Ozdobić samochód ślubny z rąk? To proste!

Podczas przygotowania do ślubu, trzeba brać pod uwagę nie tylko miejsce z opcji dekoracji bankiet ślub i hol, ale także ogólny widok konwoju ślubnej, gdzie przyszli nowożeńcy przejść do rejestratora.

load...

Wybór do dekoracji samochodu zależy przede wszystkim od jego marki i kolory, jak powinien wyglądać wszelkie akcesoria delikatny i dyskretny. Myślenie obraz konwój ślubny, wybrać dwa podobne w stylu i koloru schemat urządzenia, które będą służyć na wycieczkę do rejestratora młodej pary. A jeśli w dniu obchodów ty nie chcesz zdecydować się na coś ekstrawaganckiego i szokujące, idealnym rozwiązaniem byłoby samochody z białym, srebrnym lub czarnym ciele.

Ogólne wskazówki dotyczące dekoracji samochodu weselnego

Wśród konwoju ślubu najbardziej kolorowo powinna zostać wydana, na której nowożeńcy po opuszczeniu urzędu stanu cywilnego pójdzie na spacer, a następnie – do miejsca uczty. Przemyśleć szczegóły trzeba przejść do pośpiechu i zgiełku świątecznego dnia, aby nie zapomnieć niczego. Jako dodatek do okapu, tułowia i kratki może wybrać jedwabne i satynowe wstążki, balony wypełnione helem w kształcie serca figur, naturalnych i sztucznych barwników.

Szczególnie atrakcyjny wygląd ślubu maszynowego, ozdobiona zabawek, tym bardziej, że dzisiaj zamiast dołączone do kratki lalki młodej często używane słodkie misie z oryginalnymi napisami i życzenia dla młodej pary. Inne opcje projektowe obejmują stosowanie łańcuchów, które mogą być zbierane z balonami, motyle nylonowe, jedwabne wstążki.

O rejestrację dachu głównego maszyny krotki nie jest konieczne stosowanie klasycznych pierścieni blokujących, pokryte złotem. Zamiast tego, często ustalenie kosz kwiatów, ale najbardziej niezwykły wygląda delikatny skład dwóch łabędzi – ptaki związane z nieograniczoną czystej miłości i wierności.

load...

Dekorowanie ślubne wstążki samochodów

Przy podejmowaniu decyzji, jak ozdobić samochód ślubny z rąk, można użyć klasyczny design z wstążkami, ale ta metoda dekoracji jest najczęstszym, więc nie można nazwać oryginalnym. Jednakże, jeśli twórcze podejście do tego zagadnienia, a takie dekoracji może stać się zauważalne i osobliwe. Chociaż salony ślubne są przygotowane do sprzedaży tanich kolorowych pasków papieru, z ich zakup powinien być porzucony jako dekoracja może dość szybko przerwać ze względu na headwind.

Nylonowej taśmy o wyższej jakości, więc nie powinno się oszczędzać na ich zakup. Pożądane jest, aby zdobyć taśma trzy kolory, które mogą być następnie umieszczone na równoległym do okapu do siebie tworząc pożądany utwór. Kolor opaski może odpowiadać barwach flagi narodowej lub kontrast z odrobiną ciała samochód ślub. Więc jeśli zdecydujesz się podstawowym elementem krotny luksusową śnieżnobiałe limuzyny, oczywiście pożądane stosowanie lekkich kolorową taśmę, po prostu połączyć się z samochodu i będzie całkowicie niewidoczny.

Zamiast długości taśm tkaniny są często wykorzystywane prześwitującej tkaniny dwa kontrastujące kolory, a także kawałki białego tiulu, który można zamontować na masce jak miękki serwety.

Podjąwszy ograniczyć białego tiulu, serweta jest najlepiej połączyć z kwiatami do samochodów ciągnie cię do nowego życia, to nie wygląda nudne i zwyczajne. Na przykład w rogu kaptur można umieścić małą kompozycję świeżych kwiatów, a jeśli tkanina zasłona biały, wtedy będzie wyglądać wielki tle delikatne różowe pąki.

Najbardziej nietypowe sposoby zdobienia samochód ślubny

Jeśli chcesz pokazać oryginalność, to najlepiej nie używać girlandy sztucznych bukietów. Nie będzie odpowiednie pąki tylko żyjące w różnych kolorach. Serca na dachu samochodu ślubu, imion nowożeńców, utkany z róż, stylizowane pierścienie blokujące – to wszystko wygląda bardzo imponująco.

Jednakże, dekoracje ze świeżych kwiatów wymaga profesjonalizmu, jak świeże pąki bez probówek z wodą i specjalnych środków, za pomocą czasie bankietu straci atrakcyjny wygląd. Ten typ konstrukcji maszyny jest lepiej powierzyć specjalistom w florystyka lub bardzo dokładnie zbadać wszystkie niuanse tej pracy.

Dekorowanie samochodów na podróż do rejestratora siebie, użyć własnej wyobraźni, a potem nawet od stosunkowo prostych materiałów, można stworzyć niezwykły i unikalny skład.

Na przykład, kawałki tiulu stworzyć największe ukłony do dekoracji krata i klapę tylną i górną do tkaniny mocno zszytych kwiatowe, małe kokardki wstążek atłasowych kontrastowym kolorze lub pięknych serca są przymocowane do magnesów.

Nawiasem mówiąc, magnesy nie są idealnym sposobem mocowania akcesoriów do samochodu ślubu, więc można wymyślić własną wersję jak dołączyć ozdoby do ciała z maksymalną niezawodnością.

Najnowsze trendy w dekoracji ślubnych pojazdów konwoju i tablic rejestracyjnych wpływa to najlepszy bliską stylizowany napis ze znakiem narzeczeni, ich inicjały imion, serca lub krótki, ale pojemne życzeniami szczęścia.

Będzie on ozdobiony głównego samochodu w konwoju, każdy decyduje za siebie, wybór akcesoriów do dekoracji w zależności od smaku i pożądania. Po tym wszystkim, ogólnie rzecz biorąc, wszystkie te dodatki i ozdoby – to tylko tradycja. Tradycja, jak wiemy, każdy ma swoje własne.

load...