Owies dla ciała urody

Jednym z najbardziej pożywne ziarna jest owies. On jest w stanie znacznie obniżyć poziom cholesterolu we krwi. Wraz z tym, w dziedzinie kosmetyki, ta kultura pokazuje niesamowite rezultaty. Owies pomaga przywrócić skórze, zmniejsza stan zapalny, a także daje zdrowy koloryt. Kwas fitynowy jest zawarta w ziarnach, jest silnym antyoksydantem, w której skóra staje się elastyczna i aksamitną i zmarszczki stają się mniej widoczne. Dość tłuszczowy kwas fitynowy łatwo przenika przez skórę i zatrzymuje wilgoć.

load...

Substancja działa na skrobię kosmetyku wszystkich kierunkach. Nie tylko doskonale nawilżają skórę, ale także zapobiec niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się bakterii chorobotwórczych. Dla nawodnienia i żywienia z górnych warstw naskórka odpowiedzialnych lipidów. Niezbędny polioza wdrożyć niezbędne regenerację komórek. Wiele polifenoli, przeciwzapalne i przeciw rodników wpływ na ludzką skórę. Prawie każda znana firma kosmetyki posiada pełną gamę produktów opartych na owsie.

Można tworzyć własne produkty kosmetyczne w domu. Aby nadać skórze aksamitny i gładki, zapobieganie i wygładza istniejące zmarszczki, trzeba regularnie czyścić go przed pójściem do łóżka specjalny wywar z płatków owsianych leczniczego. Aby to zrobić, należy wziąć 2 łyżki Płatki i wygotować w jednym litrze wody przez 10 minut. Następnie można ochłodzić i odkształcenia. Kiedy trądzik zaleca się stosowanie owsa jako peeling. Ma łagodne działanie natomiast głęboko odżywia skórę.

Wrażliwa i sucha skóra Peeling można przywrócić za pomocą specjalnych narzędzi. Aby to zrobić, wlać 1 łyżkę owies trzy łyżki ciepłego mleka. Wówczas zrezygnować aż do całkowitego pęcznienie ziaren. Mieszaninę tę stosuje się do wstępnie oczyszczonych twarzy przez około 20 minut. Po tym należy zmyć maskę wodą i smarować skórę krem ​​odżywczy. Po tygodniu regularnych zabiegów, skóra staje się bardziej delikatna, gładka i elastyczna. Ponadto, narzędzie to może być wykorzystane do zapobiegania w zimnych porach roku.

Jeśli masz zmarszczki i zwiotczała skóra i zmęczony, można użyć następującego maskę. Wypełnij owsiane śmietany w proporcji dwa do czterech. Również w ciągu 20 minut i przemyć. To unikalne narzędzie usunie nadmiar tłuszczu naskórka, dzięki czemu jest bardziej jędrna i zdrowa.

load...

 

load...