Partia Piratów – skrypt oryginalnego festiwalu

Ja zostaję przynajmniej jednej osoby, która by nie oglądał „Piraci z Karaibów”? Jest bardzo wątpliwe … I, oczywiście, wiele z nich jest po prostu zafascynowany Jack Sparrow, jego „życia” zawadiacko i ekscytujących przygód – jeden inny ciekawy. Dziewczyny fascynuje także odwagę i wyraźny udział zagrożenia stwarzanego przez te piratów. Adrenalina w połączeniu z romansu, nowych miejsc malowniczych i ducha przygody – na pewno, tak wiele sobie wyobrazić „ekscytujące” Życie piratów.

load...

I to nie ma znaczenia w jakim wieku i co konkretnie jest umieszczony nad Partia Piratów. Skrypt może myśleć na własną rękę, można zwrócić się do agencji, i to jest możliwe, aby rozważyć wszystkie zespół konkursy pirata.

Co wakacje mogą być obchodzone w „Piratach z firmy”?

Tak, prawie każdy. Urodziny, Parapetówka, Nowy Rok, Halloween. Nawet zwykły czat z przyjaciółmi na weekend, może przekształcić się w ekscytującą przygodę.

Zgadzam się, że zwykle święto już zmęczony. Czy jesteś obejmujące dom świąteczny stół lub zarezerwować miejsce w kawiarni. Wśród przyjaciół i bliskich dowolny uroczystość odbędzie się z hukiem, ale różnorodność nigdy nie ingerował. Oczywiście, przez organizowanie imprez tematycznych będzie musiał pomyśleć, aby spędzić trochę czasu, ale wszystkie wysiłki będzie się opłacać sowicie, a goście będą długo pamiętać i wychwalać niezwykły pomysł.

Myśl o sobie jako dziecko ze swoimi przyjaciółmi można łatwo reinkarnacji którzy przerażających bandytów, którzy w pięknych zakładników, i którzy w nieustraszonych rycerzy. Ta gra stało, trwało przez cały dzień, a moi rodzice nie mogli dozvatsya kolację. Naprawdę teraz, jako dorosły ludzi, nie chcę wrócić do mojego dzieciństwa i ponownie „play”?

load...

Wszelkie urlop spędzony w stylu partii piratów, pamiętał niepohamowanej radości, specjalnego ducha przygody i, oczywiście, oryginalne obrazy, gdzie wszyscy goście afiszować w tematycznych strojów, a nawet może być wymachując mieczem zamiast klawiatury.

Zaproszenia

Gdzie zwykle rozpoczyna się święto? Z pewnością dokonując listy gości, a następnie zwykle po prostu zadzwonić do znajomych, lub nawet napisać wiadomość. I wyobrazić sobie, jak będą zaskoczeni, aby znaleźć się w skrzynce pocztowej, na przykład butelka z komunikatem pisemnej na papierze spalony na brzegach i zawsze z parą blots. Zaproszenia na tym przypadku lepiej spełniać jego własna, a nie polegać na Poczcie Polskiej.

Niestety, umieścić butelkę w skrzynce pocztowej może być trudne. Wtedy jej ręka się w ręce potencjalnych gości. Ale jednocześnie starają się trzymać chłodno tajemniczy wzrok natychmiast zaintrygowany przyjaciół. Jeśli chcesz alternatywę do skrzynki pocztowej, butelka może być zastąpiony kopercie. Lepiej jest pre-mokro i na sucho w kilku miejscach przeciążony, aby nadać mu brudny i tajemniczy wygląd.

Kostiumy

Party w stylu pirackim są dobre, że ty lub goście nie będą mieli dużo wydać na kostiumy. Z pewnością istnieje wiele spodenki jeansowe z lato modne kawałki i kamizelce i skórzanych pasów będzie kosztować dokładnie tańsze niż sukienek wieczorowych lub garnitury. Na górnej części obrazu, poproś dzieci lub siostrzeńcy zabawka pistolet lub miecz nosić chustkę lub opatrunek na oku, no i ozdobić twarz barwy wojenne.

Nawiasem mówiąc, ludzie mogą uzyskać gotowy do zabawy z góry i rosną niedbały zarost. Możesz poeksperymentować z „akcesoria” – Fun gdzieś ikona z czaszką i piszczelami, lub wziąć w probówce ustach.

Tabela i wnętrze

Na imprezę w stylu pirackim nie trzeba gotować pierwszy, drugi i kompot. Tu raczej pasuje formie bufetu z szerokim wyborem przekąsek i najlepszych owoców morza. Zorganizować kilka małych stoły z jedzeniem i napojami, ale nie zapominaj, że Ciebie – właściciela, mimo że takie niezwykłe. Dlatego upewnij się, że potrawy nie były puste, a goście – głodny.

Światło jest pożądane, aby stłumiony, kanapy i fotele można położyć ciemną szmatkę i rozpowszechniać małe poduszki. Być może nie powinno się zbytnio obawiać o szczegółach wnętrza: w półmroku nadal nic nie widzę. Lepiej jest myśleć poprzez rozrywkę dla swoich gości, więc nie trzeba się nudzić i po prostu patrzeć na boki.

Rozrywka

Partia Piratów skrypt dla dorosłych nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Konkursy, gry i rozrywka w temacie jest naprawdę dużo.

Na przykład, można powiesić plakat przed Jolly Roger, a każda przychodząca (lub przynajmniej grupa członków) niech pamiętają, lub co gorsza, będzie on wymyślić zagadkę, czy poemat Counting o piratach.

Goście mogą nadal być podzielona na zespoły, takie jak miejsce lądowania (kanapa, fotele, tafty w rogach pokoju) lub według płci, co ważniejsze, aby wszyscy byli zadowoleni i czuć się komfortowo w swoim zespole.

Konkursy dla partii tak różnorodny, że pozytywny i zabawa będzie trwać przez długi czas. Spójrzmy na kilka z nich:

  • Noga kostnego. Wszyscy uczestnicy są podzieleni na dwa zespoły, z których każdy jest wybrany kapitanem. Polecenia są usytuowane naprzeciw siebie i usuwane buta lub buta. Wszystko obuwie jest po cenach dumpingowych w stos na środku pokoju (można dodać kilka dodatkowych butów). Zadaniem kapitana – umieścić na swoich oddziałach. Który zajmował się szybko, a zwycięzca.
  • Skarby na dnie morskim. W pokoju robi dużą miskę z wodą. Konieczne jest, aby rzucać jabłka. Wtedy jeden po drugim piraci z różnych zespołów próbuje złapać owoce przez pewien okres czasu. Zwycięża zespół, który znalazł i poławiać więcej, „skarb”.
  • I butelka rumu … Konieczne jest, aby wypełnić dwa o tej samej pojemności w każdym napoju. A sygnał uruchomienia zespół do picia jego „rum” z rur. Kto okaże się opróżnić kielich i wygrywa.

Konkursy mogą przenosić w nieskończoność. Wszystkie z nich są zabawne i można dopingować swoich gości przez długi czas. Oczywiście, dla każdego wakacje musimy przygotować z wyprzedzeniem, aby zaopatrzyć się niezbędne produkty, narzędzia i oczywiście nagrody.

Uwierz mi, gdy ludzie spotykają się w nieformalnej atmosferze (nie przy tym samym stole, jak również), są łatwiejsze do znalezienia wspólnego języka i tematyczne konkursy i rozrywka dać gwarancję, że znudzony i samotny będzie nikogo.

load...