Paski dieta: nowy etap w swoim życiu

Pilnie trzeba stracić kilka kilogramów, ale czas jest bardzo brakuje? Ważnym wydarzeniem odbędzie się w ciągu kilku dni, a Twoja ulubiona sukienka jeszcze nie zbiegają na pulchną postać? Nie spiesz się do sklepu na nowe ubrania. Zrzucić ciężar będzie rozłożony diety. Został on zaprojektowany przez 10 dni i można pozbyć się dodatkowych kilogramów 5-6. I podczas jedzenia trzy posiłki dziennie i nie czuć głodu. Fikcja? Nie, absolutna rzeczywistość, której wyniki zostały wielokrotnie potwierdzone.

load...

Istotą diety paski

Sama nazwa wskazuje, że w układzie zasilającym w niniejszym życia – białe i czarne paski alternatywne. Ale jeśli ludzkiego losu takie zmiany pozwalają nam oszacować wszelkie dobro, które nas otacza, a także pomaga nauczyć się pielęgnować dary życia, dramatyczne zmiany w menu pasiastej diety pomaga przywrócić maksymalną liczbę kilogramów, a co najważniejsze, poprawić ich zdrowie. Znaczenie tego systemu zaopatrzenia polega na przemian „białko” i „węglowodany” dni. Ponadto, należy pić co najmniej dwa litry wody dziennie, nie jeść po siódmej wieczorem i całkowicie zrezygnować z korzystania z solą, pieprzem i przyprawami. Zasady są proste. Menu też. A wyniki są zdumiewające nawet doświadczeni fani modnych diet.

Dieta dieta

„Dni Protein”

Po śnie trzeba wypić szklankę ciepłej przegotowanej lub przefiltrowanej wody.

  • Śniadanie – Zielona sałata (lub dowolne zielone warzywa do wyboru), jajko na twardo.
  • W porze lunchu i kolacji Gotujemy gotowany kurczak.

Do tego surowego mięsa napełnić wodą, doprowadzić do wrzenia. Po upływie kilku minut, a następnie gotowanych bulion z kurczaka, mięso i łączenia z przemywania ponownie napełnić wodą. Gotować do miękkości. Jedzenie na „dzień białka” gotowy. Wszystko, co można jeść nie więcej niż 800 gramów mięsa kurczaka i podzielić potrzeby kilku posiłków. Wszakże, jak dietetycy mówią, że lepiej jeść mniej, ale częściej, to wyniki nie będą gromadzić się na biodrach, w postaci dodatkowych kilogramów.

„Węglowodany Day”

On stwierdza, że ​​przez cały dzień, można jeść kilogram i pół różnych warzyw (z wyłączeniem ziemniaków). W tym przypadku, może być zarówno warzywa surowe i gotowane. Idealny dzień dla „węglowodanów” jest uważana za sałatkę, „Brush”:

load...
  • Surowe buraki – 1 szt
  • Marchew – 1 szt
  • Kapusta – kilka liści
  • Apple – 0,25 szt

Wszystko drobno posiekać, wymieszać, doprawić sokiem z cytryny. Witamina sałatka dla „węglowodanowych dni” gotowy. Mogą jeść na śniadanie, a przez cały dzień. Najważniejsze – aby podzielić jedzenie węglowodanów na maksymalną liczbę sztuczek i nie zapomnij częściej pić wodę, to wyniki nie będzie Cię czeka.

Przeciwwskazania

Każdy system ma swoje zasilanie przeciwwskazań. Paski dieta – nie jest wyjątkiem. Lekarze nie zalecają go w chorobach przewodu pokarmowego, a także wszystkich, którzy są zakazane głodówkę ze względów zdrowotnych. Ponadto, nie schudnąć na diecie paski ponad dziesięć dni.

Jak bez motywacji?

Ktoś może straszyć raczej nietypowe podejście do odchudzania, ktoś po prostu nie mają siły, by znieść monotonną dietę. Ale jeśli skupić się na pozytywnych wynikach kiedy można spotkać się z nowym systemem odchudzania nie z ciekawości, ale z mocnym zamiarem, aby zmienić coś w swoim życiu, to paski diety – dla Ciebie. I niech nowy system zasilania rozpocznie nowy, lekki pasek w swoim życiu!

load...