Patchwork poduszka własnymi rękami

Zawartość:

Wnętrze Tekstylia zawsze była jednym z głównych „fanaberie” domu. Poduszka zwykle obecny w prawie każdym domu: Wschód i Zachód, na wsi iw mieście. Pozostają poduszki i różne dumochki nowoczesne i modne wnętrze środki dekoracji. Oni są kupowane i opanowania siebie, sprawiają, duże czy małe, puszyste lub płaskie, kolorowe i zwięzły rygorystyczne. Na ogół zakres tworzenia ręcznie są niemal nieograniczone. Nawet poduszki patchwork można szyć lub krawat. Niech nas i postaramy się to zrobić.

load...

Klasyczny poduszka patchwork

Pikowanie jest idealny do tworzenia poduszek. Patchwork wykonany w tradycyjnym stylu, poduszki pasuje niemal do każdego wystroju wnętrza. Oczywiście, najlepiej pikowania wykorzystywane w produkcji poduszek zdobiące wnętrza w etnicznej lub country. Jednak nawet minimalistyczny styl łatwo przyznaje obecność poduszki w domu.

Pikowanie – technologia nie jest skomplikowana, ale wymaga starannego wytrwałości. W celu uczynienia poduszki do salonu, podnieś skrawki, w połączeniu z tkaniną ton tapicerki mebli tapicerowanych. Możliwe jest również użycie tkance lub kontrastowe klapy pozostałe po zasłony szycia.

Boczne poduszki powietrzne przednie zrobi patchwork i szyć po niewłaściwej stronie monochromatycznej tkaniny. Cięcia kwadraty kołdrą boku dziesięciu centymetrów ośmiu kolorowe i osiem klapek ślizgowych. Teraz możemy dodać do siebie dwie różne twarze klapy i szlifować je, a następnie wyprostować szwów. Następnie, w ten sam sposób sostrachivaem dwie pary, tak aby nadrukowany obok siebie i jeden kolor plastrów. Rezultatem jest cztery-pasa, składający się z czterech kwadratów. Teraz wystarczy zmontować elementy w całość szmatką: Wszystkie trzy z punktu na maszynie. Wystarczy umieścić paski tak, że kwadraty na poduszce są przesunięte.

Na złej stronie poszewki wziąć kawałek kolorowego materiału wielkości tkaniny patchworku powiększonej dwudziestu centymetrów (z jednej strony) na poszewki HEM. Owinąć rąbka do złej stronie i szyć je, tworząc coś w rodzaju kieszeni. Teraz obie części poszewki dodać przód i szlifować z trzech stron: poduszka boczna pokrywa obrębem pozostaje otwarta. Uchwyt (w podvorot) i żelaza z niejednolity szwy krawędziowe. Poszewka na poduszkę gotowy.

load...


Dziane poduszka patchwork

Poduszki mogą nie tylko szyć techniką patchworku. Dzianiny mozaikę nadaje się również do wytwarzania elementów wnętrza. Spróbujmy dokonać Bean Bag-pipe, a patchwork używamy tutaj jedynie jako idei projektowej. Do tego potrzebne są wkładki pozostałości z przędzy o różnych kolorach, arkusz o grubości średniej piana, zamek (długości) i haka.

Zebrać mozaikę tkanina oddzielone od wielokolorowych motywów. Każdy motyw zaczynają się dziać w kręgu, vyvyazyvaya delikatnych kwiatów, a zakończy, zamykając kwiat w kwadratowej ramce. Jakim programem do wykorzystania na drutach – w sferze prywatnej i wyboru wzoru zależy tylko od umiejętności i preferencji artystycznych szwaczka.

Następnie zebrać wszystkie motywy w prostokątnym kołdry tkaniny i jest zamykany w pierścieniu (rura) łączących dwie przeciwległe krawędzie. Teraz drutach dwie rundy dnie kolumny bez sc. Doły długość obwodowa powinna być równa długości wstęgi w wolnej (nie podłączony) krawędzi. Jedną gotową płytę denną wiążą się pierwszym otwartym końcem rury, druga rura, aby zamocować płytę denną za pomocą zamka błyskawicznego. I tutaj mamy również do korzystania z szyciem, ale nie zlepek, ale normalną linię samochodu (lub zrobić to ręcznie). Szyć jeden region zamek na dnie obwodu, a na drugiej krawędzi rury. W ten sposób otrzymujemy poduszkę-pipe z „kapelusza”.

Możemy włączyć jedynie do rolki gumowej pianki i używać go jako nadzienie do poduszki. Shoot dzianiny poduszkę ta poduszka jest bardzo proste ze względu na zamknięcie. W związku z tym możliwe jest zastąpienie pianki, a jeśli to konieczne, i przemyć poszewkę.

Denim poduszka patchwork

Inną możliwością korzystania pikowania do wnętrza, co pozwala również znaleźć drugie życie starych rzeczy denim. Aby rozpocząć zebrać wszystkie dżinsy, które już nie będą nosić cięte i ODP nogę, a następnie myte i wyprasowane tkaniny. Po tym, pokroić na kwadraty lub prostokąty dżinsowych, które stały się płótno patchwork.

Szycie technika tutaj nie różni się od tej stosowanej w tradycyjnych pikowania. Po pierwsze, parami klap sew (złożona z przodu), to szyć pas nich, zespoły gromadzą się w całej sieci. Dobre wyprostować szwy. Robimy dwie części kwadratowych dla poduszek powietrznych: dwie z odpadków denim.

Następnie dodajemy dwie części naprzeciw siebie i szlifować je z trzech stron. Ponownie wygładzenie szwów jelita wstrząsających poszewki, poduszka lub syntetycznej farszu wyściółka holofayberom. Po tym podręczniku starannie i solidnie obszyte otwarty koniec poduszkę. Myć może być bezpośrednio do urządzenia bez wyjmowania w tym poszewki.


Poduszka w stylu Crazy-kołdra

W tym celu musimy klapy poduszki z tkaniny w różnych kolorach i fakturach, wystarczająco duże kawałki do niewłaściwej stronie poduszki i kołdry dla materiału podstawowego i taśmy (sznurków lub taśm) do dekoracji szwy.

Zaczynamy od przednich poszewki na poduszki boczne szycia. Wyciąć kwadrat o pożądanej wielkości i szycie łaty na nim – elementy o dowolnym kształcie. Pikowanie jest wykonywana w kreyzi techniki Dodatek (inny niż tradycyjny) sposobu. Po pierwsze, w środku fundamentów umieścić pokrywę sam nieregularnym kształcie, kotew z kołkami i uszyć krawędzie. Następny shred stosowane do pierwszego (mogą się nakładać), a także szyć. Nadmiar materiału granicą nożyce do zszywania i do cięcia proutyuzhivaem. Tak więc zebrać wszystkie kołdrę wstęgę, a następnie ozdobić lub maskować ściegów hafciarskich koronki, wstążki i sznury. Krawędzie części (strona przednia) pokrywają się poza krawędzią tnącą jej plastry i taśmy. Dolna krawędź poduszki (który jest otwarty) jest osłonięty wkładka.

Lewa strona szyć poszewki z bramkami, które wypełni się poduszkę. Szycie rozpocząć z odpowiednim rozmiarze wzoru: wartość pierwszej części oraz dwadzieścia centymetrów, aby schować. Dostajemy prostokąta z jednym bokiem dłuższym niż dwadzieścia centymetrów. Traktować jedną krótszą krawędzią, owinąć tkaninę po niewłaściwej stronie, dzięki czemu podvorot kieszeni, Tuck i szyć krawędzi. Teraz możemy dodać do siebie dwie części, prawy bok i szlifować je wzdłuż górnej krawędzi i na bokach poszewki. Wyprostować szwów, raz prasować poszewka pełne, kładziemy go na poduszce i podziwiać efekt ich pracy.

Że jest takie poduszki patchwork można ozdobić swoje wnętrza. Należy pamiętać, że poduszki mogą natychmiast uszyć patchwork w przypadku „wypychania” poduszka usunięte w maszynie i szybko wysycha. Jeśli chcesz ozdobić poduszki, które nie może być umyte, to lepiej „sukienka” je w poszewkę. Szyć, robić na drutach, tworzyć! Załóżmy, że Twój dom jest przytulny i umiejętności są lepsze. Powodzenia!

load...