Osobisty pamiętnik: rozmowa z duszą

Zawartość:

Przez długi czas wśród dziewcząt i młodych kobiet naprawdę nie zachowały tradycję prowadzenia ewidencji swoich myśli w dzienniku. Osobisty pamiętnik – okno do naszej duszy, naszego zrozumienia i zaufania źródła. Poprzez prowadzenie dziennika, możemy dać upust swym uczuciom, które ukrywają przed wszystkimi. Diary możemy powierzyć swoje najskrytsze myśli, bez obawy o czyjąś wyroku lub potępienia. Możemy rozmawiać o ważnych wydarzeniach dla nas, bez usprawiedliwień i bez poczucia winy. Sam na sam z pamiętnika może być sobą i staje się naszym przyjacielem, który z łagodności, współczucia i głębokiego zrozumienia pozwala nam przejść przez wszystkie próby życia.

load...

Na pytanie, jak zachować osobisty dziennik, dają precyzyjną odpowiedź jest niemożliwe, ponieważ jest to bardzo osobisty proces, który jest określony wyłącznie przez nasze własne myśli, idei i pragnień. A przecież chcemy, aby dać Ci kilka wskazówek na utrzymanie osobisty pamiętnik: jak go uruchomić i zaaranżować go na piśmie, i ogólnie jak utrzymać prawidłowe prywatnego bloga.

Co to jest blog mieć?

W celu utrzymania dziennik naprawdę przyniesie Ci przyjemność, należy rozważyć i uwzględnić niektóre niuanse.

Jak wolisz pisać? Zdecyduj, które chcesz zachować swój blog w jakiejkolwiek formie. Będziesz robić notatki na papierze, czy też wolisz prowadzić dzienniczek w formie elektronicznej? Każda z tych metod ma swoje wady i zalety, więc należy rozważyć wszystkie za i przeciw i ustalić, że byłoby lepiej dla ciebie.

load...

Na przykład w dzienniku, notebook, można nagrać płytę w dowolnym miejscu. Taki terminarz nie wymaga zasilania i mogą być uzupełniane z ręką rysowane obrazki. Jest to nie tylko możliwe, aby coś napisać, ale inwestować otrzymane od kogoś pisma lub notatki, Valentine, spektakle teatralne i inne drogie sercu pamiętnych „pamiątek”.

Z drugiej strony, dla każdej nowoczesnej dziewczynki napisać tekst może być łatwiej i szybciej na nośniku elektronicznym i jest ozdobiona blogu może być w swój oryginalny i ciekawy. Zarówno dziennik będzie próbować ukryć przed wzrokiem ciekawskich. Jednak oczywiste jest, że osobisty pamiętnik na komputerze łatwiej niedostępne niż pamiętnika papieru.

Zdecyduj, jaki rodzaj dziennika, które chcesz zachować. Można użyć bloga po prostu napisać w nim wszystkie myśli, które przychodzą do głowy. I można zrobić blog koncentruje się na określonym temacie. Osobiste dzienniki dziewcząt mogą być bardzo różne.

Dziennik podróżnika

W tym blogu można spisać swoje wrażenia z podróży i wypoczynku w czasie wakacji. Nie można po prostu opisać wszystko zobaczyć, ale również nagrywać swoje wrażenia i emocje z tego co widać, myśli, które zostały odwiedzone w trakcie podróży.

Pamiętnik młoda matka

Przyjęcie Blog poświęcony dziecku – nie tylko dobry pomysł. Jest to słuszne, ponieważ tej inicjatywy, w końcu okazać się bardzo przydatne. Będziesz miał doskonałą okazję, aby zachować wszystkie jego rysunków, kosmyki włosów wyciąć przedstawił sylwetki uchwytów lub nóg. Można nagrywać śmieszne słowa i wyrażenia swojego dziecka, a także kronikę słodkie i pamiętnych wydarzeń, które miały miejsce, jak sprawdzić wzrost dziecka. Później, z powodu tego pamiętnika będzie bardzo interesujące zobaczyć, jak rozwija się i zaczął inaczej patrzeć na świat dziecka.

Pomysły na blogach

To jest twój rodzaj sekretarza, który zawsze przypominać, że nie chcę zapomnieć. Może rejestrować wszystkie pomysły i myśli, że może przyjść do głowy w każdej chwili iw każdym miejscu. Pomysły mogą być użyteczne dla biznesu, pomysłowości, kreatywności i wrócić do ich realizacji będzie można bardziej odpowiedni czas. Pożądane jest, aby takie osobiste strony było małe, tak że był wygodny zawsze niosą ze sobą.

Blog-memo

Jeśli blog jest wygodniej pisać pomysły na swoich planów, kalendarz, notatki, można prowadzić rejestr wszystkich zdarzeń, spotkań, rozmów, które już miały miejsce. Jeżeli objawy te są bardzo ważne dla Ciebie, jeśli chcesz zachować swoją pamięć, pamięć po prostu trzeba mieć bloga. Ponadto, można śledzić i analizować, jak zmienić swoje priorytety życiowe.

Blog-towarzysz

Mój osobisty blog – mój przyjaciel. Można więc powiedzieć, że jest to pamiętnik-rozmówca. To jest blog, który będzie odzwierciedleniem twojej duszy. Bardzo często pomaga zrozumieć swoje myśli i emocje, pomaga znaleźć odpowiednie rozwiązanie w trudnych sytuacjach. Ponadto, jest to towarzysz można zaufać, że nie wszystko, co cię wyrzutem i zawsze daje szansę porozmawiać.

Oczywiście, wybór może być wiele, a każdy blog może zawierać pewne elementy różnych typów dzienników.

Jak nagrywać

Prowadzenie prywatnego pamiętnika – zawodu, który wymaga systematycznego podejścia. W zależności od rodzaju pamiętnika można pisać w nim kilka razy dziennie, kilka razy w roku. Ale w każdym razie, trzeba wypełnić w dzienniku tylko w odpowiednich okolicznościach iw odpowiednim nastroju.

Stworzyć komfortowe warunki dla „dialog” z pamiętnika. Znajdź miejsce, gdzie nikt nie może ci przeszkadzać. Wpis zostanie dokonana w osobistym dzienniku wymaga prywatność, za kulisami, a nawet intymności. Nikt nie powinien nagle przerwać swoją cichą rozmowę z pamiętnika, aby przerwać swoje myślenie i przepływ słów. Co ciekawe, jeśli masz swój własny pokój, ale ważne jest również, aby znaleźć miejsce, gdzie będą szczególnie wygodne. Spróbuj napisać na biurku lub na krześle. A może, po prostu się swobodnie będzie można wyrazić swoje myśli, wspinając się na nogi na kanapie? Albo szczególną atmosferę pomogą stworzyć migotliwym płomieniem świecy? Szukać miejsca w pomieszczeniu, w którym znajdują się najbardziej komfortowo pisać.

Uczucie komfortu może zależeć od pory dnia. Ktoś lepsze myślenie i pisanie dni w nasłonecznione pomieszczenia, a ktoś najbardziej wygodne i przyjemne być w okolicy w nocy w kuchni. Znajdź najbardziej odpowiednie dla siebie w dzienniku operacyjnym. Niektóre dziewczyny blog, aby włączyć się do obowiązkowego zadania. Jeśli zaczniesz robić notatki każdego dnia, nawet bez odpowiedniego nastroju, a następnie szybko poczujesz pragnienie, aby pisać, zamiast tylko poważne podrażnienie. Nie jest konieczne, aby nałożyć na siebie wszelkie zobowiązania. Wpisy najlepiej wykonać tylko wtedy, gdy będzie się odczuwać potrzebę.

Ktoś musi coś napisać na co dzień, a ktoś nie może przejąć bloga kilka miesięcy. Nawet jeśli cały rok nie chciał napisać coś – to niech tak będzie! Co ważne, nie należy zapominać, że właśnie wtedy, gdy czujesz się przygnębiony, prześladowani, wyczerpany szczęścia lub przepełnione pomysłów, nowy wpis w dzienniku mogą być szanowana dla Ciebie idealnym sposobem na przelewanie uczuć.

Proszę się odprężyć. Pamiętniki osobiste okazją, by być sam na sam ze sobą. Niech będzie, co chcesz być, a nie trzeba być. Więc nie umieszczać zbyt wiele wysiłku, aby spełniać wszystkie niezbędne formalności w pozostałym czasie. Zapomnij na chwilę o gramatyki, ortografii, lub innych doskonałości swoim dzienniku. Pragnienie, aby nie przegapić i skorygować ewentualne błędy będą odciągnąć cię od twoich głębokich myśli, i nie można korzystać z konta, aby upewnić się, że to może pomóc zrozumieć i pogodzić się z faktem, że ci zależy.

Zastosowanie indywidualnej dzienniku

Czy wszystkie dziewczyny zawsze są jakieś problemy. Niestety, aby je udostępnić, że nie zawsze i nie ze wszystkimi można. A praktyka poradnictwa nie rozprzestrzenił. Nie bardzo wygodne dla dziewczynki, aby przejść z problemami swoich dziewcząt dorosłych, i że problem ten nie może liczyć. Cóż, w takim przypadku należy skorzystać z bloga, aby pracować ze swoimi problemami

Osobisty pamiętnik jest pierwszym środkiem w celu rozwiązania złożonych problemów. W dzienniku można rzucać gniew, złość, zazdrość, wszystkie swoje negatywne emocje. I nie będzie sądził ciebie, nie nakrichit, zaczyna cię przeklinał. A co najważniejsze – blog nie przeczyta zapis. Weźmie od ciebie wszystkim – bardzo zły przekleństw, najbardziej łzami skarg, najbardziej histerycznych roszczeń.

Wspaniałą rzeczą, że wylewa swoje emocje w jednym miejscu, nie będzie już czują potrzebę wyrzucić je gdzie indziej. Można dostać wytchnienia, aby przeczytać później pisać i spróbować zobaczyć swoje emocje za pomocą różnych oczu. Czy zdajesz sobie sprawę, że byli w błędzie; blog, który pozwolił, aby dać upust frustracji i gniewu, pomóc uniknąć prawdziwego konfliktu, który może później żałować.

Rozpoczęcie jego osobisty blog będzie przydatna dla tych, którzy nie potrafią się zorganizować. Jeśli nie jesteś w stanie zrobić, na przykład, do przestrzegania reżimu dnia, robi gimnastyka lub wykonywania ustaw wszelkie inne cele, to staniesz się asystent idei bloga. Pisząc o swoich planach oraz o ciekawych pomysłów, a następnie być w stanie analizować swoje wyniki lub które uniemożliwiają ich wdrażanie. Jest to kuszące pomysł dla każdej dziewczyny.

Nie zapominaj o bezpieczeństwie

Musisz mieć pewność, że Twój blog nie wpadną w niepowołane ręce. Jeżeli nie zostaną wykluczone z tej możliwości, tak naprawdę nie można wyrażać siebie w swoich rejestrach. Ponadto, blog może zagrozić swoje relacje z innymi, jeśli jesteś w przypływie złości chce napisać wszystko, co trzeba było, kiedy myślisz o nich. Konieczne jest zatem nie tylko dobre do ukrycia notebook z intymnych zapisów, ale fakt prowadzenia dziennika nie reklamować.

W przeciwnym razie, nic nie zapobiegnie zbyt ciekawy rodzeństwa prowadzić nadzór nad tobą, a tym bardziej dorosłymi krewnymi rzadko są w stanie się oprzeć, by nie patrzeć na tajnych zakątków duszy. Spróbuj przejść się chronić przed zewnętrznymi zakłóceniami, pisząc na początku swojego pamiętnika do ewentualnego odwołania „Cracker”. Coś jak to: „Zanim zaczniesz czytać cudze myśli tajne, pomyśl, jak byś się czuł, gdybyś był na jego miejscu.”

A jeśli nie boją się rozgłosu, ale wręcz przeciwnie, chcą przekazać swoje myśli do jak największej liczby czytelników, byłoby poprawne napisanie internetowy pamiętnik. Taka służba prowadzi osobiste pamiętniki, blogi są szeroko reprezentowane w Internecie. Istnieją podobne możliwości w niektórych sieciach społecznościowych i blogosfery na specjalnych stronach internetowych. A nie można po prostu rozpocząć swój własny blog, ale również do ozdobienia go ładnie za pomocą gotowych szablonów, z których niektóre są specjalnie zaprojektowane dla dziewczynek.

Po miesiącach i latach …

Jeśli będzie od czasu do czasu, aby ponownie przeczytać swoje notatki, a potem, oczywiście, będzie można zobaczyć, jak z upływem czasu zmieniły swoje myśli, uczucia, postawy wobec ludzi i zdarzeń, postrzegania świata i życia. Zobaczysz, jak z jednego rejestru do drugiego staniesz się bardziej przejrzyste działania człowieka, jak zmienia swoje marzenia i aspiracje. Będziesz w stanie lepiej ocenić ich wady i zalety, ich mocne i słabe strony. Obserwacja ta jest jakby z pomocy z zewnątrz, aby zobaczyć swoje wewnętrzne bloki, które utrudniają rozwój osobisty. I po raz kolejny najlepszym przyjacielem, aby pomóc Ci wykonać pracę na własnych błędach.

Nie przegap tej okazji – Wprowadź swój blog i użyć go w celu oceny ich podróż przez życie! Najważniejsze – aby rozpocząć, a wszystko na pewno się uda!

load...