Owoce diety, aby schudnąć – chudniesz ze smakiem

Drogie kobiety, nasz rytm życia dzisiaj nie różni się zbytnio od wizerunku życia człowieka. Ciągły stres, praca, prace domowe. Nie ma wystarczająco dużo czasu, aby zwrócić należytą uwagę na odżywianie. Nie mówimy o wysokiej kaloryczności junk food przekąski, które mają wpływ na nasze talii i bioder. Teraz mówimy o zbilansowanej, zdrowej diety.

load...

Zbawienne w tym przypadku są owocem. Są one wzbogacone naturalnego sacharozy i włókna, łatwo trawione i pochłaniana przez naszego ciała. A jeśli wziąć pod uwagę, że wiele kobiet jest w wiecznym poszukiwaniu utraty masy ciała, szybkie diety owoców – najlepsze rozwiązanie dla tego celu. Ta dieta niskokaloryczna i nie jeden z tak zwanych „płynnej diecie”, bo z nie będą wymagane przez kilka dni pije tylko soki. Menu owoce dieta jest tak skonstruowana, aby nie wykluczać z diety pokarmów stałych, a tym samym, aby nie zmniejszyć tempo przemiany materii. Jeśli masz plany na łatwe i pożegnać się z ich dodatkowych cali w pasie, następnie najlepiej pasuje owoce dieta dla szybkiego odchudzania bez ryzyka dla zdrowia. Szeroki wybór menu diety ze względu na produkty wielu wariantów, a na pierwszym uczuciem głodu nie będzie blokować dostęp do lodówki, możliwe jest również, aby wybrać kurs długoterminowy. Wszystko to, panie, bez wątpienia jest jedną z zalet tej diety. Temperatura topnienia przed kilogramów – dodatek tylko do tego pyszne jedzenie.

Skuteczna owoce dieta – dieta, która nie zagraża zmniejszyć metabolizm (metabolizm) w celu ochrony zasobów energetycznych, jak ma to miejsce w przypadku przestrzegania diet niskokalorycznych diet. Dieta owoców dla utraty wagi – zmniejszenie spożycia kalorii, w połączeniu z korzystną oczyszczenie wszystkich systemów organizmu toksyn, to połączenie skutecznie spala tłuszczu i leczy. Po ukończeniu kursu głównym Twoim zadaniem będzie stopniowe wprowadzanie w zwykłym menu, rezygnując słodki, umiarkowane spożycie pokarmu. Skuteczność diety owoców okazały przykład wiele kobiet, w tym hollywoodzkich gwiazd.

Dieta owocowa. Argumenty i Fakty

Istnieje wiele opcji i menu owoców diety. Niektóre kobiety wolał wybrać jeden dzień na czczo miesięcznie i zużywają tylko owoce. Inni używają dietę owocową na tydzień, w tym samym czasie jeść tylko jeden rodzaj owoców na dzień, 7 dni w tygodniu implikuje zatem recepcją 7 różnych gatunków owocowych. Jednak najczęstszą dzisiaj jest owocem w tygodniu przez 3 dni, w takim przypadku ludzie są celowo odprowadzane trzy dni w tygodniu i jeść tylko owoce. Wiele kobiet preferuje wersję kombinowanego diecie owoców, nie wyłączając jogurt z diety lub dodając warzywa owocowe.

Każda dieta – jest to ryzyko dla organizmu. Chociaż podlegają zasadom diety owoców, on ograniczony do minimum, konieczne jest, aby powiedzieć kilka słów osobno „za” i „przeciw” tej metody walki z otyłością. Po pierwsze, menu owoce dieta jest tylko tymczasowy. Zabrania się ograniczyć swoją dietę przez bardzo długi czas lub na stałe, ponieważ owoce są w stanie, ze względu na ich skład chemiczny do zapewnienia ciała w wyniku mikroelementów. Jedną z największych zalet diety owoców jest brak grupy witaminy B12, oraz szereg innych ważnych mikroelementów. Dlatego dieta z czasu potrzebnego na wprowadzenie tradycyjnej żywności. Powinniśmy jeść zrównoważonej menu, które zawiera tłuszczów, białek i węglowodanów. Ostrzeżenie! To nie znaczy, że na koniec kursu będziesz mieć pewność, i od pierwszego dnia z powrotem do „rakieta”, w przeciwnym razie może to w obliczu spowolnienia procesu detoksykacji organizmu. A wszystko to korzystny efekt, który otrzymano z diety owoców do szybkiej utraty wagi zostaną zniesione, kg powrócić.

load...

Aby schudnąć szybko, sprawnie, ale nie kosztem smaku, owoce dieta będzie służyć jako idealny wybór, ale aby zapewnić efekt trzeba zrewidować swoje tradycyjne menu, to sport w swoim codziennym życiu, a my gwarantujemy irresistibility i urok!

Badania pokazują, że aby w rezultacie wpływa nie tylko ty, ale również inne, ważne jest, aby nie tylko przestrzegać diety owoców do utraty wagi, a jego menu jest również ważny czynnik psychologiczny, optymistyczne, ustawiając utratę kilogramów. Tylko wtedy, gdy osoba złoży ustawienie, które zwiększą w diecie jednego rodzaju produktów – owoców, w naszym przypadku – pożądany wynik został osiągnięty. Naukowcy przeprowadzili badania, które zostało oparte na diecie owoców do utraty wagi. Test został podzielony na dwie części: pierwsza grupa zastosowaną dietę dodatni, co oznacza wzrost spożycia owoców, a członkowie drugiej grupy koncentruje się jeść jak najmniej szkodliwych produktów. Wyniki były uderzające: osoby z pierwszej grupy spadł do 3 razy więcej masy niż tych, w drugiej grupie, którzy jedli ten sam owoc, ale nie system.

Drogie kobiety, bo wszyscy chcemy mieć dobre jedzenie, nie ograniczając się w liczbach, ale nie przytyć? Tak powinno być zgodne z tym wniosek i zużywają dużo użytecznych, smaczne owoce, szczególnie jeśli dowody naukowe, że instalacja ta wzrośnie tylko postępy. Oto przykład, w jaki sposób uwzględnić w swojej diecie jak najwięcej owoców, aby wzmocnić efekt takich diet.

„Siedem Przykazań” dobre owoce dieta

 1. W ostrych uczucia głodu, chęć spożywania coś słodkiego i sverhkaloriynoe, zwracać uwagę na ich natychmiastowe deserów owocowych (są bezpieczne i smaczne i słodkie)
 2. Przez cały dzień, trzeba obserwować jabłko podjadania, wszelkie suszone owoce (banany powinny unikać jedzenia i daty), w celu wyeliminowania nadchodzącego głodu. Byłoby to korzystne dla największej części, z których będzie można jeść na obiad – przekąski takie znacznie zmniejszyć i będzie pozbyć się złego nawyku przejadania się.
 3. Jeśli bliżej wieczornej lub nocnej godzinie, której się nieznośnie chciał lody, wymień go użyć mrożonych owoców lub soku schłodzone. Zapewniamy, że ten przysmak zniechęcać chęć na słodycze.
 4. Nabyć większą liczbę zdrowych nawyków, eliminując negatywne. Jeśli w ciągu dnia niezastąpionego pożywne przekąski kanapkę, a następnie podjąć z grejpfruta, staraj się jeść go na przerwie obiadowej, a wkrótce poczujesz nasycenie, a nie po zakończeniu kawałek chleba. W celu przejścia do dobrych nawyków jest gładka, wziąć kanapki do pracy, do czasu czujesz, że nie trzeba już ich i będzie w stanie dać do swoich kolegów, a następnie całkowicie zrezygnować z jedzenia chleba.
 5. Diety owocowe i recepty dla nich wieloczynnikowej to w twojej mocy, aby zafundować sobie jakieś śniadanie traktuje. Może to być niskotłuszczowe Jogurt świeżych owoców, suszonych owoców z płatków owsianych lub szkła każdego soku.
 6. Jeśli bez przerwy wymagają pieczenia – proszę! Niech to będzie Twaróg zapiekanka z dużą ilością owoców i cukru. Schudnąć w dobrym stylu!
 7. Umieścić w dużej misce płaskiej owoców. Z ostrym poczuciem głodu będziesz nieświadomie przyciągać do niego i gryźć pomocą jednego użycia!

Dieta owocowa na 3 dni. Opcja №1

Chcesz poprawić ciało, oczyszczony z szkodliwych toksyn, a tym samym przywrócić do 3 kg? Z diety owoców przez 3 dni nie ma nic prostszego! Główna zasada – do korzystania z nich jak najwięcej, na przemian na przemian świeże lub świeżo mrożone warzywa z suszonych owoców. Zacznij każdy dzień ze szklanką soku. Instrukcje specjalne: spożywać co najmniej 2 litry wody dziennie. Jeśli wybierzesz ten prosty, smaczny, krótkotrwałą dietę, należy całkowicie wyeliminować odmian owoców, takich jak banany, figi lub nadmiernych kalorii terminach.

Dieta owocowa na 3 dni. Wariant №2

 • Dzień pierwszy. Na śniadanie każdy owoc (wyklucza banana), szklanka świeżo wyciśniętego soku. Sałatki owocowe, można beztłuszczowe jogurt lub ser na obiad. Wszystko popijając szklanką wody. Szklanka soku z owoców i deseru w formie sałatki na kolację.
 • Dzień drugi. Płatki owsiane z suszonych owoców, szkła zimnej wody. Warzywa sałatkowe, przyprawionego oleju roślinnego na lunch. Wszystkie spłukiwane ze szklanką wody zimnej. 2 owoców (korzystnie grejpfruty) oraz warzyw (nie gotowane ziarna).
 • Dzień trzeci. Średnia talerz owoców (wyklucza banana, figi i daktyle), jedną szklankę świeżego soku na śniadanie. Obiad zawiera surówka (bez ziemniaków) oraz szkło zimnej wody. Zupa jarzynowa na kolację popijając szklanką soku.

Ta trzydniowa dieta nie może być użyty więcej niż raz w miesiącu. Doskonale oczyszcza organizm, poprawia metabolizm i vitaminizes go. Owoce – to jest głównym produktem, na których dieta owocowa, recepta, która jednak wyklucza równie zużycie banany, figi, winogrona i figi, we wszystkich jego odmianach.

Diety owocowe są bardzo zróżnicowane. Jest to dieta owocowa na 2 tygodnie, dieta owocowa na tydzień, i wiele innych. Więc co spowodowało taką różnorodność i taką popularność tej metody walki z nadwagą? Fakt, że dieta owocowa – uznaje się najbardziej wygodny i smaczny sposób na walkę tłuszczu. To dobrze, że ciało dostaje mnóstwo błonnika (włókna roślinne), która jest w stanie znormalizować proces trawienia, oczyszcza organizm z wszelkiego rodzaju bakterii, a nawet zdolność do walki dysbioza. Pokarmy roślinne mające na celu oczyścić krew. Im dłuższy jest dieta, tym bardziej, że jest w stanie odciążyć organizm. W tym przypadku, najbardziej skuteczne są diety owoce na 2 tygodnie. Stracić 7 kg, dzięki czemu sylwetka smuklejsze i sexy pomoże owocową dietę przez 7 dni. Jednakże, długotrwałe metody postępowania z tłuszczu może wywołać zapalenie żołądka, ze względu na dużą ilość kompozycji chemicznej kwasów owocowych.

Zwiększa efektywność diet owocowych!

Nie przejadać, jeść z umiarem, nawet jeśli jeść tylko owoce dozwolony

Pij dużo wody: włókno – jest głównym składnikiem owoców, a to wymaga mnóstwo cieczy. Wysokie oczyszczanie korpusu można osiągnąć jedynie w przypadku, gdy napęczniała wody w tkance ciała pochodzi, w którym żużel chwytając

Powstrzymania się od stosowania winogron – jest owocem, który zawiera dużo cukru. Owoce dieta, dietetycy opracowali menu, choć i składa się z wszystkich rodzajów owoców, ale mają pewne ograniczenia. Banany mogą być spożywane nie częściej niż raz dziennie, ale zaleca się powstrzymać

Dokonaj nacisk na świeżych owoców, zakazanych w użyciu puszkach, ze względu na dużą ilość cukru, ograniczyć korzystanie z kompotu. Jest to z kilku powodów: po pierwsze, jest to dodatkowe kalorie po drugie, mała ilość witamin i minerałów

Dieta owocowa dieta pozwala gruszki, owoce cytrusowe (pomarańcze, grejpfruty, mandarynki), brzoskwinie i jabłka. Wiązanie soki owocowe.

Dieta owocowa na 7 dni

Istnieje kilka odmian tej diety, ale będziemy rozważać opcje diecie owoców w ciągu 7 dni od tego typu:

 • Śniadanie: 300 g truskawek, wiśni / wiśnie bez cukru, łyżka kwaśnej śmietany. Toast z jogurtem. Szklanka soku lub herbaty bez cukru.
 • Obiad: Wymieszać owoce i warzywa. Jeść małą płytkę zupa jarzynowa pasty 200 g. Chude mięso odmiany diety (królik, indyk, kurczak) lub ryby, talerz z sałatką kiwi, ananasy. Szklanka soku owocowego
 • Przekąska: Tarty marchew z jabłkami, doprawić 1 łyżeczka śmietana
 • Kolacja: sałatka owocowa (jabłko, gruszka), aby wypełnić niskotłuszczowy jogurt lub kefir. Pij wodę lub sok

Dieta owocowa na tydzień umożliwia naprzemienne ryby i mięso, ale nie zwiększają porcje. Dopuszcza się łączenie owoców i warzyw na obiad do pieścić się lub dietetyczne sałatki warzywne zupy, ziemniaki puree.

Dieta owocowa na 10 dni

Rozważmy owocową dietę przez 10 dni, dietetycy dozwolone różne opcje menu, ale jednym z najczęściej jest to:

 • Śniadanie: sałatka z gruszek, brzoskwiń i jabłek. Wszystko ubrany sokiem z cytryny
 • Obiad: pieczone mięso (nie więcej niż 200 gr.) Z warzywami, deser – sałatka owocowa (wszystkie z wyjątkiem bananów i winogron). W serii mięso z ryby przez 10 dni. Pozwolono, aby dodać warzywa
 • Kolacja: owoce z jogurtem o niskiej zawartości tłuszczu lub serem. Można zrobić sałatkę owocową i sezon z jogurtem.

Dieta owocowa na 10 dni powinien zostać zawieszony w przypadku, czujesz ostry dyskomfort w żołądku, gdyż obfitość owoców może powodować zapalenie błony śluzowej żołądka. Na tej diecie można stracić nawet do 7 kg nadwagi i sprawiają, że ciało bardziej sexy krzywe.

Dieta owocowa dla utraty wagi w ciągu dwóch tygodni

Menu tej metody walki z otyłością nie różni się zbytnio od poprzednich receptur kosmetycznych. Spalanie duża liczba kilogram osiągnięte w większym stopniu poprzez zwiększenie czasu trwania kursu.

Ostrzeżenie! Wymagane przez 20-30 minut przed śniadaniem wypić szklankę zimnej wody!

 • Śniadanie powinno być obfite: płatki owsiane z suszonych owoców i orzechów. Szklanka soku owocowego. 1 grejpfrut
 • Na lunch, zalecamy 350 g gotowanej na parze lub odmian diety mięso, niskotłuszczowe (królik, indyk, kurczak – bez skóry). Sałatka owocowa z niskotłuszczowego jogurtu. Herbata bez cukru
 • Po godzinie 18.00 trzeba pić dużo wody. W dzień zaleca się pić do 2 litrów.
 • Kolacja obejmuje tylko owoce (banany, winogrona, figi, ani dat dozwolonych do użytku).

Drogie kobiety, teraz wiem, że nie wszystkie smaczne szkodliwe. Schudnąć i jeść różnorodne, z korzyścią i gustowny, jak to możliwe! Jeśli chcesz poprawić swoje zdrowie i uzyskać kształt, ale nie ze szkodą dla różnorodności diety, dieta owocowa – opcja dla Ciebie!

load...