Ostre zapalenie oskrzeli: leczenie, objawy, klasyfikacja

Co to jest ostre zapalenie oskrzeli?

Zapalenie oskrzeli – rozlane zapalenie błony śluzowej oskrzeli, lub nawet całej ściany. Główne czynniki wywołujące chorobę są czynników zakaźnych, takich jak wirusy, bakterie i ich kombinacji, efekty fizyczne, takie jak hipotermii, podawanie dużych ilości pyłu, środków żrących substancji chemicznych (para). Nie będzie również błędem ignorować czynników predysponujących ostrego zapalenia oskrzeli, które obejmują palenie, pracy w warunkach niebezpiecznych, a niektóre choroby serca oraz obecność ognisk zakażenia, które znajdują się bezpośrednio w jamie ustnej, nosowej gardła i migdałków.

load...

Objawy

Ostre zapalenie oskrzeli leczenie, które musi wybrać pulmonolog lekarz, może być słusznie nazywany jest nieprzyjemne, a czasami nawet niebezpieczne choroby. Jeżeli dana osoba ma chorobę jak ostre zapalenie oskrzeli, objawy tej choroby należą: niepokój i pieczenie w klatce piersiowej, suchy kaszel, osłabienie, a czasem uczucie „słabość”, gorączka, ból w dolnej części klatki piersiowej i brzucha. Organy te są bezpośrednio związane z najsilniejszych przeciążenia mięśni, który występuje przy kaszlu.
Niebezpieczne choroby – ostre zapalenie oskrzeli u dzieci, leczenie i klasyfikacji, które przedstawiono poniżej. Zapalenie oskrzeli to: ostre (proste zapalenie oskrzeli), bardziej nasilone zapalenie oskrzeli obturacyjne u dzieci, których leczenie jest długie, trudne do leczenia, zarostowe zapalenie oskrzelików, zapalenie oskrzeli i nawrotowych.

Ostre zapalenie oskrzeli – leczenie

Zapalenie oskrzeli u dzieci, może występować w różnych postaciach. Wśród nich są łagodne, umiarkowane i ciężkie postacie. Dobrze do leczenia ostrego zapalenia oskrzeli u dzieci, leczenie, które jest w sposób następujący.
Przede wszystkim jest ustawiony tryb pacjenta. Tryb na tle ostrych objawów infekcji wirusowych układu oddechowego polupostelny powołany, a następnie – do domu. Pacjent jest konieczne zapewnienie nadmiaru alkoholu. Płyny, pijany z pacjentami oskrzeli powinno być tyle, że dwa razy dzienne zapotrzebowanie przekroczyło wiek. Ciecz może być spożywane 3-4 filiżanek sweatshopach bulionu ziół takich jak szałwia, mięta, kwiat lipy, bzu i miodem.
Gdy wywołuje ostre zapalenie oskrzeli, która jest zupełnie inna klasyfikację, okazało się popularną herbatę z owoców maliny suchej lub zamrożone – bez różnicy, z wyjątkiem dżemu. Kilka dni trzeba głodować w tym czasie jest dopuszczalne tylko do korzystania z soku pomarańczowego i wody. Ponadto, w celu ułatwienia oddzielenia grubych śluzu, pożądane jest, aby pić ciepłą wodą lub ogrzane mleko. Można także użyć soku wewnątrz cebuli, jest to doskonały środek wykrztuśny.

U pacjenta zrównoważonej diety jest niezbędne do przeniesienia stopniowo. Pacjent powinien być na diecie. Dieta powinna być lakto-wegetariańska, co wyklucza stosowanie naczyń wydobywczych należy również zmniejszyć spożycie alergizujących pokarmów. Pacjenci otrzymywali leczenie przeciwwirusowe – mianowicie, zastosowanie leku lub donosowego interferonu aerozoli 5 kropli 4-6 razy dziennie. Jeżeli pacjent nie obserwowano ostrych skutków SARS, że podaje się immunoglobulinę i rybawiryny przez 3-5 dni. Należy zauważyć, że w leczeniu na osobę, która ma ostre zapalenie oskrzeli, antybiotyki, nie są uwzględniane. Innymi słowy, nie pokazany antybiotyków w ostrym zapaleniu oskrzeli. Zapalenie oskrzeli jest użytecznym zastosowaniem sody kaustycznej lub aerozolu soli inhalacji. Bardzo przydatne jest także stosowanie wykrztuśne. Należą marshmallow i medycyny jod-zasadowej, narkotyki „Lasolvan”, „bromheksyna” i innych. Zalecana postawy drenaż i wibracje masażu dużą plwociny. Opinie na temat przydatności puszek, tynków gorczycy i tym podobne pozostają niepotwierdzone, jak w rzeczywistości, a efekt kliniczny tych manipulacji. Można również korzystać z procedur elektrycznych, takich jak elektroforeza, ale niekoniecznie.

Leczenie środków ludowej

Dobry leczeniu ostrego zapalenia oskrzeli środków ludowej. Oto kilka przepisów na leczeniu ostrego zapalenia oskrzeli za pomocą medycyny alternatywnej:

load...
  • Przepis №1. Zapoznaj się z 0,5 kg cebuli i posiekać. Przygotowany cebula należy zmieszać z 400 g cukru i 50 g miodu. Dalej na przepis – dodać 1 litr wody i posiekaną cebulę. Otrzymaną mieszaninę należy gotować przez 3 godziny. Weź wewnątrz 1 łyżką kilka (4-6) razy dziennie.
  • Przepis №2. Jedna szklanka wrzącej wody wlać 1 łyżkę drobno zmielonych kłączy Primula. Mieszanina ta musi być ogrzewana przy użyciu łaźni wodnej i mieszano. Ostuzhennoy i napięte mieszaninę wziąć 1-2 łyżki co 6 godzin, a na pewno przed jedzeniem. Skuteczność jest bardzo wysoki w leczeniu przewlekłego zapalenia oskrzeli.

Bądź zdrowa!

load...