Owsianka diety dla utraty wagi

Zawartość:

Zresetować nadwagi w naszych czasach – bardzo aktualny problem, i wszyscy go dotknie, marząc, aby schudnąć szybko przez długi czas na konsolidację osiągniętych wyników. Diety dla utraty wagi opracowali bardzo wiele, ale żadna z nich nie spełnia tych dwóch wymogów w tym samym czasie iw całości. Ogólnie można je podzielić na długie i szybkie.

load...

Te ostatnie obejmują wszystkie mono-diety, ponieważ pozwalają one stracić kilka kilogramów nadwagi w bardzo krótkim okresie czasu. Sama nazwa zasady podaży wskazuje co jego istotą. Przepis jest prosty: podczas diety można jeść tylko jakiś jeden produkt lub więcej z jej pochodnych. Dlatego też, wybierając własną opcję dla utraty wagi, musimy najpierw określić cel. Ktoś musi schudnąć przez kilka lat, a ktoś – zaledwie kilka tygodni do wzięcia udziału w żadnym wypadku lub uroczystości.

Diety dla utraty wagi, w których masa idzie szybko, stosować się do długo – zaledwie kilka dni. Ale to był efekt, an_3 kobiety, wybierz przepis utrata masy ciała jest poddawany surowym ograniczeniom. Ale nie mylić o pozornej prostoty procesu. Nie wszyscy płci mogą łatwo wytrzymać takiego testu, ponieważ trzeba zrezygnować z niemal wszystkich produktów, z wyjątkiem jakiegoś jednego lub dwóch.

Jedna z wersji tej diety jest to, że obiad wypić filiżankę jogurtu, biodra bulionu lub jakiegoś ziela lub jagód napoju bez cukru. Jeśli głód jest silniejsze pragnienie, aby schudnąć, można jeść bez doprawione niesolonego surówka z grzankami diety. No owoce nie powinny być obecne w diecie.

Skuteczność takich dietach jest to, że korpus pochodzi z nadmiaru płynu i spala trochę tłuszczu, co przyczynia się do zmniejszenia obwodu talii od dwóch do trzech centymetrów. Jest produktywny do pięciu dni, po czym nieważne. Naprawdę stracić tygodniowo do pięciu kilogramów wagi, jednak, jeśli później powrócić do poprzedniego an_3, dodatkowy ciężar będzie ponownie twoi towarzysze.

load...

Kolejny przepis na szybką utratę wagi – brytyjskiej diecie jest bardzo popularna już od wielu lat. Ta dieta jajko-miód „jaja, grejpfrut”, „Jaja i grejpfruta z dodatkiem ziemniaków”, „Dzień”, jarzynowa diety wegetariańskiej.

Wadą wszystkich tych zasad mocy – brak umiejętności racjonalnego spożycia. Konsekwencją tego jest to, że po zakończeniu diety osoba odzyskuje ponownie i czasem zyskuje na wadze więcej niż ten, który przyszedł przed nim. Dlatego pragnienie, aby przejść na dietę musi być celowe. Po konsekwentnie utrzymywane do ścisłej diety jest trudne, co więcej, z może to być niekorzystne zmiany w aktywności organizmu. Dlatego zanim usiąść na jednym z diety, należy skonsultować się z lekarzem, a jeśli to nie jest przeciwwskazane, to recepta wybraną dietę jak najwięcej do swoich ulubionych potraw.

Rzucony waga jest bardzo trudno utrzymać na tym samym poziomie, więc po zakończeniu diety należy stopniowo włączone do normalnej diety, stopniowo dodając do tego wszystkiego całkowicie wyeliminowane podczas produktów dietetycznych.

Korzyści z diety płatki owsiane

Wszyscy wiemy, że od dzieciństwa najbardziej przydatnych śniadanie – to owsianka. Nie tylko owies, ale także każdy inny. Po tym wszystkim, to zawiera dużą ilość węglowodanów złożonych, które są wolno trawione przez organizm, co sprawia, że ​​jest to możliwe do kolacji nie doświadczają głodu. To był przyzwyczajony tylko do płatków śniadaniowych, można wypróbować przepis w akcji mono-diecie opartej na płatków owsianych lub innych zbóż.

Owsianka diety, który stał się popularny w ostatnich latach, oprócz bycia jednym z najbardziej skutecznych możliwości utraty wagi, aby takie same nawet i bardzo pomocny. Wyświetla organizm z toksyn, obniża poziom cholesterolu, poprawia stan skóry. Jednak stosowanie się do takiej diety wymaga dużo siły woli, ponieważ składa się tylko z jednego produktu – płatki owsiane.

Taka dieta – jedna z największych wartości w celu złagodzenia nadmiernej masy, jak również ogólne wzmocnienie organizmu i zwiększenia sygnału. Ona – dobrym rozwiązaniem utrata wagi dla tych, którzy marzą, aby schudnąć, próbowałem różnych diet, ale pożądany efekt, a nie czekać. Owsianka dieta zapewnia doskonałe wyniki przy stosunkowo niewielkim dyskomfortem fizycznym: owies ma dość dużą sytości, więc ta dieta jest zminimalizowanie głód.

W ramach kaszy owsianej prawie nie ma tłuszczu, lecz w wielkich ilościach, zawiera witaminy B, E i korzystne dla kobiet minerałów ciała: wapnia, żelaza, magnezu i cynku. Owsianka jest naprawdę dobrodziejstwem dla tych, którzy chcą schudnąć, ponieważ ma dużo błonnika, który ma korzystny wpływ na układ trawienny i metabolizm lipidów pomaga normalizować. Posiada również właściwości przywracania mikroflorę jelitową.

Ponadto kobiety, które wybierają płatki owsiane diety nie może absolutnie bój tak zwanej „depresji diety.” Wynika to kolejny użyteczną cechą magicznych zbóż: jest w stanie aktywować aktywność mózgu podczas uspokaja system nerwowy i poprawia nastrój. Dlatego dieta owsiana do utraty wagi jest najbardziej optymalne, ponieważ oprócz swej prostocie i dostępności, jest również przydatna.

Jak sobie z tym poradzić?

Przypominamy, że skupimy się na mono-diecie. To, jak wiadomo, oznacza to, że an_3 będzie ograniczony do tylko jednego produktu – płatki owsiane. Cały ten okres jest dozwolone tylko płatki owsiane i inne naczynia wykonane z owsa, na przykład, zbóż lub płatków. To z tych produktów będzie wszystkich posiłków. Wydaje się proste dla ciebie? Rzeczywiście, co nijakie dieta: owsianka mogą być spożywane z dobrym apetytem, ​​ponieważ jest smaczne i zdrowe. Ale pamiętaj, że to płatki zbożowe lub niemożliwe do zastąpienia wszystkich rodzajów śniadań suchych, ponieważ te pokarmy zawierają cukru i innych dodatków nie jest zbyt przydatny. To jest dozwolone tylko płatki owsiane i jego pochodne, które nie są tak bardzo.

Aby dokonać przejścia na zasady podaży mniej bolesne dla ciebie, dietetycy polecam zacząć stopniowo wprowadzić do diety produkty zawierające nawykowych lub płatki owsiane. I to jest naprawdę łatwe. Tak, to w zwyczaju codziennie rano na śniadanie owsianki. Grys gotowania lub płatków w wodzie, może to być mleko, a korzystnie o niskiej zawartości tłuszczu. Za pierwszym razem, dodać masło owsianka (masło, słonecznikowy, oliwa), miodu, wszelkich słodkich owoców i jagód. Jednakże, należy unikać soli i cukru, który wzbudzi kubków smakowych i stymulują apetyt, powodując jeść więcej żywności niż wymagane przez organizm. To nie przyczynia się do utraty wagi i daje dokładnie przeciwne rezultaty.

Kochasz owsiany? Doskonała zamiast ciasta lub czekolady po prostu kupić go na herbatę. Teraz na półkach obok piekarni zawsze można zobaczyć ziarna chleba – chrupiące i smaczne. Spróbuj wprowadzić je do swojej diety poprzez zmianę receptury kanapki na lunch. Zamiast zwykłego użytkowania bochenek chleba. Wierz mi, oni doskonale zaspokoić głód, jak są zbudowane z celulozy.

Więc teraz, kiedy jesteś przyzwyczajony do śniadania smaczne i dobrej kaszy, nauczył się poruszać owsiankę w swoich koszach chleb zamiast białego chleba są coraz pieczywo i płatki owsiane ciasteczka stał się stałym elementem herbaty, nadszedł czas, aby pójść i najbardziej mono-dieta. Teraz jesteś gotowy na to, zarówno moralnie, nadzieję i fizycznie.

Co należy wiedzieć?

Każda dieta jest rodzajem stresu na organizm. Odnosi się to szczególnie do mono-diecie. To oni, mimo doskonałych wyników, są prowadzone przez kobiety, jest bardzo trudne. Dlatego przed wyborem receptury lub tę zasadę zasilania musi najpierw przygotować ten kobiecego ciała. Nie zaniedbuj tego kroku, ponieważ w przeciwnym razie, zamiast oczekiwanych form smukłych można uzyskać negatywne wyniki, zdobywając problemy zdrowotne. Ale Twoim celem jest po prostu odświeżyć ciało, pozbyć się nadmiaru kilogramów i od zatrzymać młodych? Tak, to ma sens trzymać się z wszystkimi niezbędnymi zasadami odchudzania, co zwiększy efektywność procesu i zrobić to tak delikatnie, jak to możliwe.

Ogólnie rzecz biorąc, płatki owsiane dieta może stracić trzy do pięciu kilogramów tygodniowo. Aby zrobić to tak wydajne, jak to możliwe, przed dieta powinna wykonać procedurę oczyszczania. To trwa od siedmiu do dziesięciu dni, a jego głównym składnikiem recepta jest bardzo prosta. Składa się on w zakresie: na śniadanie czterech łyżki ryżu, wypełnionych wieczorem litra zimnej wody, gotować na wolnym ogniu, aż do stanu galaretowatego. Gdy budyń będzie pijany, przez pięć godzin nie może być coś do jedzenia lub picia. Po tym okresie, można wziąć dowolny rodzaj żywności, ale pożądane jest, aby ograniczyć ilość. Na pięć godzin znowu spać nie jeść i nie pić. W skrajnym przypadku, silne pragnienie, można wypić szklankę bulionu ryżu.

Podczas pozostałych dni oczyszczenia (wraz z aktualną) powinna powstrzymać się od jedzenia zbyt dużo, a ostatni posiłek do wykonania, nie później niż pięć lub sześć godzin przed snem. Dieta powinna składać się z lekkiego posiłku o niskiej zawartości tłuszczu.

Menu dla owsiane diety

Należy przestrzegać diety płatki owsiane potrzebują od siedmiu do dziesięciu dni. Zasada ta odnosi się nie tylko do tego, ale również do wszystkich innych mono-diecie. Jak już wspomniano, zasady te mają na celu dostarczyć krótki okres czasu, to w ciągu pierwszych kilku dni nie jest głównym odchudzania. W związku z tym, ponieważ nie chciałby wyników, na końcu dziesięć dni należy zachować w diecie większości były (najlepiej mineralnej) produktów. Jednakże, nie spiesz się i napełnić an_3 stopniowo, bez zbędnego pośpiechu. Jeśli nie, to ciało będzie powolny metabolizm, a kilogramy nie tylko przestają wyjeżdżać, ale może podstępny sposób z powrotem, odkręcając osiągniętych wyników.

Gotowanie jest to pożądane wodą, a sam przepis Twój owsiane nie zawiera sama sól, masło i cukier. Owsianka może być gotowane przed jedzeniem lub przygotowuje wcześniej, wypełniając zimnej wodzie płatków dwanaście godzin przed przyjęciem. Najbardziej przydatne dla organizmu jest właśnie drugi przepis z płatków owsianych. W tym przypadku, nadaje się zarówno do ziemi i całych zbóż. Na śniadanie do owsianki, która, jak to możliwe, nie dodawaj soli lub słodycze, można dodać kilka śliwek lub inne niskokaloryczne owoce. Nie jeść banany i winogrona. Ale jogurt o niskiej zawartości tłuszczu czasami jest to dozwolone. Porcje objętość może być arbitralnie owsiane przyczynia się do utraty wagi w każdym przypadku, nawet jeśli te części są dość duże.

Temat do diety płatki owsiane należy pić tyle wody, ile to możliwe, około 1,5 litra dziennie. Może być to herbata, woda mineralna, która jest używana jedynie w przerwach pomiędzy posiłkami. Aby zmyć żywności jest zabronione. Należy pamiętać, że kolacja owsiane diety powinny być trzy godziny przed szacowanym snem.

Ogólne wskazówki i triki

Nie zapominaj, że aby utrzymać pewien okres diecie i pozbyć się kilka kilogramów – to tylko połowa sukcesu. Aby zapisać wyniki osiągnięte tak długo, jak to możliwe, konieczne jest dalsze zmiany swoich preferencji i nawyków żywieniowych. A najlepsze jest to, aby zasady prawidłowego odżywiania ich stylu życia. Jednak w pierwszej kolejności, w celu uniknięcia szybkiego powrotu zaginionej podczas okresu owsiane diety kilku kilogramów, powinien poradzić sobie z drogi wszystko takie samo prawo do odstąpienia od niej.

Jeśli dzielnie przetrwał dziesięć dni, to będzie musiał poczekać jeszcze co najmniej pięć lat. To musi być zrobione tak, aby nie obciążać organizmu wiele różnych produktów szybko i natychmiast. W przeciwnym razie zostanie przynajmniej grozi niestrawność. A wyniki ważenia następnego ranka nie zrobić dokładnie zachwyt.

Tak surowe płatki owsiane diety dla utraty wagi ostatecznie zakończone. Stałeś się szczuplejsze i mają powód do dumy z siebie, ale pomysł, że nie można od razu schować nudny płatków z dala w szafie, uczucie nie jest wyraźnie poprawić? Nie martw się, po prostu dodaj pierwszy „off-diet” dzień nudny płatki owsiane ich ulubiony owoc. Następnym razem, kiedy traktuje się orzechy, a następnie wprowadzić na parze warzywa. Ale dania mięsne smakuje lepiej po sześciu dniach po diecie. Trochę czasu już czekali prawie tutaj. I nie zapominaj, że płatki owsiane – doskonałe podstawy dla czczo dni. Jeśli chcesz zamrażać aktualnej masy ciała, spróbuj kilka dni w tygodniu jeść jedną z kaszy. Ale nie więcej, w przeciwnym razie można szkodliwe dla zdrowia, ponieważ żywność powinna być zmieniana.

Nie zapominaj, że płatki owsiane mono-dieta nie nadaje się dla ludzi, którzy wolą białek węglowodanów. Czy należysz do tej kategorii, to nie jest trudne do sprawdzenia, czy wczesne etapy diety będzie realizować stałą uczucie głodu, to lepiej jest nie torturować siebie i wybrać inną opcję odchudzania. Odnosi się to również do kobiet, które są aktywnie zaangażowane w sport, bo one bardzo potrzebne białko.

Jest tak wiele diet, a wśród nich niekoniecznie będzie taki, który jest odpowiedni dla Ciebie, jeśli twoim celem jest, aby pozbyć się dodatkowych kilogramów. Ale nie odchodź zbyt daleko – najlepiej rozwiązać ekscytujące wyzwania Ci sprawnie i sensownie. Będzie to pierwszy krok, który z pewnością przyniesie pożądanych rezultatów. Powodzenia!

load...