Parafina maseczki – Salon odmłodzenie w domu

Parafina – popularna procedura salonów kosmetycznych i pokój manicure. Ocenić jego klienta chętnie dzielą się swoimi wrażeniami: ich niesamowite czystki, anti-aging, wybielanie i zaostrzenie efekt. Zmiany stanu skóry widać nawet wizualnie. To pozwala określić salonach w cennikach przyzwoitej cenie, zdecydowanie polecam ten przebieg czynności operacyjno-rozpoznawczych w celu zabezpieczenia wynik. Obfitość profesjonalnego sprzętu i leków stosowanych pana, nie myśleć o próbują powtórzyć proces w domu, choć podobne w maseczki, okłady parafinowe działania i gorący kompres do zrobienia nie jest tak trudne jak się wydaje. Opanuj mało prawdopodobne, aby udostępniać takich tajemnic, więc wszystkie szczegóły procedury będą musiały uczyć się na własną rękę.

load...

Zawartość:

Konkretne szczegóły parafina

Zabieg parafinowy jako przekład z łacińskiej nazwy tego procesu za pomocą roztopionego wosku wagi jest stosowany nie tylko w kosmetyce, ale także w ortopedii, traumatologii, pediatrii, technik masażu i zajęć rehabilitacyjnych.

Niezależnie od rodzaju materiału, który może być zarówno przezroczysty brązowy lub ciemno, wydajność może być osiągnięta przez kilka równoległych zachodzących procesów:

load...
 • Grzejnych, zarówno przez jego temperatury i magazynowania ciepła do niosące warstwę materiału;
 • Mechaniczne czyszczenie powierzchni skóry na skutek przywierania do powierzchni osadzonej masy martwych płatków skóry;
 • Głębokie oczyszczanie skóry toksyn i zanieczyszczeń ze względu na efekt pompy próżniowej, która pojawia się w trakcie chłodzenia mieszaniny;
 • Optymalizacja podskórnej płynny ruch.

Procesy te są prowadzone za pomocą parafiny nie wzbogacony żadnych dodatków. Dodawanie maska ​​parafinowa dodatkowych składników zwiększa ich skuteczność wiele razy. Najczęściej w tym olejek łatwo miesza się ze stopionym materiałem. Co to jest maska ​​parafinowa w każdym przypadku, kapitan decyduje za siebie, w oparciu o właściwości stosowanych estrów.

Użycie masek parafinowych w domu

Profesjonalny sprzęt jest specjalnym ocieplenie się objętości kąpieli 3-5 litrów. Jej zalety leżą w obecności systemu, aby utrzymać stałą temperaturę stopionej masy nieograniczony czas i możliwość zanurzać całego szczotki.

Parafina maska ​​do rąk w domu, jak również maseczki, nakładać pędzlem lub szpachelką, aby osiągnąć równomierne nagrzewanie masy jest prawie niemożliwe. Jednakże, parafiny maski ruchome są skuteczne nawet w tym przykładzie wykonania. Dla procedury wymaga 2 pojemniki, jeden dla wrzątku i drugi dla parafiny. Specjalne szczotki łatwo wymienialne barwnika szczotki do włosów i włókniny – bandaż lub gazę zwyczajne.

Parafina na rękach i twarzy odbywa się na tej samej zasadzie:

 1. Topnienia materiału na łaźni parowej.
 2. Skóry balsam do czyszczenia lub szorowania.
 3. Aplikacji

 4. Kremu ochronnego lub wazeliną kosmetyczną.
 5. Chłodzenia

 6. I materiał próbki.
 7. Za pomocą pędzla lub szpachli pierwszej warstwy wosku.
 8. Układanie maskę tkanki namoczoną w parafinie.
 9. Zastosowanie 2-3 dodatkowe warstwy.
 10. Wosk usuwania lli_1.

  Aplikacji

 11. Z krem ​​odżywczy.
 12. Jak stosować makijaż do twarzy

  Maska parafiny kompleksu twarzy w osobnym zastosowaniu. Pomoc jest wymagane, aby utrzymać jednorodność roztworu i dla aplikacji. Próbka, delikatnie nakłada się na czole, zapobiegnie możliwości poparzenia. Bezpieczeństwa zaleca się zamknąć oczy z dysku bawełny spadnie z rozwijanego szczotki nie mógł dostać się do wrażliwej skóry wokół oczu.

  Jak wcześniej zastosowano maść ochronna może być używany nie tylko jakąkolwiek istotną wazelinę bazie oleju lub kosmetycznych, ale także ulubiony krem ​​na noc. Kończenie parafinowe twarzy maski w domu mogą one same lub różne, odpowiednie do rodzaju skóry, krem ​​do twarzy.

  Jak przeprowadzić procedurę

  Ręce. 0. Podobnie jak inne gorące maski do rąk, parafinę zalecane dla pierwszych pań w wieku, dla których przywrócenie i utrzymanie HydroBalance jest już koniecznością. Test przeprowadza się na przegub, skóra, która jest najbardziej wrażliwe. Warstwa tkaniny w tym przypadku, jest rzadko stosowany, ale w celu zwiększenia ogrzewania wielu warstw parafiną szczotki folią owija się najpierw, a następnie ciepłą ręcznik.

  Wyczyszczone maska ​​parafinowa dłoni dość łatwo, resztki wosku są łatwo usunąć dowolnym oleju lub tłuszczu śmietany, których stosowanie jest obowiązkowe, a ostatnim etapie procedury.

  Przeciwwskazania

  Parafina twarzy maski w domu jest przeciwwskazane w obecności świeżych ran i zadrapań, jak ocieplenie zwiększy przepływ krwi. Obfitość moli, brodawki i różowatego są również podstawą do odmowy zabiegu. Gorąca maska ​​parafinowa dłoni w domu jest zabronione na tych samych warunkach. Ponadto, gdy silny obrzęk naczyń na zakurzonym stronie ramienia, aby utrzymać temperaturę wosku musi być nie więcej niż 45 stopni.

  Składniki maseczki domowe

  Pozostałe składniki dodawane są do kompozycji właśnie wyprostowanego bezpośrednio przed nakładaniem wosku, w wielu olejach wyparować nawet w niskich temperaturach.

  Wosk do twarzy, można dodać miód i sok z aloesu łyżeczki 50 g kompozycji. Ta maska ​​będzie mieć właściwości odmładzające. Ta sama ilość lanoliny z łyżką wygładza zmarszczki. Olej kokosowy lub różowe skorzystają z suchą skórą i cytrusów lub różowym i nadaje się dla skóry tłustej.

  Jako maski może być stosowany na ręce, nawet czarny parafiny – ozokeryt i wykorzystania jako dodatek w dowolnej z olejkami eterycznymi, takimi jak masło kakaowe, lub suchej skóry tłustej pieprzowej.

  Parafina maska ​​najbardziej efektywnych zabiegów 8-10 kompleks w odstępach tygodniowych. W tym przypadku, efekt utrzymuje się przez kilka miesięcy.

  Instrukcja Wideo: Procedury wdrażania technologii parafina

load...