Oszukiwanie męża: dlaczego tak się stało i jak żyć

Zawartość:

Od wczesnego dzieciństwa, wiesz, że zmiana nie jest dobra. Co to jest zdrada – zdrada, zdrada, nóż w plecy. Ty niestety zauważyć, że opinia publiczna jest bardzo tolerancyjny męskiej cudzołóstwo, słuchając smutnej argumentu, że wszyscy ludzie są takie same i że zmieniają one swoje żony. Wewnętrznie nawet przygotowany na to, że twoje życie może się zdarzyć tę historię, gdy ukochany mężczyzna cudzołoży z inną kobietą. To po prostu nie mógł sobie wyobrazić, że rola izmenschitsa sam dla siebie. Co dokładnie masz zniszczyć starą relację z mężem oszukany na niego z innym mężczyzną.

load...

Co się dzieje w kobiecym sercem, do popełnienia takiego czynu? Żal, wstyd, strach przed utratą męża? Lub zdrada wiąże obchody i radość przestępstwa? To wszystko zależy od sytuacji i od tego, co doprowadziło do zmiany kobietę. Teraz nie mówimy o tych panienek, które można łatwo przejść do kontaktów seksualnych z innymi mężczyznami, pomimo jego statusu jako mężatki. To nie ma znaczenia, to jest oficjalna lub małżeństwo cywilne – najważniejsze, że nie jest za darmo. Porozmawiamy o tych kobiet, dla których zdrada – to wydarzenie, które może zamienić życie.

Przed załamują ręce i jęczeć: „co ja zrobiłem”, spróbuj się uspokoić i zrozumieć obiektywnego powodu swego czynu. Nawet jeśli to wszystko zdarzyło się spontanicznie, nawet jeśli po dobrej dawce alkoholu – nadal Cheating mąż ma poważne konsekwencje. Aby przejść dalej i zdecydować, co zrobić ze swoim życiem, po prostu trzeba uporządkować wszystkiego. Byłoby to po prostu idealne, jeśli będzie odzwierciedlać dala od męża, jak uczucie żalu nie daje możliwości koncentracji i logicznego myślenia. Znaleźć pretekst, aby wyjść z domu na kilka dni, aby o tym myśleć.

Dlaczego zmieniliście

Uważa się, że wszystkie kobiety są podzielone na dwie kategorie: te, które są dobre i prawdziwe, i te, które są złe, i chodzić. Najczęściej społeczeństwo z pogardą dla pań, które zdecydowały się „idź w lewo”, ale istnieją sytuacje, w których takie zachowanie może być uzasadnione. Życie czasami zaskakuje i samica niewierność ma już potępienia i zatwierdzenia, a nawet głośne oklaski. Z innymi kobietami, oczywiście, ponieważ mężczyźni nie akceptują takiego czynu. Nawet jeśli oni sami regularnie „odpoczynku” na boku, nawet jeśli ich przyjaciele – mężatki, wszystkie z nich będzie nadal bić pięściami w pierś i krzyczeć, że każda kobieta-zdrajcy – najnowszy materiał. Ale wiemy, że są chwile, gdy mąż nie jest wierny głównym znakiem cnoty. Więc co kobieta może prowadzić do sytuacji, kiedy zapomni przysięgi wierności i niewierności jej męża z innym mężczyzną?

load...
 1. Pragnienie nowości

  Mówiąc o nowości, to nie rozumie się zmianę partnerów seksualnych jako takich. Kobiety postrzegają intymności nie tylko samego aktu, lecz jako zbiór działań, które prowadzą do niego. Żyjąc długo z jednego i tego samego człowieka, wiele kobiet nie czuje się mile widziany. W końcu zamienia się w rutynę seksualnego, nie ma już żadnych komplementów lub tropikalne widoki, pełne pasji. A co najważniejsze, te magiczne „motyle w brzuchu”, który pojawił się wcześniej w kontakcie z mężem, przez długi czas i zniknął. A co bez motyli? A jeśli nagle z pewnym mężczyzną kobieta nagle doświadczył już niemal całkowicie zapomniane uczucie podniecenia seksualnego, jest szansa, że ​​nie będzie stać. W konsekwencji – zdradę, a po -glubokoe skruchy.

  I stanąć w takiej sytuacji jest nie tylko możliwe, ale konieczne. Nawet jeśli założymy, że oszustwa i szalona namiętność dla jej kochanek złamie z mężem, kiedy kobieta zaczyna żyć z nowym partnerem, to gdzie jest gwarancja, że ​​po kilku latach sytuacja się nie powtórzy? Co jeśli to sexy macho ostatecznie wystąpić metamorfozę, a to przestaje być postrzegane w niedawnym kochanka sex bomby i tylko kochanka i matka jego dzieci? Znowu zdrada, poszukiwanie nowych doświadczeń? Wystarczy w dowolnym stosunku do pracy, a jeśli znudzi z mężem w łóżku, sytuacja musi być poprawiona razem. Istnieje wiele sposobów, aby ożywić dawną namiętność, ale żaden z nich nie powiedział, że rozwiązaniem byłoby zdradą. Ponieważ jest to droga do nikąd.

 2. Mąż impotencja

  Niestety, w naszych czasach, coraz więcej ludzi cierpi na impotencję w łóżku. A jeśli przed problemami potencji doświadczył więcej mężczyzn „prawie na emeryturze”, teraz nikt nie będzie zaskoczony, jeśli facet nie ma trzydzieści lat, i jest spójna pod względem seksualnym. Co jest winien – środowisko, brak ruchu i stres – bez względu na to, jak ważne, że żony tych mężczyzn ma trudne czasy. Trudno kochać człowieka i nie czuć się z nim żadnej fizycznej przyjemności. Z biegiem czasu zaczynają skandali w układzie nerwowym, bóle głowy, depresja przychodzi. A mąż ma świadomość, że taki stan jest winowajcą żony i że dręczące uczucie sprawia, że ​​cierpi nie mniej. A jeśli kobieta zdecyduje się cudzołóż, to jest wielkie szczęście przynosi. Choć poprawił swój stan zdrowia, ale udręka psychiczna przyniesie jej wiele smutku, bo zdrada – to jak zdradę.

  Jeśli zdrada – nie dla ciebie, ale po prostu płakać w poduszkę, a nie próbować w żaden sposób pomóc swoim partnerem, a potem nic nie ożenił ciebie. Nie jest konieczne, aby wziąć swój bieg rzeczy, pilną konieczność udania się do lekarza i rozpocząć leczenie. Oczywiście, niewielu mężczyzn chętnie zgadzają się pójść do kliniki i upublicznienia ich „wice” przez nieznanych ludzi w białych fartuchach. Ale ty i żona pieścić, a nawet oszukać zwabić męża do lekarza. Im szybciej działać, tym bardziej prawdopodobne, aby osiągnąć pozytywne rezultaty. To nie działa w tym samym szpitalu – przejście do innego, spróbować wszystkiego – od leków i zastrzyków do akupunktury. Uwierz mi, jeśli nie siedzieć bezczynnie, lecz działać, wynik jest pewny pojawiać. I wtedy nie trzeba będzie innych mężczyzn – będzie wystarczająco własnych.

 3. Ciekawość

  Zdziwiłbyś się, gdybyś wiedział, jak wiele kobiet kochać się „na boku” z czystej ciekawości. Jej mąż szybko się do tego przyzwyczaić i znać go na lewą stronę, ale zagraniczni mężczyźni rzuca na ciebie zainteresowanych spojrzeń – tajemnice nieznanych. Vaughn, mam koleżanki kochanków, a teraz zakwitły i ładniejsza, więc dlaczego nie spróbować? Który rozwiązał te kobiety na cudzołóstwie łaskotać nerwy i być „jak wszyscy”. Dla nich zdrada – nie występkiem, ale sposób, aby wydostać się z życia jak najwięcej vpechatleniy.Skoree wszystkich, więc brak jest miłości do męża. Jeśli nie ma uczucie bezgranicznego szczęścia, że ​​każdej nocy idziesz do łóżka z tym samym człowiekiem, jeśli jego dotyk – tylko część długu małżeńskiego, a następnie blisko zdrady. Być może jesteś zbyt wcześnie, aby przejść do zawarcia małżeństwa i „nie iść w górę” i można być zajęte życie i chciał nowe doświadczenia. Ale wszystko to mówi się, że po prostu nie lubią swojego mężczyznę. Więc dlaczego nadal żyć pod jednym dachem z niego, zdradę i oszustwo? Czy nie lepiej, aby przejść do poszukiwania człowieka, który nie chce się zmienić?

 4. Zemsta

  Najczęściej kobiety biorą odwet na swoich mężów zdradza, czy dowiedzieć się o niewierności jej bł. Nie jest to zaskakujące, ponieważ rozumieją, że małżonek został zgnieciony przez cały najjaśniejszy, najpiękniejszą rzeczą w związku nie jest łatwe. Po pierwsze – wstrząs, potem łzy, rozpacz, depresja. I jako konsekwencji, „jasny” pomysł, aby spłacić męża w tej samej monety – spać z kimś na boku. Wiele kobiet wierzy, że oszukuje niewiernego męża – to jedyny sposób, aby pozbyć się uczucia poniżenia godności, że taki prosty sposób, będą one ukarania zdrajcy i zdobył „bitwy płci”.

  Wszystko zależy od tego, czy chcesz, aby utrzymać rodzinę razem i kontynuować związek z mężczyzną. Nie – Twoje prawo szukać innej opcji, ale seks z nim lepiej po przerwaniu mieszka razem z mężem. To będzie o wiele bardziej uczciwy i szlachetny, co najmniej, twoja szczerość pozwoli Ci cześć. Jeśli masz nadzieję ukarać męża, aby go zranić, ale koszty nie będą z nim, to lepiej zrezygnować z ich złe plany. Szansa, że ​​człowiek dowiaduje się o swojej niewierności nie jest tak mało, a to jest mało prawdopodobne, że ją wybaczyć. Nie ma sensu, aby udowodnić, kto zaczął pierwszy – twój związek zmieni raz na zawsze. Twój niewierność zniszczy ostatni blok budynek na której można budować zaufania relacje w rodzinie. Nawet jeśli uda się uratować małżeństwo po tym, były nie będzie zadowolony.

 5. Mąż-tyran

  To jest właśnie powód, dla którego bardzo winić kobietę za cudzołóstwo jest bardzo trudne. Nie, nie zachęcamy nikogo do popełnienia takich czynów, pomyśl o tym. Jeśli mąż bije żonę, rani dzieci, jeśli jest stale pod wpływem alkoholu i nie znudzi się zniewagi, poniżyć kobietę, czy zdrada przestępstwa przez kobiety? Rzadki przypadek, mówisz? Wcale nie. I nie można sobie wyobrazić, jak wiele rodzin żyje w takim związku. Nie jest konieczne, by żona była zatyukali, dręczony życie biedactwo. Czasem w takich sytuacjach i uzyskać całkiem udane, piękne Dama z godnością. Ale teraz opuścić męża tyrana, nie mogą z różnych powodów.

  Najczęściej cierpią taką postawę z powodu niepewności w swoich umiejętności i ze względu na strach przed samotnością. Ale jeśli nagle w karty tak, że kobieta spotkała innego mężczyznę, kiedy postanowił dać się do niego – to jest jego prawo. Być może jest to pierwszy krok, aby uwolnić się od więzów łączących ją opuścić męża i które powodują tylko ból i cierpienie. Nie pomogło litościwy dziewczyny perswazji i inteligentne książki – tak mogą okoliczności dać jej siłę, by uciec od tyrana.

Czy mąż zdrada

Tutaj znowu, to wszystko zależy od tego, czy chcesz, aby utrzymać rodzinę razem. Musimy wiedzieć, psychologię mężczyzn, aby zobaczyć, jakie zmiany nie wybaczyć. Przekonany, że stworzył je Bóg i że poligamiczne oszustwo z ich strony – tylko żart, co nie jest konieczne, aby nadać wartość kobiecego cudzołóstwo mają zupełnie inną postawę. Mężczyźni całe życie vie ze sobą o prawo być najsilniejszy, najbardziej udane. Oraz w odniesieniu do podbojów seksualnych, zasada ta nie ulega zmianie. Bądź rogacz dla mężczyzn – jest taka sama, jak ogłosić światu, że jest on – przegrany. „Change – posiada kobiecie ja, zmienić – mam” – coś takiego postulatu każdy człowiek.

Ponadto dawna wiadomo, że samica niewierność jest znacznie bardziej niebezpieczna niż mężczyźni. Nie niemoralne lub brudne, a to jest niebezpieczne. Człowiek związany romans na boku, myśli „mózg”, który jest go poniżej pasa. On nie może przyjść do głowy, aby część z żoną z powodu innej kobiety, bo oszukiwanie dla niego – tylko inny sposób dochodzić do siebie. Z kobietą, to jest o wiele trudniejsze, ponieważ nie szuka seksu i relacji. I zwykłe oszustwo może skutkować tym, że ona po prostu opuszcza męża do lyubovniku.Eto kolejny powód, by milczeć o tym, co wydarzyło się cudzołóstwa i nie dać jej mąż powodu, by sądzić, że nie umieścić większą wartość.

Oczywiście, wyrzuty sumienia, a kamień dusza jest pamięć straszliwego czynu. Ale jeśli chcesz, aby złagodzić swoje sumienie i rzetelnie mojemu mężowi zdrady, tym łatwiej nie będzie. Nawet jeśli jest on następnie zapisać związek, ufasz nikt inny nie będzie. Raniących słów o ostatnich zmianach zostanie wyciągnięta z mężem przy każdej kłótni, będzie przypominał przestępstwa przed końcem jego dni. Nawet pod warunkiem, że będą przysięgać, że są odpuszczone i nie podnieść ten temat.

Jeśli zdajesz sobie sprawę, że nie chce kontynuować związek z mężem, można powiedzieć mu wszystko. Chociaż wiele milsze po prostu spakować się i wyjechać bez przeznacza go w tych nieprzyjemnych szczegółów. Tutaj można złapać dwie pieczenie na jednym ogniu: oszczędzić swoją dumę i zachować twarz, w oczach pozostał lojalny i uczciwy człowiek. Po kiedyś wybrali tego człowieka jako męża i dlatego był bardzo wam drodzy. Dlaczego więc w końcu obrócić nóż w jego rany, informując o zmianie?

Chcesz uciec od męża, czy nie – to nie ma znaczenia, w każdym razie, trzeba zrozumieć siebie. Przynajmniej do takiej historii nie powtórzy się w przyszłości. Zdrada – to sytuacja, która może zniszczyć wszystko, co wam drodzy w związku z mężczyzną. Wszakże nas kobiety, bardzo trudno jest się czuć szczęśliwa z mężczyzną, który my sami i zdradzony.

load...