Owoce i warzywa dieta: smaczne odchudzanie

Zawartość:

Co to jest lato? Jest słońce, ciepło, rosa rano i śpiew ptaków. A jednak – to jagody, owoce i warzywa – świeże, po prostu z ogrodu, krzewów lub gałęzi. I nie ma większej radości niż próbować pierwszy w tegorocznym truskawek, zakłócić tylko dojrzały ogórek. I nie ma znaczenia, jeśli nie masz własnego ogrodu i wszystkie produkty można kupić w sklepach, ponieważ wszystkie letnie owoce i warzywa, takie jak słońce zalane. I schudnąć na tej żywności całą przyjemność, i smaczne, zdrowe i satysfakcjonujące. A ponieważ nie ma nic lepszego dla utraty wagi w lecie niż w diecie owoców i warzyw.

load...

Wystarczy pomyśleć: to nie jest konieczne, aby puzzle na diety, żywność diety, które są dobre nie tylko dla każdego smaku, ale także dla każdego budżetu. A wartość owoców i warzyw dla ciała, i nie mówimy o tym mówi wiele grubsze mądre książki. Wystarczy przypomnieć, że jedynym źródłem beta-karotenu i witaminy C w organizmie – to owoce i warzywa. Że błonnik nie tylko wypełnia żołądek, dając uczucie sytości, ale również wspomaga układ trawienny.

Więc warto pomyśleć o których dieta jest najlepsza? Lepiej jest spróbować usiąść na kilka dni na owocach i warzywach, a przekonasz się, że nie tylko nie zostawili kilogramów, ale także zmęczenie i złe nastroje. Dieta z owoców i warzyw diety – wielka różnorodność, więc wybrać dowolny zdrowie i schudnąć!

Rygorystyczne diety owoców i warzyw

Przylegają do tej ścisłej diety przez okres dłuższy niż siedem dni, nie jest zalecane, chociaż niedźwiedź to nie potrzeba wiele. Faktem jest, że bez względu na to, jak użyteczne lub były owoce i warzywa, ale organizm potrzebuje i inne pierwiastki śladowe dla normalnego funkcjonowania. W porządku, że organizm nie odczuwały niedobór składników pokarmowych, które należy podjąć w trakcie diety i witamin. W ciągu tygodnia ścisłej diecie owoców i warzyw, będzie można rzucić trzy lub cztery kilogramy nadwagi.

Istotą diety w przemienności jagód, owoców i warzyw dni w tygodniu. Pierwsze dwa dni – warzywa, zwane dalej: jagody, owoców, warzyw, jagód i owoców dziennie. A w ciągu dnia, można jeść do półtora kilograma produktu. Chociaż nie wszystkie warzywa i owoce są dozwolone w tej diecie. Zakazane groch, ziemniaki, marchew, banany, mango, kiwi i winogron.

load...

Warzywa mogą być spożywane w stanie surowym i parzone wrzącej wodzie lub parze bez oleju. Jeśli chcesz gorący następnie przygotować swoje ulubione warzywami – tak można zaoszczędzić nie tylko ich smak, ale również wszystkie składniki odżywcze i witaminy, które zawierają.


Zrównoważona dieta owocowo-warzywny

 • Dzień pierwszy

Zupa kapusty (przygotowany z wodą), owoce filiżanki chudego mleka (produkt jogurt niskokalorycznej), kawa lub herbata. Słodki pożądane jest, aby nie używać, ale jeśli naprawdę chcesz – może sobie pozwolić na cztery lub pięć stuff suszone owoce – suszone morele lub śliwki.

 • Dzień drugi

Kapuśniak jeden średnich ziemniaków, pieczone w piekarniku. Wszelkie owoce świeże lub duszone (olej podczas gaszenia nie dodaje się). Do warzyw, można dodać jedną łyżeczkę sosu o niskiej zawartości tłuszczu. Herbata, kawa.

 • Dzień trzeci

Kapusty zupy, owoców i warzyw w dowolnej ilości, szklanki mleka odtłuszczonego (może być niskotłuszczowe Jogurt), zielona herbata.

 • Cztery dni

Kapuśniak, banany (trzy do sześciu sztuk), osiem szklanek chudego mleka (niskotłuszczowy jogurt może być jeden i siedem szklanki mleka).

 • Dzień piąty

Zupa z kapusty, pomidory (nie więcej niż sześć sztuk). Ryby lub kurczaka w dowolnej ilości (tak, można przeczytać, że prawo – w ogóle). Szkło mleka odtłuszczonego (może być niskotłuszczowe Jogurt), herbata, kawa.

 • Szósty dzień

Całkowicie powtórzone menu dzień piąty.

 • Siódmy dzień

Kapusta zupa, owoce i warzywa w nieograniczonych ilościach, sos niskokaloryczny, dwieście gramów chudego mleka (jogurt), kawa, herbata.

Jak widać, w tym owoców i warzyw diety dla utraty wagi nie jest tylko odżywczy (i gdzie indziej można by mogły mieć jak najwięcej ryb i mięsa dwa dni z rzędu?), Ale jest zrównoważony. Istotą nie jest to, że jesteś głodny, ale fakt, że jesz prawo. Ponadto, nie jest opisana dokładną ilość owoców, herbaty i mięsa gram, bo każdy organizm jest inny, ktoś potrzebuje trochę więcej, ktoś – mniej. Poczujesz się jak wiele niektórych składników należy jeść codziennie na tej diecie.


Owoców i warzyw dieta z amerykańskiego filmu aktorka Cilla Black

Jest to dość popularne owoce i warzywa dieta, która została zaprojektowana przez znanego amerykańskiego Cilla Black. Zgodnie z nią przez miesiąc, masz gwarancję, aby rzucić pięć kilogramów nadwagi. Ta dieta jest taka sama jak w poprzedniej wersji, jest zrównoważony i nie szkodzi zdrowiu.

W tej diecie alternate „ciężki tydzień” i „łatwy tydzień”. Oczywiście, główną część diety – to wszelkiego rodzaju owoce i warzywa, mięso i ryby, ale są oferowane w bardzo ograniczonych ilościach – nie więcej niż sto pięćdziesiąt gramów dziennie. Alkohol – całkowicie zakazane, a także wszystkie produkty tłuszcz i mąka. Tak, sama dieta.

śniadanie

Codziennie śniadanie składa się z tych samych produktów. Proponuje się jeść pół mały melon, mango lub grejpfrutów do wyboru, jak również kromki tostowego chleba z otrębów.

Lunch

Wybierz jeden z proponowanych przez menu opcji:

 • Wędliny (wieprzowina lub mięso wołowe), z której usunięto wszystkie elementy tłuszczu. Dwa lub trzy pomidory, sałatka ze świeżych zielonych warzyw;
 • Ryby gotowane na grill, wszelkie zielone warzywa, kawałek czarnego chleba;
 • Sałatka ze świeżych owoców dowolnego, może być spożywany w nieograniczonych ilościach;
 • Łatwy bulion mięsny, dwa jajka, gotowane gotowane lub gotowane w worku. Dwa lub trzy pomidory, świeże sałatki warzywne, kromka chleba z pszenicy durum;
 • Twaróg – siedemdziesiąt pięć gramów, sałatki wszystko świeże warzywa, owoce, pieczywo.

kolacja

Również wybrać jedną z proponowanych przez menu opcji:

 • Ryby z grilla owoce, zielone warzywa, kawałek chleba z pszenicy durum;
 • Stek (preferencja dla chudego mięsa) lub stek (zbyt tłuste), sałatka z zielonych warzyw;
 • Zapiekanka mięso gotowane chude mięso z jagnięciny lub wołowiny. Sałatka lub warzywa;
 • Turcji lub kurczaka (bez skóry tylko!), Gotowane na grill. Zielone warzywa lub sałatka z nich;
 • Wątroba, pieczone na ruszcie, zielone warzywa lub sałatkę z nich warzywami.

Jak wspomniano powyżej, to dieta zmienny „twarde” i „łatwe” tydzień. Na drugim i czwartym tygodniu, można zrobić sobie łatwy odpust, jedzenie trochę mąki lub słodkie. Jednak nie przesadzić i nie zrobić bałagan wyniki diety jako całości. Można pić wodę mineralną bez gazu libitum.

Tak, zjeść pyszne owoce i warzywa, stracić zbędne kilogramy, uzyskać dobry nastrój. Kiedy indziej, ale latem, siedzi na światło i jednocześnie dieta? Nowoczesne i dietetycy proponują, aby wykluczyć z menu egzotycznych potraw, jeść tylko to, co rośnie w ziemi ojczystej. Faktem jest, że korzystanie z produktów lokalnych dla organizmu ludzkiego jest genetycznie, nasza lokalna kwaśne jabłko przyniesie znacznie więcej korzyści niż granicą feijoa. Trzymanie się tej zasady, a będziesz bardziej skutecznie schudnąć i zaoszczędzić pieniądze.

load...