Ozdoby do kuchni – trend moda czy pasja?

Kuchnia – jest sercem każdego domu. To nienaruszalne terytorium każdej rodziny. To jest jej dziedzictwo. I, oczywiście, wszyscy chcemy, aby kuchnia wygodne i przytulne. I który tworzy przytulną atmosferę? To prawda – różne słodkie rzeczy i przedmioty, które zdobią przestrzeń kuchni.

load...

Ozdoby do kuchni ożywić element wakacje. Są miłe dla oka i poprawić nastrój. Przekształcać one najbardziej skromną kuchnię i ożywić najbardziej pompatyczny. W każdej kuchni będzie miejscem dla gadżetów, które będzie dobrym dekoracji lub dodatkowe potrzeby (ale piękne) akcesoria.

A jeśli się do dekoracji kuchni z rękami, potem będzie stale przypominał o tym, co zrobiłeś fachowcom i mądry! Ten fakt oraz samoocena wzrośnie i wpływa na doskonałą jakość potraw przygotowanych taką wspaniałą gospodynią.

Elementy dekoracyjne wnętrza kuchni można podzielić na główne grupy:

  1. Tkaniny
  2. Zastawa stołowa,
  3. Dekoracyjne kompozycje.

Dekoracje z tkaniny

Specjalne elegancki kuchni da Właściwie dopasowany rolety. Określają one ogólny kierunek wystroju. Wybierając okna zasłony można zdefiniować styl, który jest bliżej ciebie, romantyczny, klasycznym lub nowoczesnym. Funkcjonalny rzeczy takie jak ręczniki, koce na stołku, obrusy musi po prostu być zgodne z wybranym stylem.

load...

Ozdobić kuchnię i abażur wykonany z tkaniny. Można kupić gotowe, ale można zrobić to sam. A jeśli twoje ręce nie są haki, ale wręcz przeciwnie, to cię obezwładnić i zestaw składający się z zasłony, obrus i abażur. I nie opanowane – to nie ma znaczenia. Oferuje on wszystkie rodzaje studio i tekstylnego pracowni projektowej.

A ile urok polega na gotowaniu lub serwetki na stole, a półki z dań! Jeśli jesteś zaangażowany w takich dziedzinach jak wiązania i wyszywania, romantyczny styl – że jest to przypadek. Że są one powszechnie używane hafty i dzianiny.

A jeśli mówimy o tych stylów, warto powiedzieć o dania, które są również do dekoracji wnętrz.

Naczynia jako element dekoracyjny

Wyłożone rzędy płyt na specjalnym długim okresie trwałości. Wiszące na hakach w CUPS wierszy. I poniżej – kadzie, odpieniacze, noże, łopatki, patelnia. A teraz mamy do czynienia z typową obraz kuchni starej Anglii.

Jeśli podoba Ci się ten układ naczyń kuchennych, że jesteś miłośnikiem stylu staroangielski. Ale to nie jest konieczne, aby umieścić wszystkie potrawy na wyświetlaczu. Bądź na czymś jednym.

Powodzeniem wprowadzone do wnętrza kuchni i ceramiczną zastawę stołową. Dzbanki, garnki, czajniki, Krynki – to elementy stylu „kraj” lub „górski”. Wypróbuj kuchni. Być może to właśnie ty i nie wystarczy, aby stworzyć harmonijny wygląd swojej ojcowizny.

Ale szkło, organizowane dla przezroczystych drzwi szafki kuchenne, przenosi nas z powrotem do czasów Związku Radzieckiego. Czy podoba ci się? Zrobić! I niech tylko powiedzieć, że to nie jest modne … To stylowy! A miało to miejsce zgodnie z stylu „retro”.

Kompozycje dekoracyjne

Tworzą atmosferę szczególnego komfortu i ciepła. Takie kompozycje mogą być świeże, panele odlewy gipsowe owoce i warzywa, suszone zioła, i kwiatów. Lub przezroczyste pojemniki wypełnione kolorowymi warstwami zbóż. A może i świeże owoce, jagody, owoce cytrusowe, fasola, warzywa w puszkach w butelkach ozdobnych (zbyt modne).

Jeśli wierzysz w znaki ludzi, a następnie umieścić w kuchni opiekuna dla domu – będzie chronić i upiększyć swój dom. Rysunek duszek też czuje się świetnie na półce w kuchni. I klasyczny czajnik na Babie pewnością znajdzie swoje miejsce w kuchni.

Nadal możliwe jest, aby panele na cieście francuskim. Można powiesić płyty dekoracyjne na ścianie. Można również umieścić Martwa natura (obrazki lub zdjęcia). Można eksperymentować z tapety lub płytki … dużo więcej niż jest to możliwe!

Daj tylko z woli własnej wyobraźni i uchwycić żywności dekoracji własnymi rękami – i wszystko można dostać!

load...