Owsianka Facial Mask: Przepisy odmładzające środków płatków owsianych

Kiedy mówimy o kaszy, często mamy na myśli odżywcze owsiankę, co jest przydatne do jedzenia na śniadanie. Ale oprócz wartości odżywczej może przynieść nieocenione dla naszego wyglądu. Dzięki zawarte w nim składniki odżywcze, pierwiastki śladowe, minerały i witaminy owsiane twarzy maskę jest unikalnym narzędziem do poprawy skóry. Ona oczyszcza ją z komórek martwej skóry, utrzymuje równowagę wilgoci i chroni przed szkodliwym wpływem środowiska. W tym artykule opiszemy w jaki sposób przygotowywania skutecznych preparatów leczniczych w domu.

load...

Zawartość:

Pokój dysponuje

Maska ​​

. Przed zabiegów kosmetycznych, proszę, proszę wziąć pod uwagę następujące wskazówki. Maski

 • Twarzy owsiane przydatna dla wszystkich rodzajów skóry. Ich skuteczność zależy od dodatkowych elementów, które będą wchodzić w skład terapeutycznego. Dlatego też, w tym wyobraźnię, nie zapomnij wziąć pod uwagę stan i kondycję skóry.
 • Podstawą w prawie wszystkich kompozycjach wytwarzania. Owsiany (sporo łyżek stołowych) napełniony ciepłą wodą, w celu utworzenia pasty. Ona daje mu parzyć przez 3-4 minut, a następnie dodać do niej inne odpowiednie produkty. Jeśli woda jest używana zamiast jogurtu o niskiej zawartości tłuszczu, a następnie natychmiast uzyskać doskonałą kompozycję odżywczą.
 • Przed gotować zdrowe mieszanki, owies trzeba szlifować młynek do kawy, aby dostać posiłek. W niektórych receptur z wykorzystaniem płatków owsianych lub otrębów owsianych.
 • Zastosuj owsiane twarzy maski w domu, jest pożądane nie tylko na twarzy. Szyja i strefa w szyję też potrzebują opieki, ponieważ skóra w tych miejscach jest cienka i zaczyna wieku bardzo wcześnie.
 • Owsiane do stosowania zewnętrznego może być stosowany nawet przez tych, którzy cierpią z powodu nietolerancji produktów zbożowych. Należy jednak zachować ostrożność w celu zapewnienia, że ​​alergia nie powodowało dodatkowe komponenty. Przy najmniejszym dyskomfortem i pieczenie maski powinien natychmiast umyć i traktować osoby kojący krem.

Biorąc pod uwagę zalecenia opisane, można wybrać odpowiedni dla siebie przepis, który będzie miał swoją twarz największe korzyści.

load...

Tradycyjne przepisy na suchym

Skóry

 • Papką arbuza

Latem można wziąć 2 łyżki. L. Arbuza i wymieszać z 1 godzinę. L. Płatki owsiane. Dodaj do niego 3-4 krople oleju St. John brzeczki. Aby uniknąć negatywnych skutków na skórze dziurawca, co jest możliwe pod wpływem promieni słonecznych, owies maska ​​odmładzająca twarz powinno odbywać się w godzinach wieczornych.

 • Kwaśne mleko

Aby wyświetlić pigmentowe i piegi, można użyć pasty wytworzono z 4 filiżanek kwaśnego mleka i 1 łyżki. L. Płatki owsiane gruntowych. Jej rozprzestrzenianie się na 2 warstwy gazy i stosować razem z nim na twarz. Kompozycja Czas trwania od 15 do 20 minut.

 • Z sokiem pomidorowym

Dodać mieszaninę otrębów owsianych lub mąki owsianej (1-2 łyżki) i świeżego soku pomidorowego (2 łyżki). Jest on stosowany do twarzy i przytrzymanie przez 20 minut, po czym płucze się zimną wodą. Maska odżywia i nawilża suchą skórę.

Sprawdzone narzędzia do skóry tłustej

 • Otręby

Ubij białka, stopniowo dodając do niego sok z cytryny (1 ch. L.), wcierać skórki cytryny w proszku (1 ch. L.) i otręby owsiane (2 godziny. L.). Po dokładnym zmieszaniu, uzyskaną zawiesinę stosuje się na twarz i pozostawić na 10 minut. Aby zmiękczyć skórki utworzonej przy użyciu ciepłego kompresu, a następnie delikatnie usunąć makijaż i spłukać skórę zimną wodą. Ta maska ​​twarzy otręby owsiane pomaga z porowatej i pomarszczonej skóry.

 • Z jajkiem białym

Potrzebne będą dwa białka, miód (30 g) i brzoskwini, olej migdałowy (2 godz. L.). Białko jest najpierw trzeba wstrząsnąć i dodać do nich wszystkie pozostałe składniki. W jednorodnej masy wlewa mąki owsianej (2 łyżki. L.) i ponownie wszystko dokładnie wymieszać. Maska powinna być utrzymywana na powierzchni przez około 20 minut. Oczyść go za pomocą Pierwszy ciepły i zimny kompres. Taka mieszanka ma doskonały efekt tonik.

 • Z owsiane płatki owsiane

Kompozycja ta obejmuje takie składniki: Śmietana (2 łyżki płatków owsianych ..), owsa (2 łyżki ..) i wywar z skrzypu (2 łyżeczki ..). Składniki miesza się w podanej kolejności aż do uzyskania jednorodnej masy. Jest on stosowany do twarzy i pozostawiono tam przez 15 do 20 minut. Do mycia użyj wody zakwaszonej lub wywar z skrzypu. Receptą na jego przygotowanie następujących czynności: Wlać 1 łyżkę. L. 5 łyżek ziół. L. Wrzącej wody, pozostawić do zaparzenia na 20 minut, a następnie odcedzić.

 • Ziołowy

Maski z owsa owsiane mogą być gotowane w bulionie z nagietka, szałwii i bławatka płatków. Każde zioło należy wziąć 1 ch. L. I wlać mieszaninę przegotowanej wody. Dać im prezent, a następnie rozcieńczyć napięte bulionu 3 łyżki. łyżki owsianych płatków owsianych. Otrzymaną masę należy umieścić na powierzchni i poderzhat15-20 minut. Pod koniec procedury, wycierania twarzy wilgotną wacikiem i przemyć go zimną wodą.

Nie ma wątpliwości, że twarz maski z płatki owsiane, otręby owsiane i pomoże wyeliminować problemy skórne nieodłączne w każdym wieku. Chcemy, aby zawsze wyglądać młodo i świeżo!

Wideo recepty maski owsiane

load...