Parafina: przywrócić młodość i elastyczność skóry

Zawartość:

Na szczęście wielu z płci pięknej, parafina jest dostępny nie tylko w salonach kosmetycznych. Aby postawić się w porządku, nie muszą wydawać dużo pieniędzy, szukamy dobrego pana. Wystarczy kupić wszystkie niezbędne materiały, aby wybrać odpowiedni przepis i robić to dobrze. A następnie wynik przekracza wszelkie oczekiwania. Więc pomówmy o tym, jak można spędzić parafinę w domu. I jakie korzyści przyniesie Ci te procedury.

load...

Wszystkie terapii parafinowej: tajemnice pięknego ciała

Aby zacząć radzić sobie z faktem, że taka parafinowym. Tak więc, jeśli wcześniej nie spotkałem się z tym pojęciem, będzie pomocne wiedzieć, że jest to – zabieg kosmetyczny na celu odmłodzenie, żywienie, oczyszczania skóry. Zazwyczaj płeć piękna uciekają się do nich, kiedy trzeba uporządkować ręce i nogi.

Okłady parafinowe i prace szybko. Pozytywny efekt widać od razu: skóra staje się gładka, przestaje być sucha i łuszcząca. Wygodnie, tak że aplikacja wosku mogą być stosowane do każdego pojedynczego obszaru ciała, który potrzebuje opieki (plecy, uda, szyja, twarz).

Jak jest procedura odmładzania

Leczenie rozpoczyna się parafiny rozgrzewania specjalny wosk, który topi się w pięćdziesiąt stopni. Ale nie martw się i bać się, aby palić, bo gdy wykonywana w prawo wszystko będzie w porządku. Fakt, że stosowany materiał ma stosunkowo niską przewodność. Oznacza to, że maski stosowane do ciała, nie zaczną piec i palić. Ciepło będą stopniowo.

load...

Uwaga temperatura skóry nie wzrośnie znacznie. W tym przypadku, narzędzie zapewni działanie nawilżające. Po parafinowych ręce i nogi staną się bardziej zadbana: ponieważ składniki odżywcze wnikają do najgłębszych warstw naskórka. Niektóre elementy będą miały wpływ tonik. Skóra nie tylko pozbywa się toksyn, ale również „oddycha”.

Aby przeprowadzić parafinowy domu obzavedites specjalną tacę, termoperchatkami, skarpety i masek tkaniny. Gorący wosk będzie musiał umieścić na swojej skórze, pozostawić do ostygnięcia gdzieś na 5-10 minut, a następnie spłukać dużą ilością wody. Następnie, poddana obróbce powierzchnia emulsji zawarte w standardowym zestawie do parafiny. Albo kupić w aptece.

Parafina odbyło się w domu oraz w celu dostosowania kształtu. Wielkości będzie również zmniejszyć, jeśli będziesz korzystać z parafiny ekstraktu wodorostów lub w połączeniu z błota morskiego. Najważniejsze – aby upewnić się, że nie jesteś uczulony na tych składnikach.

Z jakiego materiału jest prawdopodobnie przeznaczony parafiny? Zgadłeś, używać zwykłych świec, które są sprzedawane w sklepach, nie można. Są tylko nadaje się do tworzenia romantyczną atmosferę, ale również zastosowanie, gdy dom ma światła. Dla tej procedury, trzeba będzie zakupić specjalny wosk. Jest sprzedawany w aptekach i gabinetach kosmetycznych.

Uwaga: materiał dla parafiny używane tylko raz. Potem wyrzucić. Re-topić to nie ma sensu, bo to jest po prostu bezużyteczny. Nawiasem mówiąc, wosk nie jest zbyt drogie, więc kupić kilka kilogramów na pewno możliwe.

Pozytywny wpływ parafiny

Wielu członków płci pięknej są zainteresowani pytaniem, jaka jest nadal ze względu na pozytywny wpływ parafiny. Fakt, że substancja, zaczyna się lekko ogrzewać skórę i elementy aktywne – penetracji przez naskórek. Wszystko to razem zwiększa krążenie krwi, poprawia pracę gruczołów łojowych. Przetwarzane parafiny części ciała zaczynają się pocić obficie. Jak pamiętacie, a wiesz, ze wydzieliny potu ciała i pozostawić toksyn we krwi.

Kolejny etap parafiny – nawilża skórę. Podczas zabiegu obszar zamknięty nie oddycha, tak aby nie parafiną oddychająca do zewnątrz. Tworzyły rodzaj efektu cieplarnianego. Po kilku minutach, woda zawarta w naczyniu zaczyna zanurzyć się. Powstaje pytanie, co dzieje się z toksyn, które mogą dostać się do środka? W rzeczywistości, nie martw się, ponieważ cząsteczka toksyny jest zbyt duża. Nie są one fizycznie przechodzą przez skórę do tyłu.

Dlatego ważne jest, aby dokładnie wypłukać po zabiegu wszystko, co jest na lewo od substancji, które mogą prowadzić do zatkania porów. Ponownie dokonać kąpiele parafinowe, okłady lub maski powinny być tylko czystym ciałem. W przeciwnym razie, pozytywne skutki znacznie zmniejszone.

Koniec parafinowe zmarszczki wygładzające. Ogrzane wosk zaczyna się zmniejszać w ciągu około pół godziny. Wynika to z prawami fizyki, gdy ogrzany korpus rozszerza się i ochłodzony – jest ściśnięta. Maska parafinowa napina skórę wokół nich, co pomaga pozbyć się drobnych zmarszczek. Z duża jak w tym przypadku, płeć piękna, niestety, już nie poradzić.

Nawiasem mówiąc, korzystanie z parafiną jest zalecany dla kobiet, które są stale cierpiących obrzęk. Jak wspomniano wyżej, po zabiegu korpusu na zewnątrz nadmiar cieczy. Ale najpierw należy skonsultować się z lekarzem, ponieważ może to być objawem poważnej choroby.

Jakie mogą być traktowane z parafiną

Wspominaliśmy już, że parafina jest klasyfikowany jako uniwersalnych środków. Maski można zrobić w niemal wszystkich częściach ciała, w tym brzuchu i biodrach. Nie należy jednak używać tego narzędzia na klatce piersiowej. Wszelkie efekty termiczne na gruczole sutkowym, jak może pamiętacie, jest przeciwwskazane. Jeśli spróbujesz tego, konsekwencje mogą być smutny, aż do raka.

  • Siła robocza

Najczęściej problem szyja wiek kobiety i ręce. Dlatego targi seks próbują wykorzystać wszystkie najnowsze metody i techniki, aby pozbyć się zwiotczenie i zmarszczki na rękach. Parafina, nawiasem mówiąc, miło sobie z tym poradzić.

Zasadniczo zrobić aplikacje dwa lub trzy razy w miesiącu, aby poćwiczyć. Ale nie można używać ich zbyt często. Co jest najbardziej interesujące, nawet po pierwszym zabiegu skóra będzie przekształcona. Jest miękka, gładka, miękka, jak dziewczyna osiemnastu. Wierz mi, że ci się zauważyć od razu.

Uwaga: w wielu bardzo drogich i profesjonalnych salonach kosmetycznych uciekają się do parafiny zaraz po manicure. Pamiętaj, aby zabrać ci tę regułę na notatki, jeśli będzie, że były piękne, nie tylko ręce, ale paznokcie.

  • Stóp

Codzienne nogi płci może wytrzymać takie obciążenie, które ludzie nawet nie śniło. Ciasne buty, szpilki, które muszą stale prowadzony, niewygodne buty (ale bardzo piękny model) – wszystko to ma negatywny wpływ na skórę stóp. W rezultacie – jedynym staje się szorstka, pęknięcia, pęcherze, szorstkość, które ranią niewiarygodnie.

Aby uniknąć okropności powyższe może być, jeśli nie parafinie. Plus, to ma nie tylko pozytywny wpływ na skórę, ale także przynosi ogromną przyjemność. Kobieta relaksu, relaksu, odpoczynku, aż wosk rozgrzewa stopy i zmiękcza skórę. W tym czasie, można oglądać telewizję, słuchać muzyki, czytać. Po prostu nie usiąść przy komputerze, więc nie ponieść z tego, co trzeba.

  • Osoba

W przeciwieństwie do rąk i stóp, aby aplikacja do twarzy jest bardzo bolesne i nieprzyjemne. Wytrzymać tylko kilka sesji parafinie. Dziewczęta często obejmuje prawdziwą panikę i strach. Powtórz te procedury zostały rozwiązane niektóre z płci pięknej.

Kąpiele parafinowe i tace: mogą lub nie mogą

Jak w każdym innym przypadku, istnieją wskazania do parafiny, kiedy można składać wnioski i przeciwwskazania kiedy absolutnie nie mogą korzystać z tej substancji. Dlatego należy najpierw zapoznać się z zasadami, jeszcze odwiedzić kosmetyczkę i lekarza. I dopiero po sobie sprawę, że parafina nie spowodować żadnej szkody, można rozpocząć procedurę.

  • Nie wolno

Płci pięknej, z problemami zdrowotnymi, nie może uciekać się do takiej manipulacji. Zwłaszcza, jeśli kobieta ma żadnych ostrych procesów zapalnych. W tym przypadku, efekt cieplny, który, nawiasem mówiąc, jest to parafina, jest surowo zabronione. To samo dotyczy osób z niewydolnością układu krążenia, niedokrwienie, miażdżyca.

I, oczywiście, lekarze są zabronione przeprowadzić podobne eksperymenty na ciele kobiety w ciąży i tylko kobiety, które urodziły dziecko. W tym przypadku, to jest logiczne, ponieważ nie jest jasne, w jaki sposób doprowadzić ciało dziecka w takiej sytuacji. Plus, nie zawsze sprzedać jakości wosk. I każda chemia może prowadzić do tragicznych skutków.

Nie zaleca make masek i aplikacji, jeśli boją zamkniętej przestrzeni. Fakt, że trzeba siedzieć w jednej pozycji przez godzinę. W tym przypadku, na końcu swojego ciała zostaną ściśnięte. Ludzie cierpiący na klaustrofobię, to jest mało prawdopodobne, aby przyjść do ich upodobań.

Lekarz może mówić pani z postępowania gdyby miała żylaki, zakażenie, są blizny, wysypki lub zmiany na ciele. To tylko pogorszy wszystkie z powyższych objawów, to przyspieszyć rozwój choroby. Dlatego nie jest warte ryzyka. Wierz mi, piękno nie zawsze jest warte poświęceń, że płeć piękna przynosi.

  • Puszka

Jeżeli wszystkie powyższe przeciwwskazań nie mają w żaden sposób obaw, nie krępuj się topić i zastosować wosk na ciele. Zastosowanie parafiny Udowodniono, oparzeń, wrzodów, odmrożenie, niektóre choroby związane z naruszeniem układu mięśniowo-szkieletowego. Całkowicie zdrowe dziewczynki Pomoże pozbyć stałej sucha, pękanie, blaknięcie. Zaleca się, aby korzystać z aplikacji, jeśli ciągle iść na obcasach lub ciasnych butów, często odwiedza solarium.

Teraz, że wiesz wszystko o parafinie, niż to jest użyteczne, a kto może zranić. Uciekania się do niego, czy nie – ty decydujesz. Ale jeśli zdecydujesz się spróbować, należy pamiętać, że najważniejsze – zawsze przestrzegać zasad i przepisów. Nie jest konieczne, aby utrzymać parafinę dłużej niż to konieczne, ponieważ może to zaszkodzić, i używać zwykłych świec.

Aby dowiedzieć się, jak zrobić aplikację, można powiedzieć kapitanowi w salonie piękności. Nawiasem mówiąc, zaleca się po raz pierwszy do profesjonalistów, zamiast zgadywać na rumianek „gotowy czy nie”. Zobacz jak kosmetolog robi coś, a następnym razem znowu w domu. Więc będziesz wiedzieć dokładnie, co zdjąć maskę, jeśli coś pójdzie nie tak nadal. Ale porażka, na szczęście, nie zdarza się często.

load...