Ozdobić zasłony własnymi rękami szybko i łatwo

Zawartość:

Zasłony są niezbędnym akcesorium dla Twojego domu. Pięknie i prawidłowo dopasowane zasłony zapewniają komfort i stworzyć swój własny styl domu. Żaluzje okienne doskonale uzupełni każde rozwiązanie projektowe.

load...

Czasami chcesz stworzyć coś ciekawego w swoim mieszkaniu, coś uzupełnienie wnętrza, aby jego własne wyróżnienie w projekcie.

Najprostszy – jest do dekorowania zasłony rękami.

Można to zrobić bardzo łatwo, koszt jest tani i atrakcyjny wygląd. W nowoczesnych akcesoriów wykorzystujących różne uchwyty, kwiaty, lambrekiny, frędzle i inne aplikacje. Zauważ, że zdobią zasłony w różnych pomieszczeniach trzeba odpowiednio przeznaczenia pomieszczenia. Na przykład, dziecko powinno być tematem dla dzieci w salonie – oryginalna dekoracja w czymś sypialni cichej i kuchnia – coś jasny i wesoły.

Powrót do spisu treści

Pokój dziecięcy

Zasłony w przedszkolu powinny być lekkie, tak aby nie męczyć dziecka. Tutaj można wymyślać, na przykład, mogą być ozdobione zasłon z różnych akcesoriów, aplikacji, ściągacze, haftować koraliki, uszyć piękny lambrekin i tak dalej. D. Będzie thingies, łuki, kwiatów, różnych kotów, psów, małych zwierząt dziecięcych odpowiednie dla dziewcząt. Aplikacja może być dołączony do zasłony i druga kurtyna może pozostać bez zmian. Kolor jest pożądane, aby wybrać różowy, fioletowy, żółty, beżowy. Krótko mówiąc, wszystkie te, które są odpowiednie dla dziewcząt.

load...

Chłopcy zależności geometryczne w stylu streszczenie, przestrzeń tematu, ryby, łodzie i inne. Kurtyny wyglądałby ciekawą aplikację z jego ulubionych kreskówek. Ręce można zrobić ładne uchwyty do zasłon lub splot ich z grubych nici z frędzlami na brzegach. Kolorystyka bardziej powściągliwy – niebieski, niebieski, zielony, brązowy kolor. Każdy element jest wykonany z twojej ręki, przynieść wiele radości do ciebie i twoje dziecko.


Powrót do spisu treści

Zasłony w salonie

W żywych zasłony pokojowe należy zwrócić szczególną uwagę. Mamy dekoracji salonu, aby wyglądać bardziej elegancki i wyrafinowany. Dlatego też, do dekorowania zasłony z ich ręce należy podchodzić bardziej powściągliwy, tak aby nie przesadzić z akcesoriami i ozdobami. Gładkie zasłony w salonie można ozdobić na wierzchu z kryształami, frędzle, ozdobne wisiorki. Zgarnięcia, można użyć sztuczne kwiaty, które mogą również swoje ręce wstążki satynowej lub kawałków tkaniny z zasłonami, jeśli są one dostępne.

Radiance różne wieszaki da salonie oryginalny wygląd. Lambrekiny, związany własnymi rękami, wygłosi specjalne zasłony stylu. Nie trzeba się wstydzić w swoich fantazjach, zasłony udekorować swoje ręce, ich blask będzie podkreślać swój znakomity smak.


Powrót do spisu treści

Jak urządzić sypialnię

Zazwyczaj zasłony sypialni zakupione lub są wykonane z grubego materiału. Jasne słońce, hałas za oknem – to wszystko może bardzo dobrze ukryć zasłony gęstej tkanki, nic nie powinno zakłócać sen. W sypialni powinno się odpoczywać i spać. Zasłony powinny być w dół na podłogę. Z ich rąk i za pomocą akcesoriów, można tworzyć doskonałe wnętrza do sypialni. Najlepsze akcesoria do zasłon są lambrekin, chwytaki i odpowiednie akcesoria. Przy odrobinie wyobraźni i sypialni staną się miłym przytulne miejsce. Lambrekiny lepiej powiesić, gdzie wysokie sufity.

Tedy cały urok zasłony i lambrekiny. Przy niskich sufitów lepiej udekorować zasłony podniósł. Nośniki mogą rękach paski z tkaniny, koronki, lin, taśm i szczotek. Nośniki mogą również ozdobić delikatnymi kwiatami dokonane niezależnie od tego samego materiału, co zasłony. Pędzle są odpowiednie dla zasłon rzymskich lub stylu greckim, to akcesorium będzie idealnie pasować do wnętrza sypialni.
Powrót do spisu treści

Ciekawym rozwiązaniem dla kuchni

Gdzie można dać upust swojej wyobraźni. W kuchni można korzystać z wielu swoich decyzji projektowych. Zasłony można zrobić i ozdobić swoje ręce. Można użyć dowolnego stylu. Lepsze wykorzystanie lekkich tkanin, które są dobrze wyczyszczone. Kolorowe tkaniny można wybrać dowolny z jasne pastelowe tapety do tonu i odwrotnie – kontrast. Akcesoria kuchenne mogą być wybierane, biorąc pod uwagę tematykę kuchni. Długość kurtyny zależy od kwadratu przestrzeni kuchennej.

Zwykle skracane do kuchni powiesić zasłony, ale jeśli teren pozwala, można powiesić zasłony do podłogi. Zasłony w kuchni wygląda ładnie szmatki kurtyny. Styl może być rustykalny z kolorowymi zasłonami, czy można wybrać styl kurtyn z organzy lub nylonu. Ty decydujesz. W każdym razie, w kuchni – to jest miejsce na eksperymenty, a twoje dłonie pomogą Ci w tym.

Aby uniknąć kosztownych zakupów, najlepszym rozwiązaniem – jest do dekorowania zasłony rękami. talent konstrukcja powie Ci, jak najlepiej zorganizować dom.

load...