Papilloma: Leczenie środków ludowej

Zawartość:

Papillomas zupełnie nieszkodliwe – nie może zagrażać zdrowiu lub dyskomfort nie dostarczają. Dokładniej – nie powodują dyskomfortu fizycznego. Ale psychologicznie oni zatruwają życie tak wielu ludzi. I tak od brodawek zwykle starają się pozbyć jak najszybciej. Ale pęd do lekarzy nie wszystkie, wolą korzystać z receptur tradycyjnej medycyny.

load...

I w sprawiedliwości należy zauważyć, że w większości przypadków to robią. Więc jeśli wciąż zastanawiasz się, czy to zrobić, wyrzucić swoje wątpliwości na bok. Oferujemy skuteczne i całkowicie bezpieczne dla zdrowia receptur tradycyjnej medycyny. Oczywiście, bezpieczne tylko wtedy, gdy ściśle przestrzegać zaleceń i upewnić się, że nie wystąpiła reakcja alergiczna na jakiejkolwiek części składowej.

I nie zapominaj, że aby uniknąć wizytę do dermatologa co najmniej nieodpowiedzialne. Pomimo faktu, że brodawczaka – to nic innego jak łagodnego guza, to w bardzo rzadkich przypadkach może stać nowotworowych. Co więcej, problem ten – w wyniku obecności w organizmie wirusa brodawczaka ludzkiego. I często, aby pozbyć się brodawki jest możliwe dopiero po specjalnej terapii przeciwwirusowej. Dlatego najlepiej jest skorzystać z popularnych recepty jako pomoc, a nie podstawowym środkiem.

 Leczenie jaj kurzych

Kurczak jaj nawet pomaga pozbyć się wielu brodawczaków. Ale to może być stosowane tylko dla osób, które nie są podatne na reakcje alergiczne. Aplikacja zewnętrzna może wywołać alergię, nawet jeśli jeść jak najwięcej jajek, bez żadnych problemów. W razie wątpliwości należy przeprowadzić test – na małym obszarze skóry w łokciu, zastosować wybrane narzędzie i pozostawić na 10 minut. Jeśli nie obserwuje się reakcja alergiczna, wybrane narzędzie może być bezpiecznie stosowane.

load...
  • Proszek jajeczny

Aby to oznacza, że ​​trzeba dwóch jaj muszli, gipsu i Wata medyczna. Red-hot piekarnik do 250 stopni, rozłożone na blasze i miejsce muszli w piekarniku przez około 30 minut. Wtedy, gdy jaj w skorupkach ostygnie, pokroić je bardziej dokładnie, jak to możliwe – najlepiej przy użyciu szlifierki do proszku.

Umieścić proszek jajeczny do pojemnika szklanego lub plastikowego, uszczelnione. Vata rozerwać na drobne kawałki, przygotowanie tynku. Każdy brodawczaka obficie posypać proszek jajeczny wełnę Top Coat i zabezpieczyć taśmą klejącą. Noszenie takiej konstrukcji zajmie około dwóch do trzech tygodni, zmieniając co trzy dni. Jak pokazuje praktyka, te brodawki znikają po pierwszym cyklu leczenia.

  • Białko kurze

Jeśli brodawczaka nadal niewielki, można spróbować się ich pozbyć za pomocą białka kurczaka. Rozbij jajko, wlać zawartość do kubka – wtedy gotować naleśniki. Cóż, albo omlet. Weź wacikiem, zanurzyć go w białku, które pozostawiono na ściankach zbiornika, a następnie dokładnie smarować brodawczaka.

Powtórzyć ten proces trzy lub cztery razy dziennie, to jest możliwe, a częściej, jeśli to pożądane. O tydzień później brodawczaka znacznie zmniejszone. Ale w każdym razie, nie relaks lub przerwać leczenie – powinno trwać tak długo, jak brodawczaków są całkowicie zniknęły. Zazwyczaj wymaga to od trzech do czterech tygodni. A im szybciej rozpocznie się leczenie, tym szybciej brodawczaka zniknie.

Leczenie brodawek za pomocą glistnika

Brodawczaka, jak zresztą i brodawki boją glistnika pożarnej. Proponujemy Ci kilka czasowe sprawdzone receptury, które nie pozostawiają na swoich brodawki zniknęły. Ale uwaga – glistnik jest wystarczająco agresywny, więc może uszkodzić zdrową skórę wokół brodawki – unikać szykując środków.

I pamiętaj – każda zioło może wywoływać reakcje alergiczne, dlatego należy obserwować reakcję organizmu. Cóż, przynajmniej przez pierwsze kilka dni – czasem alergia daje o sobie znać na raz. Jeśli pozwolisz sprawa ma swój bieg, usiłuje traktować brodawczaka środki folk może prowadzić do poważnych problemów.

  • Sok z glistnika

Latem do radzenia sobie z brodawczaków dość proste, ponieważ, aby znaleźć świeże celandine – nie ma problemu. A leczenie wymaga prawie żadnego wysiłku – rozdarcie roślinę i dostarczane do soku z łodygi starannie natrzeć każdy brodawczaka. W pierwszym tygodniu, wytrzeć sok brodawczaka co trzy godziny, drugi i trzeci tydzień – trzy razy dziennie. Około miesiąca i że będzie można zapomnieć o kłopotach.

  • Nalewka z glistnika od alkoholu

Bardzo rzadko, ale zdarzają się przypadki, kiedy to prosty sok z glistnika pomaga. Nie rozpaczaj – spróbuj środek silniejsze. Wytnij celandine i umieścić w szklanej misce trzy łyżki, wlać pół szklanki wody i pół szklanki wódki. Zamknąć miskę i umieścić w lodówce przez około pięć dni. Pamiętać, w tym czasie, okresowo wstrząsając infuzji.

Wtedy można go opróżnić, ale w zasadzie, procedura ta nie jest obowiązkowa. Dwa razy dziennie, rano i wieczorem, aby kompresy – moczyć w watą infuzyjnej, dotyczą brodawczaka, przykryć folią i bezpieczne: to jest możliwe za pomocą bandaża, można za pomocą taśmy klejącej. Skompresować czas trwania – 15 minut.

Następnie spłukać zimną wodą brodawczaka, niech skórę suchą i nasmarować kremem zwykłej dzieci. Leczenie powinno trwać trzy tygodnie – potem będzie tylko w stanie przetrwać bardzo uporczywe brodawki. Jedyną wadą tego leczenia – jest to, że alkohol jest bardzo sucha skóra. A jeśli już są bardzo wrażliwe, to lepiej zrezygnować z tej metody leczenia.

  • Wyciąg z glistnika

To narzędzie jest wystarczająco silny, ale jednocześnie delikatny. Przygotowuje się w następujący sposób. Cut 150 gramów świeżego glistnika, należy go umieścić w małym emaliowanym i zalać szklanką wrzącej wody. Gdy woda ostygła do temperatury pokojowej i doprowadzić do infuzji do wrzenia, zmniejszyć temperaturę i gotować do wrzenia, aż większość wody – nie powinno być większe niż czwarta część pierwotnej objętości.

Przykryć garnek pokrywką i zawinąć w ręcznik, pozostawić na 10 godzin. Następnie przecedzić rosół, i nie zapomnij nacisnąć sam glistnika za pomocą szmatki z gazy. Pozyskanie środków wlać do szklanego słoja i przechowywać tylko w lodówce. Każdego ranka i każdego wieczoru, aby kompresy – namoczyć serwetkę z gazy i 10 minut, aby dołączyć brodawczaka. Leczenie należy kontynuować tak długo, jak brodawczaków są całkowicie zniknęły.

Leczenie brodawek wykorzystujących orzechy

Jeśli mówimy o leczeniu brodawek od środków ludowej, nie wspominając o orzechami. Radzą sobie nawet w najcięższych przypadkach, gdy wszystkie inne środki zawiodły.

  • Maść na orzechami

To narzędzie ma dość specyficzny zapach, więc nie każdy lubi. Ale jeśli nie trzeba regularnie iść do pracy, to leczenie ma prawo być. Do wytwarzania maści, trzeba będzie trzy łuskane orzechy włoskie – najlepiej niedojrzałe. Przepuścić nakrętek przez maszynkę do mięsa lub posiekać używając zwykłej zaprawy, dodać trochę konwencjonalną naftę – powinien uzyskać jednorodną masę kremową.

Jest to masa i jest stosowany w leczeniu brodawek – nałożyć grubą warstwę narzędzi, należy zakrywać górnej folią i pozostawić na około 30 minut. Wystarczy, aby tę procedurę raz dziennie przed snem przez okres nie dłuższy niż jeden tydzień. Chociaż, w sprawiedliwości należy zauważyć, że dłużej i nie trzeba – brodawczaka zniknie.

  • Napar z liści orzecha włoskiego

Umieścić w termosie 50 gramów świeżych liści orzecha włoskiego, zalać szklanką wrzącej wody i pozostawić na co najmniej jeden dzień. Uzyskaj infuzji wytrzeć brodawczaka Pięć – sześć razy dziennie, przez dwa do trzech tygodni. Proszę pamiętać – to nie tak silny, więc najlepiej jest stosowany jako pomoc w chwili środków ludowej terapii podstawowej.

  • Orzechy z miodem

Czasami zdarza się, że papillomas tendencję do zapalenia. W tym przypadku najlepiej jest starać się ich pozbyć za pomocą miodem i orzechami. Nawiasem mówiąc, w leczeniu różnych chorób ludowej środków zaradczych miodu jest używany bardzo często. Ale, niestety, wiele osób całkowicie zapomnieć, że miód może spowodować bardzo silne reakcje alergiczne. Dlatego też, jeśli nie jesteś pewien, że nie zdarzy się to kłopoty, należy sprawdzić reakcję organizmu na miodzie.

Te same środki nie przygotowuje się tak trudne – czyste z powłoki 5 dużych orzechów włoskich, starannie posiekać i dodać niewielką ilość któregokolwiek z miodem – trzeba mieć masę kremową konsystencję. Każdego ranka i każdego wieczoru smarować brodawczaka gęstej masy. Na wierzchu koniecznie obejmować folia, w celu zwiększenia efektu. Dla wygody można zablokować Wrap – plastrem lub bandażem, jak wolisz. Musi być przynajmniej jeden godzin brodawczaka. Samo leczenie wystarczająco długo – około jednego miesiąca.

Jeśli po miesiącu intensywnego leczenia zdasz sobie sprawę, że brodawczaka kategorycznie odmawia opuszczenia swoich domów, stop niezależną walkę. Wystarczy udać się do dermatologa, który dobierze najlepszy sposób, aby usunąć brodawki. A zaledwie kilka dni będzie można zobaczyć, jak wróg zostanie pokonany. Po tym wszystkim, zwycięstwo należy do ciebie, prawda? A to oznacza, co zostało osiągnięte, w rzeczywistości nie jest tak ważne. Najważniejsze to nie jest szkodliwe dla zdrowia, wybór metody leczenia. I nikt nie odbierze to lepiej niż lekarz.

Jeszcze inna środki folk, znajdziesz ten kurs lekarza ogólnego Alexander Matushkina. Również brodawczaków szeroko otwarte wątki usunąć brodawki, pieprzyki i piegi. Aleksander nie tylko wie wszystko o brodawczaków, ale trzymał się przez nią. W jej trakcie, można znaleźć nie tylko naturalne rozwiązanie problemu, ale także wsparcie psychologiczne.

Po przejściu swój bieg, będzie nie tylko pozbyć się problemów skórnych, ale także może pomóc swoim bliskim z podobnymi problemami.

load...