Pasto przepis z mojego dzieciństwa

Zawartość:

Marmolada – nie cukierki, gumy do żucia – nie guma do żucia, cukierków – nie cukierki. A! Jest to znane z dzieciństwa treat – candy. Bardziej użyteczne słodycz, prawdopodobnie po prostu nie da się wymyślić. Zwłaszcza jeśli makaron jest gotowane bez dodatku cukru. Więc, co smakuje, wie prawie każdy, ale jak się przygotować taką ucztę – nie wiemy wszyscy. Tymczasem marshmallows gotować w domu jest bardzo proste. Proces jest dość prosty, a skład prawoślazu przepis jest podyktowane jedynie przez sezonów lub własnych upodobań. Postaraj się gotować marshmallows – i na pewno upewnij się to.

load...

Belevsky cukierek

Historyczny przepis, który doprowadził do wszystkich znanych pastylki recepty owocowych. Autor tego przepisu był kupcem Prochorow, który na podstawie popularnych receptur opracowali sposób przetwarzania i przechowywania jabłek. Nie był jeszcze znaczący fakt tyle, ile w 1888 r. Od Belevsky słodycze (nazwa pochodzi od miasta Belev) stał się znany w wielu, wielu krajach na całym świecie.

Składniki:

 • Jabłka Antonov (kubełkowe)
 • Cukru (kubek 12)
 • Białka (8 sztuk).
 • Cukier puder

Przygotowanie:

Jabłka są moje, czyste i dokładne cięcie. Krotnie w aluminiowym i odparowuje w piecu, aż puree. Ostudzić gotowego puree, przetrzeć je przez sito lub przez durszlak. Ubić pianę, dodać do nich cukier i wymieszać z puree. Po raz kolejny, bicie do tego czasu, do mieszaniny rozjaśnić. Zwolnić parę kieliszków puree (aby nasmarować szwy). Pozostała masa rozprowadza się na dwa pieczenia, ułożonego papieru pergaminowe, i suszy w suszarce w niskiej temperaturze przez wiele godzin. Usuwanie suchych warstw obrócić papieru i zwilżyć wodą. Warstwy smaru pozostałej masie i skręcić w rolki. Są one ponownie układa się na dnie tacy (spoiny), i ponownie suszy się w piecu. Gotowych rolek marshmallows sproszkowanego rub cukru owinąć pergaminu i przechowywania w chłodnym suchym.

load...


Jabłko cukierek

Najczęściej najczęstszą receptury. Niezależnie od faktu, że jabłka zawsze było dużo, czy to z faktu, że prawie każdy lubi jabłka. Jednakże, do wytwarzania past w domu, to taka metoda może być uważane za podstawę.

Składniki:

 • świeże jabłka
 • Woda

Przygotowanie:

Wybierz dobre jabłka. My, przeciąć na pół i usunąć rdzeń z nich. Weź pan tolstodonnuyu i wlać wodę do wysokości jednego centymetra. Wlać do rondla jabłek i umieścić garnek na ogniu. Dajemy wrzenia i gotować (bez mieszania!) Na wolnym ogniu pół godziny do dwóch godzin – czas zależy od rodzaju i wielkości jabłek. Gotowe jabłka na patelni zostawić do ostygnięcia. Następnie sączy się przez wlanie cieczy i wytrzeć jabłka przez sito. Powstały spread puree na blasze pokrytej folią spożywczą (papierze do pieczenia), cienką warstwą spłaszczyć jabłka (cztery-pięć milimetrach) i pozostawić do wyschnięcia. Gotową cukierek wyjąć z folii i zakrętów, dzięki czemu druga strona do wyschnięcia. Następnie pokroić na kawałki o pożądanej wielkości i przechowywane w banku lub zawinięte w papier do pieczenia.

Pastylki gruszek (w języku słowackim)

Kolejny przepis pastylki owocowe. Tym razem ich gruszki, a nawet w słowackim! Spróbujmy się gotować?

Składniki:

 • Kilogram gruszek
 • Szklanki cukru
 • Woda

Przygotowanie:

Gruszki dokładnie przemyć i pokroić na plastry. Wlać do rondla i wlać trochę wody do gruszek. Kruchym je do miękkości, przeciska się przez sito i ponownie gotuje w celu odparowania nadmiaru płynu. Następnie dodać cukier i gotować jeszcze raz, jeszcze przed pełnym grube. Hot puree spread na blasze pokrytej papierem do pieczenia. Rozmaz na papierze jeszcze gorącą masę i wysuszono w piecu. Gotową cukierek wyłączyć rolkę i przechowywać w szczelnie zamkniętych szklanych słojach.

Pastę z mąki kukurydzianej

Nietypowe i oryginalny przepis na gotowanie marshmallows.

Składniki:

 • Funtów mąki kukurydzianej
 • Szklanki cukru
 • 3 szklanki mleka
 • Szczypta soli

Przygotowanie:

Wlać mleko do rondla, dodać cukier i sól, zagotować. W gotowanego mleka Wlać delikatnie (mieszanie), kukurydziana. Gotować na wolnym ogniu, aż mieszanina zgęstnieje. Kolejna gorąca masa spread na tacy, spłaszczyć cienką warstwę i pozostawić do ostygnięcia i stwardnienia. Gotowe marshmallows cięcie na żądaną wielkość.

Cukierków owocowych maliny

Dla odmiany, proponujemy Państwu kolejną jagodę przepis i ptasie mleczko. Spróbuj zrobić pachnący marshmallows malinowym.

Składniki:

 • Malina
 • Sok malinowy

Przygotowanie:

Squeeze szkła soku malinowego. Moje pozostałe jagody w zimnej wodzie i umieścić w garnku. Pan przykryć pokrywką i umieścić kuchenkę do gotowania na parze jagody. Gorąca malina przez sito. Otrzymany przecier malinowy sok rozcieńczony i umieścić na kuchence. Gotowano aż objętość zmniejsza się puree dwukrotnie. Następnie rozkłada się na puree, gotowego do pieczenia papierem do pieczenia. Osusz cukierki w słońcu lub w piekarniku. Gotową cukierek posypać cukrem pudrem i przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.

Jak widać, wszystkie przepisy kulinarne gotowanie jest prawie taka sama: podejmują owoców lub jagód, gotować puree, osuszyć. Spróbuj! Aby go używać delikatność wykonany z jabłek i gruszek, malin i porzeczek, rokitnika i wiciokrzew, kalina i śliwek, a nawet mąki kukurydzianej.

load...