Panowie wolą „pączki”

Zawartość:

Jesteś rozpaczliwie próbuje zwrócić jego uwagę choćby na sekundę? Śni, że jest zainteresowany w was jako osoby, a nie zwracać uwagę na swój wygląd? Nie jesteś sam – tysiące dziewcząt i kobiet dzisiaj zadają sobie to samo pytanie: Czy faceci pełne dziewcząt jak? I patrząc na stronach kolorowych magazynów ze zdjęciami hudyshek w bikini stanie smutny, że ich własne szanse zdobyć serce wybrana mała. A wszystko dlatego, że ich kształt nie pasuje do ramy modelu i zostały złowione w sklepach odzieżowych, ponieważ wydają się być szyderczy lub sympatyczny Spojrzenia sprzedawczynie.

load...

I wtedy zaczyna się walka z własnym ciałem. Restrykcyjne diety, na czczo dni, wyczerpującym treningu na siłowni … I co wtedy? Wyobraźmy sobie możliwych scenariuszy. Więc nadszedł wielki dzień: waga wykazała ceniona postać w szafie rozmiar ubrań S, i jesteś gotowy na spotkanie księcia z bajki, dla których to wszystko i został rozpoczęty. Kiedy to było? Sześć miesięcy temu? Prince Charming w tym czasie już znaleźć księżniczkę i teraz nie ma łzy z oczu. Taka zdrada można doświadczyć tylko wtedy wykorzystać swoje ciasto czekoladowe. I jeszcze … I jeszcze … i waga, z którą pożegnał, pozornie zawsze wracał.

Albo taką opcję: wszystkie wysiłki były bezskuteczne. Damned kg jeśli zakorzenione do ud i talii i nie chcą odejść. Facet, który chcesz, nadal nie płaci ci żadnej uwagi. Straciłeś serce, i nie chcą niczego. Jednak nie jest pewny sposób, aby rozweselić – jeść ciasto czekoladowe. I jeszcze jedno … i więcej …

Niestety, te zmiany nie są rzadkością. A wszystko dlatego, że stają się zakładnikami stereotypu kobiecego piękna, które pojawiły się we współczesnym społeczeństwie – „czy za kilogram lżejsze niż inni” A także dlatego, zamiast uczyć się z chłopakami, czy są one pełne dziewcząt jak, odpowiedział na pytanie samodzielnie. Oraz – pomyłka.

Smak i kolor …

Zapominasz, że ludzie są różni, ich gusta, preferencje i ideały. Nie jesteś zaskoczony różnorodnością kulinarnych smaków? Więc dlaczego sądzisz, że wszyscy ludzie, bez wyjątku, powinny być jak chudych dziewczyn? Czy nigdy nie spojrzał na ulicznych par zakochanych – Chłopiec i dziewczynka, której postać jest daleki od „idealnego” parametry? Na pewno nie widziałem szczęśliwych narzeczona fatties? W związku z tym, nie idź na temat fikcyjnymi umowami oraz odpowiedzialnością za swoje niepowodzenia powieści nadwagę.

load...

Pamiętaj, że wiele zależy od stopnia kompletności. Kilka „dodatkowych” kilo nie zepsuć dziewczynę. Wręcz przeciwnie, są one często tylko dodać do swojego uroku i piękna. Zbyt wielu młodych ludzi interesuje się eskortą dziewczyny wyglądają o zaokrąglonych kształtach. Prawie wszyscy ludzie uważają, że jest bardzo ważne dla dziewczynek raczej proporcjonalność i harmonia z dodatkiem niż rzadkość.

Czy faceci jak pulchnych dziewczyn?

Według psychologów obserwacje, faceci lubią dziewczyn, które są łatwe i przyjemne, z którego emanują zaufanie płynów niewidoczny i jego własna odparcia. Pochodzenie etniczne, a postać w tym przypadku nie trzeba mieć żadnej wartości. Aby zadowolić ludzi, przede wszystkim konieczne podoba się. Truizmem jest, a na pewno słyszeliście o nim. Ale czy pomyślałeś o tym? Konieczne jest, aby kochać siebie za to, kim jesteś, przestać pielęgnować kompleksy o swój wygląd, a nie ograniczać się w komunikacji.

Wyobraź sobie siebie w miejscu Człowiek, któremu będzie zwrócić uwagę w pierwszej kolejności: młoda dziewczyna z pogodnym uśmiechem i pogodnym spojrzeniem lub pani z kwaśną miną i nawiedzony? Jeśli zaangażujesz się w stałym samobiczowania i zachowywać się tak, jeśli jesteś ofiarą własnego wyglądu, bardzo szybko, a inni będą traktować cię tak samo. Czy faceci jak pulchnych dziewczyn? Tak, jeśli kochają i cenią sobie jako osobie!

To świetny sposób, aby zyskać pewność siebie – to zapisać w studiu tańca. Może się to wydawać zaskakujące, ale tańce mają oszałamiający efekt psychoterapeutycznej. Dla non-pewni ludzie są po prostu niezastąpione. Porusza się w tańcu, można nauczyć się kontrolować swoje ciało i zdobyć dobrą postawę. A czy wiesz, że prawidłowo umieścić z powrotem – to potężny dyrygent energii? Możemy zapewnić, nikt facet nawet nie patrzeć w kierunku chudego zgarbiony „piękne”, jeśli nie jest dziewczyna z latania walk światła (nawet z form niedoskonałych).

Dziewczyna, która wie, jak poruszać się z gracją, nie można się martwić o to, jak to, czy nie młodzieży: dziewczyna po prostu nie może być nieatrakcyjne. Ponadto, taniec – to również dobry sposób, aby wyciągnąć „Loose” gorset mięśni, stracić kilka kilogramów, pozbyć się cellulitu, a zatem wyglądać szczuplejsze. Czy faceci jak pulchnych dziewczyn? Tak, jeśli są pełne wdzięku i tworzyw sztucznych!

Wady zewnętrzne można ukryć ubrania. Powiedzieć „nie” Slinky topam i spodnie. Odłożyć bezkształtnej szaty. Konieczne jest, aby podkreślić zalety: duży biust i biodra ekscytujące. Jeśli sklepach użytkownik nie znajdzie odpowiedni strój, można zwrócić się do dobrej krawcowej i tworzyć piękno z nią. Załóżmy, że masz do wysiłku, ale trzeba wybrać strój, w którym będzie wyglądać oszałamiająco. Czy faceci jak pulchnych dziewczyn? Tak, jeśli wiedzą, jak się ubierać stylowo i prezentować siebie!

Mężczyźni, którzy wybierają

Nie będziemy kłamać: w kawiarnie, restauracje, kluby i dyskoteki chłopaki najpierw zatrzymać wzrok na dziewczyny z modelem rysunku. Ale to tylko dlatego, że stale zobaczyć taki obraz na łamach czasopism i ekranów telewizyjnych. Zwracają uwagę na coś, które kiedyś; Jest to naturalne, oni po prostu nie nauczyli się widzieć niczego innego od wszystkich. Z biegiem czasu jednak, jeśli dziewczyna nie może pochwalić się niczym innym niż smukłej figurze, ludzie zaczynają doceniać takie cechy, jak wesołość, inteligencji, dobre maniery, uprzejmość i samoocenę.

Jeśli facet w jego ukochana tylko jak dobry wygląd, zastanowić się, czy trzeba „wybawieniem”. W końcu sędzia tylko emocjonalnie niedojrzałe ludzie człowiek może przez jego wygląd. To jest tak głupie – nie kochać lub gardzić kimś tylko ze względu na fakt, że wygląda i figura nie odpowiadają sztucznie narzuconych standardów.

Ponadto pewien odsetek mężczyzn preferuje pyshechek że na tle niedokrwistością piękności wybiegów wyglądać zdrowe, pełne życia i energii. Nie zapominajmy, że w podświadomości mężczyzn położył wielowiekową stereotypu: gruba kobieta może znieść, urodzić i wychować zdrowe dziecko (dlatego kilka wieków temu, nikt nie spojrzał na nowoczesnym Centerfold). Dla mężczyzn, pełen dziewczyna wygląda bardzo sexy. A jeśli jeszcze nie spotkałem faceta, to nie znaczy, że nie zawsze spełniają. Tylko Twój czas jeszcze nie nadszedł.

Niektóre dziewczyny są bardzo pełnia, jak natura przewidziała ich takimi. Są one inspirujące w całości. Stracić kilka kilogramów, te dziewczyny tracą uroku i oryginalności. I mężczyzn, muszę powiedzieć, instynktownie czuje, że „coś” tayascheesya w kobietę. A jeśli traci swój „smak”, a ona traci męskiej uwagi. Wyjaśnienie tego zjawiska jest dość prosty: fakt, że „pyshechek” produkować więcej hormonu estrogenu (kobiecy) niż ich smukłych rywalami. Nawiasem mówiąc, tak pełen dziewcząt są często bardziej aktywny i pomysłowy w łóżku. I to nie może nie podobać się mężczyznom.

Jeśli wciąż zadając sobie pytanie, czy to też nie tacy jak właściciel wspaniałych form, możemy zapewnić Ci: Tak, proszę. Nie zapominaj, że roszczenie do swojego rysunku – jest wynikiem panującej mody w dzisiejszym społeczeństwie w łaknienia modeli, na których tak dobrze wygląda markowych ubrań. Ale moda się zmienia. Już teraz istnieją modele z parametrami, które są daleko od upragnionego wzoru 90-60-90. Kto wie, może w niedalekiej przyszłości, moda na cienkie osób odbędzie się i będą patrzeć z zazdrością na swoich zaokrąglonych kształtach. I – tak – istnieją ciastka czekoladowe w nocy, aby przynajmniej trochę jak ty!

load...