Pachnące prezenty dla mężczyzn na 23 lutego

Kobiety zdają sobie sprawę z starej sprawdzonej prawdy – jeśli chcesz, aby 08 marca zakończyła się sukcesem, będzie szczędzić wysiłku i wyobraźni w dniu 23 lutego. Logiczna, w oczekiwaniu na wakacje ma wiele, ponieważ kwestia co dać człowiekowi w dniu 23 lutego – nie jest łatwe. W uzupełnieniu do wypoczynku pozostaje bardzo mało czasu. I z jego podejściem usilnie pragnienie wielu kobiet dar przyszedł do smaku swoich znajomych i rodziny mężczyzn.

load...

Prezenty na 23 lutego powinny być docenione – takie wakacje. Muszą nosić obietnica być właściwie ocenione człowiekiem. Co robią nie pachnący prezent może stać się wymownym przypomnieniem uwagę i wywołać najbardziej pozytywne skojarzenia. Pomyślnie wybranych męska woń pomaga spojrzeć człowiek na ciebie z nowymi oczyma, aby zatrzymać przepływ nawykowych myśli i przypomnieć mu o najdroższych aspektach.

W takim przypadku, jeśli wiesz dokładnie, smak, że wolę mężczyzn, wybór prezentu w dniu 23 lutego nie będzie dla ciebie łatwe. Twoje zadanie zostało bardzo uproszczone, ale z drugiej strony – co zrobić z uroczystej zaskoczenia? Daleko od zawsze interesująca dać te rzeczy, o których ludzie są już znane. Zwłaszcza, jeśli jest to dar, nie raz dał, jest mało prawdopodobne, że będzie chciał powtórzyć.

Co brać pod uwagę przy wyborze męskiej zapach?

Pierwsza zasada – prawo do określenia rodzaju człowieka. Jeśli człowiek ma atletyczną budowę, jest aktywny i zwinny, to wspaniały prezent na 23 lutego będzie zapach świeżych cytrusów z nutami mandarynki, pomarańczy, cytryny lub limonki. Dla mężczyzn pragmatyczne spojrzenie lepszy zapach piżmowy, który zaprezentuje odcienie mchu dębowego i geranium. Romans będziesz cieszyć korzenny aromat kompozycji z cynamonem, w połączeniu z tymiankiem i pieprzem. Działania osób może być bardzo przydatna kombinezon skórzany zapach po wyprodukowaniu, a obraz człowieka biznesu poprą aromat tytoniowy połączoną z piżmem. Perfumy z nutami szyprowych jest w porządku indywidualista. Klasyczne bukiety są zazwyczaj dać konserwatywnych mężczyzn – czy to aromaty drzewne z nutą wetiweru i drzewa sandałowego.

Druga zasada – prezenty na 23 lutego powinny wywoływać pozytywne skojarzenia i dostosowane do charakteru istniejących relacji z człowiekiem, któremu dar jest przeznaczony. Perfumy, które nadaje się do męża lub bliski przyjaciel może być zupełnie nieodpowiednie dla jej ojca, siostrzeńca lub syna. Zazwyczaj dla bliskiej męskiej kobieta próbuje wybrać zmysłowy zapach, podczas gdy syn już docenić świeży i wesoły perfum. Przedstawiciele starszego pokolenia, pożądane jest, aby dać konserwatywny, aromatów leśnych z nutami drzewnymi.

load...

W ogóle, to najlepiej, aby dać prezenty dla mężczyzn na 23 lutego w kompleksie. Oznacza to, że jeśli wybierzesz konkretny zapach jako prezent, należy podnieść do niego w tej samej linii lub od jednego producenta i innych produktów do pielęgnacji – balsam, krem, żel pod prysznic, dezodoranty, pianki do kąpieli, pianki do golenia, etc. , Jeśli masz wystarczająco dużo wyobraźni, aby połączyć wszystkie w jedną kompozycję i spakowanie zastanawiasz, Twój mężczyzna na pewno będą zadowoleni i na pewno postara się zadowolić w nadchodzące wakacje marca.

Sztuka wyboru męskie prezenty

Mamy odwagę, aby przekonać człowieka, by wybrać prezent na 23 lutego – prawdziwą sztuką. Lekarze i psychologowie uczynił nas wielkie błogosławieństwo, ponieważ naukowo udowodnione aktywny wpływ zapachu na ludzi. Biorąc pod uwagę, że obecnie silniejsza płeć jest bardzo aktywnie wykorzystywane w przemyśle perfumeryjnym, kobiety powinny skorzystać z tego przyjemnego zwyczaju, aby uczynić z nich zadowolony z wakacji.

Prezenty na 23 lutego rozpoczyna zawsze przyjemnych słów, które mogą być droższe niż najdroższych perfum. Należy zauważyć, że przypadkowo opinia, że ​​prawdziwy mężczyzna powinien wydzielać zapach mocnego tytoniu, a następnie alkohol od dawna nieaktualne. Więc śmiało polegać na swojej intuicji – i przekazania do wyboru pachnący prezent!

Prezent dla ukochanej

Jeśli twój kochanek jest aktywnie je oglądać, woli, by zrobić dobre wrażenie i przyjemny zapach, zanim nie rodzi się pytanie, co dać człowiekowi do 23 lutego. Dobre perfumy będzie prezent powitalny dla niego.

Kiedy dziewczyna lub kobieta po raz pierwszy do czynienia z wyborem wody perfum dla ukochanej osoby, to często po prostu nie wiem od czego zacząć poszukiwania. W rzeczywistości istnieje tylko jeden pewny sposób – na początku badania ich męskich preferencji kulinarnych, w tym jego skłonności.

Niektóre cechy męskiego charakteru i dużo mówi o konkretnym człowieku do swojej kobiety, którzy mogą prawidłowo podkreślić je prawidłowo wybrany w Kolonii.

Tak więc, jeśli jasno określone konkretne przyzwyczajeń, preferencji i cech osobowości swojego kochanka, możemy bezpiecznie iść do sklepu i wybrać prezenty na 23 lutego.

Kampania dla męskiego zapachu – delikatna sprawa

Najbardziej niewdzięczna praca – jest słuchać sprzedawców pracujących w dużych butików. W zasadzie nic dobrego nie koniec. Chociaż nie są przyjemne wyjątki. Dlatego zaleca się, aby zdecydować się na mniej nieskręcanego sklep, w którym ceny będą mile zaskoczeni, a liczba sprzedawców nie zostanie zaślepiony. Ponadto, często sprzedawcy w tych sklepach mają duże doświadczenie, a nie przez pierwszy miesiąc są zaznajomieni ze światem zapachów.

Jednakże, jeśli już zdecydował się na konkretnej marki, a następnie w dniu 23 lutego prezenty można zaufać młodej sprzedawczyni duży butik. Na przykład, „Platinum samolubny” od Chanel nie trzeba przedstawiać, można polecić jako dojrzałej kobiety do męża i młodej dziewczyny dla jej młodych fanów. Najciekawsze jest to, że kolonia jest rzeczywiście nadaje się jak w pierwszym przykładzie wykonania i w sekundę!

Co nowego w świecie męskich zapachów

Jeśli za oryginalność, mody czy indywidualizmu, to wiesz, co dokładnie przedstawić w dniu 23 lutego – to nowość w świecie męskiego zapachu pozostawi Twój mężczyzna doskonałe wrażenie.

Bogaty, słodki, gładki smak zwykle sprosta oczekiwaniom naprawdę dla większości mężczyzn. Alternatywnie poziom wydajności i niższej klasy, a nie do wybitnych marek Chanel, Armani i Hermes – CH przez Carolina Herrera. Jednak warto zauważyć, że smak jest bardziej odpowiednie chłopcy i młodzi mężczyźni.

W świecie perfum męskich Prawdziwym przełomem było „milion” Paco Rabanne – inny wariant tej klasy, mile zaskakuje swoją stosunkowo niską cenę.

Oryginalne i nietypowe smaki

Dla indywidualistów, którzy wolą niezwykłe i nie ma nic nie lubić zapachy, prezenty na 23 lutego może zawierać perfumy-jak zapach Gautier.

Jednakże, należy zachować ostrożność w tej materii nie boli, bo ekstrawagancki warty produkuje perfumy ze specjalnym znakiem „unisex”. Oznacza to, że jej aromat z takim samym powodzeniem można cieszyć się nie tylko mężczyźni, ale także kobiety. Jednak w tym drugim przypadku kobiecej seksualności i atrakcyjności w żadnym niebezpieczeństwie.

Kolejna wersja oryginalnego zapachu – to „Fighter” Dolce & Gabbana. Ten zapach jest bardzo nietypowy i daje orientalne przyprawy, mgliście przypomina jakiejś świętej wojny, generowane na ziemiach muzułmańskich. Ale ten zapach jest bardzo przyciąga miłośników kultury orientalnej.

Może zbieranie darowizn w dniu 23 lutego, jest, aby pamiętać o najważniejszym – że wybrane perfumy powinien zadowolić nie tylko swoją silną połowę, ale też osobiście. W tym przypadku będziesz miał wszystkie gwarancje, że mężczyźni o popularności danej perfum nie będzie odgrywać żadnej różnicy!

load...