Otwarty związek

Otwarty związek, seks bez zobowiązań. Dziś pojęcie to staje się coraz bardziej modne i popularne. Jaki rodzaj relacji jesteś? Co rozumie się przez? Początkowo pojęcie położono główny sens – wolność. Stąd nazwa. Ludzie kochali się nawzajem, ale pozostał w tym samym czasie wolnym. Nie kontrolujemy siebie. Zaufanie.

load...

Zauważ, że nie ma nic o zdradzie lub wolnego seksu. Miłośnicy pozostać wierny do siebie, choć nie związany związku małżeńskiego i nie mieć dzieci. Zazwyczaj te stosunki rozwinęły się w studentów, który jest jeszcze wiele do nauczenia się. Co rodzina tutaj, jeśli facet ledwo zeskrobać odrobinę w kompot szkła w jadalni, w celu zmniejszenia powracają w filmie, oszczędzając tygodni. Ale to było wcześniej. Co teraz?

Dziś, pod frazą „otwarty związek” kryje się wiele różnych przeznaczeń i uczuć, które nie powinny być tzw. Chłopcy … Dlaczego istnieją chłopcy! Mężczyźni, którzy nie chcą, aby stworzyć rodzinę i zobowiązać się, rysować miłośników dziewcząt leżącego w niewoli tych stosunków, w nadziei na wielką korzyść, nie dając nic w zamian.

Czy chcą ich koleżanki, że miłość? Raczej nie. Najprawdopodobniej młoda kobieta skrycie marzy, że człowiek, widząc, co ona jest wspaniała i zakupy, zakochać i poślubić, zapominając o swoich priorytetach. Człowiek wykorzystuje pozycję zadaną, nawet bez myślenia, aby zmienić status. Bo dla nich jest to klucz w wyrażeniu „otwarty związek” i seks bez zobowiązań. Choć często nie z mężczyzną, ale kilka. Jakie? Nie nic nikomu obiecać. Wszystko, aby być uczciwym.

Tylko czy to jest sprawiedliwe? Nie. Ponadto, leżący w takiej relacji jest nie tylko człowiekiem, ale kobieta. Teraz mężczyzna połowa widowni gniewnie zawołać: „A co to jest człowiek z winem on jest uczciwy i czysty!”

load...

Oczywiście, mężczyzna solidarność – to wielka sprawa, ale mi odpowiedzieć na pytanie: Ile słów utworzyły „otwarty związek”? Z dwóch. Tak więc, dla człowieka jest kluczowym słowem „free”, a określenie „związek” zapomina co do zasady. Zobaczmy więc, czy można rzucić kilka kobiet nazywa się związek? Raczej nie.

Jeśli chodzi o kobiety, są w zdaniu „wolnym związku” zobaczyć tylko relacje. Niech podstępny i krzywy, jak, gra tylko jeden cel, ale z relacji. I jej przyjaciele będą pochwalić czegokolwiek. Fib trochę. Niech zazdrość.

W rzeczywistości nie ma nic do zazdrości o czymś. Psychologowie twierdzą, że wolne związki mają tendencję notorycznie ludzi, którzy nie są pewni siebie i uczucia partnera. Zdawały się awansować do zabezpieczenia się przed awariami miłości, mówiąc: „No, to są one wolne, te relacje są co chcesz” A co oni chcą? Co dziwne, miłość, rodzina, i zrozumienia.

Kobieta – inicjator

Ale nie tak kategoryczny. Nie wszystkie kobiety chcą się żenić. Niektóre zrobić inicjatorów relacji najbardziej osławionego bez zaangażowania. Ponadto, jakoś po prostu zrób to szczerze. Takie kobiety nie posiadają kamień w łonie nadchodzących zmian lub trójkątów miłosnych.

Są po prostu zmęczona byciem żon. I wchodzi w wolnym związku zwykle w ciągu roku po rozwodzie. Można powiedzieć, że jak oni leczyć rany i okazać się za pomocą powieści, że „nie jest życie w starym psem jeszcze.” Cokolwiek to było, nie wykorzystywać ludzi do własnych celów. Tylko raz w życiu chcę grać według zasad:

  • Brak brudne skarpetki;
  • Mężczyzna dymy rano;
  • Ogromne donice żywności (czy większość kobiet ma dużo?);
  • Wystarczy, aby zrobić maskę i depilacja za zamkniętymi drzwiami w łazience;
  • Długie żywo świeże kwiaty w wazonie bez podania przyczyny;
  • Tak, chodź z nami miłych prezentów bo my – kobiety, a nie dlatego, że ktoś przyszedł wczoraj o 3 rano z szminka na kołnierzu;

W rzeczywistości lista nie ma końca. Ale pasuje do kobiety w krótkim zdaniu. Otwarty związek. One następnie rosną do małżeństwa? To zależy od tego, jak długo kobieta wcześniej żonaty, powodem rozwodu i ten, który jest obecnie z nią. Jednak doświadczenie pokazuje, że dziś coraz więcej kobiet cenią wolność osobistą ponad stempla w paszporcie i nie spieszy się związani żadnymi zobowiązaniami.

Bardzo często, patrząc na wolnym związku to nie tylko rozwiedziona kobieta, ale również żonatym mężczyzną. Taki związek jest zwykle opóźnione o wiele lat. Zwłaszcza jeśli żeńska połowa dzieci już mają. Wtedy kobieta nie może sobie pozwolić, aby nie mieć stempel w paszporcie i podzielić się z drugim człowiekiem.

Najważniejsze tutaj, o dziwo, nie ma silne uczucia żadnej ze stron. Jeśli jeden z nich zakochuje rozpoczyna stopniowe naruszenie umowy i relacje nie są już wolne. A następnie całkowicie przestają być. Po tym wszystkim, jak pamiętamy, kochałem tylko jedną stronę.

Jeden nadal opowiada się za otwartą relacji – jest rozwiedziony mężczyzn. Ci, którzy są w jego życiu nauczył się dobrze gotować, aby utrzymać porządek, a nawet myć konserwowego. Teraz, niech pamiętają sytuację życia: Kto zazwyczaj dostaje takie bogactwo? To prawda, prawdziwy oderwać. Fakt, że kilka lat tak psują krew męża i zaszczepić tę nienawiść do małżeństwa, człowiek wtedy wszystkie relacje tylko wolne i zobaczyć.

Co do zasady, przeciągnij do rejestratora takiego skarbu nie może. Ale przekonać współżycie możliwe. Więc dam, nie bój się, jeśli twój chłopak przy maszynach ślubnych potrząsając ścięgno. Bądź tolerancyjny, a zostaniesz nagrodzony.

Wreszcie, zobaczmy: jaka jest różnica z wolnej wolnym związku? Idealnie – nic. Jednak w praktyce, to zależy od tego, kto jest w nich wprowadzić. Ponieważ można powiedzieć jedno, ale do budowania relacji w bardzo różny sposób.

load...