Papilloma: leczenie tradycyjnych i ludowych środków zaradczych

Zawartość:

Papilloma, oczywiście, nie tak dużo syf jak brodawki, ale wciąż dość przyjemny. Dlatego trzeba się ich pozbyć – przynajmniej dla dobra swojego zdrowia psychicznego. Po fizycznego, na ogół, nie jest zagrożone. Jest to, że z wyjątkiem sytuacji, w których występuje brodawczaka w miejscach, gdzie mogą spowodować obrażenia odzież.

load...

Wise z prośbą o pomoc do dermatologa, chociaż wiele osób woli pozbyć się brodawek przy użyciu receptur tradycyjnej medycyny. W sprawiedliwości należy zauważyć, że te reguły są często bardzo skuteczne. Ale niestety, pomagają długo – istniejące brodawczaka znikają, a na ich miejsce nowe, bardzo szybko.

Wyjaśnienie jest bardzo prosty – nowotwory wynikają z tego, że organizm jest wirus brodawczaka ludzkiego. Dlatego też, najbardziej uzasadnione do leczenia wirusa, a następnie się brodawczaka. Jak można sobie wyobrazić, aby poradzić sobie z wirusem przez siebie jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces. Dlatego przynajmniej raz odwiedzić dermatologa. Popularnym recepty używać obu kohort. Chociaż, w zasadzie, tradycyjne zabiegi są tak skuteczne, że nie jest dodatkowe działanie nie jest potrzebne.

Tradycyjne leczenie brodawek

Najpierw lekarz zaleci badania, rozmawiać z pacjentem i starannie ją zbada. Po tym, biorąc pod uwagę wszystkie cechy swojego ciała, lekarz będzie odebrać leczenia przeciwwirusowego, które w najgorszym przypadku tłumienia aktywnego życia wirusa, a w najlepszym wypadku, i całkowicie zniszczyć. Podobne leki w żadnym wypadku nie może zostać podjęta bez recepty, ale w przeciwnym razie istnieje ryzyko zaszkodzić organizmowi.

load...

Po zabiegu lekarz może zalecić chirurgiczne usuwanie brodawek. Nie bój się tego – współczesna medycyna pozwala ratować ludzi z różnych guzów łagodnych oraz brodawczaków, całkowicie bezbolesne i szybkie. Najprawdopodobniej lekarz zaproponuje Ci kilka opcji do wyboru, i będzie mówić o każdym z nich, ale to nie boli czytać z wyprzedzeniem.

  • Cryolysis

Dla takiej skomplikowanej nazwą kryje usuwania brodawek ciekłym azocie. Dla pełnego usuwania brodawek tyle tylko jednego zabiegu, a to nie jest zbyt drogie. Ze względu na te czynniki, metoda ta jest bardzo powszechne.

  • Elektrokoagulacja

Sposób ten obejmuje usuwanie guzów za pomocą prądu elektrycznego. Ludzie, nawiasem mówiąc, ten zabieg nazywa przyżegania. Nie jest jasne – dlaczego, ale pozostaje faktem. Niedawno to leczenie brodawczaków stosowane coraz rzadziej, ponieważ ślady mogą pozostać utrzymane.

  • Leczenie brodawek laserowo

Laserowe usuwanie guzów zdecydowanie najdroższe procedurą, ale najlepsze. Nie ma bólu, ani żadnych blizn na skórze po prostu nie zdarza. Więc jeśli jesteś zdeterminowany do usuwania brodawek, leczenie laserem należy rozważyć w pierwszej kolejności.

Środki ludowe leczenia

Jeśli radykalne leczenie brodawczaka jesteś niezdecydowany, można wypróbować następujące ludowe środki leczenia przeciwwirusowego, które pomogą usunąć istniejące brodawczaków. Wszystkie te środki są praktycznie bezpieczne, chyba że nie ma reakcji alergicznej na jeden lub drugi składnik.

  • Czosnek

Najprostszym sposobem – jest czosnek. Peel jeden lub dwa małe ząbki czosnku, pokroić go bardzo dokładnie i dołącz do każdego brodawczaka. Top najlepszy cover owinąć folią lub nawet gazy ściereczką – jest wzmocnienie efektu czosnku. Nie zdziw się – najprawdopodobniej poczujesz pieczenie i lekkie mrowienie. Martwić się o to nie warto, jeśli dolegliwości nie jest zbyt silny.

Po 15 minutach spłukać pad czosnku i natrzeć brodawczaka bawełnianej nasączonej olejem roślinnym. Procedurę tę należy powtórzyć jeden raz dziennie przez tydzień. Jeżeli w tym czasie nie będzie w stanie pozbyć się brodawki, zrobić sobie przerwę w ciągu trzech dni i powtórzyć leczenie.

  • Kora dębu

Umieścić w rondlu trzy łyżki posiekanej kory dębu, wlać pół szklanki wrzącej wody i pozostawić na jeden dzień. Następnie spuścić wodę, a także w miąższu kory dębu, dodać jedną łyżkę wody utlenionej. Dokładnie wymieszać masę i umieścić ją w szczelnym pojemniku powinien być przechowywany w lodówce.

Trzy razy dziennie nałożyć grubą warstwę masy do brodawczaka niekoniecznie przykrywając go folią. Kompresy takie powinny być brodawczaka 30 minut, a następnie przemywa się ciepłym mleku …. Leczenie powinno trwać przez okres co najmniej trzech tygodni, a nawet jeśli brodawka zniknęła znacznie wcześniej. Jeśli nie zniknęły, traktują to znaczy nie ma sensu dalej.

  • Ciasto medyczne

Jeśli brodawki są bardzo traktować je o wiele trudniejsze. Ale nie martw się – w medycynie ludowej, a w tym przypadku w sklepie receptury. Aby zarabiać pieniądze trzeba mąki, wody i kilka rozgniecionych ząbków czosnku. Wymieszać czosnek z mąką, dodać trochę wody i zagnieść ciasto, kształt ciasto, z którego żądany rozmiar. Zastosuj ten tort do miejsc akumulacji brodawczaków do dwóch godzin dziennie – i często znikają po kilku tygodniach.

Jeśli wszystkie sztuczki są bezużyteczne, ciągle iść do lekarza. W przeciwnym razie, można traktować brodawczaka bardzo długa.

load...