Owijanie w domu: pełną procedurę i lokalnym głowę okład i stopy

Owijanie domu usloviyah- jest to procedura, która odbywa się zwykle w salonach kosmetycznych i klinik sanatorium. Są jednak pewne typy okłady, które mogą być przeprowadzane w domu. To wymaga dużej otrez lnianą lub bawełnianą arkusz, który mógłby przekształcić się około dwa lub trzy razy, a ciepły koc lub kołdrę. Jeżeli głównym celem będzie zmniejszenie masy ciała, to wciąż będzie potrzebował specjalnej folii lub elastyczny pas.

load...

Zawartość:

Wybór produktów kosmetycznych do procedury

Przed zabiegiem owijania, przede wszystkim, należy dokonać wyboru – aby użyć gotowych kosmetyków lub gliny, wodorostów lub błota. Oczywiście, wybór pożądanego produktu zależy od tego jakie cele chcesz osiągnąć. Ważne jest również, że stosowanie okładów jest nie tylko to, że poprawia stan strukturalną ciała, ale również normalizuje aktywność wielu narządów wewnętrznych, co pozwala poprawić ciała jako całości. Tak więc, wybierając odpowiedni produkt do pakowania, mogą być wyeliminowane, a ich wady wygląd i pozbyć – albo choroby. Jeśli nasi przodkowie przygotowania do owijania gotowane własnej, jesteśmy teraz biorąc pod uwagę ogromny wybór gotowych produktów, możemy kupić w sklepach i aptekach. Przy zakupie konkretnego opakowania produktu, ważne jest, aby zwrócić uwagę na jego skład, w celu określenia, na czym polega problem z tym produktem można rozwiązać.

Niektóre metody organizmu macierzystego owija

Owijanie ciała częściach

zawinąć talii i bioder elastyczne bandaże, namoczone w ekstrakcie z alg i kamfory, ogrzać się dokładnie i pozostawić do pary z obszarów problemowych, aktywując z kolei krwi i limfy. Ta procedura jest szczególnie skuteczna do leczenia cellulitu, brzucha, ramion, pośladków i ud.

load...

Aby rozwiązać inne problemy lokalne również użyteczne częściach okłady. Na przykład, w leczeniu migreny i bóle głowy używane owijania głowy. Zmoczyć głowę wodą i szczelnie zawinąć go suchą szmatką. Na wierzch położyć na kapelusz. W przypadku bardzo silnego głowicy procedurę należy powtórzyć kilkakrotnie. Gdy owijając nogineobhodimo Pamiętaj, aby zająć pozycję poziomą, założyć bawełniane skarpetki i nogi pokryte ciepłym kocem. Jeśli chodzi o ból w mięśniach łydki, nogi muszą najpierw owinąć mokrym bandażem, a następnie – wełniany szalik.

Full Body Wrap w domu

Również owinąć dom może być przeprowadzone w następujący sposób: duża łóżko pokrytą osłoną. Arkusz umieszcza się w roztworze o wysokiej zawartości oceanu lub soli morskiej, ewentualnie w roztworze można wkrapla się trochę jodu lub olejku. Dobrze wyciśniętą arkusz jest składana na pół i zawinąć jej ciało, położył się na kocu lub siedzieć na krawędzi. W zależności od czasu trwania postępowania, że ​​można – różny wpływ na organizm: procedura, obniżenie temperatury – 10 – 15 minut; Kojący zabieg – 30 – 40 minut; Procedura Sweatshop – co najmniej jedną godzinę.

Dobroczynne działanie mające takie jak „mokre okłady koszuli” i „hiszpański płaszcz”. W pierwszym przypadku wymaga wilgotnego koszuli albo zbiornika górze, a drugi – na mokro i na długo płaszcz.

Do treści

Filmy o scenach pełnych tajemnicy

Jeśli zdecydowaliśmy się poprawić stan swojego ciała, a nawet leczyć swoje ciało, nie spiesz się w salonie piękności lub klinice. Owija w domu można zrobić i to jest tak łatwe do zrobienia, i bardzo skuteczne!

load...