli z ekstraktem igły, olejku rozmarynowego i miodem.

Mamy nadzieję, że powyższe wskazówki pomogą Ci zawsze trzymać nogi w celu uczynienia ich piękne i zdrowe, należy obrócić głowy mężczyzn i kobiety zazdrosny lekkie, pływające chodu!

load...