Owijanie niebieskiej gliny cellulitu – krok po kroku opis procedury

Wolę zamiast iść do drewna farmacji do ziół i wizyt szpitalnych zastępowanych wycieczki do siłowni? Jest to godne pochwały! Tymczasem nie fakt, że nawet z tego stylu życia cellulitu minie ci stronie. Mówi się, że piękne kobiety, sportowcy i działacze że „kocha” nie mniej niż pulchny lentyaek. Jak więc radzić sobie z Nasty „skórki pomarańczowej”? Według tego samego scenariusza – w sposób naturalny, nie tracąc optymizmu. Zapoznaj się z gliny. Terapeutyczne niebiesko gliny owijania cellulitu może pomóc lepiej niż zabiegi w salonie, a bez użycia nienawiści do was „chemii”. Najważniejsze – nie leń: zrobić wszystko, co w dobrej wierze i podjąć kursu.

load...

Zawartość:

Oda gliny

Legenda głosi, że Bóg stworzył pierwszy człowiek powstał z gliny. Nie wierzysz w Boga? Odkryj wersję naukową wyglądzie życia na naszej planecie, nie będzie można również znaleźć informacje o tym, jak pierwsze cząsteczki organiczne na Ziemi powstaje tylko przez cząstki gliny, które spełniły katalizatora odpowiedzialną misję.

Prawdopodobnie nie na próżno kosmetyczek uwierzyć, że ten dar natury – jeden z najlepszych naturalnych środków, aby pomóc zachować piękno skóry i walczyć z wadami. Ponadto, bez uszczerbku w postaci skutków ubocznych dla zdrowia lub luk w swoim portfelu.

load...

Co do niebieskiej gliny (drugi jego nazwy – kambru), jego starożytności ceniony ponad wszystko. Kiedy lekarze pierwszy odkrył dobroczynne właściwości tej substancji, najbogatsi ludzie na świecie zaczęli na „polowanie” na glinki kambryjskiej, zmieniając go w złoto, tak w starożytności ten cud proszek zwany także „niebieskie złoto”. Dziś niewiele się zmieniło, poza tym, że ceny „naturalnej medycyny.” Teraz terapeutyczne złoto może pozwolić sobie każda z kobiet, czy studenta lub emeryta.

Na składzie niebiesko gliny

Barwa proszku zależy od jego składu. Jego cień „niebieskie złoto” jest zobowiązany do takich składników:

 • Wapnia;
 • Kwarcowy lli_1;

  Kaolin lli_1;

 • Miki.

Cudowne właściwości gliny kambryjskich

Wiesz, że antycellulitowy ciało owija niebieskiej gliny zdolne do czegoś więcej niż tylko walka z brzydkiego „skórki pomarańczowej”? Poznajcie „Bonus”, który otrzymałeś w trakcie leczenia naturalny dar:

 • Eliminacji obrzęków;
 • wydalanie toksyn z tkanek;
 • Oczyszczenie skóry, w tym bakterii;
 • Peelingiem efekt;
 • Poprawa

 • Koloru skóry;
 • łagodzenia Pokrywa lli_1;

 • Pozbycie się trądziku;
 • Poprawa

 • Krążenia krwi;
 • Zniknięcie świąd;
 • Zmniejszyć przebarwienia;
 • Odchudzania lli_1;

  Korekcja

 • Sylwetkę.

Warto zwrócić uwagę! Lady praktycy niebieskiej gliny okłady cellulitu pamiętać, że po leczeniu tam niespotykaną łatwością w całym organizmie. Zwiedzanie staje się łatwiejsze, czasem chcesz wyruszyć omijając jak dziecko. Mota te informacje w swoich głowach. Jeśli trudno się poruszać, wydaje się, jakby każda noga waży tonę, to jest czas, aby wezwać pomoc kambru gliny.

Jak owinąć: krok po kroku

Więc już zaopatrzony warstwę gliny, cierpliwości i są gotowe do wypowiedzenia wojny „pomarańczowej skórki”? Kontynuować?

Etap 1 – wytwarzanie mieszanki

Nic skomplikowanego w tym etapie nie jest dozwolone. Na antycellulitowy okład z niebieskiej gliny, w zależności od obszaru dotkniętego chorobą potrzebuje 1-3 saszetki z proszkiem. Większość z nich są pakowane w 50-100, przetwarzania dla każdej ze stref (pośladki, brzuch, uda) muszą 1 saszetka cudowny lek. Obliczenie wymaganej dawki własnych. Następnie otworzyć opakowanie, wlać proszek w ceramiczną miskę i słoik i wlać połowę ciepłą wodą. Mieszaninę dokładnie miesza się. Wskazane jest, aby dodać kilka kropli olejku cytrusowego i / lub 2 łyżki cynamonu i szczyptę posiekaną wodorostów, ale to zależy od ciebie. Cud lekarstwem jest gotowy!

Krok 2 – Przygotowanie

Skóry

Problematyczne obszary korpusu do czyszczenia. Kosmetyczki zaleca się wykonać peeling, ale jeśli nie jest to możliwe, to nie ma znaczenia. Wystarczy wziąć dobry prysznic i przetrzeć skórę. „Canvas”, aby tworzyć piękno jest gotowy!

Krok 3 – owijanie

Na „skórki pomarańczowej” powinna być stosowana do mieszaniny gliny w ciągu kolistymi ruchami do masażu. Traktowane obszary filmie oblewania ciała – warstwa 4.

Można następnie 40-60 minut, lub położyć się, oglądać telewizję, słuchać muzyki lub prowadzenia działalności gospodarczej, jak zwykle, ale w ciepłych piżam.

Krok 4 – wykończenia

Zawijanie terapeutyczna niebiesko gliny cellulitu jest zakończona, stosując specjalny prysznic i walczą z „skórki pomarańczowej”, kremu, żelu lub oleju. Jeśli pozwala na to czas, a tam jest pragnienie, kosmetyczka polecam masaż – na kilka minut dla każdego z obszarów dotkniętych katastrofą. Masowanie skóry wraz z zastosowaniem środków przeciw cellulit, oraz aż do wchłonięcia.

Film: Jak owinąć niebieskiej gliny

O przebiegu leczenia

Powtórz owijania niebiesko gliny cellulitem konieczne jest co kilka dni. Minimalny czas trwania kursu – miesiąc. Następnie można zrobić jako procedury prewencyjnej raz w tygodniu, na przykład w weekendy, kiedy masz czas i ciekawe zajęcia, aby wzbogacić godzinny pobyt w „kokon”, powraca piękno skóry.

Okłady niebiesko gliny – naturalny, miły i niedrogi sposób na zbawienie cellulitu.

load...