Pedicure – Advantage All

Zawartość:

Nogi – najważniejsza część ciała, ponieważ są codziennie narażone na wysokie obciążenia. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do stóp, gdyż trzymane naszych stóp cały ciężar ciała. Zamknij i niewygodne buty, a także słaba wentylacja, infekcje grzybicze, i wiele innych czynników może powodować modzele i odciski stóp skórę, uszkodzone. Może to uniemożliwić prawidłowe ostrożność i regularne procedury pedicure. Więc, co jest pedicure i czym różni się od tradycyjnych?

load...

Funkcje sprzętowe pedicure

Tradycyjna procedura pielęgnacji stóp lub pedicure klasyczny polega na parze skórę stóp w kąpielą. Sprzęt eliminuje również zmiękczania stóp pedicure wody, a to ma wiele zalet. Zmiękczające skórę, przy użyciu specjalnego oleju lub strumień, która jest przykładana do stopy w czasie. Ten „inteligentny” oznacza, działając wyłącznie na martwych i martwych komórek skóry, bez ranienia warstw życia skórze. Woda, wręcz przeciwnie, całkowicie zmiękcza wszystkie warstwy skóry. Z tego zwiększa ryzyko kontuzji, cięcia skóry dzienną. Dodatkowo, zmiękczacz ma również środek dezynfekujący i właściwości lecznicze.

BARDZO stopy leczenia skóry odbywa się za pomocą specjalnego urządzenia z dyszami i młynach. Skóra nie jest odcięta ostrze, jak w klasycznym pedicure, więc tego rodzaju zabiegów otrzymał inną nazwę brzegów pedicure. Ponadto, również nie odciąć cienki naskórek i skórę wokół paznokci, co zwiększa ryzyko kontuzji. Głowice szlifierskie mają różne średnice, od najszerszego do leczenia stopy i pięty, do małych półokrągłych dysz, co pozwala wykonać pracę „biżuteria” między palcami i wokół paznokci, gdzie robi się ostry jak brzytwa klasycznej technologii.

Historia wystąpienia

Pedicure pierwszy pojawiły się w latach 60-tych 20 wieku. Niemiecka firma „Gerlach” zasugerował pomysł wykorzystania technologii stosowanych w stomatologii, do pielęgnacji stóp. Tak więc, najpierw narzędzia ścierne i tnące do pielęgnacji stóp. Początkowo pedicure mógł zrobić tylko lekarze mają w leczeniu takich problemów stóp jak odciski, modzele, stwardnienie stóp, wrastanie paznokci.

load...

W przyszłości specjalny aparat do pedicure używane dbać o nogi ludzi cierpiących na cukrzycę. Tacy ludzie obniża próg bólu i temperatury, Przecinka skórę, krzepnięcia krwi pogarsza. Dlatego też, każdy uraz może doprowadzić do niepożądanych skutków. Twarda krawędzi pedicure ryzyko zranienia jest zminimalizowane.

W Polsce, wygląd sprzętu pedicure się około 10 lat temu, jak pierwotnie jako lecznicze procedury medycznej. Jednakże, biorąc pod uwagę wszystkie zalety pedicure sprzętu, proces ten zaczął się w wielu salonach kosmetycznych. Do tej pory rozpowszechnione nie tylko jako pedicure, manicure, ale także sprzętu.

Sprzęt dla sprzętowej pedicure

Urządzenie do pedicure bezpośrednio urządzenie i długi uchwyt, za pomocą którego wykonuje procedurę. Uchwyt dołączone specjalne dysze, które mogą być ustawione w zestawie. Początkowo przetwarzane przystanek grubsze mielenie dyszę i jak oddalamy się martwy naskórek, dysza zmianie na bardziej oszczędne. Istnieją specjalne wskazówki dotyczące leczenia paznokci, skórek, okolonogtevoy skóry. Istnieją również specjalne końcówki do usuwania modzeli, popękane pięty polerowanie.

Aparat do pedicure działa na zasadzie wiertła dentystycznego, a nawet o takiej samej pojemności. Obsługiwać maszyny powinien opanować, który otrzymał specjalistycznego kształcenia i szkolenia, a także o stopniu medycznej. Kompletne urządzenie ma specjalne odkurzacze dysz do czyszczenia i usuwania kurzu, specjalnym lakierem wbudowany suszenia. W uzupełnieniu do instrukcji dla maszyny, zestaw może zawierać również film szkoleniowy.

Etapy postępowania

Tak, jak to zrobić pedicure? Technologia tej procedury obejmuje następujące an_3:

 1. Dezynfekcja instrumentów wykorzystywanych i kubki szlifierskich.
 2. Dezynfekcja mistrzowskie klient stopy i dłonie za pomocą specjalnego środka dezynfekującego.
 3. Specyficzne dla aplikacji żel zmiękczający na skórze wokół nóg i paznokci przez czas od 10 do 20 minut, w zależności od stanu skóry.
 4. Usuwanie martwych komórek skóry i keratynowych przy użyciu różnych dysz i młynów.
 5. Usunięcie odciski i modzele o specjalnych noży.
 6. Paznokci: szlifowanie naskórek i skórę wokół paznokci, archiwizacji i kształtowaniu gwoździ pożądany kształt, polerowanie.
 7. Końcowe szlifowanie i wygładzanie skóry.
 8. Zastosowanie zmiękczający krem.
 9. Masaż stóp.
 10. Lakier na paznokciach.

Zalety sprzętu pedicure

Technologia sprzętowej procedury pedicure ma wiele zalet w stosunku do klasycznych.

 • Za pomocą specjalnego środka zmiękczającego

Główną zaletą, jak zostało powiedziane powyżej, jest brak wody, aby zmiękczyć skórę, powodując zmiękcza tylko martwe warstwy skóry stóp, eliminując ryzyko kontuzji, a cięcie żywych warstw. Środki odkażające i skóry leczy się pęknięć oraz zmniejsza ryzyko zakażenia grzybicze.

 • Bardziej dokładne leczenia skóry

Z nawet najbardziej odległych miejsc, gdzie robi się żyletkę lub mogą być leczone za pomocą specjalnych dysz. Jest to możliwe nawet w leczeniu tych miejsc na skórze, która jest niebezpieczna zastosować ostrze. Specjalne głowice szlifierskie można usunąć maksymalną ilość martwego naskórka.

 • Leczenie odcisków

Z pomocą pedicure sprzętowej, można usunąć kukurydzę. W tym celu jest specjalne zamocowanie, które, jak to wycina kukurydzy bez uszkodzenia skóry, w tym samym czasie, a powstały otwór jest pokryty kremu do usunięcia korzeni kukurydzy. Działając bezpośrednio w kremie dziura kalusa jest w stanie szybko i skutecznie usunąć kalusa.

 • Poprawia krążenie krwi

Podczas pracy urządzenia z dyszami jest stałą masażu stopy podczas całej procedury. To doskonale poprawia krążenie krwi i ma pozytywny wpływ na skórę stóp.

 • Długotrwały efekt

Po zabiegu, aparatura pedicure skóry odległej maszynie, polerowanego i rosnącym wolniej niż w dłuższej krawędzi i pedicure zachowuje subtelność i elastyczność, mniej coarsens.

 • Minimalne ryzyko

Podczas zabiegu pedicure sprzętu ryzyka urazu, i, odpowiednio, i otrzymującego jakiejkolwiek infekcji, zmniejszenie prawie do zera.

 • Nie ma przeciwwskazań

Pedicure do pielęgnacji stóp, zarówno kobiet jak i mężczyzn. Ta procedura medyczna jest bardzo delikatna, dlatego nie ma przeciwwskazań.

 • Szerokie spektrum działania

Pedicure – praktycznie jedynym sposobem, aby leczyć przewlekłe odciski i modzele, popękane pięty, wrastanie paznokci, zgrubienie lub nierówności płytki paznokcia. Co więcej, jest to jedyny sposób, aby dbać o nogi ludzi z cukrzycą.

load...