Panther lub łania: kim jesteś od rodzaju żywności

Zawartość

„Jakie zoo w siłowni?” – Zadaj Uważny czytelnik kolumny. Nie mówimy o przedstawicieli świata zwierzęcego, a także o naszych preferencjach żywieniowych, które często zniweczyć wszelkie wysiłki w dziedzinie sportu. Można jeść kilka jabłek i beztłuszczowe jogurty, ale jak to zrobić to wpływa na ogólny stan zdrowia i utraty wagi w szczególności, jest o wiele bardziej poważne niż skład „koszyka żywnościowego”. Przetłumaczony na prostym językiem te rzeczy na myśli, że dziewczyna okresowo zjada ciastko może być bardziej smukły niż ten, który nieustannie zjada notorycznie jogurty owocowe i „rozpuszczalny” płatki owsiane.

load...

[Powrót do spisu treści]

Panther lub drapieżnika w niewoli

Cechy szczególne: jeść 1-2 razy dziennie, ale mocno i dużo? Gratulacje, twoi przodkowie byli ledwie roślinożerne, a wegetarianizm – na pewno nie twój wybór. Zazwyczaj te ludzie wolą dość konkretnej części mięsa lub ryby może być nawet bez ziemniaków, ale nie jakieś tam zielone warzywa i chleb. Oni nie cierpią z powodu braku przekąski, kanapki, i może zrobić obfite śniadanie lub kolację.

Ryzyko : w mieście „niewoli” Panther rzadko gotować mięso, a prawie nigdy nie spożywa żywność ekologiczną. Typowy sposób odżywiania – słodycze, białe pieczywo, biały chleb, ciastka i niekończące się herbata, kawa – załamuje się jego metabolizm. Problem polega na tym, że organizm człowieka jest słabo przystosowany do stałego wzrostu i spadku poziomu cukru we krwi. Lepiej jest dla niego – powolny spadek spożycia cukru „LP” żywność o niskim indeksie glikemicznym, spowalniają wchłanianie produktów, wypełnić ich trawienie i znów gęsty posiłek. Istnieje hipoteza, że ​​tacy ludzie nie pasują osławionej posiłki Split, czy nadają się, ale z zastrzeżeniem, że część będzie składać się z mięsa, warzyw i owoców niesłodzone zamiast skrobiowych zbóż i słodyczy.

Zwykle w „niewoli” dziewczynka zjada tak przyzwyczajeni, czyli duże porcje i rzadkie, lecz nie produkty białkowe, jak z niczego.

Typowe skutki: Jeśli Panther, co do zasady, szczęśliwy, że może pozostać szczupła i subtelny, rodzaj kobiety, aby zapomnieć o codziennej chleba na korzyść bardziej interesujących przypadkach, i rozrywki. Zazwyczaj taka osoba spożywa się rano, „kanapka nie pamiętam co” i zachować młodzieńczy wagę do starości. W przeciwnym razie jest szybko zyskuje masę tłuszczową i ubolewa nad tym, aby schudnąć na diecie nie jest realistyczne.

load...

Jak być: Zaakceptuj fakt, że chleb i czekolada – nie jedzenie. Przyzwyczajeni do krewnych, przyjaciół, kolegów i współpracowników. Naucz się gotować mięso i ryby, a nie minimum czasu i wysiłku, aby kupić tylko produkty wysokiej jakości i stop, aby zaoszczędzić na żywności.

Jak schudnąć: na właśnie utworzony „diety paleo” – jedzenie mięsa, warzywa, owoce i orzechy. Jedz do syta, nie przejadać, a należy pamiętać, że tylko warunki i kryteria – świeżość, naturalność i jakość produktów. Wyeliminować pośrednie i nauczyć się słuchać swojego ciała, stopniowe zmniejszanie wielkości porcji i znoszący szkodliwych przekąski.

Jak szkolić : pokazuje siłę lub intensywny trening funkcjonalny i przedział cardio. Raczej Ci Sprinter niż biegacza długodystansowego. Jeśli stan zdrowia jest wszystko w porządku, spróbuj CrossFit. Jeśli są jakieś problemy – zatrzymać się na dynamicznym Pilates i pływania.

[Powrót do spisu treści]

Wdzięku Lan w miejskich łąka

Cechy szczególne: zawsze coś do jedzenia. Najlepiej, świeże warzywa, owoce, orzechy i nasiona. I można łatwo uruchomić do sklepów przez sześć godzin, nigdy nie usiadła do pisania żmudnego raportu kwartalnego za jednym podejściem „oraz” krocząc na bieżni całe 2 serialu „Sherlock” bez zmęczenia. Lani bardzo wytrzymały, ale w celu utrzymania „piec” muszą nieustannie zapewniają, że przepływ energii z pożywienia. „Charakter” ludzi z tego typu żywności nigdy nie przejadać, ale należy dodać trochę stresu i stresu „szczytowa”, apetyt grał naprawdę ciężko z mocą.

Ryzyko : to absolutnie nie nadają się do tego rodzaju obciążeniem. Jeśli podnosić ciężarów, prowadzą 2-3 jego pracy lub obciążania się inaczej, badania staną się zwiększone zapotrzebowanie na energię. Typowy mieszkaniec miasta zaczyna jeść chleba, pić słodką herbatę i kawę, aby uzyskać dodatkowy zastrzyk energii. Niemniej jednak, może to prowadzić nie tylko do Lan całości, ale także do poważnych problemów, takich jak cukrzyca.

Typowe skutki: Szczęśliwy Lan, prowadząc regularny tryb życia, żywiąc się owocami i warzywami, niewielkie ilości produktów mlecznych, mięsa, ryb i orzechów, żyć długo szczupła, wyglądają wszystkie sezony programów telewizyjnych na bieżni i pozostają niewielkie. Jeśli zacznie jeść słodkie, zamiast włókien naturalnych, szybko tracą kształt, a jego wyjątkową wytrzymałość spędzić ściśle do pisania raportów kwartalnych.

Jak być: Śledź drogę życia i uniknąć przeciążenia. Istnieje wiele zawodów, które wymagają wytrwałości, a nie szybkie poprawki i wiele rodzajów aktywności, stres.

Jak schudnąć: Spróbuj greyzing. Dieta ta opiera się na odbioru niewielkiej ilości pokarmu w regularnych odstępach czasu, na przykład 2-3 godzinach. Natura, na szczęście, zapewnił, że jesteś całkiem dobrze przyswajalnych węglowodanów, więc unikać zbóż i owoców nie należy. Kup sobie zwykłe płatki i gotować owsiankę – „klasyczne”, ale rozpuszczalne trznadel Krem strach jak ognia. Części tego koniczyny wystarcza do 2 godzin, ale spowoduje to prawdziwe „Hurricane” w organizmie. Cukier będzie prowokować błędy w poziomie energii i wymagają stałego uzupełniania. W rezultacie, termin „zdrowa przekąska” prowadzić do objadania się. Niestety, trzeba liczyć kalorii i ściśle stosować się do diety o niskiej i średniej wartości opałowej. Nie zapomnij o białku – niekoniecznie wchłonąć ogromnych porcji mięsa, dodać trochę jogurtu, twarogu, kurczaka lub ryby, staraj się jeść białko czymś 1-2 razy dziennie, ale nie przejadać.

Jak szkolić : jesteś nadaje się do prawie wszystkich rodzajów aerobiku i lekcje w stylu „inteligentnego ciała”. Krok, latin, joga – wybrać do gustu. Jednakże, w celu poprawy kształtu trzeba ładunek energii. Staraj się uczestniczyć w zajęciach takich jak rozpalone żelazo lub jakiejkolwiek innej siły Training Group 2-3 razy w tygodniu, a prace nad indywidualnym programem w siłowni.

Generalnie, idea jest prosta – Podnieść ładunek według rodzaju metabolizmu, a staniesz się szczupły i zdrowy szybko i sprawnie.

load...