Owija w domu na cellulit: najlepsze recepty gorczycy oraz kosmetyczne

Gospodarstw domowych

Psuć nastroju i dostać się dokonanie zmian w planach i stylu życia może nie tylko choroby, ale także niedoskonałości figury. Wiele straszy pojawiła się cellulitu. Ale do niedawna skóra była elastyczna i idealnie płaskie … Nie spiesz się do skrajności i szukać najlepszych sposobów, aby pomóc ukryć obszarów problemowych. Zadanie będzie łatwo poradzić sobie okłady w domu od tsellyulita.Oglavlenie:

load...

Zdanie lub tymczasowa usterka

Lekarze określają cellulit jako utratę podskórnej tkanki tłuszczowej. Zaburzenia gospodarki, zmywacze skóry, niewystarczająca chłonnych, toksyny nie mogą zostać całkowicie usunięte i stopniowo narastać. Cellulit może być wywołana chorobą, ale przynosi raczej emocjonalny niepokój i wyłania się jako dorosłych pań i młodzieży. Ponadto splendor formie nie ma znaczenia.

Różne metody pozwalają zatrzymać proces, dzięki czemu nieestetyczne dołeczki mniej zauważalne. Możliwe i całkowite wyzwolenie. Zależy ona od rodzaju i intensywności leczenia skóry.

Doskonałą alternatywą dla salonie oferuje stal protivotsellyulitnye otacza w domu. Wydatki mogą być środkami konwencjonalnymi w sklepie spożywczym lub drogerii. Jedyną przeszkodą staje się zwykle lenistwo i, oczywiście, przeciwwskazania.

load...

Gorące i zimne zabiegi

Okłady mogą być wykonane na gorąco i na zimno. Pierwszy akt powoli, ale jednocześnie dają elastyczność skóry. Podczas procedury wypływ produktów przemiany prowadzi się organów wewnętrznych czystości. Skóra jest prawie „idle”. Zimne okłady trudno poradzić sobie z wyraźnym cellulitu, ale doskonale usuwa obrzęki i zwiotczenie skóry. Takie procedury są przeciwwskazane u kobiet w ciąży, a jedynie obecność otwartych ran na skórze.

Przeciwwskazania do gorących okładów

Zabiegi na zimno są mniej skuteczne, ale bezpieczne. Nie mają żadnych przeciwwskazań, oprócz indywidualnej nietolerancji składników. Gorące okłady daje najlepsze rezultaty. Podczas rozgrzewania pory rozszerzają się, otwierając dostęp aktywnych składników.

Należy jednak pamiętać, że istnieje znacznie większe przeciwwskazania:

 • Nadciśnienie tętnicze;
 • Problemów ginekologicznych;
 • Chorób układu krążenia;
 • Niewydolności nerek;
 • Choroby

 • Skóry, skaleczenia, szwy;
 • Ciąży;
 • Żyły

 • Żylaki.

Ważne! Wszelkie okłady zabronione nieletnich piękno. Nie ignoruj ​​indywidualnej nietolerancji niektórych składników. Ale wiele receptur można wybrać odpowiednią opcję.

Jak jest sesji

Przed nałożeniem maski należy wziąć prysznic z zarośli. Skóra będzie oczyszczone z zrogowaciałego cząstek i składników aktywnych środków łatwiej wnikają do warstwy podskórnej. Peeling można przygotować samodzielnie, dodając sól morską żelu, cukier, kawę mieloną lub naturalną dla duszy.

Następnie obszar problemem jest przetwarzany maskę i owinięte czepiać filmu spiralnie w górę. Idealnym rozwiązaniem jest zawinąć koc lub aktywnego ruchu przez 20-40 minut.

Okłady są przeprowadzane w odstępach dwudniowych kursów 10-12 procedur.

Ważne! W związku z przyspieszeniem procesów przemiany materii w organizmie, aktywne usuwanie toksyn mogą czuć zawroty głowy, kołatanie serca i osłabienie. W takim przypadku należy skonsultować się z lekarzem.

Najlepsze przepisy na pięknych

Skóry

 • Owija Oil

Najprostsze są okłady naftowe. Jest to niezbędne do podjęcia jakiegokolwiek oleju kosmetycznego (brzoskwini, moreli, z kiełków pszenicy, migdałów, oliwek), dodać kilka kropli olejków eterycznych. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, należy użyć kilka rodzajów. Mieszaninę nakłada się na skórę. W odróżnieniu od maski przygotowanych w innych recepturach, możliwe jest, aby ekspozycja na 1 godzinę.

 • Kawy

To rzadki składnik, który pozwala nie tylko pozbyć się zwiotczenie skóry, ale kilka dodatkowych centymetrów, aktywujący lipolizę.

Kawa i miele się do małych cząstek musi zostać napełniony gorącą wodą do konsystencji odpowiedniej do stosowania na skórę. Dla nawilżający efekt, można dodać 1 łyżeczkę olejów kosmetycznych.

 • Czekolada

I aktywnie wykorzystywane do cellulitu opakowań czekolady. Przysmak wyświetla nie tylko produkty przemiany materii, ale odżywia skórę, wyrównuje jej koloryt, łagodzi trądzik, ma działanie antystresowe.

Owinąć używane ciemną czekoladę z najwyższej zawartości kakao. Powinien on topi się w łaźni wodnej w celu ochłodzenia do temperatury wygodne do stosowania na ciało.

 • Miód

Doskonała walce z cellulitem jest kolejna niespodzianka. Miodu mogą być używane jako oddzielne maski lub dodać do niego mleka (korzystnie w stanie suchym). Nie zbędne, kilka kropli olejków eterycznych.

 • Ziemniaków

Surowe warzywa zgniecione aż do uzyskania jednorodnej zawiesiny, wyżymać cieczy i stosować na skórę. W tym samym czasie działa jako środek ziemniaka wyeliminować zaczerwienienie i obrzęk.

 • Clay

Niebieski gliny nie tylko doskonale wygładza zmarszczki na twarzy i sprawia, że ​​włosy zdrowe, ale również eliminuje cellulit na ciele. Owinąć lepiej wybrać kambru gliny. Rasa ta zawiera największą ilość związków mineralnych.

Aby masce oznacza po prostu rozcieńczyć z ciepłą wodą aż do uzyskania pożądanej konsystencji. Można dodać olejek kosmetyczny lub mleko do nawilżają skórę. Doskonały w połączeniu z niebieskiej gliny cynamonu, wodorosty, olejków eterycznych.

 • „Burning”

Ten przepis jest odpowiedni tylko najbardziej trwałe piękno. Ale nagroda za cierpliwość zostaną dostarczone.

Aby przygotować mieszaniny wymagane Czerwony pieprz i cynamon. Przez 2 łyżkami składniki są rozpuszczone w oleju roślinnego lub oliwy (około 5 łyżek stołowych). Maska nie pozostaje na skórze przez czas dłuższy niż 20 minut. Celofan owinąć niekoniecznie, ponieważ trudno jest, aby wytrzymać czynności. Pieprz może być połączony z kawą i miodu. Efektem postępowania nie ulegnie pogorszeniu.

 • Musztarda

Musztarda jest skuteczne pozbycie się cellulitu i wspomaga odchudzanie. Można zrobić okład, rozłożenie proszek z ciepłą wodą, lub dokonać kąpieli musztarda.

Po owijania należy wziąć ciepły prysznic, aby całkowicie oczyścić skórę, a następnie zastosować krem ​​lub balsam do ciała.

Filmy gorący okład zabiegi w domu

Aby całkowicie pozbyć się problemu będzie musiała rozważyć dietę. Ciało jest konieczne, aby uzyskać wystarczającą ilość włókien, białek i witamin.

load...