Parafina dłoni: prowadzenie pomocna zabiegi domowe

Jednym z najbardziej popularnych zabiegów w salonach kosmetycznych – parafina dłoni. Ta procedura jest bardzo pomocny i bardzo przyjemny. Kąpiele parafinowe wyeliminowania złuszczanie rąk, leczenia pęknięć, które powoli starzenia, zapobiega deformacji kostnych. Jeśli będzie pobłażać sobie zabieg parafinowy procedurę co najmniej raz na trzy lub cztery tygodnie, zrobisz sobie wspaniałą obsługę. Najbardziej użyteczne kobiet parafinowa do rąk, które mają wrażliwą skórę i suche skórki.

load...

Zawartość:

Dlaczego parafinowa dłoni?

Głównym celem łaźni parafina nawilżający dla skóry. Po nałożeniu na ręce parafiny folii, temperatura powierzchni skóry jest zwiększona o jeden do dwóch stopni. Ze względu na ocieplenie skóry istnieje wiele pozytywnych reakcji fizjologicznych. Wiele odmówić parafina, gdyż obawiają się, że kąpiele parafinowe mogą powodować oparzenia wrażliwą skórę rąk.

Takie obawy są całkowicie bezpodstawne, ponieważ wosk ma niską przewodność cieplną. On oddaje ciepło skórę w małych porcjach. Ale przepływ limfy, zwiększenie funkcjonalności naczyń włosowatych, zwiększa krążenie krwi wzrasta dramatycznie. Powoduje to wzrost w przestrzeniach międzykomórkowych, zmiękczanie w górnej warstwie rogowej i otwarcia porów. Ale ponieważ skóra nie znika wilgoć jak folia parafinowy zapobiega temu. Dzięki temu, wilgoć jest wchłaniana z powrotem do skóry.

load...

Rozwiać wątpliwości tych, którzy wierzą, że nic nie może być przydatna w takiej procedury – po prostu dlatego, że wilgoć jest uwalniana z organizmu, a następnie wchłaniane z powrotem. Jednakże, parafina redystrybucję cieczy. Woda, która wypływa z krwi i limfy, nie wchłania się tam, gdzie wyróżniane, a także w innych dziedzinach – to te, w których mało wilgoci. Dlatego parafinowa dłoni doskonale nawilża skórę, która jest już zauważalne po pierwszej sesji. Zwiększa elastyczność skóry, zwiększa elastyczność, skóra staje się świeża i różowa. Krzepnięcia, parafiny kompresję tkanki skóry w tym samym czasie, zebrane razem, i jest winda.

Nawiasem mówiąc, parafiny – nie jest to tylko zabieg kosmetyczny. Dla niektórych osób, to jest częścią programu leczenia. Więc, kąpiele parafinowe i aplikacje pokazuje ludzi, którzy cierpią z powodu złóż soli, chorób ortopedycznych. Podczas sesji parafiny zwiększa przepływ krwi do obszarów problemowych, poprawia krążenie krwi w nich, a to przyczynia się do odbudowy tkanki mięśniowej i poprawy pracy ruchomych stawów i szybkie gojenie się ran.

Parafina domu

Kąpiel parafinowa do rąk – nie taka skomplikowana procedura, i aby je utrzymać, nie koniecznie iść do salonu piękności. Wszystko, co można zrobić w domu.

Aby utrzymać dom sesji parafinowy, uzyskać około 2-3 kg wosku kosmetycznego (rafinowany). Stopienie wosku w kąpieli wodnej. Upewnij się, aby rozpylać wody nie spada na materiał kosmetycznej. Podczas gdy wosk jest stopiony, przygotować do przetwarzania skóry. Po pierwsze, stosując peeling, aby usunąć martwe komórki naskórka i zastosować balsam na rękach. Pamiętaj, aby sprawdzić temperaturę przed nałożeniem wosku. Aby to zrobić, należy nałożyć kroplę w dłoni. Pamiętaj, że wosk powinien być użyty tylko raz, po czym traci wszystkie swoje własności.

Na sesji parafiny w domu trzeba będzie tych narzędzi:

 • Przybory do wosku;
 • Rafinowanego parafiny kosmetycznej (dostępne bez recepty lub sklepów internetowych kosmetyki);
 • Torby

 • Tworzyw sztucznych i rękawice do rąk;
 • Małe ręczniki frotte (konieczna, aby utrzymać ciepło);
 • Peeling

 • Ręcznie;
 • Masła

 • Lub krem ​​- odżywczy kosmetycznych ręcznie.

Wosk, który stosuje się w kosmetyce, różne dodatki są często dodawane do uzyskania dodatkowych efektów. Na przykład, ekstrakt z aloesu nawilża i zmiękcza skórę, lawenda lub olej brzoskwiniowy ma działanie uspokajające, mentol odświeża skórę, ma azulen przeciwzapalne, masło lub olej migdałowy kakao zmiękczają skórę, witamina E sprzyja regeneracji skóry. W sprzedaży można znaleźć naftę kosmetyczną, która składa się z błota. Wosk ten nie opiera się, jak na udach i brzuchu jest najczęściej stosowany.

Istnieje również parafiny o różnych smakach – o zapachu czekoladowym, cytrusów, wanilii. Od sesji parafinowa dłoni w domu może być połączony z aromaterapią.

Procedura przeprowadzenia procedury

 • Kąpiel parafinowa do rąk musi zaczynać się od obowiązkowych odkażania rąk. Jeśli planowane parafinę zaraz po manicure, to lepiej to zrobić po pracy z masażem naskórka na rękach. Jeśli się gorący manicure, parafina będzie doskonałym dodatkiem do tej procedury.
 • Na rękę stosować krem ​​nawilżający lub balsam. Należy wybrać kremy, których używasz do kąpieli parafina na dłonie. Tylko te, które nie spowodować reakcje alergiczne.
 • Ręce delikatnie zanurzone do nadgarstka w roztopionym parafiny. Pamiętaj, że ręka powinny być rozluźnione. Przez kilka sekund, wyjąć ręce z pojemnika z parafiną i ponownie zanurzyć. Ręka musi być pokryte wystarczająco grubą warstwę parafiny.
 • Na dłoni parafina trzeba umieścić plastikową rękawicę ochronną, a jeśli nie jest obecny – plastikową torbę. Ręce powinny być przechowywane przez pewien czas w ciepłym (15-20 minut). Kąpiele parafinowe, aby dla każdej strony po kolei.
 • Rękawiczki

 • I usunąć wosk z opakowania. Po zabiegu wszystkie kosmetyki są absorbowane bardzo dobrze w ręku, będziesz w stanie to docenić.
 • Nie wychodzić na 10-15 minut po zabiegu – nagłe zmiany temperatury mogą zniweczyć wszystkie pozytywne efekty.

Parafina i powody jego popularności

Rąk – to części ciała, które są bardziej niż inne negatywnie dotknięte przez środowisko. Ta ręka może dać prawdziwy wiek kobiety. Dlatego dla nich być starannie opieką. Ze względu na negatywne skutki dla środowiska, skóra zaczyna się łuszczyć się, staje się zbyt sucha, pęknięcia pojawiają się na nim. Kąpiel parafinowa do rąk, które pomogą sprostać tym wyzwaniom.

Wosk kosmetyczny, ale jest przydatny nie tylko do rąk. W salonach i uczynić parafinowy twarzy, nóg, brzucha i ud.

Przeciwwskazania do parafinowych

Ręce. 0. Pomimo skuteczności tego postępowania ma wiele przeciwwskazań. Tak więc, jeśli ktoś jest chory chorób zakaźnych, nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, z parafiny sesji terapeutycznych, to powinno być zaniechane. Jeśli cierpisz na żylaki lub masz otwarte rany lub wysypki na ciele wszelkiego rodzaju, należy skonsultować się z lekarzem na temat wanien parafinowych. Być może można polecić kilka lokalnych aplikacji, a może być, z parafiny będzie musiał dać w ogóle.

Parafina

Wideo. Spróbuj Parafina rękę, jeśli nie ma przeciwwskazań do niego. Jest to naprawdę magiczne procedura, która daje niezwykłe uczucie świeżości i młodości swoich zagród. Nawet jeśli uważasz, że 2-3 kg wosku kosmetycznego, który jest potrzebny do jednego zabiegu jest drogie, zabieg parafinowy dłoni w domu będzie jeszcze tańsze niż w salonie.

load...