Paski kefir diety – jak schudnąć bez głodu?

W apt remark polskiego pisarza Jadwiga Rutkowska: „Dieta – okres głodówka poprzedzający powstanie masy” To smutne, aby przyznać, że jest to prawda. Nie masz czasu, cieszymy się, że – och, cud! – łatwo wszedł w starej sukni … ale nie mają czasu, aby podzielić się „magiczne” przepis z przyjacielem – idziesz, to nie przeszkadza … A znienawidzonych kilogramów z niezwykłą wytrwałością zaczynają na powrót do „domu” miejsce !. Więc jest jakiś sposób, aby wydostać się z tej walki zwycięsko? Oczywiście, że jest. Najważniejsze – aby zrozumieć, na czym polega problem. Co się dzieje podczas diety?

load...

Pozbawione zwykłej „paliwo”, ubogich i głodnych, nasze ciało pragnie, aby nadrobić zaległości. I jak tylko okres kończy sztywną samokontrolą, od razu korzysta z tej szansy. Oto co damy się! Często możemy zacząć jeść jeszcze bardziej niż zwykle. I zrobić to bez żadnych wyrzutów sumienia – konieczne jest spotkać się z całym swoim ulubionym posiłkiem i niedostatku! Wystarczy pomyśleć, jeden mały tort … Co stanie się z nim? Waży zaledwie kilka gramów … To właśnie w tym miejscu, a „przylgnąć” cały ciężar, tak pieczołowicie spadła … Tak, i „przyjaciół” z ołowiu. Dlatego większość diet jeśli dają pożądanego rezultatu, to nie jest długi czas. Paski Kefir dieta – inne podejście.

Dlaczego jest to jogurt – jest zrozumiałe. Prawdopodobnie nie jest to człowiek, który nie słyszał o jego użyteczności. Wszystko to – prawda. Dzięki jego korzystne właściwości, produkt ten jest częścią ogromnej liczby możliwych diet profilaktycznych i leczniczych. Oczyszcza się ciało z toksyn, sole sodowe, toksyny i nadmiar płynu, normalizuje metabolizm i jelit zwiększa odporność. I co ważniejsze – bakterie kwasu mlekowego, wchodząc w jej strukturze, hamowania wzrostu patogennych flory jelitowej zapobiega gniciu. Dlatego niektórzy lekarze poważnie uwierzyć, że ten produkt ma działanie odmładzające i nazywają to lekarstwo na starość.

Co to jest „paski” dieta?

Dlaczego nazwa tego kefir diety – paski? Skąd to się bierze? To bardzo proste. Konieczne do obsługi przemian – „kefir” – dni ze zwykłym jedzeniem. Jeden dzień – jogurt, drugi – stosowaną dietę. Tak więc okazuje się, rodzaj zespołu. Nawiasem mówiąc, dla każdej diety zaleca się używać niskotłuszczowy jogurt. Najlepszy ze wszystkich – jeden procent. Tak więc, w dniach czczo może sobie pozwolić:

  • 1,5-2 litrów kefiru;
  • Zielona herbata;
  • Wodę bez gazu;
  • Zielone jabłko.

Kefir jest najlepiej pić w 5-7 dawkach. Woda – częściej i im więcej tym lepiej. Jeśli woda jest doprowadzana do góry, można dokonać zielonej herbaty. Oczywiście, nie należy dodawać cukru. Apple – trochę odpust. Jedz tylko wtedy, gdy czujesz, że naprawdę chcą. I lepiej jest zrobić bez niego. To właśnie w tych dniach stary organizm spala zapasy tłuszczu.

load...

Na zwykłych dni, trzymać się zwykłym menu. Oczywiście, jeśli chcesz wpływ diety szybszego „objawia” nie powinien „lean” na ciasta, ciastka, słodycze i smażonymi ziemniakami. Tak, i alkohol powinny być opuszczone. Staraj się jeść małe posiłki i powoli. Ale nie ma ścisłe zakazy – a jeśli coś naprawdę chciał, łatwo można sobie na to pozwolić, nie dręczą wyrzuty sumienia. Po tym wszystkim, nie przerwie niczego!

To samo paski dieta różni się od wszystkich innych? Fakt, że jest ona oszukują organizm i przerywa „błędne koło”: okres sztywnego powściągliwości – „zrzutu”. W ciągu jednego dnia, nie mają czasu pragnął normalnej diety, co oznacza, że ​​organizm nie doznają stresu. W konsekwencji, jakiekolwiek zakłócenia nie wystąpią. Oczywiście, waga będzie spadać wolniej niż na sztywnej diety. Ale w ten sposób, bez wyniszczających głodówek, trenować swój żołądek do umiarkowania w jedzeniu. Dlatego, schudł już nie wróci.

„Zaawansowane” paski dieta

Ta opcja jest bardziej sztywna i wymaga znacznych ograniczeń. Spróbuj, można, po całkowicie opanowane konwencjonalnego paski diety. „Sit” ma być nie więcej niż dwa tygodnie na takiej diecie. W „kefir” dni to samo menu jak w poprzedniej wersji – jogurt i wodę bez gazu. Ale na drugi dzień – to znacznie gorzej. Należy liczyć kalorii i monitor tak, że ich liczba nie przekracza 1500 dziennie. I nie może być w żadnym wypadku nie wszystko.

Przykładowe menu:

  • Na śniadanie można zjeść 200 gramów dziennie zbożowych i 100 g sera o niskiej zawartości tłuszczu z domkami.
  • Obiad – jeden zielony jabłek i migdałów orzechów 8-10. Pozwoli to na wielokrotne muflowym uczucie głodu.
  • Obiad – talerz z kurczaka lub zupa jarzynowa. Po prostu nie umieścić makaron w nim, a nie mają do smażenia. Trochę gotowanego mięsa. Na dodatek – sałatka lub duszone.
  • Na obiad – 100 g sera i wszelkie owoce z wyjątkiem bananów. Można zafundować sobie kakao, dodając 1-2 łyżki fruktozy.
  • Kolacja – 200 gramów chudego dowolnej ryby i warzywa, które nie zawierają skrobi. Należą sałata, cukinia, kapusta i brukselka, papryka, zielona fasola, i kilka innych.

„Wada”

Pomimo wszystkich korzyści płynących z jogurtem, taka dieta – w każdym z jego postaci – Fit, niestety, nie wszystkie. Szczupła sylwetka – to, oczywiście, marzeniem prawie każdej kobiety. Ale w dążeniu do niego, najważniejsze – nie szkodzi zdrowiu. Na przykład, taka dieta nie jest odpowiedni dla osób o wysokiej kwasowości lub z indywidualnych tolerancji produktu. Generalnie, zanim pojawi się na każdej diety, należy skonsultować się z lekarzem.

Jeśli lekarz nie zgłoszono żadnych sprzeciwów, to warto spróbować. Paski kefir diety, najprawdopodobniej będziesz zadowolony. Jest to dość skuteczny i łatwy do przenoszenia. I pomimo faktu, że kilo iść trochę wolniej niż pożądana – zostawiają cię na zawsze. Ale to – najważniejsze.

load...