Papryki nadziewane ryżu

Zawartość:

Faszerowane papryki – proste i smaczne danie. Pochodzi z kraju, który jest i jak daleko i głęboko do swoich korzeni, nie jest znany. Istnieje wersja, że ​​pierwotnie te papryki z Bułgarii, Rumunii, a nawet Azerbejdżanie. Ale znowu, aby powiedzieć na pewno nie.

load...

Wszystkie gospodynie zainteresowani jak szybko i smaczne, aby wyżywić swoje rodziny. Jakie będzie twoje faszerowane papryki, częściowo zależy od twojej wyobraźni, ponieważ można dodać swój własny smak z wykorzystaniem przypraw ani żadnych dodatkowych produktów. Jak gotować papryka faszerowana mięsem i ryżem?


Powrót do spisu treści

Papryka powinna być gęsta

Kiedy jesteś w sklepie, odebrać jedzenie do gotowania nadziewane papryki, trzeba pamiętać, że głównym warzyw i pieprz oznaczało powinniśmy być napięty, że podczas gaszenia nie rozpadnie i cały farsz wypadł na patelnię. W celu uzyskania płyty na gotowej płytce wyglądał bardziej zabawa rodzaj papryki w różnych kolorach: czerwony, żółty i zielony.

Przy wyborze wołowiny, dawać do swoich potrzeb, czy to wieprzowina, wołowina, lub mieszaninę kilku odmian.

Można kupić cały kawałek mięsa, a następnie przekazać je przez maszynkę do mięsa niezależnie. Najważniejsze, że w końcu to, co rzeczy papryki. Warzyw będzie trzeba także marchewkę i cebulę. I nie zapomnij ryż. Oto przybliżona liczba produktów i usług niezbędnych do czterech średnich pieprz (ale musisz zrozumieć, że trzeba dużo pieprzu i nie tylko na wadze produktu):

load...
  • Mielone – 500-600 g
  • Pieprz – 4 (5) sztuk. średnich
  • Marchew – 1 szt. średnich
  • Białe cebule – 1 cebula
  • Rice – około 1 szklanka
  • Śmietana – 1 łyżka. łyżka
  • Ketchup pomidorowy lub pasta – 1 łyżka. łyżka

Wyciąć górną część papryki, tzw „kapelusz” z uchwytem. Oczyścić wnętrze nasion i odłożyć na bok. Przyjęte do farszu. Dodanie soli do smaku, pieprz, cebula drobno pokrojone. Można również umieścić inne przyprawy, takie jak przyprawy roślinnego lub drobno posiekanym koperkiem i pietruszką. Na grubej tarce strzępić marchew, a także wysyłać do farszu. Nawiasem mówiąc, mogą być trochę smażyć w naczyniu z cebuli, a następnie część ochłodzonej mieszaniny dodać farsz, a resztę – być przełożona.

W odniesieniu do ryżu, nie ma potrzeby, aby doprowadzić go do pełnej gotowości. Jest to konieczne, aby bezpośrednio po przygotowaniu go nie gotować sami nadziewane papryki i zamienił się bałagan, że zepsuć całą ideę receptury. Pół-gotowanego ryżu i dodać do farszu.


Powrót do spisu treści

Juicy – tak smaczne

Wróć do oczyszczony, ale jeszcze nie nadziewane papryki. Zapraszam do wpisywania łyżkę przygotowanego farszu i staranował go do warzyw. Farsz można układać z gorochkoy, i można zrobić tak, że nie zaglądając. Mieszkaliśmy „kapelusz” z pieprzem. Może to być zarówno pokroić w duże kawałki i umieścić w garnku i pozostawić całość i umieścić na szczycie już nadziewane papryki.

Wysyłamy nasze papryki na patelni. Rozkładamy je tak, że znajdują się one wyłącznie w pozycji pionowej. Następnie wypełnić je przegotowaną wodą do połowy lub trochę więcej. Weź śmietanę, ketchup lub pomidorowy i wymieszać te składniki w szklance, dodać trochę wody, tak że cała mieszanina miała postać płynną i ponownie wymieszać. Cała zawartość szklanki wlać między papryki na patelni. Czy taki „sos” nalać sobie trochę nadziewane papryki. To, co możemy zrobić, aby zapewnić, że okazały się soczyste, że wypełnienie nie była sucha.

Wciąż czeka na marchew i cebulę, które są poddane niskiej pieczenia. Są one również łatwo dodać na patelni, przypadkowo rozłożone pomiędzy nadziewane papryki.

Istnieje jeszcze kilka wskazówek, niż zrzucić i sprawiają, że już pyszne nadziewane papryki sobie równych.

Weź zwykłe pomidory, drobno posiekać i usmażyć na patelni, ale bez fanatyzmu, w przeciwnym razie ryzyko, aby dodać swoją gorycz papryki (to samo dotyczy smażone cebuli i marchwi). Patelnia do skvorchaschim pomidory można umieścić trochę czosnku do smaku. Mieszanina ta, również wysyłać na patelni do nadziewane papryki.

Jak zapewne realizowany przez nadziewane papryki dostać smaczny rosół. Jednak warto zauważyć, że niektóre z gospodyni początkowo dodać bulion. Co zrobić, to twoja decyzja.

Wróćmy do przygotowania naszych dań. Czas potrzebny, aby go ugasić – około godziny. Ale nie należy zapominać, że jest to konieczne w celu sprawdzenia gotowości papryki, a mianowicie ich polewy przed podaniem.

Gdy jesteś przekonany, że bogate danie wprawdzie jest gotowa, rozwinął go na dużym talerzu, udekorować zielenią, z krawędzią można umieścić śmietana, majonez lub sos self-made. Smacznego.

load...