Palenie Cena – zapalenie oskrzeli palacza

Co to jest zapalenie oskrzeli przewlekłe palaczy, znane niemal każdej osoby, która cierpi z tego uzależnienia, jak palenie. Każda osoba palenie zaznajomieni z porannego kaszlu, który występuje po pierwszym wędzonego papierosa po przespanej nocy. Taki kaszel jest przeznaczony do usuwania śluzu z płuc – mówiąc obrazowo, „czysty” im. I każdego dnia, każdego tygodnia, każdego roku, że kaszel rano staje się coraz bardziej intensywne.

load...

Bardzo często we wczesnych stadiach choroby palenia osoby po prostu nie zauważy to rano kaszel – nie zwracał uwagi na niego. A jeśli zauważy, to po prostu odrzucić go, z wyjątkiem jakiegoś lekkiego kaszlu i całkowicie nieszkodliwe ubocznym palenia zjawisko. Jednakże, jeśli nie zwracają uwagi na ten problem, to bardzo szybko staną się zasięg globalny, zagrażając zdrowiu.

Przewlekłe zapalenie oskrzeli jest palaczem – jest to choroba czynienia przez większość ludzi, którzy palą regularnie i przez wystarczająco długi czas. Główną przyczyną, która powoduje kaszel – jest to, że każda osoba z puff palenia wdycha dym, który zawiera produkty spalania papieru i smołę zawartą w tytoniu.

Oczywisty choroba może każda osoba palacz. To zależy od wielu czynników – przede wszystkim od indywidualnych każdej osoby, od długości palenia, liczby wypalanych papierosów. Ponadto ważną rolę odgrywa palacza i indywidualnej wrażliwości na wszystkie składniki dymu tytoniowego, które wchodzą do płuc człowieka. Przy okazji – to z tego sam czynnik zależy również od prawdopodobieństwa wystąpienia zapalenia oskrzeli palacza, a nasilenie jej przebiegu

Objawy choroby

Objawy zapalenia oskrzeli palacza jest bardzo różny. Zależą one również od indywidualnego palacza, stan jego układu odpornościowego, od postaci choroby i ciężkości jej przebiegu. Co do zasady, ci ludzie, którzy oskrzeli czułość wyższą niż inni, zapalenie oskrzeli dannogotipa zajmuje bardzo ciężki przebieg – niedrożność oskrzeli. Gdy jej chory człowiek rozwija się postępujące zwężenie oskrzeli. Tak więc:

load...
  • Intensywny kaszel

Najważniejszym objawem tej choroby jest kaszel, który pojawia się zaraz po przebudzeniu i przed upływem czasu, aż osoba palić ich pierwszego papierosa w godzinach porannych. Kaszel może być bardzo różny stopień intensywności – może zmieniać się całkowicie losowo nawet jednej osoby.

Przy okazji – jestem pewien, że wielu palaczy zauważyłem następującą cechę – powinna zapalić papierosa marki niż zwykle, jako wyjściowego silny kaszel z plwociny. Funkcja ta jest również bardzo wymownie świadczy o tym, że najprawdopodobniej zyskał już sobie palaczem przewlekłe zapalenie oskrzeli. I powinien myśleć o ich zdrowie.

  • Wyniszczające duszności

Oprócz kaszlu u osoby cierpiącej na zapalenie oskrzeli palacza, w przypadku braku terminowego rozpoczęcia leczenia jest bardzo wysokie prawdopodobieństwo rozwoju obturacji oskrzeli. U ludzi, pacjent zaczyna pojawiać się duszność. Po pierwsze, jest bardzo mały i jest często niewidoczny, ale jest wzbogacony o upływ czasu. Po pierwsze, to daje o sobie znać tylko wtedy, gdy silny wysiłek fizyczny, a następnie pojawia się na bardzo umiarkowane. Jeśli w takim przypadku dana osoba nie zostanie złapany na i nie szukać pomocy medycznej z lekarzem – on ryzykuje nie tylko swoje zdrowie, ale także życie.

Duszność nadal rośnie, pojawiają się nawet w stanie całkowitego odpoczynku chorego. Takie zjawisko znane jest jako przewlekła obturacyjna choroba płuc. Staje się to bezpośrednią konsekwencją złożonych dość przykrych dolegliwości bólowych, w przypadku braku odpowiedniego leczenia – kalectwa, a nawet przedwczesnej śmierci.

I pamiętaj, aby pamiętać, że niebezpieczeństwo takiej niebezpiecznej choroby chory narażony nie tylko osoby palenie, ale również członków jego rodziny i wszystkich ludzi wokół niego. Po tym wszystkim, że najczęściej są tzw biernych palaczy, którzy nie chcąc zmuszeni wdychać dym z palącego papierosa, zagrażając ich zdrowiu. Więc jeśli jesteś palaczem siebie, nie narazić swoich bliskich. Po nikotyny – to twój wybór, nie ich.

Leczenie przewlekłego zapalenia oskrzeli palacza

W przypadku, gdy ty lub twój ukochany został zauważony na siebie objawów, takich jak zapalenie oskrzeli palacza, nie można opóźnić kolejny dzień – spróbuj jak najszybciej szukać pomocy medycznej. I nie ciągnąć tak długo, jak nie pojawiają się duszność – skonsultować się z lekarzem – pulmonologa lub lekarza przy pierwszych oznakach – rano mokrym kaszlem.

Lekarz zbada dokładnie w celu uniknięcia możliwość posiadania w ogóle – lub innych chorób płuc. Po tym, lekarz może przepisać funkcji płuc – odbywa się to w celu określenia ewentualnej obecności przewlekłej obturacyjnej choroby płuc. Jeśli jesteś w trakcie leczenia u lekarza już cierpią z powodu duszności – należy poinformować go o tym. W tym przypadku, w celu zbadania funkcji płuc potrzebę jak najszybciej rozpocząć leczenie tej skomplikowanej choroby, jak najszybciej.

Pierwszą i najważniejszą rzeczą, którą musisz zrobić, aby pozbyć się zapalenia oskrzeli palacza – jest rzucić palenie. Oczywiście, jest to bardzo, bardzo trudne, zwłaszcza jeśli doświadczenie palenia osoba jest już duża. Niestety, człowiek często palenia błędnie wierzy, że rzucić palenie, nie ma sensu, bo pali od dawna. I rezygnacji papierosy nie przyniesie żadnego sensu.

Jednak to nie jest przypadek – rzucić palenie jest bardzo ważne na każdym etapie choroby lub jej leczenia, bez względu na to co o historii człowiek palenia. Oczywiście, w ciężkich przypadkach mało prawdopodobne jest, poprzez rezygnację z papierosów, aby pozbyć się choroby, ale w celu zapobieżenia dalszemu postępowi choroby i ułatwiają jej przepływ przez unikanie papierosów.

Jednakże, rzucenie palenia, należy zdawać sobie sprawę z pewnych cech reakcji organizmu do zakończenia jego dopuszczenia do nikotyny. Niestety, są one znaleźć w niemal wszystkich palaczy, czasem przynosząc pewną ilość przykrych chwil.

Co do zasady, od pierwszych dni odrzucenia papierosów osobie rano kaszel jest w znacznym stopniu wzmocniona, plwocina odbiega bardzo złe oddychanie, pogorszenie ogólnej kondycji człowieka i jego zdrowia.

Jego maksymalne podobne objawy pogorszenia oskrzeli palacz sięga około siódmego dnia po porzuceniu papierosy. Podobne zjawisko w medycynie nazywa się objawów odstawienia nikotyny. Co do zasady, to jest powód, i staje się głównym uzasadnieniem dla tych, którzy nie wstać i znowu zacząć palić. Ale nie spiesz się, aby to zrobić – dyskomfort wkrótce przejść na zanika stopniowo znikają całkowicie.

Bardzo często osoby, aby rzucić palenie na własną rękę ekstremalnych i bardzo trudne – i to nie jest przypadek. Raz w organizmie, nikotyna aktywnie stymulować te obszary mózgu, które są odpowiedzialne za oddychanie i kaszel refleksu. Dlatego palacze czują się znacznie lepiej po palił co najmniej jednego papierosa. Dla tych ludzi mają bardzo przydatna pomóc zarówno lekarzy i bliskich i krewnych.

Lekarz prawdopodobnie przepisać niektóre leki zawierające nikotynę i ułatwienia odstawienia papierosów, aby ułatwić proces oczyszczania płuc śluzu, leków rozszerzających naczynia krwionośne, co ułatwi osobie pierwszy miesiąc po rzuceniu palenia. W żadnym przypadku nie należy przyjmować żadnych leków farmakologicznych ogóle bez uprzedniej konsultacji z lekarzem. Zbyt wielkie ryzyko, nie tylko łagodzić ich stan, ale także pogłębić go.

W przypadku, zapalenie oskrzeli kurschego osoba ma bardzo ostre i dobre samopoczucie jest wielkim cierpieniem, należy natychmiast udać się do łóżka i wezwać lekarza. Ponieważ choroba ta nie ma żartów – w rzeczywistości, jak już wynika z powyższego – jest to bardzo niebezpieczne. Następujące środki mogą być podjęte przed przybyciem lekarza:

  • Reszta łóżko trzeba ściśle przestrzegać żadnego chorego.
  • Picie dużej ilości płynów. To pozwala uniknąć odwodnienia i stagnacji plwociny.
  • Banki lub musztarda. Nie należy jednak zapominać, smarować skórę olejem, aby uniknąć poparzenia. A poza tym należy pamiętać, że musztarda nie może być używany podczas hipertermii.

Tradycyjne przepisy na zapalenie oskrzeli palacza

W takim przypadku, jeśli palacz jest skierowana do lekarza, to oprócz wyznaczonym leczenia może spróbować receptur tradycyjnej medycyny. Jednak ich stosowanie jest wskazane, aby skontaktować się z lekarzem. A także upewnić się, że chory nie jest uczulony na którykolwiek – którykolwiek ze składników receptury.

  • Infusion przeciwko oskrzeli palacza

Aby uczynić ten przepis trzeba będzie jedną łyżkę suszonego rozmarynu zioła i ziele dziurawca. Trawa powinien być umieszczony w misce szkliwa, wlać do szklanki wody i gotować przez co najmniej godzinę. Użyj powstały bulion jest konieczne jako zwykły liści herbaty.

Chory człowiek powinien pić co najmniej trzech filiżanek tej herbaty w ciągu dnia. Przez około drugiego dnia osoby w dużym stopniu zwiększy to kaszel – to jest normalne i nie należy się bać. Na drugi – trzeci dzień tego spożycia herbaty zaczyna aktywnie plwociny odchodzi. I przez około siódmego dnia kaszel zatrzyma się całkowicie. Takie narzędzie jest idealne do oskrzeli palacza – w odniesieniu do wszelkich innych rodzajów kaszlu jest to absolutnie bezużyteczne.

  • Herbata ziołowa z rumianku i dzikiej róży

Nie mniej użyteczne i herbata ziołowa, która składa się z kwiatostan suchej rumianku i dzikiej róży. Zrobili Snap – w imbryku powinny być umieszczone na dwóch łyżeczek posiekanych dzikiej róży i rumianku. Wypełnić je z dwóch filiżanek wrzącej wody i pozostawić na około jedną godzinę. Trzeba pić w taki sam sposób jak każdy inny herbaty. Zaleca się pić co najmniej dwie filiżanki dziennie. W tej herbaty jest bardzo użyteczne substancje, które pomagają oczyścić płuca palacza i jego organizmu jako całości, jak tylko to możliwe.

  • Infusion z mniszka lekarskiego i tymiankiem

Niestety, nawet po dana osoba dokonała ostrej fazie zapalenia oskrzeli palacza, nadal jest to bardzo długi okres czasu może prowadzić do tzw „resztkowe” kaszel. Wraz z nim bardzo dobrze pomaga uporać się z tymianku nalewki z mniszka lekarskiego. Do jego przygotowania potrzebujesz świeżego korzenia mniszka lekarskiego i łyżkę suszonego ziela tymianku.

Zagotować pół szklanki wody, a następnie natychmiast umieścić jeden w jego ziela tymianku. Wyłączyć ogień i przykryć naczynie pokrywką szczelnie. Zaparivat powinien on być w ciągu pół godziny. Podczas infuzji jest przygotowany za pomocą tkaniny z gazy, usuwanie korzeni MLECZ pięć łyżeczki soku. W takim przypadku, jeśli chodzi w czasie roku, kiedy znaleźliśmy świeży korzeń mniszka niemożliwe, to można zastąpić roztworem wodnym sprzedawane w aptekach.

Po infuzji tymianku ochłodzeniu zmieszać go z soku z mniszka lekarskiego. Otrzymaną mieszaninę należy spożywać w tym samym czasie, nie mniej niż 10 minut przed posiłkiem. W dniu trzeba trzy takie odbiór, a wszystko leczenie powinno trwać co najmniej dwa tygodnie, lecz nie więcej niż jeden miesiąc. Nawiasem mówiąc – należy zwrócić uwagę na fakt, że jest nie do przyjęcia dla przygotowania mieszanki do wykorzystania w przyszłości – tuż przed zabiegiem.

Skuteczność tego wywaru ze względu na wyjątkowo użytecznych właściwości, które mają na organizm palacza bardzo pozytywny wpływ. Na przykład, korzeń mniszka leku jest bardzo skuteczna pomoc przynieść ciało mężczyzny wszystkich nagromadzonych toksyn podczas palenia. Tymianek zapewnia wystarczająco silne działanie rozkurczowe.

W każdym razie, sukces taki odpowiedzialny i bardzo ważnego wydarzenia, jak rzucić palenie, jest jedynym pragnieniem palacza stara się porzucić szkodliwe przyzwyczajenia. W przeciwnym razie cała akcja będzie całkowicie bezużyteczne, a czas zostaną utracone na marne.

load...